Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 13., csütörtök:

M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
19.45: Futsal, NB I, Veszprém-Dunaferr

Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Vidi FC-Chelsea

Sport 2
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Eurosport 1
12.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, edzés, Val Gardena
14.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Hochfilzen
15.30 és 19.45: Sznúker, Skót Open

Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incshon
13.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, PAOK-BATE
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Olimpiakosz-AC Milan

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Sevilla-Krasznodar
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Arsenal-Qarabag

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Rennes-Asztana
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Celtic-Salzburg

december 14., péntek:

M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-ZTE
21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budapest

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Los Angeles Lakers
14.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, az 5. helyért, Norvégia-Svédország, Franciaország
20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Hollandia-Franciaország, Franciaország

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Los Angeles Chargers
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Oroszország-Románia, Franciaország

Eurosport 1
11.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena
14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Hochfilzen
17.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Engelberg
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incshon
14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság
20.00: Kerékpár, pályakerékpár, világkupa, London

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-St. Étienne

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Bursaspor
20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Zalgiris Kaunas

Digisport 3
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria Buducsnoszt

Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Toronto Maple Leafs

– MTI –








hirdetés