Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 10., kedd:

M4 Sport
15.30: Futsal, NB I, Győri ETO-Dunaferr
18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC
20.15: Vízilabda, női ob I, középszakasz, Szentes-BVSC

Sport 1
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia-Aspil Vidal Ribera Navarra

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, PAOK-Neptunas Klaipeda
20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Vaxjö-Sparta Praha

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női műlesiklás

Eurosport 2
18.45: Hódeszka, világkupa, Badgasten

Digisport 1
18.25: Labdarúgás, francia Ligakupa, negyeddöntő, Nantes-Nancy
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, Manchester United-Hull City

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Las Palmas

Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Spezia

január 11., szerda:

M4 Sport
18.15: Jégkorong, Magyar Kupa, Dunaújvárosi Acélbikák-Újpest

Sport 1
1.30: Kosárlabda, NBA, Toronto Raptors-Boston Celtics
17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló, Szolnoki Olaj-Zielona Gora
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Franciaország-Brazília

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KLH, SZKA Szentpétervár-Avangard Omszk

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
6.00 és 10.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi váltó

Eurosport 2
13.30: Hódeszka, világkupa, Badgasten
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Krasznodar-Murcia
19.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Himik Nyuzsnij

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
8.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron-Polkowice
19.40: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Cluj Napoca-Alba Fehérvár
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Athletic Bilbao

Digisport 2
2.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Egis Körmend-Nanterre 92
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, első mérkőzés, Southampton-Liverpool

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Chievo
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Atalanta

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Philadelphia Flyers
4.00: Jégkoronog, NHL, Anaheim Ducks-Dallas Stars

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .

További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés