Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 24., kedd:

M4 Sport
12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest
17.30: Labdarúgás, futsal, NB I, Dunaújváros-Berettyóújfalu
19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Liverpool-AS Roma

Sport 1
15.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Kazahsztán – Nagy-Britannia
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Liverpool-AS Roma

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, prológ

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Olimpiakosz
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-Fenerbahce

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

április 25., szerda:

M4 Sport
12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest
17.45: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros – FTC-Rail Cargo Hungária
19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Bayern München-Real Madrid

Sport 1
12.15: Jégkorong, divízió 1-es vb, Olaszország-Kazahsztán
15.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Nagy-Britannia – Lengyelország
18.55: Jégkorong, divízió 1-es vb, Szlovénia-Magyarország

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Bayern München-Real Madrid

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 1. szakasz

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Real Madrid-Panathinaikosz

Digisport 2
11.30 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

– MTI –








hirdetés