Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 8., péntek:

M4 Sport
15.45 és 19.55: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, az 5-8. helyért, Genova
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Genova

Sport 1
19.30: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Németország – Szaúd-Arábia, Leverkusen

Sport 2
22.00: Golf, Jude Classics, 2. nap

Eurosport 1
12.45 és 16.15: Tenisz, Roland Garros, férfi elődöntők

Eurosport 2
15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

Spíler1 TV
14.55: Motorsport, Supersport-vb (SSP), szabadedzés, Brno
16.00: Motorsport, Superbike-vb (SBK), szabadedzés, Brno

június 9., szombat:

M4 Sport
9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Belgrád
17.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztrália
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

Duna World
19.45: Kézilabda, világbajnoki pótselejtező, 1. mérkőzés, Szlovénia-Magyarország, Koper

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 4. mérkőzés, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors
17.15: Autósport, TCR Európa-kupa, Spa-Francorchamps, 1. futam
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Egyesült Államok, Lyon

Sport 2
19.00: Golf, Jude Classics, 3. nap

Eurosport 1
15.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, női egyes és férfi páros döntő
21.45: Lovassport, Global Champions Tour, Cannes

Eurosport 2
12.45 és 15.00: Motorsport, FIM Endurance-világbajnokság, Oschersleben
13.45: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew-New York Red Bulls

Digisport 1
14.45: Amerikai futball, HFL, Miskolc Steelers-Nyíregyháza Tigers

Digisport 2
14.10: Autósport, EuroFormula Open, Spa-Francorchamps, 1. futam
15.20: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 1. futam

Spíler1 TV
10.25 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb (SBK), időmérő és 1. futam, Brno
14.00: Motorsport, Supersport-vb (SSP), időmérő, Brno
19.00: Motorsport, salakmotor-világbajnokság

június 9., vasárnap:

M4 Sport
10.15 és 12.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Belgrád
15.00: Strandröplabda, ob, női és férfi döntő
17.15: Kosárlabda, NB I, döntő, 1. mérkőzés
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Chicago
11.15: Autósport, TCR Európa-kupa, Spa-Francorchamps, 2. futam

Sport 2
19.00: Golf, Jude Classics, 4. nap

Eurosport 1
11.30 és 15.00: Tenisz, Roland Garros, női páros és férfi egyes döntő

Eurosport 2
11.30: Motorsport, Supersport-vb (SSP), 2. futam, Brno
13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz
18.00: Autósport, Forma E, Zürich

Digisport 1
13.20: Autósport, EuroFormula Open, Spa-Francorchamps, 2. futam
14.25: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 2. futam

Spíler1 TV
11.25: Motorsport, Supersport-vb (SSP), 2. futam, Brno
12.55: Motorsport, Superbike-vb (SBK), 2. futam, Brno
14.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Hell

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés