Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 12., péntek:

M4 Sport
7.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés, Sanghaj
13.00: Torna, Európa-bajnokság, férfi egyéni összetett, Szczecin
17.00: Jégkorong, divízió I/A női világbajnokság, Magyarország-Olaszország, Budapest
20.00: Kosárlabda, női Euroliga, elődöntő, Sopron-Jekatyerinburg, Sopron

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Schalke

Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, baszk körverseny
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

Eurosport 2
12.20: Kerékpár, hatnapos verseny, Brisbane
16.00: Súlyemelés, Eb, Batumi
17.45: Úszás, Stockholm

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Newcastle

Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon
22.45: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

Spíler1 TV
15.55, 16.50 és 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
20.10, 21.05 és 22.05: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

április 13., szombat:

M4 Sport
5.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés, Sanghaj
7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés, Sanghaj
13.30: Torna, Európa-bajnokság, szerenkénti döntők, Szczecin
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi-Újpest

Duna World
18.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Pro Recco

Sport 1
14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don-Ferencváros
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győr-Odense
19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnok-Dubrovnik
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Mainz
20.30: Tenisz, ATP-torna, Houston

Eurosport 1
10.00: Súlyemelés, Eb, Batumi
11.45 és 16.00: Autósport, Formula-E, selejtező és futam, Róma
14.00: Motorsport, superbike-vb, futam, Assen
18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Stockholm
22.30: Lovassport, Global Champions Tour, Mexikó

Eurosport 2
11.00: Motorsport, superbike-vb, időmérő, Assen
13.00: Súlyemelés, Eb, Batumi
15.30: Kerékpár, baszk körverseny

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
14.45: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Juventus
17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Udinese
20.10: Labdarúgás, Serie A, Milan-Lazio

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Huddersfield
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nimes
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Reims
22.10: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Göztepe
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Basaksehir
20.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Islanders-Pittsburgh Penguins
7.40: Auitósport, V8 supercars-bajnokság, futam, Phillip Island
15.25: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Everton
18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham
21.05, 21.30 és 22.50: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, MotoGP, Moto2 és Moto3, időmérő, Austin

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Barcelona
18.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Betis

április 14., vasárnap:

M4 Sport
7.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam, Sanghaj
13.30: Torna, Európa-bajnokság, szerenkénti döntők, Szczecin
16.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország, Érd
20.30: Kosárlabda, női Euroliga, döntő, Sopron

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Atlanta
8.45: Atlétika, Vivcittá
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Bayern München
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Augsburg

Sport 2
14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Viborg-Siófok
21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder

Eurosport 1
8.00: Atlétika, Párizs Marathon
11.00: Kerékpár, Párizs-Roubaix
18.00: Úszás, Stockholm

Eurosport 2
11.00 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Assen, futam
15.00: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Monza

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Cagliari
14.45: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester City
17.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Chelsea
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille – Paris Saint-Germain

Digisport 2
11.30: Tenisz, WTA-torna, Lugano
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Genoa
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Napoli
20.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Internazionale

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna
17.55: Labdarúgás, török labdarúgás, Fenerbahce-Galatasaray

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Toronto Maple Leafs
10.40 és 13.15: Motorsport, superbike-vb, Assen, futam
11.40: Motorsport, supersport-vb, Assen, futam
17.05, 19.00 és 20.20: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Vallecano
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Eibar
18.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Villarreal
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Levante

– MTI –








hirdetés