Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 20., péntek:

M4 Sport
10.50 és 20.10: Úszás, Európa-bajnokság, London
17.55: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Elefántcsontpart

Sport 1
3.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, San Jose Sharks-St. Louis Blues
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, elődöntő

Sport 2
13.00: Lósport, futam
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, negyeddöntő, Movistar Inter-Peniscola RehabMedic

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Tenisz, Roland Garros, sorsolás
12.00, 17.45 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London
13.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 13. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

Eurosport 2
12.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő
14.00: Tenisz, Roland Garros
19.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, osztályozó, első mérkőzés, FC Würzburger Kickers-Duisburg

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
14.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, elődöntő

Digisport 2
13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

május 21., szombat:

M4 Sport
9.50 és 16.50: Úszás, Európa-bajnokság, London
12.30: Kajak-kenu, világkupa, Duisburg
15.00: Kézilabda, férfi NB I, rájátszás, MOL-Pick Szeged – MVM Veszprém

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 4. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins
14.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, döntő
19.30: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Berlin, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport 2
11.00: Lóverseny, Military, Alag
15.00: Jégkorong, vb, elődöntő
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Crystal Palace-Manchester United
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, rájátszás, negyeddöntő

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00 és 17.45: Úszás, Európa-bajnokság, London
13.00: Kerékpár, Giro d’Italia, 14. szakasz
19.30: Lovassport, Global Champions Tour, Madrid
23.00: Kerékpár, Tour of California, 7. szakasz

Eurosport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, döntő
17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City FC-New York Red Bulls
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Houston Dynamo

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-River Plate
8.10: Autósport, Formula E, Németország, 1. szabadedzés
10.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Red Bull Ring, 1. futam
11.55: Autósport, Formula E, Németország, időmérő edzés
13.35: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Red Bull Ring, 1. futam
14.25: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Red Bull Ring, 2. futam
15.30: Autósport, GT Open, Spa, 1. futam
20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, AC Milan-Juventus

Digisport 2
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.10 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
15.55: Autósport, Formula E, Németország, futam
17.00: Autósport, Euroformula Open, Spa, 1. futam
21.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500, időmérő

Digisport 3
10.25: Autósport, Formula E, Németország, 2. szabadedzés
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő

május 22., vasárnap:

M4 Sport
12.15 és 16.50: Úszás, Európa-bajnokság, London
15.15: Autósport, DTM
20.00: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Szolnok

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Toronto Raptors-Cleveand Cavaliers
15.00: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés
19.30: Jégkorong, vb, döntő

Sport 2
18.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Manchester, Anglia-Törökország

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Úszás, Európa-bajnokság, London
11.00 és 17.45: Tenisz, GS-torna, Roland Garros
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 15. szakasz
22.00: Kerékpár, Tour of California, 8. szakasz

Eurosport 2
11.00: Tenisz, GS-torna, Roland Garros

Digisport 1
10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam
13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam
18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Rabat
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, Barcelona-Sevilla

Digisport 2
13.25: Autósport, Euroformula Open, Spa, 2. futam
17.10: Kézilabda, Bundesliga, Melsungen-Kiel
18.55. Küzdősport, gála
21.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500, kvalifikáció, 2. nap

Digisport 3
9.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Red Bull Ring, 2. futam
11.15: Autósport, F3 Európa-bajnokság, 3. futam
14.25: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam
17.25: Kézilabda, Bundesliga, Wetzlar – Rhein-Neckar Löwen
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Martin-Godoy Cruz
23.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Justicia

– MTI –








hirdetés