Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 28., péntek:

M4 Sport
16.45: Kézilabda, női NB I, Vác-Dunaújváros
19.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Klagenfurt

Sport 1
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO
20.30: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Real Sociedad

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

Sport M
14.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.15: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
20.30: Kerékpár, London

Eurosport 2
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Eintracht Frankfurt
22.15: Műkorcsolya, GP, Kanada

Digisport 1
10.00, 13.30 és 15.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lille – Paris Saint-Germain

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Fenerbahce
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Brose Baskets

Digisport 3
8.00 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés, MotoGP, Moto2
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena zvezda

október 29., szombat:

M4 Sport
13.15: Kézilabda, férfi NB I, Mol-Pick Szeged – Telekom Veszprém
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – Swietelsky-Haladás
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Videoton FC
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés

Sport 1
12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong
14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – HC Leipzig
20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Granada

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Sevilla
16.15: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Málaga

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Digisport 1
2.55, 3.50, 4.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
7.30, 10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
13.45: Amerikaifutball, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Belgium
17.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli

Digisport 2
6.30, 8.05, 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
7.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne – Monaco

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Celtic
15.00: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 1. futam
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Olympique Lyon
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Dijon FCO

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
16.30 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar
20.30: Kerékpár, London

Eurosport 2
6.15: Kerékpár, hajnani körverseny
8.15: Kerékpár, Saitama Criterium
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Schalke 04
20.30: Műkorcsolya, GP, Kanada

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Chicago Blackhawks
13.05: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Manchester City
18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Liverpool

október 30., vasárnap:

M4 Sport
13.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Nyíregyháza
15.45: Vízilabda, női ob I, BVSC-Szeged
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

Sport 1
11.00: Úszás, világkupaverseny, Hongkong
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Celta Vigo

Sport 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
14.30: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals-Washington Redskins
18.00: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-Seattle Seahawks
21.30: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Green Bay Packers

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Racing Club
9.00 és 12.15: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, Empoli-AS Roma
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Metz
20.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Internazionale
23.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-River Plate

Digisport 2
4.50, 6.10, 7.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
12.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Genoa
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Pescara
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-KAA Gent
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Girondins Bordeaux

Digisport 3
12.25: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, OGC Nice-Nantes
18.05: Autósport, NASCAR, Martinsville Speedway

Eurosport 1
7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
17.15 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar
20.00 és 22.15: Labdarúgás, MLS, negyeddöntő

Eurosport 2
5.30: Kerékpár, hajnani körverseny
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha BSC
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Hamburger SV

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs
14.05: Labdarúgás, Premier League, Everton-West Ham United
16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea
20.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Buffalo Sabres
23.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-Toronto Maple Leafs

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdetés