Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 6., péntek:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, Bygma Kupa, férfi felkészülési torna, Dánia, Magyarország-Izland

Sport 1
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, West Ham United-Manchester City

Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai
14.30: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, férfi 10 km
11.45: Szánkó, világkupa, Németország
12.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női 5 km
14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

Digisport 1
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Emporio Armani Milan
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-CSZKA Moszkva

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Panathinaikosz

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Crvena zvezda

január 7., szombat:

M4 Sport
15.15: Vízilabda, női ob I, UVSE-BVSC
17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck
20.20: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Falco

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
15.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, Rosztov-Don – Érd
18.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Sporting Gijón
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla

Sport 2
13.30: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Manchester United-Reading
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Preston North End-Arsenal
22.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Oakland Raiders

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
4.30: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntő
9.00: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, férfi üldözéses verseny
12.15: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női óriás-műlesiklás, 2. futam
13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.30: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő

Eurosport 2
9.00: Tenisz, Hopman Kupa, döntő, Perth
15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi klasszikus stílusú 15 km
17.00: Hódeszka, világkupa, Moszkva

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Palermo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Sampdoria

Spíler TV
1.35: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Nashville Predators
19.05: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Minnesota Wild

január 8., vasárnap:

M4 Sport
17.30: Kézilabda, Bygma Kupa, Egyiptom-Magyarország
20.00: Kézilabda, Bygma Kupa, Dánia-Izland

Sport 1
14.15: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, FC Liverpool-Plymouth
16.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Tottenham Hotspur-Aston Villa
20:30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-FC Barcelona

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Seattle Seahawks-Detroit Lions
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Alavés
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Pittsburgh Steelers-Miami Dolphins
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Green Bay Packers-New York Giants

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.00: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női műlesiklás, 1. futam
10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, női szabadstílusú 9 km
12.15: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi tömegrajtos verseny
13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi műlesiklás, 2. futam
14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női tömegrajtos verseny
15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi szabadstílusú 9 km

Eurosport 2
8.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, döntő
12.00: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női műlesiklás, 2. futam

Digisport 1
2.00 és 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Crotone

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-Fiorentina

Spíler TV
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Boston Bruins

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdetés