Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 21., péntek:

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó
18.00: Úszás, országos bajnokság, Debrecen
20.05: Vízilabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, BVSC-Zugló – UVSE

Sport 1
11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
13.15, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
11.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország
15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hoffenheim

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Olympique Marseille

Digisport 2
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Anadolu Efes

Spíler TV
15.55, 16.50, 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
20.05, 21.00, 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

április 22., szombat:

M4 Sport
12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár
15.50: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó
18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest
20.10: Labdarúgás, NB I, Vasas-Honvéd
22.30: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

Sport 1
11.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Ukrajna-Magyarország
15.00: Kézilabda, férfi EHF-kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Grundfos Tatabánya-Füchse Berlin
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Telekom Veszprém-Montpellier
20.30: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Atlético Madrid

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Valencia
16.15: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Leganés
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Tottenham
21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool

Sport M
10.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Borussia Dortmund
22.00: Labdarúgás, MLS, Houston Dynamo-San Jose Earthquakes

Digisport 1
13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.00: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Bologna
20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
13.45: Amerikai foci, HFL, Eger Heroes-Budapest Wolves
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Angers

Digisport 3
16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, VakifBank Istanbul-Eczacibasi VitrA Istanbul, Treviso
19.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Dinamo Moszkva-Imoco Volley Conegliano, Treviso

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs
15.35: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton
18.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto2, 3. szabadedzés
19.30 és 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, időmérő
20.20: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05 és 21.35: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, időmérők

április 23., vasárnap:

M4 Sport
12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár
14.50: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Mosonmagyaróvár
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Nashville
11.45: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Deportivo
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, MOL-Pick Szeged-PSG
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

Sport 2
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Arsenal-Manchester City
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

C8
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

Eurosport 1
9.50: Atlétika, London Marathon, London
14.15: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege, Belgium
17.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
11.00: Sznúker, vb, Sheffield
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Leipzig
19.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders FC

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, döntő
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento Junin

Digisport 2
0.15: Labdarúgás, argentin bajnokság
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Palermo
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Treviso
21.10: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Monaco

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Empoli
17.00: Labdarúgás, Serie A, St. Étienne-Rennes
21.25: Autósport, IndyCar, Alabama

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
5.45: Autósport, ausztrál túraautó-bajnokság, Phillip Island
14.50: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester United
17.50, 19.10, 20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

Super TV2
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Crystal Palace

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdetés