Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

augusztus 11., péntek:

M4 Sport
11.00 és 20.00: Atlétika, világbajnokság, London
12.00: Kerékpár, Székely körverseny

Sport 1
19.00: Úszás, vk, Eindhoven,

Sport 2
13.00: Lósport, futam
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Karlsruhe-Bayer Leverkusen

Sport M
15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 17.45: Atlétika, világbajnokság, London
15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz
23.20: Kerékpár, Coloradói körverseny, 2. szakasz

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, Norvég körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal
18.45: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Digisport 2
0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Troyes
21.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

Spíler Tv
9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Leicester City

augusztus 12., szombat:

M4 Sport
10.45 és 22.45: Atlétika, világbajnokság, London
18.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Újpest FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-DVSC

Sport 1
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Chemnitz-Bayern München
19.00: Úszás, Világkupa, Eindhoven

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 18.15: Atlétika, világbajnokság, London
23.10: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz

Eurosport 2
11.00 és 18.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Courchevel
14.30: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz
16.15: Kerékpár, Norvég körverseny, 3. szakasz
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Sporting Kansas City

Digisport 1
0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille
19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, elődöntő
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

Digisport 2
1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz

Spíler Tv
9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, időmérő
13.30 és 14.05: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő
15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, időmérő
16.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley
18.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Manchester City

Prime
13.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Liverpool

augusztus 13., vasárnap:

M4 Sport
9.00 és 20.30: Atlétika, világbajnokság, London
13.30: Strandröplabda, magyar bajnokság, női és férfi döntő
17.00: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-ETO FC Győr

Sport 1
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Dorfmerkingen-RB Leipzig

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz
8.45 és 19.30: Atlétika, világbajnokság, London
15.10: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz

Eurosport 2
0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Portland Timbers
16.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 4. szakasz
21.30: Kerékpár, Coloradói körverseny, 4. szakasz

Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő
2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco
19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, döntő
21.45: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, első mérkőzés, Barcelona-Real Madrid

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Antwerp-Genk
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Carleroi-Anderlecht
20.40: Labdarúgás, olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio

Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

Spíler Tv
8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
11.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, futam
13.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham United

Prime
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdetés