Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 8., péntek:

M4 Sport
18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

Sport 2
13.00: Lósport, futam
15.00: Szkander, világbajnokság, 4. nap

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz
18.00: Tenisz, US Open

Eurosport 2
14.15: Kerékpár, brit körverseny, 6. szakasz
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-RB Leipzig

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz – Paris Saint-Germain

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille – Girondins Bordeaux
20.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Celtic

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Lokeren

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

szeptember 9., szombat:

M4 Sport
11.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Szlovénia-Ukrajna
14.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 1. futam, Nürburgring
15.45: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Csurgó
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Vasas
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

Sport 2
11.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Jokerit Helsinki
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Váci NKSE-Holón HC

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.15, 18.00 és 22.00: Tenisz, US Open
14.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
22.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-New York Red Bulls

Digisport 1
10.40: Autósport, FIA F3, Nürburgring, 1. futam
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Chievo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AS Roma

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Monaco
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nantes

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Toulouse

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2, időmérő
13.25, 14.05 és 14.30: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester United
20.45: Salakmotor, világbajnokság, Teterow

Prime
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool

szeptember 10., vasárnap:

M4 Sport
11.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő
15.00: Autósport, német túraautó-bajnokság, 2. futam, Nürburgring
16.45: Labdarúgás, NB II, MTK Budapest-Nyíregyháza Spartacus
20.15: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Demetrious Johnson-Ray Borg
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Girona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Alavés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Betis

Sport 2
14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, visszavágó, Holón HC-Váci NKSE
16.30: Szkander, világbajnokság, 6. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Oakland Raiders
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Seattle Seahawks

Sport M
12.30 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
16.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz
22.00: Tenisz, US Open, férfi döntő

Eurosport 2
13.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Stuttgart
20.00: Kerékpár, Montreal Grand Prix

Digisport 1
11.00: Autósport, FIA F3, 2. futam, Nürburgring
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spal
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Milan
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Kiel
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Guingamp
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Rennes

Digisport 3
12.35: Autósport, Porsche Carrera Cup, 2. futam, Nürburgring
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Étienne-Angers
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Charleroi

Spíler TV
8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
10.45, 12.05 és 13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Newcastle United

Prime
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Crystal Palace

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .

További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés