Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

július 13., péntek:

M4 Sport:
15.15: Kajak-kenu, 2. válogató, Szolnok
19.45: Kézilabda, női junior-világbajnokság, elődöntő, Magyarország-Koreai Köztársaság, Debrecen

Sport 2
22.00: Golf, John Deere Classic, 2. nap

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

Eurosport 2
14.00: Tenisz, Wimbledon, férfi elődöntők

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

július 14., szombat:

M4 Sport
11.45: Kajak-kenu, 2. válogató, Szolnok
13.15: Német túraautó-bajnokság (DTM), Zandvoort, 1. futam
15.45: Labdarúgás, világbajnokság, a 3. helyért, Belgium-Anglia, Szentpétervár
19.45: Kézilabda, női junior-világbajnokság, döntő, Debrecen – amennyiben a magyar válogatott érdekelt
22.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Spanyolország, Barcelona

Duna World
17.15: Kézilabda, női junior-világbajnokság, a 3. helyért, Debrecen

Sport 2
19.00: Golf, John Deere Classic, 3. nap

Eurosport 1
11.30: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz
17.30 és 21.30: Formula-E, FIA-bajnokság, New York
18.45: Túraautó-világbajnokság, Slovakiaring, 2. futam

Eurosport 2
15.00: Tenisz, Wimbledon, női döntő
17.30: Lovaglás, Global Champions Tour, Chantilly

Digisport 1
16.45: Amerikaifutball, HFL, döntő, Budapest Wolves-Miskolc Steelers

Spíler1 TV
8.55, 950 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

július 15., vasárnap:

M4 Sport
13.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Törökország, Barcelona
16.45: Labdarúgás, világbajnokság, döntő, Franciaország-Horvátország, Moszkva
20.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Olaszország-Görögország, Barcelona

Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC, Junior Dos Santos-Blagoj Ivanov, Boise

Sport 2
19.00: Golf, John Deere Classic, 4. nap

Eurosport 1
11.15: Túraautó-világbajnokság, Slovakiaring, 3. futam
12.30: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz
17.00 és 21.00: Formula-E, FIA-bajnokság, New York

Eurosport 2
15.00: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő
20.15: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Seattle Sounders FC

Spíler1 TV
8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
11.00, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

– MTI –








hirdetés