Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.


december 21., péntek

M4 Sport
17.30: Jégkorong, Erste Liga, FTC Telekom-UTE

Sport 1
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

Sport 2
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Eurosport 1
10.15 és 13.15: Alpes sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás
17.15: Sílövészet, világkupa, Novo Mesto, női 7,5 km, sprint

Eurosport 2
11.30: Hódeszka, világkupa, Cervina, krossz
13.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Innichen, síkrossz

Digisport 1
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Panathinaikosz-Olimpia Milano

Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Tipsport Liga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva-Darüssafaka
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Bayern München-Real Madrid

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Liverpool

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Alavés

december 22., szombat

M4 Sport
14.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, a 3. helyért, Kashima Antlers-River Plate
17.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Real Madrid – al-Ain
20.15: Vízilabda, férfi Magyar Szuperkupa, FTC-Telekom – Szolnoki Dózsa

Sport 1
13.00: Labdarúgás, 2. Bundesliga, St. Pauli-Magdeburg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Werder Bremen
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Bayern München
22.30: Amerikaifutball, NFL, Tennessee Titans-Washington Redskins

Sport 2
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Eurosport 1
10.15 és 13.00: Alpes sí, világkupa, Courchevel, női műlesiklás
11.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau
15.45 és 18.30: Alpesi sí, világkupa, Madonna di Campiglio, férfi műlesiklás
14.30 és 16.45: Sílövészet, világkupa, Novo Mesto, férfi 12,5 km és női 10 km üldözéses

Eurosport 2
11.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Innichen, síkrossz
14.30: Hóröplabda, európai körverseny, 1. állomás, Moszkva

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari
14.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Fiorentina
20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AS Roma

Digisport 2
12.45: Vízilabda, női Duna Kupa, Szentes-Dinamo Bucuresti
14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-SPAL
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Torino
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lyon

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Buffalo Sabres
13.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Burnley
16.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Leicester City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Manchester United
22.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Los Angeles Kings

Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Espanyol
18.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valladolid

december 23., vasárnap

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Fehérvár

Sport 1
2.15: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Chargers-Baltimore Ravens
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Mainz

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Wolfsburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, Philadelphia Eagles-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-Pittsburgh Steelers

Eurosport 1
10.30 és 12.30: Északi összetett, világkupa, Ramsau
11.45 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Novo Mesto, férfi 15 km és női 12,5 km tömegrajtos

Digisport 1
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Rizespor
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Sivasspor

Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Tipsport Liga, DVTK Jegesmedvék-Nitra

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-New York Rangers
4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Tampa Bay Lightning
17.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Tottenham Hotspur
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Boston Bruins

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Sevilla
18.30: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Levante








hirdetés