Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 6., szerda:

M4 Sport
19.00: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-DVTK

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Lokomotiv
18.45: Női kézilabda BL, csoportkör, 1. forduló, Fleury Loiret-Thüringer HC

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 1. futam
12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 2. futam
14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női 10 km klasszikus
15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi 15 km klasszikus
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, 4. állomás, Bischofshofen
19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.00: Kosárlabda, Eurokupa, Makkabi Tel-Aviv – Ljubljana
22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

Digisport 2
11.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Villarreal
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma
18.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Betis-Sevilla
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, FC Barcelona-Espanyol

Digisport 3
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália “Zöld” – Nagy-Britannia
15.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valencia-Granada
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Everton-Manchester City

január 7., csütörtök:

M4 Sport
18.00: Röplabda, női Közép-európai Liga: Fatum Nyíregyháza-OK Porec

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-New Jersey Devils

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
19.30 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Csehország-Egyesült Államok
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cadíz-Celta Vigo

Digisport 2
2.00, 7.30 és 10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Olimpiakosz

Digisport 3
3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália “Arany”-Ukrajna
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Eibar-Las Palmas

– MTI –








hirdetés