Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 4., szerda:

Sport 1
16.45: Kosárlabda, női Euroliga, Dinamo Kurszk-Uni Győr
19.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Partizan-Szolnoki Olaj

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.15: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, női üldözéses verseny
12.15: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, férfi üldözéses verseny
13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Innsbruck
15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Lietuvos Rytas-Hapoel Jerusalem
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Unicaja Malaga

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron – ESBVA-LM
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Madrid-Sevilla

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Sociedad-Villarreal

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Alcorcón-Córdoba

Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Chelsea

január 5., csütörtök:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, Bygma Kupa, férfi felkészülési torna, Izland-Egyiptom
20.15: Kézilabda, Bygma Kupa, férfi felkészülési torna, Dánia-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Jégkorong, KHL, Slovan-Kunlun Red Star

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
6.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
11.45, 13.00 és 15.45: Szánkó, világkupa, Németország
14.00: Biatlon, világkupa, Oberhof
16.30: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen
18.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb
19.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1
2.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
9.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Barcelona

Digisport 2
0.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland
5.00 és 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Galatasaray
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitora Gasteiz-Unics Kazany

Digisport 3
4.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Winnipeg Jets
4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Detroit Red Wings

– MTI –








hirdetés