Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 22., szerda:

M4 Sport
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Juventus-FC Barcelona

Sport 1
15.45: Labdarúgás, ifjúsági BL, nyolcaddöntő, visszavágó, Bp. Honvéd-Krasznodar
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Chelsea
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Atlético Madrid-AS Roma

Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Basel-Manchester United

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, északír open

Digisport 1
18.20: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Fino Kaposvár-Bystrina SPU Nitra

Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain – Celtic Glasgow

november 23., csütörtök:

Sport 1
20.30: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Norvégia, Oroszország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Los Angeles Chargers

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen
14.00 és 19.45: Sznúker, északír open

Eurosport 2
19.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen

Digisport 1
17.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana-Villarreal
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Köln-Arsenal
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Atalanta

Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Athletic Bilbao-Hertha BSC
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Braga-Hoffenheim

Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Lugano – Hapoel Beer-Sheva
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona – Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Boston Bruins
4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Winnipeg Jets

RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Austria Wien

– MTI –








hirdetés