Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Budapest – A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 4., szerda:

M4 Sport
17.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MTK Budapest-Újpest FC
19.25: Labdarúgás, a Magyar Kupa elődöntőjének sorsolása
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Barcelona-AS Roma

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Liverpool-Manchester City

Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-SZKA Szentpétervár

Eurosport 1
8.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 3. szakasz

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
16.00: Kerékpár, Europe Tour, Scheldeprijs

Digisport 1
16.00 és 20.40: Tenisz, WTA-torna, Charleston
18.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
18.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Monaco
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 3
18.25: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria

április 5., csütörtök:

M4 Sport
15.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, nyolcas döntő, csoportkör, első forduló, Magyarország-Görögország
17.45: Labdarúgás, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Svédország
19.45: Futsal, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1
4.00: Labdarúgás, CONCACAF Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés, Chivas-New York Red Bulls
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Liverpool

Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Traktor Cseljabinszk-Ak Barsz Kazany

Eurosport 1
7.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 4. szakasz

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai bajnokság, Peking
22.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, Németország-Japán

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Sporting CP

Digisport 2
17.00 és 23.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston
19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Unicaja Málaga
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, RB Leipzig-Olympique Marseille

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Lazio-RB Salzburg

Spíler1 TV
4.05: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Minnesota Wild

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Arsenal-CSZKA Moszkva

– MTI –








hirdetés