Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 24., szerda

M4 Sport
10.30 és 13.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
16.45: Vízilabda, férfi világliga-selejtező, Magyarország-Németország
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovákia
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Internazionale

Duna World
16.30 és 17.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
8.00: Kerékpár, Tour of Hainan, 2. szakasz

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Atomerőmű KSC Szekszárd-Cinkarna Celje

Spíler 1
3.05: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Pittsburgh Penguins
18.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Fc Bruges-AS Monaco
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lokomotiv Moszkva-Porto

Spíler 2
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, PSV Eindhoven-Tottenham Hotspur
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Paris Saint-Germain-SSC Napoli

október 25., csütörtök:

M4 Sport
10.30 és 13.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
15.00: Labdarúgás, női NB I, FTC-Haladás Viktória
20.00: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-UTE

Duna World
16.45 és 18.00: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, PAOK-Vidi FC

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
11.30: Kerékpár, francia nemzeti körverseny
20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
7.30: Kerékpár, Tour of Hainan, 3. szakasz

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.35: Labdarúgás, Európa Liga, Sporting-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Chelsea-BATE

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Miskolc-Detva
21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-CSZKA Moszkva

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa Liga, Leipzig-Celtic
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rennes-Dinamo Kijev

Spíler1 TV
1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Toronto Maple Leafs

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából






hirdetés