Esélye sem volt a Vasvárinak

Tiszavasvári – A Békés alaposan visszavágott az őszi vereségért.

Ennél rosszabbul nem is kezdődhetett volna a Tiszavasvári NB I B-s férfi kézilabdacsapatának békési fellépése. A meccs ugyanis pillanatok alatt eldőlt, olyannyira, hogy a 15. percben 11–1-re vezettek a hazaiak, akiket az őszi „odavágón” ugyebár legyűrtek a nyírségiek. Akkor a szezon talán legnagyobb meglepetést szerezték, erre ezúttal szemernyi esélyük sem volt. Ekkora hátrányból ugyanis nem volt visszaút, mert bár a második félidőben feljavult a vendégek támadójátéka (szó se róla, volt honnan…), de már túl későn… Hozzátéve, a súlyos vereség dacára a Vasvári legjobbjának Boczák Kornél bizonyult, a kapus jól védett, megtette a magáét.

KM-KT

Kézilabda: NB I B., férfi

Békés–Tiszavasvári SE-Quick 2000 37–25 (20–7)

Békés, 200 néző, v.: Paska D., Vastag S.

Tiszavasvári: Boczák K. – Benyusz K. 3, Dancs M. 5, Dobos B. 5, Nagy Á. 1, Kovács Á. 1, Feind Z. Csere: Volósinóczki R. (kapus), Kovács L., Kiss K. 2, Csontos M. 4, Szögi R., Mezei L. 1. Balázs M. 1, Gazdag R. 2. Edző: Molnár Ferenc. Kiállítások: 16, illetve 6 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 3/0. Junior: 46–22.