2016.10.02. 18:01

"Nagyon nehéz mit mondani egy ilyen meccs után..."

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 8. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Nábrád–Kölcse 1–6 (1–5)

Nábrád, 70 néző, v.: Paráda R.

Nábrád: Pásztor A. – Kondor G. (Balla N.), Pásztor Z., Mercz J., Balogh Gy., Sárai G., Varga Z. (Pásztor L.), Mercz L., Tejfel D. (Fejes A.), Jakab T. (Móré Sz.), Szabó T. Edző: Végh András.

Kölcse: Nyilas M. – Botos Á., Zavanyi B., Sira T. (Nádasdi Gy.), Dobos I. (Szverenkó), Budz M., Kövesligeti L., Sztáraszta F., Kovcsar (Botos V.), Szkunzjak, Repljyk (Varga F.). Edző: Simon Csaba.

Gól: Tejfel D., illetve Repljyk 3 (egyet 11-esből), Budz M., Kovcsar, Szkunzjak. Ifi: 1–10.

Végh András: – Csatlakoznék Orosz Bandi múlt heti nyilatkozatához, a szövetségnek korlátozni kellene az idegenlégiósok számát ilyen szinten, mert sajnos csak más emberek szórakozását teszik tönkre.

Simon Csaba: –Az első félidőben hamar eldöntöttük a meccset, utána egy kicsit leült a csapat. Gratulálok a fiúknak.

Csengersima–Milota 1–3 (0–0)

Csengersima, 150 néző, v.: Nagy F.

Csengersima: Székely Sz. (Bélteki L.) – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N. (Varga Gy.), Korpás A. (Szabó L.), Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán R. (Csontos A.), Szűcs A., Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland.

Milota: Kánya G. – Pap R., Nyilas B., Mikulka D., Balogh S. (Varga T.), Németh A. (Tóth K.), Antal J., Lukács Martin, Siket L., Lukács Márk (Bunna I.), Fejes P. Megbízott edző: Rétfalvi Róbert.

Gól: Varga Gy., illetve Antal J., Nyilas B., Varga T. Ifi: 2–4.

Volkán Roland: – Még mindig amatőr hibáinkból építkeznek ellenfeleink. Ameddig ezeket ki nem javítjuk, nehéz lesz pontot, vagy pontokat szereznünk.

Rétfalvi Róbert: – A pálya talaja minősíthetetlen, és futballra alkalmatlan volt. Ennek ellenére megérdemelten szereztük meg a három pontot. Későn kezdtük el a pontgyűjtést, de remélem megkezdjük ezzel a győzelemmel a felzárkózást.

Vámosoroszi–Tisztaberek 2–2 (0–1)

Vámoroszi, 150 néző, v.: Homonai P.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Somogyi T., Róka R., Jóni R., Baráth G., Bartha K., Ács A. (Somogyi R.), Franku A., Riskó T., Szilágyi L. Edző: Orosz András.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N. (Szabó L.), Makszim G. (Bencze Á.), Molnár Róbert, Molnár Roland, Nagy J., Tóth J., Kocsán G., Szabó A., Fábián G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István.

Gól: Bartha K., Szilágyi L., illetve Fábián G., Molnár R. Kiállítva: Tóth J. (87. perc). Ifi: 7–0.

Végh Endre egyesületi elnök: – Az erdőháti rangadón igazságos döntetlen született. Mindkét együttes nyerhetett volna, de a meccs előtti egy perces gyászszünet megzavarta a csapatokat. Isam doktor, nyugodjon békében!

Oroszi István: – A fiúk végig maximálisan koncentráltak, és betartották a taktikát. Sajnos egy Vámosoroszi ellen hat-hét kihagyott ziccer nem fér bele.

Szatmárcseke–Nagydobos 4–3 (1–0)

Szatmárcseke, 70 néző, v.: Maleskovits R.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Mándi Zs., Kóczé G., Orsolyák Á., Mándi Z., Bandics L., Vajda A., Viscsák E., Varga Z., Bozsányi L., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Nagydobos: Bíró G. – Milák J., Bíró J. (Kormos Á.), Mudri B., Magyari D., Dobrai G., Molnár Cs. (Somfalvi P.), Zakor D., Onder G., Tolnai T. (Szabó P.), Szatlószki T. Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Vajda A. 2, Bozsányi L., Varga Z. (11-esből), illetve Szatlószki T. 3 (egyet 11-esből). Kiállítva: Mándi Z. (90. perc). Ifi: 1–1.

Hadadi Ferenc: – Lehet hogy megtörtünk az elmúlt két hétben, de sikerült hozni a kötelezőt, ami mindig nehéz. Ez a mérkőzés a cukorszintemnek nem hiányzott, de gratulálok a fiúknak.

Bulyáki Zoltán: – Az igazságos eredmény a döntetlen lett volna. Újra csak ismételni tudom önmagam, addig amíg ilyen játékvezetők tevékenykednek ebben az osztályban, ne várjunk javulást.

Tyukod–Beregdaróc 4–2 (0–2)

Tyukod, 60 néző, v.: Kiss L.

Tyukod: Székely Zs. – Feka N., Tóth F., Berki N., Feka J., Varga M., Bégány M., Nyerges O. (Lakatos S.), Kasu Á. (Kerezsi B.), Lakatos I., Kertész J. Edző: Czibere József.

Beregdaróc: Simon R. – Varga G., Lukovics J. (Rózsa E.), Kokas A., Szász K., Kosztel D. (Rózsa D.), Szlivka, Veress R., P. Pethe K. (Simon K.), Lucsia (Ecsedi Á.), Kovtun. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Kertész J. 2, Lakatos S., Bégány M., illetve Lucsia 2. Ifi: 1–6.

Czibere József: – Rászolgáltunk a három pontra, mert a játékosaim félidőben meghallgatták, és meg is fogadták a nagy fordítások történetét.

Baracsi Endre: – Kezdjük a pozitívumokkal: ilyen magas színvonalú játékvezetéssel nagyon régen találkoztam, a bíró szinte végig észrevétlen volt a pályán. A játékunkról annyit, hogy a kettő nullás félidei vezetésünk után az öltözőben sikerült mindenkinek felvennie a legnagyobb mellényét. Akkorát, hogy néhány játékosom csoda, hogy ki tudott jönni az öltözőajtón. Így a második félidőben borítékolható volt a hazai csapat fordítása. Nekünk nagyon mélyen el kell gondolkodnunk néhány dolgon, a hazaiaknak viszont gratulálok az akaratukhoz, és a küzdőszellemükhöz.

Nyírmeggyes–Nyírcsaholy 2–2 (0–0)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Mónus G.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Serbán J., Antal D., Éles B., Székely Zs., Hornyák Zs., Széles M., Pető Á. (Balogh J.), Kovács L., Török G. (Kiss A.), Tóth T. (Palcsák N.). Edző: Körmös Miklós.

Nyírcsaholy: Papp J. – Bégány G., Botos S., Jónás P., Szabó V. (Balogh J.), Kovács J. (Ilku Á.), Pataki G., Lelt J., Ballai Z., Mező A. (Balogh Zs.), Ilku T. Edző: Kiss Ervin.

Gól: Pető Á., Hornyák Zs., illetve Botos S., Balogh Zs. Kiállítva: Bégány G. (58. perc). Ifi: 0–0.

Körmös Miklós: – Öt perc rövidzárlatot követően egy nullás vezetésnél sikerült fordítani ellenfelünknek, de a csapatnak legalább volt tartása, és visszatudtunk jönni a mérkőzésbe. A végén meccslabdát hibáztunk, de az összképet tekintve igazságos eredmény született.

Kiss Ervin: – Igazi szomszédvári rangadó, reális eredmény született.

Mérk-Vállaj–Tarpa 5–1 (2–1)

Mérk, 150 néző, v.: Pethő P. Mérk-Vállaj: Boros V. – Rostás L., Rostás K., Szimuly Gergő (Szabó M.), Mos, Lakatos J., Osváth Z. (Erni R.), Petrohai Gy., Szabó I., Fülöp Zs. (Demeter S.), Bozsányi S. Edző: Szimuly Gábor. Tarpa: Béres R. – Antal R., Szidor D., Egresi G. (Dávid G.), Ködöböcz N., Djacsenko, Tar E., Vince K. (Kemény G.), Orosz E. (Kacso R.), Rozman S., Barta F. Játékos-edző: Rozman Sándor. Gól: Szimuly Gergő 2 (egyet 11-esből), Mos, Petrohai Gy., Demeter S., illetve Barta F. (11-esből).

Szimuly Gábor: – Tartottam a mérkőzéstől, mivel egy kicsit tartalékosan léptünk pályára. De ma a védelmünk akadémiai szinten futballozott, a csatárok pedig erre még rátettek egy lapáttal. Ezúttal legyőztük az éllovast, legközelebb megyünk az éllovashoz.

Rozman Sándor: – Van egy ilyen mérkőzés, túl kell tenni magunkat a történteken. Fel a fejjel, a következő meccsen javítunk. Ettől nem fogunk összetröni.

Tiszakóród–Csenger 1–0 (0–0)

Tiszakóród, 100 néző, v.: Gergely S.

Tiszakóród: Juhász S. – Ország Zs., Farkas Z. (Sankó J.), Császár P., Csákányos T., Nagy Á., Algács M., Algács B., Majoros Sz. Edző: Gyulai Zsolt.

Csenger: Bodnár B. – Mona Á., Burjász J., Korponai K., Gaál K. (Orosz F.), Garda P., Ilbán M., Geletey Z. (Katona P.), Pintye N. (Horváth Z.), Imre M. (Juhász M.), Juhász N. Edző: Juhász Ferenc.

Gól: Császár T. Ifi: 3–4.

Gyulai Zsolt: – Hajtós, küzdelmes mérkőzésen akkor rúgtuk a gólt, amikor az ellenfél már nem tudott rá válaszolni.

Juhász Ferenc: – Nagyon nehéz mit mondani egy ilyen meccs után. Tanulságos leckét kaptunk a Kóródtól, és az is igaz, labdabirtoklási fölénnyel még nem lehet mérkőzést nyerni. Ezt a sportot gólra játsszák, éppen ezért gratulálok a hazaiaknak.

1. Tisztaberek 8 6 2 – 30–9 20

2. Tarpa 8 6 1 1 47–17 19

3. Szatmárcseke 8 5 1 2 21–16 16

4. Kölcse 7 5 – 2 31–15 15

5. Mérk-Vállaj 7 5 – 2 31–22 15

6. Vámosoroszi 8 4 2 2 25–19 14

7. Csenger 8 4 1 3 26–15 13

8. Nyírcsaholy 8 3 3 2 23–20 12