Európa Liga – Szerb csapattal játszhat a Videoton a második körben

Budapest – A szerb FK Cukaricki lesz a Videoton FC ellenfele a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének második fordulójában, ha a magyar együttes továbbjut.

Az európai szövetség (UEFA) honlapja szerint a belgrádi együttes 3-0-s vezetés után 3-3-as döntetlent játszott a kazah FK Ordabaszi otthonában az első kör csütörtöki visszavágóján, így 6-3-as összesítéssel lépett tovább.
A Videoton az első meccsen 3-0-ra legyőzte a moldovai FK Zaria Balti csapatát, a visszavágó magyar idő szerint csütörtökön 19 órakor kezdődik.

Európa Liga-selejtező, 1. forduló, visszavágó:

FK Ordabaszi (kazah)-FK Cukaricki (szerb) 3-3 (1-3)
Továbbjutott: a Cukaricki, 6-3-as összesítéssel.

szerdán játszották:
Infonet (észt)-Hearts (skót) 2-4 (0-3)
Tj.: a Hearts kettős győzelemmel, 6-3-as összesítéssel.
kedden játszották:
Birkirkara (máltai)-Siroki Brijeg (bosnyák) 2-0 (1-0)
Tj.: a Birkirkara, 3-1-es összesítéssel.
Csihura Szacshere (grúz)-Zimbru (moldovai) 2-3 (1-1)
Tj.: a Zimbru, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal.
Jeunesse d’Esch (luxemburgi)-St. Patrick’s Athletic (ír) 2-1 (1-0)
Tj.: a St. Patrick’s Athletic, 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt góllal.

A Slovan Bratislava (szlovák)-Partizani (albán) párharc visszavágóját nem játszották le
Tj.: a Slovan Bratislava, mivel a Partizani átkerült a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójába az albán bajnok Skenderbeu kizárása miatt.

később:
MTK BUDAPEST-FK Aktobe (kazah), Gyirmót 18.00 (az első meccsen 1-1)
DEBRECENI VSC-TEVA – La Fiorita (San Marinó-i) 18.00 (5-0)
FC Zaria Balti (moldovai)-VIDEOTON, Chisinau 19.00 (0-3)
Sirak (örmény)-Dila Gori (grúz) (0-1) 15.00
Kajrat Almati (kazah)-Teuta Durres (albán) (1-0) 16.45
Pjunyik (örmény)-Europa FC (gibraltári) (0-2) 17.00
Szamtredia (grúz)-Qäbälä (azeri) (1-5) 17.00
Spartak Myjava (szlovák)-Admira Wacker (osztrák) (1-1) 17.00
Dacia Chisinau (moldovai)-Kapaz (azeri) (0-0) 17.00
Rudar Pljevlja (montenegrói)-Kukesi (albán) (1-1) 17.30
FK Jelgava (lett)-Breidablik (izlandi) (3-2) 17.30
Rovaniemi (finn)-Shamrock Rovers (ír) (2-0) 18.00
IFK Mariehamn (finn)-Odd Grenland (norvég) (0-2) 18.00
Radnik Bijeljina (bosnyák)-Beroe (bolgár) (0-0) 18.00
Zaglebie Lubin (lengyel)-Slavia Szófia (bolgár) (0-1) 18.00
Lokomotiva Zagreb (horvát)-Santa Coloma (andorrai) (3-1) 18.00
Nömme Kalju (észt)-FK Trakai (litván) (1-2) 18.00
Spartaks Jürmala (lett)-Dinamo Minszk (fehérorosz) (1-2) 18.00
HJK (finn)-Atlantas Klaipeda (litván) (2-0) 18.00
Neftcsi (azeri)-Balzan (máltai) (2-0) 18.00
Bröndby (dán)-Valur Reykjavík (izlandi) (4-1) 18.30
Nova Gorica (szlovén)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) (0-3) 18.30
Fola Esch (luxemburgi)-Aberdeen (skót) (1-3) 18.30
Omonia Nicosia (ciprusi)-Bananc (örmény) (1-0) 18.30
Beitar (izraeli)-Sloboda Tuzla (bosnyák) (0-0) 18.45
Stabaek (norvég)-Connah’s Quay (walesi) (0-0) 19.00
Suduva (litván)-Midtjylland (dán) (0-1) 19.00
HB Tórshavn (feröeri)-Levadia Tallinn (észt) (1-1) 19.00
Buducnost Podgorica (montenegrói)-Rabotnicki (macedón) (1-1) 19.00
Bala Town (walesi)-AIK (svéd)(0-2) 19.30
Cracovia (lengyel)-Skendija (macedón) (0-2) 20.00
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-NSI Runavík (feröeri) (2-0) 20.00
Hibernians (máltai)-Spartak Trnava (szlovák) (0-3) 20.00
Víkingur Göta (feröeri)-Ventspils (lett) (0-2) 20.00
Llandudno (walesi)-IFK Göteborg (svéd) (0-5) 20.00
Szileksz (macedón)-Vaduz (liechtensteini) (1-3) 20.00
Vojvodina (szerb)-Bokelj Kotor (montenegrói) (1-1) 20.00
Lusitanos (andorrai)-Domzale (szlovén) (3-1) 20.30
Folgore (San Marinó-i)-AEK Larnaca (ciprusi) (0-3) 20.30
Cliftonville (északír)-Differdange (luxemburgi) (1-1) 20.45
Glenavon (északír)-KR Reykjavík (izlandi) (1-2) 20.45
Cork City (ír)-Linfield (északír) (1-0) 20.45

– MTI –

Címkék: ,







hirdetés