Ez nem a Gyulaj meccse volt

© Fotó: KM-archív
Nyírgyulaj – A futsal élvonalbeli bajnokság csütörtök este rendezett negyedik fordulójában a Nyírgyulaj 6–1-re kikapott a Veszprém otthonában.

Pedig a vendégek számára biztatóan indult a mérkőzés, olyannyira, hogy a tizenhatodik percben Lovas Norbert játékos-edző szerzett vezetést. A hazaiak azonban még a szünet előtt fordítottak (2–1), majd a második félidőben újabb négy góllal tovább növelve a különbséget biztosan nyertek.

A tábellát a továbbra is hibátlan Berettyóújfalu vezeti. A Gyulaj hétfőn, a következő bajnoki fordulóban éppen a hajdúságiak fogadja a nyírbátori sportcsarnokban.

Futsal
NB I., 4. forduló

Veszprém–Nyírgyulaj SE 6–1 (2–1)

Veszprém, 400 néző, v.: Tamási P., Juhász D.

Nyírgyulaj: Végső Zs. – Angyalos A., Faragó L., Nagy I., Sánta J. Csere: Opre R. (kapus), Szabó Á., Hadházi D., Tóth B., Lovas N., Orosz D., Kerti L., Sárga Zs. Játékos-edző: Lovas Norbert.

Gól: Tatai J. 3, Boromisza 2, Fehér K., illetve Lovas N.

További eredmények: Bőny–Aramis 3–10, Berettyóújfalu–Haladás 2–1, Dunaferr–Rába ETO 5–5.

Az állás: 1. Berettyóújfalu 12 pont, 2. Veszprém 9, 3. Győri ETO 7 (18–14) 7, 4. Dunaferr 7 (14–13), 5. Aramis 6 (17–17), 6. Nyírgyulaj 6 (15–17), 7. Haladás 6 (10–12), 8. Ferencváros 3, 9. DEAC 0 (5–15), 10. Bőny 0 (10–22)