Ezúttal többet érdemeltek volna…

Tiszavasvári – A Tiszavasvári NB I B-s férfi kézilabdacsapata szoros mérkőzésen szenvedett vereséget a Mizse KC otthonában.

Noha a vendégek hamar hátrányba kerültek, gyorsan magukhoz tértek, negyedóra elteltével fordítottak és két góllal vezettek (6–8). A folytatásban ismét felzárkózott a házigazda, így a második félidő nyílt csatát sejtetett Így is történt, noha a szünet után ismét kissé beragadt a látogatók szekere, a második játékrész derekán sikerült egyenlíteni (18–18). A hajrában sem tudott jelentősen elhúzni a Mizse, az utolsó két percben pedig emberelőnyben játszhatott a Vasvári. Ekkor csupán két gól volt a különbség, amikor hétméterest hibázott Molnár Ferenc együttese, ez pedig végzetes hibának bizonyult, elúszott a pontszerzés esélye. Holott a nagyot küzdő szabolcsiak többet érdemeltek volna.

Kézilabda: NB I B. férfi

Mizse KC–Tiszavasvári SE-Quick 2000 28–26 (11–11)

Lajosmizse, 100 néző, v.: Felhő F., Öcsi T.

Tiszavasvári: Tóth M. – Benyusz K., Dancs M. 5, Dobos B. 4, Nagy Á. 1/1, Csontos M. 6, Feind Z. 1. Csere: Bagi I., Boczák K. (kapusok), Kovács Á. 4/1, Mezei L. 5, Kovács L., Kiss K., Nácsa B., Hangyel N., Balázs M. Edző: Molnár Ferenc. Kiállítások: 12, illetve 6 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 4/2. Junior: 28–40.