Szabolcs Online

Inform Média Lapkiadó Kft.

szon.hu informmedia.hu
Cím: 4400, Nyíregyháza Cím: 4031, Debrecen
Dózsa György út 4-6. Balmazújvárosi út 11.
Telefon: (42) 999-111 Telefon: (52) 999-090
Telefax: (42) 501-973 Telefax: (52) 516-615
E-mail: szon@inform.hu E-mail: inform@inform.hu
Adószám: 12932944-2-09
 

Szerkesztőség

Nyéki Zsolt
Főszerkesztő
zsolt.nyeki@kelet.hu
Homoky György
Online szerkesztő
gyorgy.homoky@inform.hu
Dudás Flórián
Online szerkesztő
florian.dudas@inform.hu
Tari Nóra
Online szerkesztő
nora.tari@inform.hu
Nagy Zoltán
Online szerkesztő
zoltan.nagy@inform.hu
Gidai Zsanett
Online szerkesztő
zsanett.gidai@inform.hu
Raffer Attila
Online szerkesztő
attila.raffer@inform.hu

Értékesítés

Varga Zsolt
Értékesítésfejlesztési vezető
zsolt.varga@inform.hu
+36 20 326 9115
Vidra Krisztina
Médiahirdetési felület-értékeítő
krisztina.vidra@inform.hu
+36 20 280 9095
Pálóczi Tamás
Médiahirdetési felület-értékeítő
tamas.paloczi@inform.hu
+36 20 579 5689

Technika & Marketing

Gömöri Gergely
Online technikai vezető
gergely.gomori@inform.hu
Laczkó Gábor
Kampány koordinátor
gabor.lazcko@inform.hu
Gál Péter
Webdesigner
peter.gal@inform.hu
Nagy Attila
Webdesigner
attila.nagy@inform.hu

Tárhelyszolgáltató adatai Russmedia IT GmbH gutenbergstrasse 1, 6858 Schwarzach 0043 5572 501 0 Info@russmedia.com

Az Inform Média Lapkiadó Kft. adatkezelési nyilvántartási száma: NAIH-93802/2016.
 




hirdetés