Szabolcs Online

Russmedia Kft.

szon.hu russmedia.com 
Cím: 4400, Nyíregyháza Cím: 4031, Debrecen
Dózsa György út 4-6. Balmazújvárosi út 11.
Telefon: (42) 501-510 Telefon: (52) 526-626
Telefax: (42) 501-973 Telefax: (52) 526-616
E-mail: szon@inform.hu E-mail: russmedia@russmedia.hu
Adószám: 12932944-2-09
 

Szerkesztőség

Kiss László
Főszerkesztő
laszlo.kiss@russmedia.hu
Vidó Dániel
Online főszerkesztő
daniel.vido@russmedia.hu
Homoky György
Online szerkesztő
gyorgy.homoky@russmedia.hu
Dudás Flórián
Online szerkesztő
florian.dudas@russmedia.hu
Tari Nóra
Online szerkesztő
nora.tari@russmedia.hu
Somló Samu
Online szerkesztő
samu.somlo@russmedia.hu
Cziffra Andrea
Online szerkesztő
andrea.cziffra@russmedia.hu
Raffer Attila
Online szerkesztő
attila.raffer@russmedia.hu

Értékesítés

Varga Zsolt
Értékesítési vezető
zsolt.varga@russmedia.hu
+36 20 326 9115
Pálóczi Tamás
Budapest, ügynökségek
Laszlo.PalocziTamas@russmedia.hu
+36 20 579 5689

Technika & Marketing

Vidó Dániel
Online marketing vezető
daniel.vido@russmedia.hu
Gömöri Gergely
Projektmenedzser
gergely.gomori@russmedia.hu
Nagy Attila
Webdesigner
attila.nagy@russmedia.hu

Tárhelyszolgáltató adatai Russmedia IT GmbH gutenbergstrasse 1, 6858 Schwarzach 0043 5572 501 0 Info@Russmedia.com

 

Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása