Fiatalok elismerése Mezőkövesden

Mezőkövesd önkormányzata a Város Napja alkalmából diákokat tüntetett ki az oktatási intézmények és a civil szervezetek ajánlás alapján.

A Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Bárdos Lajos Tagiskolájának felterjesztése alapján:

Tarcza Éva

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie természet ismereti verseny megyei 1, és országos 1. helyezettje

Kriston Klaudia

Curie természet ismereti verseny megyei 1, és országos 1. helyezettje

Hagyaczki Dorottya

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie természet ismereti verseny megyei 1, és országos 1. helyezettje

Nyeste Zsófia

A Szép magyar beszéd tanulmányi verseny megyei 1. és országos 3. helyezettje

Csirmaz Anna

Kiváló tanulmányi eredményéért, a katasztrófa verseny országos 1. helyeztettje, PC kismester számítástechnikai verseny országos 7. helyezettje

Simon Dóra

Kiváló tanulmányi eredményéért, számítástechnikai verseny megyei 2. helyezettje

Fehér Anna

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie természetismereti verseny megyei 2. helyezettje

Suba Boglárka

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie természetismereti verseny megyei 2. helyezettje

Nyeste Henrietta

Kiváló sporteredményeiért, duatlon verseny megyei 1. és országos 2. helyezettje

Pap Csilla

Kiváló sporteredményeiért, duatlon verseny megyei 1. és országos 2. helyezettje

Für Klaudia

Kiváló sporteredményeiért, duatlon verseny megyei 1. és országos 2. helyezettje

Mező Ferenc Tagiskola által felterjesztett díjazottak:

Kriston Dániel

Kiváló tanulmányi eredményéért, országos rajzverseny 2. helyezettje

Szabó Bettina

Tanulmányi eredményéért, fogalmazás versenyen elért országos verseny 6. helyeztettje

Lázár Levente

Kiváló sport és tanulmányi munkájáért, duatlon országos verseny 2. helyezettje

Nagy Klementina

Sportversenyen elért eredményéért, duatlon országos verseny 2. helyezettje

Nagy Evelin

Sportversenyen elért eredményéért, mezei futás országos 4. helyeztettje

Bencsik Dalma

Kiváló tanulmányi munkájáért, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 1. helyezettje

Kovács Eszter

Kiváló tanulmáyni munkájáért, Curie természetismereti verseny országos 2. helyezettje, London Bridge angol országos verseny 5. helyezettje

Sportversenyeken elért kimagasló eredményéért, diákolimpia labdarúgás megyei 1. helyeztett csapattagjai részére:

Nyikes Norbert, Kispál Attila, Demeter Ádám, Fuchler Benjámin, Csirmaz József, Galambos Szilárd, Guba Gábor

Szent Imre Tagiskola által felterjeszett díjazottak:

Nyitrai István

Kiváló tanulmányi eredményéért, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 1. helyezettje

Fejes Tamás

Kiváló tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért

Gáspár Tamás

Az iskolai diákönkormányzatban végzett közösségi és az iskolán kívül végzett kulturális munkájáért

Nyitrai Péter

Tanulmányi munkájáért, országos történelmi verseny 3. helyezettje

Demeter Anett

Közösségi és kulturális munkájáért, az iskolai diákönkormányzati szerepvállalásáért

Fejes Imre

Kiváló tanulmányi és sport eredményéért, kézilabda csapattal megyei 1. helyezett

Várhegyi Vera

Kiváló tanulmányi eredményéért, történelmi megyei verseny 1. helyezettje

Demeter Balázs

Kiváló tanulmányi eredményéért, Teleki Pál földrajzverseny megyei 4. helyezettje

Karancsi Alexandra

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie környezetvédelmi verseny megyei 1. és országos 4. helyezettje

Németh Edina

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie környezetvédelmi verseny megyei 1. és országos 4. helyezettje, Teleki Pál földrajzverseny megyei 1. helyezettje

Sugár Ádám

Kiváló tanulmányi eredményéért, Curie környezetvédelmi verseny megyei 1. és országos 4. helyezettje

Alapfokú Művészeti Tagiskola által jelölt díjazottak:

Vincze Zoltán

Iskolai és városi rendezvényeken való rendszeres szerepléséért, országos trombitaversenyen elért eredményéért

Török Klára Petra

Iskolai és városi rendezvényeken való rendszeres szerepléséért, országos gordonkatalálkozón elért eredményéért

Tálas Áron

Iskolai és városi rendezvényeken való rendszeres szerepléséért,országos ütőstalálkozón elért eredményéért

Laczkó Pető Balázs

Iskolai és városi rendezvényeken való rendszeres szerepléséért,országos ütőstalálkozón elért eredményéért

Szent István Katolikus Általános Iskola által felterjeszett és díjazottak:

Pap Rita

Kiváló tanulmányi eredményéért, megyei biológia verseny 3. helyezettje

Császár Anett

Kiváló tanulmányi eredményéért, Simonyi Zsigmon megyei helyesírási verseny 3. helyezettje, Városvédők Országos Szövetség irodalmi pályázatának 1. helyezettje

Lakatos Bálint

Kiváló tanulmányi munkájáért, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 4. helyezettje

Udud Anett

Kiváló tanulmányi és művészeti eredményeiért, megyei és országos rajzverseny 1. helyezettje, Aranytíz meseíró verseny különdíjasa

Anettet egyben a Mezőkövesdi Városszépítő Egyesület is jelöltje e díjra.

Seres Balázs

Kiváló tanulmányi eredményéért, Kaán Károly környezetismereti verseny megyei 1. helyezettje

Kis Vivien

Kiváló tanulmányi és sport eredményéért, Katolikus Iskolák országos versenyén két első helyet is szerzett kislabdadobásban és a kézilabda csapat tagjaként

Polgár Péter

Kiváló sporteredményeiért, diákolimpián úszás sportágban megyei 1. helyezett

Bán Márton

Tanulmányi eredményéért, megyei technika verseny 4. helyezettje

Fekete Tamás

Kiváló tanulmányi eredményéért, megyei technika verseny 4. helyezettje

Lanszki Tibor

Tanulmányi eredményéért,megyei technika verseny 4. helyezettje

Széchenyi István Szakképző Iskola által felterjesztett és díjazásban részesülő diákok:

Csajbók Róbert

Tanulmányi munkájáért, a szakmai érettségi tanulmányi verseny országos 4. helyezettje

Zahorecz Vera

Tanulmányi munkájáért, a női-ruha készítő szakma kiváló tanulója országos verseny 5. helyezettje.

Kiss István Péter

A szakmai érettségi tantárgyi verseny országos döntőjén elért eredményéért

Somogyi János Dániel

A Gordiusz matematika versenyen elért eredményéért

Szűcs Gábor

Tanulmányi munkájáért, magyar nyelv és irodalom regionális verseny 2. helyezettje

Antal Norbert

Középiskolások megyei sakk versenyén 6. helyezést ért el.

Fodor János

Középiskolások megyei sakk versenyén 6. helyezést ért el.

Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola által jelölt és díjazott tanulók:

Lőrincz Gabriella

Tanulmányi eredményéért és kiemelkedő kulturális tevékenységéért, Szép magyar beszéd verseny országos döntő különdíjasa

Moroncsik Ádám

Kiemelkedő művészeti teljesítményéért, Budapesti Műszaki Egyetem országos rajzversenyének 1. helyezettje

Ujvári Balázs

Kiemelkedő művészeti teljesítményéért, megyei középiskolai rajzverseny 3. helyezettje

A civil szervezetek által felterjesztett és díjazott fiatalok:

Mezőkövesdi Sport Egyesület Úszószakosztály tagjai:

Pólik Mária, Gordos Boglárka

Mezőkövesdi Fúvószenekar tagjai:

Szalóki Ádám, Vincze Viktória

Mezőkövesdi Amatőr Színjátszó kör tagjai:

Fülöp Evelin, Guba Krisztina, Leskó György, Pap Zsuzsanna, Guba Viktória

Szent László Ifjúsági Kamarakórus tagjai:

Ádám Gabriella, Herkely Mónika, Lanszki Gabriella, Tomsics Tamás

Mezőkövesdi Triatlon Egyesület tagjai:

Hócza Gréta, Hócza Adrienn, Ali Dóra, Berta Máté, Zelei Ádám, Dusza Dávid

Matyóföldi Alkotók és Művészetpártolók Egyesületének jelöltje és díjazottja:
Mózer Attila
Mezőkövesdi Városszépítő Egyesület jelöltjei és díjazottjai:
Bán Erika, Guba Veronika, Madarász Nóra, Murányi Mariann, Orsó Eszter, Tóth Noémi, Udud Nikolett
Úszással Mezőkövesd Ifjúságáért Alapítvány jelöltjei és díjazottjai:

Bruzsa Kinga, Ádám Gyöngyi

Mezőkövesdi Polgárőrség Egyesület tagjai:

Barabás Péter, Dudás Roland

Mezőkövesdi Színészeti Egyesület tagjai:

Kovács János, Poczik Ágnes

Mezőkövesdi Mazsorett Csoport tagjai:

Majnár Kinga, Budai Nikolett, Tóth Szilvia

Mezőkövesdi Sport Egyesület ökölvívó szakosztálya által felterjesztett és díjazott fiatalok:
Dósa János, Kaló József, Vízi Csaba
Mezőkövesdi Sport Egyesület labdarúgó szakosztálya által felterjesztett és díjazott sportolók:
Ifj. Pál Péter, Ádám Péter
A Mezőkövesdi Kézilabda Klub által felterjesztett és díjazott fiatalok:

Diákolimpia kézilabda csapatának országos 3. helyezett csapat tagjai, egyben a Szent László Gimnázium tagjai:

A Mezőkövesdi Kézilabda Klub NB I. B. Keleti csoport ifjúsági bajnokcsapatát, akik egyben a Szent László Gimnázium V. korcsoportjának országos 3. helyezettjei, valamint a VI. korcsoport országos 5. helyezett csapat tagjai:

Bukta Gábor, Király Gergő, Koscsó Ádám, Lázár Soma, Mezei Ádám, Mezei Bence, Mózer Előd Máté, Nyeste Balázs, Nyitrai Szabolcs, Szilágyi Dániel, Talamaszl Péter, Bíró István, Bán Lajos, Guba Tamás, Örkényi Tamás, Pincés János

Felnőtt kézilabda csapat NB I. B. Keleti csoportjának 3. helyezettjei:

Kocsis Csaba, Molnár Ferenc, Földi Péter, Mikulás Gábor, Fülöp Péter, Podla József, Pető Zoltán, Fügedi Csaba, Panyi Lóránt, Drizner Péter, Dobos László, Bukta Roland, György Gábor, Bakos Dávid








hirdetés