2016.09.17. 19:30

"Mivel a játékvezetőt obszcén szavakkal nem szeretném illetni, így inkább nem mondok semmit"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 6. fordulójának szombati nyitányán hat mérkőzést rendeztek.

Vámosoroszi–Milota 1–1 (0–0)

Vámosoroszi, 150 néző, v.: Oláh G.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Somogyi T., Tisza S. (Kerekes Sz.), Róka R., Jóni R., Baráth G. (Kiss D.), Bartha K., Somogyi R. (Szabó A.), Riskó T., Szilágyi L. (Franku A.). Edző: Orosz András.

Milota: Kánya G. – Pap R., Nyilas B., Csokai S., Antal J., Varga T. (Delényi A.), Mikulka D., Fóris I. (Bunna I.), Lukács Martin, Siket L. (Balogh S., Tóth K.), Lukács Márk. Edző: Elek László.

Gól: Bartha K., illetve Antal J. Kiállítva: Szabó A. (94. perc), illetve Delényi A. (53. perc), Antal J. (78. perc). Ifi: 8–2.

Orosz András: – A mérkőzés elején kihagyott tizenegyesünk nagyon visszavetette a csapatot. Vendégeink igen agresszívan léptek fel a pályán kívül és belül is, de még a két kiállításuk ellenére sem sikerült gólt lőni nekik. Rengeteg ziccert elhibáztunk. Annak azért örülök, hogy mi sportszerűen hozzájárultunk ahhoz, hogy Milota megszerezze a második pontját. Baráth Gabiék héten született kisfiának, Márknak és szüleinek jó egészséget kívánok a csapat nevében.

Elek László: – Tizenhárman kilenc ember ellen! Gratulálok a játékosaimnak, mert ma nagyon hősiesen futballoztak. A játékvezető mindenáron meg akart minket veretni, próbálkozott jogtalan tizenegyessel, szabálytalan hazai góllal, kiállításokkal, nyolc perc indokolatlan hosszabbítással, és csúnya beszéddel is – de nem sikerült. Ha tizenegyen maradunk a pályán, megnyerjük a meccset. Győzelemmel felérő döntetlen értünk el.

Szatmárcseke–Tarpa 1–3 (1–0)

Szatmárcseke, 110 néző, v.: Sinak Z.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Kóczé G., Bakó G., Bakó K., Mándi Z., Bandics L., Vajda A., Varga Z., Mándi Zs., Bozsányi L., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Tarpa: Szűcs K. – Antal R., Egresi G., Ködöböcz N., Szidor S. (Kemény Cs.), Djacsenko, Tar E., Dávid G. (Kemény G.), Vince K. (Orosz E.), Rozman S., Barta F. Edző: Rozman Sándor.

Gól: Magula M., illetve Kemény G., Barta F. (11-esből), Rozman S. Kiállítva: Bőnyei B. (65. perc), Bakó K. (85. perc).

Hadadi Ferenc: – A Tarpa van annyira jó csapat, hogy a győzelemhez nem kell neki ennyi segítség. Semmi gond nem történt, megyünk tovább!

Rozman Sándor: – „Hatpontos” mérkőzésen sikerült hátrányból győznünk. Kijött az edzésmunka, és a cseréink is jó szálltak be a mérkőzésbe. Látszik hogy a csapatnak van tartása, gratulálok a fiúknak.

Tyukod–Tisztaberek 1–6 (0–3)

Tyukod, 50 néző, v.: Balogh L.

Tyukod: Somlyai A. – Feka N., Lakatos S. (Csaholyi Cs.), Nyerges O., Tóth F., Bégány M. (Varga Mátyás), Kertész J. (Varga B.), Lakatos Gy., Feka J. (Kasu Á.), Lakatos I., Berki N. (Sipos M.). Edző: Nagy József.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N., Makszim G. (Lázár R.), Molnár Róbert, Lukács N. (Kocsán G.), Nagy J. (Szabó L.), Tóth J. (Kálló A.), Molnár Roland (Bencze Á.), Szabó A., Fábián G. Edző: Oroszi István.

Gól: Tóth F., illetve Molnár Roland 2, Fábián G. 2, Molnár Róbert, Lázár R. Ifi: 1–4.

Nagy József: – Amíg a fejekbe rendet nem teszünk, addig ez a sport nem működik. A csapatszellem hiánya, és a csapatban kialakult problémák orvoslására én nem látok reális megoldást, ezért tisztelettel megköszönöm az elmúlt három évet, ezentúl csak nézőként kívánok részt venni a mérkőzéseken.

Oroszi István: – Volt egy-két meleg pillanat a mérkőzésen, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. A mezőnyben is jól teljesített a csapat, és szép gólokat szerezve sikerült begyűjtenünk a három pontot. Ellenfelünknek további sok sikert kívánok.

Nyírmeggyes–Nagydobos 1–1 (1–0)

Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Sztányi.

Nyírmeggyes: Rákóczy R. – Tóth G., Székely Zs, Éles B., Horváth J., Nagy Zs., Széles M. (Lovász A.), Kovács L. (Szondi Á.), Török G. (Pető Á.), Tóth T., Kiss A. (Papp J.). Edző: Papp János.

Nagydobos: Bíró G. – Mudri B., Dobrai G., Szatlószki T., Tolnai T., Bíró J. (Zakor D.), Onder G., Milák J., Molnár Cs., Magyari D., Budaházi T. (Szabó P.). Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Kiss A., illetve Mudri B. Kiállítva: Tolnai T. (93. perc). Ifi: 1–5.

Papp János: – Sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született. Én is egy percre vagyok a lemondástól, amit majd az elnökségünk mérlegel.

Bulyáki Zoltán: – Megérdemelt döntetlen. Ha egy kicsit pontosabbak vagyunk, akár meglepetést is szerezhettünk volna.

Nyírcsaholy–Beregdaróc 3–1 (0–1)

Nyírcsaholy, 120 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírcsaholy: Putirka G. – Kovács Á., Ilku T., Bálint Cs., Bégány S., Botos S. (Putirka B.), Jónás P., Mező A. (Balogh J., Mihálku A.), Szabó V., Kovács J. (Balogh Zs.), Pataki G. Edző: Kiss Ervin.

Beregdaróc: Heckó – Lukovics J., Szász K., Simon K. (Papp I.), Danó Zs., Kosztel D., Kovtun, Lucsia, Szlifka, D. Pethe K., Lakatos A. Megbízott edző: Lizák Benedek.

Gól: Bálint Cs., Jónás P., Kovács J., illetve Kovtun. Kiállítva: Kerekes M. (76. perc). Ifi: 4–0.

Kiss Ervin: – Ha nagy nehézségek árán is, de „Kece” vezérletével a második félidőben megérdemelten sikerült fordítanunk egy jó csapat ellen.

Lizák Bendek: – Első félidei jó játékunk alapján akár meg is nyerhettük volna a meccset. Foghíjas csapatunk a folytatásra viszont elfáradt, a végén pedig megérdemelt hazai siker született.

Csengersima–Nábrád 2–1 (0–1)

Csengersima, 150 néző, v.: Szőnyi Z.

Csengerújfalu: Bélteki L. – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N., Korpás A. (Csontos A.), Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán R. (Varga Gy.), Szűcs A. (Juhász L.), Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland.

Nábrád: Koncz T. – Kondor G., Pásztor Z., Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D., Pásztor A., Fejes A. (Móré Sz.), Sárai G., Szabó T., Balla N. Edző: Végh András.

Gól: Kerekes M., Halász N., illetve Szabó T. Kiállítva: Kerekes M. (76. perc). Ifi: 5–0.

Volkán Roland: – Nagyon nehéz mérkőzésen hoztuk a kötelező három pontot. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez is.

Végh András: – Mivel a játékvezetőt obszcén szavakkal nem szeretném illetni, így inkább nem mondok semmit.