Gólokban gazdag forduló

Ha érdekli, melyik megye I-es csapat hány találattal gazdagodott a negyedik forduló alkalmával, itt meg tudja tekinteni.

DEAC-Szertár Sportbolt–Hosszúpályi 8–0 (6–0)

200 néző, vezette: Kövér T. (Vasziliu T., Pallai Zs.).
DEAC: Tóth F. – Dr. Riskó M. (Oláh D.), Tóth Z., Gulácsi B. (Hasilló R.), Radványi R., Ifj. Rácsai L. (Halász A.), Dr. Köstner T. (Milbik K.), Csák Zs. (Siklósi Cs.), Jenei Zs. (Sumi L.), Bencze Z. (Katona Z.), Takács Á. Edző: Katona Zoltán.
Hosszúpályi: Szemes L. – Horogh F., Bődi B. (Kecskés J.), Patka J., Nagy S., Tamás T. (Lakatos T.), Rózsa T., Bihart V., Erdei Z., Babotán J., Lakatos J. (Tamás M.). Edző: Varga Lajos. Gól: Csák Zs. (3), Ifj. Rácsai L. (2), Jenei Zs., Siklósi Cs., Oláh D. Jók: mindenki (a mezőny legjobbja Oláh D.), illetve senki. Ifi: 14-0.
Katona Zoltán: – Ezt a győzelmet a Sáfár László játékát magakadályozó sportorvosnak ajánljuk.
Varga Lajos: – Az első félidőben a DEAC átgázolt rajtunk. Akkor ez eredményben is megmutatkozott, mert 6:0 volt a félidő.  A szünetbe rendeztük a sorokat, de ez csak arra volt elég, hogy partiba legyünk az ellenféllel.

Derecske–Hajdúsámson 4–1 (1–1)

100 néző, vezette: Gyarmati I. (Papp J., Erdei I. T.).
Derecske: Iklódi T. – Bakk I. (Csík S.), Berán B., Fogarasi I., Csuka Zs., Török I., Szőllősi J., Csizmadia Cs., Török Sz., Dorogi Gy. (Fekete S.), Kiss G. Edző: Makleit Tibor.
Hajdúsámson: Bíró T. – Isaszegi Gy., Munkácsi J., Tömöri L., Fodor T., Csonka K. (Molnár A.), Kraszni F., Halász Z. (Lukács L.), Szabó G., Czibere B., Rása G. (Ádám J.). Edző: Kun Gyula. Gól: Fogarasi I., Csizmadia Cs., Kiss G., Dorogi Gy., illetve Szabó G. Jók: Kiss G., Csizmadia Cs., Fogarasi I., Dorogi Gy., Iklódi T., Szőlősi J., illetve Munkácsi J., Szabó G. Ifi: 3-1.
Makleit Tibor: – Megérdemelt hazai győzelem született, amely a második félidőben nyújtott jó teljesítményünknek köszönhető.
Kun Gyula: – Míg a 11-est nem tudjuk berúgni, addig helyzetekről ne is álmodjunk.

Nagyhegyes–Nyíradony 3–1 (1–0)

200 néző, vezette: Szűcs L. (Darányi A., Krizbai Zs.).
Nagyhegyes: Csobán I. (Németh J.) – Nagy A., Bútor Cs. (Végner F.), Vaszilkó A., Vincze S., Vígh V., Virágh B. (Domán P.), Vincze Cs., Mezei N. (Suta Cs.), Bíró T., Szarvas T. (Csiszár Zs.). Edző: Kóródi István.
Nyíradony: Kerezsi T. (Tóth Á.) – Illés S. (Nagy A.), Terdik L., Keczán L., Takács A., Mercs J. (Szabó T.), Szutor Gy. (Illés Zs.), Kozma Gy. (Lukács L.), Csige Á., Gréz B., Tóth T. Edző: Orosz János. Gól: Nagy A., Virág B., Bíró T., illetve Tóth T. Jók: mindenki, illetve Terdik L., Tóth T. Ifi: 1-3.
Kóródi István: – Ezen a mérkőzésen a csapat nagyon jól játszott, észszerűen, gólra törően, s megérdemelt győzelem született.
Orosz János: – A hazai csapat akaratban felülmúlt bennünket, így megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Ebes–Báránd 1–6 (0–2)

200 néző, vezette: Hajdú I. (Katona L., Bodó L.).
Ebes: Sallai J. – Szabó G., Kiss L., Boruzs T., Szatmári J., Szabó I., Bisi L. (Kovács T.), Baranyi B. (Leiter B.), Papp Z. (Kovács P.), Danó N. (Máté I.), Harsányi P. Edző: Bak Attila.
Báránd: Katona G. – Csegedi A., Szatmári Cs., Garamvölgyi P., Olajos G. (Varga D.), Kocsis M. (Békési L.), Szabó J., Madar Cs. (Jeney D.), Balogh J., Vad Zs. (Bíró R.), Kerekes Zs. (Bakonyi J.). Edző: Sándor Tamás. Gól: Leiter B., illetve Kerekes Zs. (3), Vad Zs., Bakonyi J., Jeney D. Jók: Szatmári J., Boruzs T., Szabó G., illetve mindenki. Ifi: 4-0.
Bak Attila: – Gratulálok Bárándnak!
Sándor Tamás: – Gratulálok a csapatomnak. Igazából mindig ilyen hozzáállást várok el minden játékosomtól. Szerdától kezdődik az igazi felmérő.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE-Polgár 3–2 (2–1)

250 néző, vezette: Nagy T. M. (Nagy L., Szűcs A.).
Nyírmártonfalva: Káplár F. – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Szabó T. (Tóth T.), Kolompár J., Rácz F., Szemán T., Bucskó J. (Kiss G.), Nánási D., Bodnár T. Edző: Asztalos János.
Polgár: Németh K. – Szabó S., Bene K., Csikós L. (Antal J.), Csorba T., Jójárt Zs. (Lővei G.), Bene L., Szajevics P. (Papp Zs.), Dobó V., Polonkay L., Czimer J. Edző: Papp Zsolt. Gól: Bucskó J., Szemán T., Rácz F., illetve Czimer J., Dobó V. Jók: mindenki, illetve Bene L., Czimer J. Ifi: 1-2.
Asztalos János: – Fontos mérkőzésen értékes győzelmet arattunk. Hatékony előrejátuknak, valamint kapusunk átlagon felüli teljesítményének köszönhetően sikerült itthon tartani a 3 pontot. Gratulálok a csapatnak a taktikus, célratörő játékához. Hajrá Pentrafost!
Mészáros László: – Sajnos a múlt heti teljesítményünket nem sikerült megismételni, néhány játékosunk nagyon gyenge teljesítményt nyújtott. Korrekt játékvezetés mellett, sajnos nem érdemeltünk pontot.

Hajdúnánás–Téglás 0–3 (0–2)

150 néző, vezette: Kiss J. (Szilágyi S., Hornyik M.).
Hajdúnánás: Hankószki R. – Békési L. (Villás J.), Ujvári Zs., Bagoly J., Tóth M., Bacsi Zs. (Toronyai L.), Kántor T., Andorkó P., Széplaki N. (Szabadi L.), Horváth Á., Oláh T. (Kondora J.). Edző: Kondora József.
Téglás: Pálóczi I. – Hevesi D., Horváth G., Balogh J., Kiss J., Gonda Nagy T., Nagy J. (Pelles T.), Kiss A. (Pallai J.), Tóth P., Nagy S., Fábián Nagy T. Edző: Kocsis László. Gól: Tóth P. (2), Fábián Nagy T. Jók: Andorkó P., illetve Balogh J., Kiss J., Tóth P., Nagy S. (Pálóczi I. a mezőny legjobbja). Ifi: 5-1.
Kondora József: – Nehéz ilyenkor mit mondani. Remélem, minden játékosom átérzi a mérkőzés súlyát, és hogy mit tett hozzá ehhez az eredményhez. Gratulálok a Téglásnak!
Kocsis László: – Három meccs, három győzelem, ez ragyogó kezdés. Ha még játékban javulunk, szép jövő elé nézünk.