Győzelem Párizsban, ismét Fognini lesz Marci ellenfele

© Fotó: AFP
Nyíregyháza – Sikerrel vette az első akadályt Fucsovics Márton (42. a világranglistán) a párizsi ATP 1000-es verseny főtábláján. Marci negyedszer találkozott ellenfelével, a francia Benoit Paire-vel (58.). Az eddigi három találkozójukból kettőt nyert a francia, ebből a szempontból egalizált Marci.

Az első szettben rosszul indult, hiszen Paire azonnal elvette Marci adogatójátékát. Szerencsére a nyíregyházi teniszező 2:4 és 4:4 után ugyanezt tette és második szettlabdát értékesítve 6:4-re hozta az első felvonást.

A folytatás már simább volt, hiszen 1:1 után Marci elvette ellenfele adogatójátékát, ami elegendő volt az újabb 6:4-es sikerhez amit az első meccslabda értékesítésével ért el az 1 óra 17 perces találkozón.

A folytatásban jöhet ismét Fabio Fognini (14.) akitől ugyan Pekingben kikapott Marci, ám az elmúlt héten Bécsben legyőzött.