“Ha reggelig játszunk, akkor sem rúgunk gólt”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 2. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Vámosoroszi–Csengersima 4–1 (2–1)

Vámosoroszi, 80 néző, v.: Pethő P.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Somogyi T., Tisza S. (Kerekes Sz.), Róka R. (Molnár P.), Baráth G., Bartha K. (Kiss D.), Jóni R., Franku A. (Szilágyi L.), Somogyi R., Riskó T. (Ács A.). Megbízott edző: Végh Endre.

Csengersima: Székely Sz. (Bélteki L.) – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N., Korpás A., Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán R. (Juhász L.), Szűcs A. (Varga Gy.), Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Somogyi R., Franku A., Baráth G., Ács A., illetve Kerekes M. Kiállítva: Jóni R. (12. perc) Tisza S. (51. perc), illetve Bélteki L. (56. perc), Kerekes M. (82. perc). Ifi: 9–0.

Végh Endre: – Simának ígérkező mérkőzésen a játékvezető a 12. percben kiállította legjobb játékosunkat. Rendezni kellett sorainkat, az újabb véleményes kiállítás után pedig kicsikartuk a győzelmet. A sikert Márton János születésnapjára ajánljuk.
Volkán Roland: – Jó csapattól kaptunk ki, amely amatőr hibáinkat kihasználva végül megérdemelt győzelmet arattak.

Tyukod–Nábrád 2–1 (0–0)

Tyukod, 100 néző, v.: Siroki J.

Tyukod: Somlyai A. – Feka N., Varga M., Berki N., Feka J., Bégány M., Kasu Á. (Lakatos Gy.), Lakatos I., Tóth F. (Csaholyi Cs.), Kertész J., Lakatos S. Edző: Nagy József.

Nábrád: Pásztor A. – Móré Sz., Szabó T., Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D., Sárai G., Tóth A., Mercz L., Kalocsai D., Pásztor Z. Edző: Végh András.

Gól: Kertész J., Lakatos I. (11-esből), illetve Pásztor Z. (11-esből). Ifi: 6–1.

Nagy József: – Gratulálok a fiúknak, akaratból jelesre vizsgáztunk, viszont a helyzetkihasználáson még egy kicsit javítanunk kell.
Végh András: – A látottak és a helyzetek alapján a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

Nyírmeggyes–Csenger 2–7 (0–2)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Nagy F.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Horváth J. (Török G.), Székely Zs., Cégényi A., Éles B., Nagy Zs., Széles M., Kovács L. (Pető Á.), Antal D., Tóth T., Kiss A. Edző: Papp János.

Csenger: Bodnár B. (Iricsek D.) – Mona Á., Gaál K., Orosz F. (Burjász J.), Korponai K. (Barcsay Á.), Ilbán M. (Horváth Z.), Geletey Z. (Katona P.), Garda P., Pintye N., Juhász N., Imre M. Edző: Juhász Ferenc.

Gól: Széles M., Tóth T., illetve Imre M. 2, Juhász N. 2 (egyet 11-esből), Pintye N., Mona Á., Katona P. Ifi: 1–0.

Papp János: – Sajnos a csengeri csapat ezen a napon jobb volt tőlünk, de ennyivel azért nem. Az első félidőben két egyéni hibából kaptuk a gólt, a másodikban kitámadtunk, az ellenfél pedig eredményesen kontrázott. Gratulálok nekik a győzelemhez, és az ificsapatunknak is. Balogh József játékostársunknak édesapja elvesztése miatt őszinte részvétét fejezi ki a csapat.
Juhász Ferenc: – Küzdelmes első félidő után a szünetben rendeztük a sorokat, és megérdemelten nyertünk. További sok sikert kívánunk a szimpatikusan játszó nyírmeggyesi csapatnak.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Nyírcsaholy–Milota 5–0 (5–0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Módis.

Nyírcsaholy: Putirka G. – Kovács Á. (Balogh J.), Bégány G. (Szabó V.) Lelt J., Jónás P., Botos S., Mező A. (Mihálku A.), Bálint Cs. (Putirka B.), Ballai Z. (Ilku Á.), Ilku T., Pataki G. Edző: Kiss Ervin.

Milota: Kánya G. – Pap R. (Balogh I.), Siket L., Fejes P. (Tóth K.), Balogh D., Bunna I., Mikulka D. (Török F.), Fóris I., Lukács M., Balogh S., Németh A. Edző: Elek László.

Gól: Jónás P. 2, Bégány G., Mező A., Bálint Cs. Ifi: 6–5.

Kiss Ervin: – Igazából nem játszottunk jól, de ezt a győzelmet aligha kell megmagyarázni.
Elek László: – Szégyenteljes első félidő, ha reggelig játszunk, akkor sem rúgunk gólt. Így is örülhetünk, hogy megúsztuk ennyivel, esélyünk nem volt még pontot sem szerezni. Nagyon mély gödörben van a csapat, nem tudom, mikor lábalunk ki belőle. Gratulálunk a hazaiaknak.

Beregdaróc–Tarpa 3–3 (1–2)

Beregdaróc, 100 néző, v.: Bíró Cs.

Beregdaróc: Heckó – Lukovics J. (Danó Zs.) Varga T. (Veress O.), Varga G., Szász K., Szlifka I., Kovtun, Kokas A. (Ábrán Cs.), Lucsia, D. Pethe K. (Rózsa D.), Lakatos A. Edző: Baracsi Endre.

Tarpa: Béres R. – Antal R., Szidor S., Egresi G., Ködöböcz N., Djacsenko, Kemény G., Péter Gy., Tar E., Rozman S., Barta F. Játékos-edző: Rozman Sándor.

Gól: D. Pethe K., Szlifka, Lucsia, illetve Barta F. 2, Rozman S. Ifi: .

Baracsi Endre: – Remek, feszes tempójú meccset játszottunk a kiváló Tarpával, amely nem véletlenül a csoport favoritja. Olyan szikrázó volt a meccs, hogy a környékbeli kovácsok összecsődültek és szerencse, hogy a szomszédban nem lobbant fel a szénakazal. De éppen az ilyen mérkőzésekért érdemes kimenni a pályára. A mai találkozón a pályán ünnepelte ötvenedik születésnapját Varga Tibor!
Rozman Sándor: – Nagyon rossz pályán gyengén játszottunk, igazságos döntetlen született. Az akarat és a szív felülmúlta a tudást.

Nagydobos–Tisztaberek 0–3 (0–0)

Nagydobos, 70 néző, v.: Frindik J.

Nagydobos: Somogy I – Onder G., Mudri B., Molnár Cs. (Bíró J.), Almássy Z. (Magyari D.), Dobrai G., Somfalvi P., Makszim Gergő, Magyari M., Bertalan K., Bajnai M. Edző: Bulyáki Zoltán.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N. (Kiss G.), Szabó L. (Bencze Á.), Molnár R., Lukács N., Makszim Gábor, Tóth J. (Kálló A.), Kocsán G. (Molnár R.), Szabó A., Fábián G. Megbízott játékos-edző: Kálló Attila.

Gól: Lázár R., Kálló A., Makszim G. (11-esből). Ifi: 3–5.

Bulyáki Zoltán: – Nagyon apró lépésekkel lépünk előre. Az első félidei játékért gratulálok a csapatnak, a folytatásra viszont elfáradtunk.
Kálló Attila: – A jó cserék a második félidőben jó játékot eredményeztek. A Makszim testvérpár „háborúját” a kis öcsi nyerte.

A Szatmárcseke–Tiszakóród mérkőzést augusztus 24-én, a Kölcse–Mérk-Vállaj találkozót november 1-én játsszák.