“Ha rosszindulatú lennék, akkor betiltathatnám ezt a pályát”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Diamit-csoport 11. fordulójának mérkőzéseit rendezték szombaton.

Geszteréd–Tiszadob 8–1 (7–1)

Geszteréd, 100 néző, v.: Lövei T.

Geszteréd: Papp D. – Mikó I., Gilányi M. (Papp T.), Horváth L., Vass G., Marcondes A., Géczi P., Gégény Z. (Papp R.), Ugari Cs., Imre J. (Jávor N.), Kiss L. Játékos-edző: Géczi Péter.

Tiszadob: Kolcsár Sz. – Kovács J., Fazekas K., Jónás T., Tálas A., Tóth R., Kiss Cs., Domoszlai L., Jancsó L. (Jónás Gy.), Jónás V., Tóth A. Edző: Jancsó László.

Gól: Imre J. 4, Kiss L., Horváth L., Mikó I., Gégény Z., illetve Tóth A. Ifi: 8–1.

Géczi Péter: – Számunkra egy nagyon fontos mérkőzést sikerült megnyerni, jár a dicséret a fiúknak.

Jancsó László: – Szeretném megköszönni azon játékosaimnak a ma nyújtott teljesítményt, akik egyáltalán eljöttek, de hat játékos hiányát ez a csapat nem bírja el. Az első félidőben kapott három lesgól megpecsételte sorsunk. Gratulálok a partjelző hölgy nagy teljesítményéhez, de hétvégenként inkább bablevest főzzön.

Gávavencsellő–Encsencs 2–2 (2–1)

Gávavencsellő, 50 néző, v.: Oláh Z.

Gávavencsellő: Simkó M. (Farkas L.) – Bodnár S., Hengsperger András, Tolnai T. (Tóth Z.), Karasz L., Kovács T. (Molnár Zs.), Biró Cs., Brondics P. (Pécsi G.), Natkó L., Hengspergere Attila, Koczogh I. (Balogh R.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Encsencs: Szvára M. – Szilágyi G., Kósa R. (Lengyel L.), varjasi K., Balogh D., Küzmös R. (Budai J.), Szilágyi Z., Biró L. (Illés G.), Konyha Cs., Biró Zs., Kónya M. Megbízott edző: Szabó Sándor.

Gól: Brondics P. 2, illetve Szilágyi G. 2. Kiállítva: Natkó L. (31. perc). Ifi: 2–2.

Marcsek Zoltán: – Nulla egyes állásról emberhátrányból fordítottunk. Nagyon nagyot küzdöttek a fiúk, több helyzetünk is adódott amivel eldönthettük volna a meccset. Sajnos a szerencse ma nem állt mellénk. Minimum ez a hozzáállás kell ahhoz, hogy a következő meccset meg tudjuk nyerni.
Szabó Sándor: – Korrekt játékvezetés mellet igazságos eredmény született.

Ramocsaháza–Levelek 0–4 (0–4)

Ramocsaháza, 50 néző, v.: Híres T.

Ramocsaháza: Nagy G. – Zsiros L., Lakatos M., Fodor Cs., Orgován Gy., Ladányi S., Nagy Sz., Hajdu G., Bajcsi M., Bálint G., Káté I. (Tóth A.). Edző: Magdus János.

Levelek: Varga Gy. – Pásztor J., Gebri Gy. (Papp G.), Hatházi M. (Vass I.), Berta M., Vodilla D., Kovács B. (Majláth S.), Bukta M. (Kiss Z.), Sitku D., Ruff L., Nagy T. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Kovács B. 2, Ruff L., Vodilla D. Kiállítva: Orgován Gy. (65. perc), Ladányi S. (77. perc), Tóth A. (87. perc). Ifi: 0–8.

Magdus János: – Tudom, nem illik a játékvezetéssel foglalkozni, azt is tudom, ők nem rúgnak helyettünk gólt, sőt azzal is tisztában vagyok, nem könnyű szakma az övék. Ezért sem értem, miért próbálkozik vele mindenki. Sokszor három jó képességű sporttársnak is kihívás jól lehozni egy parázs hangulatú meccset, nemhogy ilyen gyengébb képességekkel megáldott uraknak, akikből ráadásul csak kettőt küldtek. Bár lehet, hogy ez is sok volt… Gratulálok a Leveleknek, további sok sikert kívánok nekik.

Majláth Sándor: – Hoztuk a kötelezőt. Maradjunk annyiban, ha rosszindulatú lennék, akkor betiltathatnám ezt a pályát. De inkább sok sikert a Ramocsaházának a továbbiakban.

Nyíribrony–Kótaj 0–3 (0–1)

Nyíribrony, 50 néző, v.: Szikora L.

Nyíribrony: Nagy A. – Ujfalusy G., Kriston R., Juhász M., Lakatos P. (Bagoly I.), Bodnár G. (Sándor R.), Nagy J., Imre L., nagy S., Király D., Kovács E. Edző: Lakatos Zsolt.

Kótaj: Czenki P. – Fekete B., Guszti L., Die A., Hangácsi T., Kovács P., Ferenczi F. (Gurcsák A.), Fekete Á. (Rácz R.), Markovics D., De Monteiro, Kóder L. (Effoua A.). Edző: Seregi Mihály.

Gól: De Monteiro, Ferenczi F., Die A. (11-esből). Ifi: 6–4.

Lakatos Zsolt: – Gratulálunk a Kótajnak. Egy sokkal jobb csapattól kaptunk ki, megérdemelten vezetik a tabellát.

Seregi Mihály: – Egy keményen, masszívan futballozó Nyíribronyt sikerült legyőznünk. Gratulálok a fiúknak a sikerhez, a Nyíribronynak további sok sikert kívánok, nekünk meg van két lovunk, mind a kettő deres.

Rohod–Kemecse 5–2 (2–1)

Rohod, 120 néző, v.: Piskóczi Zs.

Rohod: Chörmös M. – Doboveczki I., Baráti G., Ladányi D., Tóth A., Dobronyi G., Sivadó P., Kósa S., Bencze M., Sivadó L., Kézi B. (Nagy I.). Edző: Dolhai Tibor.

Kemecse: Szabolcsi M. – Csatári Á. (Bárdos A.), Bárány T., Hokk B. (Bodó I.), Babják Cs., Balázsi P. (Márton P.), Lukács G. (Dócs N.), Madzin I., Pap M., Kovács M., Soós G. (Sándor L.). Edző: Borza László.

Gól: Kézi B. 2 (egyet 11-esből), Bencze M. 2, Kósa S., illetve Hokk B., Babják Cs. Ifi: 1–2.

Dolhai Tibor: – Az elmúlt három hétben a tabella első három helyezettjével találkoztunk. Egyszer veszítettünk, de abban több volt, a múlt héten kikaptunk, de nem mosták fel velünk a padlót, a mai mérkőzésen pedig megérdemelt, szép győzelmet arattunk, ehhez gratulálok a csapatnak.

Borza László: – El kell ismerni, az ellenfél sokkal jobban akart, megérdemelten győztek. Nem a bírók miatt kaptunk ki, ezt leszögezném.

Kállósemjén–Nagykálló 0–0

Kállósemjén, 150 néző, v.: Pokoraczki T.

Kállósemjén: Aranyász T. – Marozsán Zs., Mészáros Á., Docsa I., Kóth Á., Leka A. (Gráf L.), Szitai R., Hamza T., Csonka Gy. (Farkas L.), Marozsán M., Mocsár Cs. Edző: Lipcsei János.

Nagykálló: Vajda T. – Madar T., Erdei S., Göncz B., Bencs Á. (Nagy B.), Simon I., Borsi D. (Ponczók T.), Ungi L. (Plajos Z.), Cipf D. (Málik J.), Zakor J., Szenes I. Edző: Kaszab István.

Gól: Ifi: 2–4.

Lipcsei János: – A szomszédvári rangadón csak helyzetig és kapufáig jutottunk. További sok sikert a Nagykállónak.

Karácsony Mihály vezetőségi tag: – Igazságos eredmény, kár, hogy a játékvezető tudása kevés volt ehhez a mérkőzéshez, de ebben nem ő a hibás. Várjuk a körlevelet.

Terem–Apagy 4–3 (3–1)

Terem, 50 néző, v.: Frindik J.

Terem: Mitracica E. – Gaginas, Kondor E., Salagean, Virág G., Kiss T., Horváth K., Moldovan, Schvarczkopf, Fábián P., Csoba L. Játékos-edző: Fábián Péter.

Apagy: Kovács I. – Hegedűs L., Marics T., Kozák R. (Tar F.), Hegedűs D., Orosz G., Marcsek T., Németh A., Lakatos J., Márton I., Bakró A. Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Kiss T. 2, Salagean N., Gaginas D., illetve Márton I. (11-esből), Bakró A., Németh A. Ifi: 5–0.

Fábián Péter: – Hála’ istennek megint korrekt volt a játékvezetés. Úgy érzem, hogy megérdemelt a hazai győzelem. További sok sikert az apagyi csapatnak.

Németh Attila: – Végigtámadtuk a mérkőzést az irreális talajú pályán. Az én szerepem ma azért fontos, mert meccslabdát hibáztam. Egy megnyert mérkőzést veszítettünk el. Az ellenfél öt helyzetből négyet berúgott.

Nyírlugos–Újfehértó 1–2 (1–1)

Nyírlugos, 50 néző, v.: Lippa L.

Nyírlugos: Papp T. – Sinka L., Balogh L., Holló Zs., Illés G., Wukovics S., Illés Á., Bíró F., Fekete Cs. (Hlács A.), Horváth József, Horváth Jenő. Edző: ifj. Kavalecz Béla.

Újfehértó: Lippa J. – Tóth Sz. (Pallai B.), Petics Gy., Karaffa I., Dénes K., Pallai G., Potyók J., Kiss T., Kántor T., Bárány L. (Zámbó D.), Szilágyi Á. Játékos-edző: Kiss Tamás.

Gól: Bíró F., illetve Kántor T. 2. Ifi: 0–4.

Ifj. Kavalecz Béla: – A helyzeteink megvoltak, de továbbra sem tudtunk élni velük, így csak az eredmény után futottunk.

Kiss Tamás: – Igazi férfias meccs volt. Az első félidőben szerencsénk is volt, de a második félidő alapján úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

1. Kótaj 11 10 1 – 63–6 31
2. Levelek 11 7 3 1 27–8 24
3. Kemecse 11 7 2 2 39–21 23
4. Újfehértó 11 7 1 3 52–17 22
5. Kállósemjén 11 6 2 3 30–17 20
6. Nagykálló 11 4 5 2 17–26 17
7. Nyíribrony 11 5 1 5 19–27 16
8. Rohod 11 4 3 4 27–30 15