2018.02.26. 08:33

Jégkorong Erste Liga - Brassóban nyert az UTE

Budapest/Brassó - Az UTE hosszabbításban nyert a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében vasárnap, így összesítésben 2-1-re vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

A házigazdák a 34. percig 2-0-ra vezettek, a vendégek Kovács Csaba 57. percben lőtt góljával egyenlítettek (3-3), és harcolták ki a hosszabbítást. A ráadás második felvonásában Sikorcin Ladislav gólja döntött, a támadó a 86. percben volt eredményes.

Erste Liga (a sorozat honlapja szerint):

negyeddöntő, 3. mérkőzés:

ASC Corona Brasov (román)-UTE 3-4 (1-0, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2-1, az UTE javára

korábban:

4. mérkőzés:

SC Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-0, a Csíkszereda javára.