18:48 | live

Haladás szabadrúgás bal szélről, Takács kifejelte a tizenhatosról a labdát.
18:47 | live

Csere: Szécsi le, Takács Fel.

90' Mészáros megkapta a második sárgáját, pirossal kiáll a játékból. A felezővonal mellett szabálytalankodott.
18:45 | live

88' Cserél a Loki: Varga Le, Könyves fel.

A 4. szögletet is kiharcolták a hazaiak, ebből 8 méterről lőtt Grumic, Nagy védett.
18:44 | live

87' A Loki védők kifejelik, kirúgják a labdát a kapujuk elől. 3. Hali szöglet egy percen belül.
18:43 | live

85' Kontrákra játszik a Loki, előbb Varga vezette kapura a labdát lepasszból Jovanovic lőtt 25 méterről egy védőbe, majd Avdijaj röviden szöktette Szécsit a Hali térfél közepén, a visszazáró védők beérték őket.
18:39 | live

82' Mészáros Karol sárga lapot kap, Kusnyirt buktatta a Loki tizenhatosa előtt, kifelé szabadrúgás.
18:37 | live

80' Közben hazai támadás, de a 30 méteres keresztlabdát nem tudta lekezelni a hazai játékos.
18:36 | live

A hazai B-közép érthetően elégedetlen a játékkal, NBII - kiabálják.

Kapu fölé.
18:35 | live

79' Egy Loki szöglet után kifejelték az ötösről a labdát a hazaiak, Ferenczi lőtt 20 méterről.

1220 a hivatalos nézőszám.
18:34 | live

77' Bamgboye sárgát kapott, Ferenczit buktatta a jobb szélen a Loki térfél közepén.
18:33 | live

76' Pontatlan passzok a hazaiaknál, hosszú indítások, mintha hitüket veszítették volna, s a Loki nem erőlteti a biztos vezetés birtokában, passzolgat, olykor pontatlanul, ebből jöhetnek a hazaiak, de helyzet nincs.
18:28 | live

72' Szép támadás végén Varga elől pöckölték szögletre a labdát.
18:27 | live

Cserél a Haladás: Gaál le, Ofosu fel.
18:26 | live

69' Majd újabb szöglet, mert kiperdítették a labdát a hazaiak a kapufa tövéből.
18:25 | live

68' Hazai bedobás után Bamgboye lőtt 8 méterről kapura, a lövés elakadt Vargában. A kontrából szöglet a másik oldalon.
18:23 | live

66' Bódi szögletét Avdijaj fejelte kapura 4 méterről, Király reflexmozdulattal ütötte a kapu fölé.
18:22 | live

65' Szécsi szögletet harcolt ki egy gyors indítás után.
18:21 | live

64' Szécsi 15 méterről csak az oldalhálót találta el, Jovanovic adott neki hosszú passzt.
18:19 | live

62' A Hali próbálkozott nagyobb sebességre kapcsolni, a Loki védelme biztosan állta a rohamokat, gólhelyzet sem alakult ki.
18:16 | live

Haladás-DVSC 0-2

58' Akciógólt lőtt Szécsi. Gyönyörűen kijátszották hosszú passzokkal a hazai védelmet, majd a végén Szécsi 12 méterről senkitől nem zavartatva a kapu jobb oldalába gurítja a labdát.
18:14 | live

57' Varga kapott sárgát egy buktatásért a térfele jobb szélén a félpályához közel.
18:13 | live

56' Loki szöglet. Bódi kisszöglete Vargának, aki az egyik hazai játékost hátba lőtte, újabb szöglet.
18:12 | live

Kijött a Loki a szorításból, előbb Jovanovic vezetett támadást, a bepassza nem sikerült a tizenhatoson belül lévő Avdijajnak, majd Varga a másik oldalon ismételte meg ugyanezt, csak Szécsivel.
18:10 | live

54' Kusnyir ugratta volna ki 22 méterről Szécsit a tizenhatoson belül, passza hosszú lett.
18:09 | live

A középre lőtt labdát kifejelték a Loki játékosok.
18:08 | live

51' Ferenczi buktatta a Haladás játékost a jobb szélen a Loki térfél közepén.
18:07 | live

50' Haladás rohamokkal kezdődött a félidő, beszorult a Loki, helyzet azonban nincs.
18:05 | live

Mészáros kaphatott egy gyomrost.

Hatalmasat védett Nagy, 3 méterről a rövidre ment a labda egy fejesből.
18:04 | live

47' Egy bedobás után Hali szöglet.
18:02 | live

Cseréltek a hazaiak. Daushvili helyett Priskin, Németh helyett Grumic.
18:01 | live

Pályán a csapatok. Kezdődik a 2. félidő, a hazaiak kezdik a játékot.
17:48 | live

Haladás - DVSC 0-1

+2' Varga cselezte végig a bal oldalt, középre passzolta Avdijajnak, aki 22 méterről méterekkel a kapu mellé lőtt. Vége az első félidőnek.
17:47 | live

Németh sárgát kapott, Ferenczit buktatta a félpályán.

45' Avdijaj hámozta á magát a védőkön a kaputól 10 méterre, passzolt a 8 méterre a kaputól lévő Szécsinek, aki hatalmasat lőve a kapu fölé tette a labdát.
17:45 | live

44' Az ötösre belőtt labdát Szatmári fejelte a kapu mellé.

Bódi legurított szabadrúgásából szöglet lett.
17:44 | live

43' Tamás ütközte le Vargát, sárgát kapott a térfele közepén. Loki szabad.
17:43 | live

Gaál szabadrúgására volt érkező, az ötösről azonban nem jutottak fejelési lehetőséghez.

42' Ferenczi buktatat a jobb szélen a hazai játékost a kaputól 28 méterre.
17:41 | live

Megélénkült a Hali, irányítják a játékot és a kapu elé tudnak kerülni.
17:40 | live

39' Haladás szöglet: Gaál, az ötösről Vít fejelte a kapu fölé.
17:39 | live

38' Kusnyir szerelése a tizenegyes ponton, hátulról kotorta el a labdát Jagodics elől.
17:38 | live

36' Avdijaj vezette végig a pályán a labdát, a tizenhatoson középre passzolt Jovanovicnak, aki laposan a jobb alsót célozta meg, Király védett.
17:36 | live

35' Jagodics került egy pillanatra lövőhelyzetbe a kapuval szembe 20 méterről, de kivárt és szerelték.
17:34 | live

Közben takaros hóvihar kerekedett.
17:33 | live

32' Hali szöglet. Ismét Gaál. Tamás hátáról került az oldalvonalon túlra a labda.
17:32 | live

31' Nagy hatalmasat védett Mészáros egy centerezés után 3 méterről nagy erővel lőtt, jókor érkezett Nagy, reflexből fölé ütötte a labdát.
17:31 | live

30' Cserél a Loki Pávkovics le, Jovanovic fel. Pávkovics valószínűleg sérült.
17:30 | live

29' Kinyik buktatta a bal szélen az egyik játékost a 16-ossal egymagasságban.
17:28 | live

27' Mészáros Karol adott be a jobb szélről, Nagy fogta a kapu elé tett labdát.
17:27 | live

26' Szécsi 6 méterről tűzte kapura, Király szögletre hárított.
17:26 | live

Bódi szabadrúgását szögletre fejelték a védők.
17:25 | live

24' Sárgát kapott Dushvilli Avdijaj buktatásáért a kaputól 17 méterre bal szélről.
17:23 | live

Kinyiket kell ápolni a tizenhatosán belül, megszédülhetett egy ütközésben az előbb.
17:22 | live

21' Gaál szögletét Bamgboye fejelte 15 méterről Nagy kezébe.
17:21 | live

A bedobásból próbált a Hali, elakadt a védőkben.

20' Németh elől vágta ki bedobásra a labdát Pávkovics a tizenhatoson.
17:20 | live

A beadásból Avdijaj nem találta el fejjel jól a labdát, 10 méterről mellé csúsztatott.
17:19 | live

18' Szécsi futott versenyt egy hazai játékossal a jobb szélen, szabálytalankodtak vele, szabad befelé.
17:16 | live

Haladás-DVSC 0-1

A múlt heti gólját lemásolta Bódi, a jobb felsőbe csapódott a labda a szabadrúgásból.
17:15 | live

Bódi szabadja. És hatalmas gól!
17:14 | live

14' Loki szabadrúgás a kaputól 20 méterre, Avdiijajt buktatták.

13' Eseménytelen percek, a két tizenhatos között folyik a játék, sok hiba mindkét oldalon, apróbb szabálytalankodások, pontatlan passzok.
17:09 | live

Gaál szögletét előbb kifejelték a védők, majd Mészáros lőtt laposan 10 méterről, Nagy fogta.
17:08 | live

8' Ferenczi szögletre mentett egy középre tartó labdát a szélen.
17:07 | live

A kontrában Avdijaj 5 méterről a kapu mellé lőtt egy bepassz után.

6' Ferenczi rántotta le a kaputól 40 métere Bamgboyét, Szatmári fejelte ki az ötösről a centerzett szabadrúgást.
17:05 | live

Haris kezén pattant meg a labda a tizenegyes előtt.
17:04 | live

3' Varga pörgette kapura 20 méterről a labdát, Király könnyen fogta.

Marad a 0-0.

2' És Nagy megfogta a bal alsóba tartó labdát, az ismétlésben 10 méterről a kapu mellé rúgta. Gaál Bálint hagyta ki a tizenegyest.
17:02 | live

Bamgboye vitte végig a jobb szélen a labdát a beadásába kézzel ért bele az egyik Koki játékos. 11-es.
17:01 | live

A Loki kezdi a meccset.
16:59 | live

Tőzsér távollétében Bódi a csapatkapitány.

Szól a Hali-induló ütemes, fülbemászó dallama és a játékvezetők kíséretében pályán a csapatok. A hazaiak fehérben, a Debrecen pirosban.
16:55 | live

Közben kiderítettem, hogy Kusnyir védekező középpályás poszton játszik ma (ez az eredeti helye) és Ferenczi a szélső védő.
16:54 | live

Néhány perccel a kezdés előtt üres a játéktér, de szinte ugyanez mondható el a lelátókról is. A Haladás B-középben nagyobb a drukkolósűrűség, úgy százan lehetnek. Velük szemben, a vendégszektorban tizenegyen ácsorognak.
16:52 | live

A hazaiak hálóját Király Gábor védi.
16:51 | live

Visszakerült a csapatba Kinyik, a többi poszton változatlan a kezdő tizenegy a múlt héten a Honvéd ellen 2-0-ás győzelmet aratott gárdában.
16:50 | live

Annyi változás lehet, hogy Ferenczi lehet, középen lesz, ez majd kiderül a játék közben.
16:49 | live

A Loki a következő összeállításban kezd: Nagy - Kinyik, Szatmári, Pávkovics, Kusnyir, Ferenczi - Haris, Bódi, Varga - Szécsi, Avdijaj.
16:47 | live

2018 utolsó bajnoki labdarúgó mérkőzésén a hatodik helyen lévő DVSC a tabella utolsó helyén tanyázó szombathelyiekhez látogatott. A debrecenieknek 27, a hazaiaknak 9 pontjuk van. A két csapat ősszel már megmérkőzött, akkor döntetlen volt az eredmény. Mindezzel együtt a Loki nehéz mérkőzésre számíthat, az utóbbi években rendre szoros eredményt hozott a két csapat összecsapása.
16:43 | live

Szállingózik a hó, a szél hordja a havat és mínusz két fok van.
16:42 | live

A pályán hófoltok vannak, állítólag tegnap lefedték a havazás előtt a gyepet, a játékosok szerint az időjárási körülményekhez képest jó a talaj.
16:41 | live

Köszöntöm a HAON látogatóit Szombathelyről, a Haladás stadionjából, ahol körülbelül 20 perc múlva kezdődik a Szombathelyi Haladás - DVSC NBI-es bajnoki labdarúgó mérkőzés. Már mindkét csapat javában melegít, sőt, Kassai Viktor vezetésével a játékvezetői ötös is alkalmassá teszi testét a hidegben való aktív mozgásra.

JEGYZŐKÖNYV

Szombathely, Szombathelyi Haladás Stadion, 1220 néző. V.: Kassai V. (Farkas Á., Zierkelbach P.)

Szombathelyi Haladás: Király, Murtaz, Tamás, Bamgboye, Mészáros, Vít, Gaál, Jagodics, Németh, Predrag, Habovda. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Debreceni VSC: Nagy-Kinyik, Szatmári, Pávkovics, Kusnyir, Ferenczi-Haris, Bódi, Varga-Szécsi, Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Bódi (0-1) a 14., Szécsi (0-2) az 58. percben.

Sárga lap: Daushvilli a 24., Tamás a 43., Németh a 45., Varga az 57., Bamgboye a 77., Mészáros a 82. és 90. percben.

Kiállítás: Mészáros a 90. percben.

Csere: Pávkovics helyett Jovanovic a 30. percben, Daushvili helyett Priskin, Németh helyett Grumic a félidőben, Gaál helyett Ofosu a 69., Varga helyett Könyves a 88., Szécsi helyett Takács a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Debrecen - Bár a Haladás az utolsó helyen áll a tabellán, Bücs Zsolt szerint veszélyes ellenfél a szombathelyi gárda. Utolsó fordulójához érkeztek az OTP Bank Liga őszi küzdelmei, a 18. körben a DVSC a Szombathelyi Haladáshoz látogat, a találkozót szombaton 17 órakor rendezik meg. A zöld-fehérek ...