“Háromgólos előnyünket elszórakoztuk”

© Illusztráció: KM-archív
Demecser, Dombrád – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 19. fordulójának szombati nyitányán egy meccset játszottak.

Dombrád–Demecser 3–3 (1–0)

Dombrád, 150 néző, v.: Pethő P.

Dombrád: Csáki T. – Derceni B. (Ács G.), Géczi I., Balogh T., Dávid R., Borbély L. (Szabó K.), Nagy M., Puskás Á., Balla K., Huszti P., Tóth Á. (Nagy Á.). Edző: Kató István.

Demecser. Fintor S. (Kiss R.) – Bacskai A. (Kocsis Z.), Kriser Sz. (Kantár K.), Fabu R., Erőss P., Gombkötő S., Hajnal A., Kiss M., Dankó G., Molnár A. (Hudák N.), Minyin. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Borbély L., Nagy M., Ács G., illetve Minyin, Dankó G., Kocsis Z. Kiállítva: Dankó G. (88. perc). Ifi: 0–4.

Kató István: – Háromgólos előnyünket elszórakoztuk, a kilencvenharmadik percben pedig ellenfelünk büntetett.

Gombkötő Sándor: – A három három a hazaiakra nézve hízelgő. Az én csapatomat nem cserélném el senkiével, emellett köszönöm a fiúknak a névnapi ajándékot és hálásak vagyunk Gégény Sanyóéknak a meccs utáni vendéglátásért.