Hétvégi fociprogram

NB III. Tisza-csoport, 23. forduló (kezdés: szombat, 16)

Ibrány–Tuzsér V.: Benkő R. (Csáki L., Katonka)
Tiszakanyár–Nagyecsed V.: Berecz A. (Szilágyi S., Szűcs L.)
Kótaj–Tiszalök V.: Szűcs N. (Kocsis Zs., Gergely S.)
Kemecse–Létavértes V.: Nagy F. (Séra, Károly S.)
Várda SE–Cigánd V.: Takács I. (Bodnár A., Kövér T.)
H.szoboszló–Baktalórántháza V.: Kujbus (Tóth., Márkus.)
Hajdúböszörmény–Nyírbátor V.: Horváth G. (Kátai, Dorogi)
Sárospatak–Debreceni EAC
Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 23. forduló (kezdés: 16, ifi: 14)
Mátészalka–Nyírmada V.: Vitkai (Bendik T., Gagna)
Nagyszekeres–Mándok V.: Király A. (Szabó Z., Fürjes)

Vasárnap
Rakamaz–Nagykálló V.: Nagy B. (Hadházi, Garai)
Újfehértó–Nyírcsaholy, Érpatak v.: Vasas (Takács A., Májer)
Záhony–Gyulaháza V.: Bíró Cs. (Tömöri Gy., Gergely I.)
Szakoly–Balkány V.: Sipos L. (Bendik G., Papp F.)
Nyírkarász–Tiszavasvári V.: Nagy F. (Sándor Cs., Szilágyi N.)
Fehérgyarmat–Nagyhalász V.: Kiss L. (Hegedűs, Znamecz Z.)

Megyei II. osztály, 23. forduló (kezdés: 16, ifi: 14)

Díjözön-csoport, vasárnap
Nyírtelek–Kálmánháza V.: Gáspár T. (Szűcs T., Hegedűs J.)
Ófehértó–Terem V.: Tomori (Lizák, Moldován)
Volán-Sényő–Geszteréd V.: Piskóczi (Fekete S., Kerekes Cs.)
Nyírmihálydi–Kállósemjén V.: Káprály (Pokaraczki, Benkő P.)
Apagy–Nyírgyulaj V.: Ésik L. (Ésik I., Koncz G.)
Nyíribrony–Nyírpazony V.: Károly J. (Biricz, Kovács J.)
Nyírvasvári–Napkor V.: Sipos Á. (Resán G., Szikszai Gy.)
Nyírlugos–Levelek V.: Homonai (Mészáros J., Kovács Á.)

Selyember-csoport, vasárnap
Vaja–Pap V.: Lippa (Kriser, Aranyos)
Székely–Vasmegyer V.: Tömöri L. (Oláh I Z., Híres T.)
Dombrád–Kék V.: Veres J. (Molnár S., Knoblok)
Petneháza–Rohod V.: Major (Csikós L., Nagy Cs.)
Nyírtass–Fényeslitke V.: Fürjes (Bernáth R., Fábián)
Gávavencsellő–Pátroha V.: Kosztyú (Sinka Z., Czerula)
Anarcs–Újdombrád V.: Domoszlai (Henzsely, Sztányi)
Demecser–Ajak V.: Benkő R. (Szabó I., Brátán)

Carmo-csoport, szombat
Vámosoroszi–Kispalád V.: Papp I. (Fácska, Schmidt A.)
Tarpa–Gelénes V.: Frindik Gy. (Frindik J., Híres N.)
Beregdaróc–Tisztaberek (17, ifi: 15) V.: Rajzinger I. (Czene, Demeter E.)
Nyírmeggyes–Kölcse V.: Kis A. (Domoszlai, Kvaka)
Tyukod–Tiszakóród V.: Módis (Mónus G., Maleskovits)

Vasárnap
Mérk-Vállaj–Nábrád V.: Tóth I. (Kósa A., Lőrincz J.)
Tiszamenti SE–Tunyogmatolcs V.: Éva I. (Kozma M., Nagy J.)
Szatmárcseke–Csenger V.: Balogh L. (Csizmadia, Balogh II L.)

Megyei III. osztály, 19. forduló (kezdés: 16)

Fehérgyarmati csoport
Szombat: Sonkád–Penyige, Túrricse–Ura, Cégénydányád–Milota.
Vasárnap: Csegöld–Hermánszeg, Szamosbecs–Túristvándi, Csengerújfalu–Kisar (Csenger), Szamossályi–Jánkmajtis.

Kisvárdai csoport
Szombat: Barabás–Berencs FC, Vásárosnamény–Eperjeske.
Vasárnap: Kisvarsány–Aranyosapáti, Zsurk–Tiszabezdéd, Szamosszeg–Vitka, Jánd–Tiszaszentmárton, Gégény–Lövőpetri.

Mátészalkai csoport
Vasárnap: Pátyod–Penészlek (Tyukod), Őr–Bogát 2000, Encsencs–Nyírjákó, Nagydobos–Piricse, Nyírcsászári–Kocsord, Nyírkércs–Kisléta, Hodász–Nyírbéltek.

Nyíregyházi csoport
Szombat: Frimex FC–Nyírbogdány (Tiszanagyfalu), Tiszavasvári SE II–Nyírtét.
Vasárnap: Ramocsaháza–Bashalom, Bököny–Nyíregyházi Old Boys FC, Tiszatelek–Tiszadob, Nyírtura–Nagykállói VSE II, Tiszaeszlár–Biri.








hirdetés