Hétvégi országos sportműsor – 46. hét

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

november 18., szombat:

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 8. forduló, B csoport:
Telekom Veszprém – Paris Saint-Germain (francia) 17.30
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, B csoport:
Győri Audi ETO KC-Brest Bretagne (francia) 15.00
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágók:
Dunaújvárosi Kohász KA-Köbenhavn HB (dán) 18.00
Férfi NB I:
Sport36-Komló – Ferencvárosi TC 13.30
Váci KSE-Dabas KC 18.00
Női NB I:
Békéscsaba-Budaörs 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Alba Fehérvár 18.00
Kaposvári KK – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
KTE-Duna Aszfalt – MAFC 18.00
Sopron KC-DEAC 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
Újpest FC-Budapest Honvéd 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Vasas FC 15.30
Paksi FC-Ferencváros 15.30
Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK 15.30
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Swietelsky Haladás 15.30
Debreceni VSC-Videoton FC 19.30

Röplabda
Női NB I, A csoport:
Budaörsi DSE-Jászberény 17.00
Haladás Szombathely-UTE 18.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Budapest (BKV Előre Sportcsarnok) 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 7. forduló:
A csoport:
Debreceni VSE-Kaposvári VK 17.30
FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa 17.45
VasasPlaket – MKB-Euroleasing-BVSC 18.00
UVSE-AVUS Szombathely 18.45
B csoport:
EBP Tatabánya – Metalcom-Szentes 16.00
A-Híd OSC-Újbuda – ZF-Eger 19.00
PannErgy-Miskolci VC – ContiTech Szeged-Diapolo 19.00


november 19., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
Ferencváros-EV Vienna Capitals (osztrák) 18.00

Kerékpár
Terepkerékpáros LOcarGO Veszprém Cross (Veszprém, Barátság park) 10.45

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 8. forduló, A csoport: MOL-Pick Szeged – FC Barcelona (spanyol) 17.00 Férfi EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések: Grundfos Tatabánya KC-Chambery Savoie (francia) 13.00 CYEB Budakalász-Helvetia Anaitasuna (spanyol), Elek Gyula Aréna 19.00 Női EHF Kupa, selejtező, visszavágó: DVSC-TVP – SCM Craiova (román) 18.15 Női NB I: Vasas SC-Alba Fehérvár KC 18.00

b
Férfi NB I:
Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK 18.00
Női NB I:
Vasas Akadémia-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló:
Budafoki MTE-Gyirmót FC 13.00
Szolnoki MÁV FC-Budaörs 13.00
Vác FC-Nyíregyháza Spartacus, III. ker. TVE Sporttelep 13.00
Ceglédi VSE-Soroksár SC, Albertirsa 13.00
BFC Siófok-Szeged 2011 13.00
Kisvárda-MTK Budapest 13.00
Békéscsaba 1912 Előre-Dorogi FC 16.00
FC Csákvár-KBSC 16.00
ZTE FC-Soproni VSE 16.00
ETO FC Győr-Mosonmagyaróvár 16.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC – Dunaferr SE 15.00
MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE 16.00
MAFC-BME – DEAC 16.00
Sümegi RE – Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
HÉP-Kecskeméti RC – FINO Kaposvár SE 17.00
Női NB I:
A csoport:
Penta Gödöllői RC – LINAMAR-Békéscsabai RSE 18.00
B csoport:
TFSE – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
Fatum-Nyíregyháza – Palota 17.00
MTK Budapest-Vasas Óbuda 17.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Budapest (BKV Előre Sportcsarnok) 10.00

– MTI –








hirdetés