Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 14., szombat:

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók:
Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica (montenegrói) 19.00
Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok, elődöntők:
MOL-Pick Szeged – Csurgói KK 13.00
Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 15.15
Női NB I:
Békéscsabai ENKSE-Alba Fehérvár KC 17.00
MTK Budapest-Kecskeméti NKSE 18.00
Érd HC-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
– Női NB I:
elődöntő, 1. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
az 5-8. helyért, 1. mérkőzés:
Aluinvent DVTK Miskolc – PINKK-Pécsi 424 18.00
rájátszás, alsóház:
BEAC Újbuda-Vasas Akadémia 15.00
– Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
középház:
Atomerőmű SE – Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00
alsóház:
Sopron KC – JP Auto-JKSE 18.00
MAFC-DEAC 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Paksi FC-Swietelsky Haladás 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Videoton FC 17.00
Újpest FC-Vasas FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Diósgyőri VTK 17.00
Debreceni VSC-Ferencváros 19.30

Műúszás
Szinkronúszó országos bajnokság, Duna Aréna 9.00

Röplabda
Női NB I, az 5. helyért, 3. mérkőzés:
TFSE-Palota RSC 17.00

Sportlövészet
Futócéllövő országos bajnokság (Fehér úti lőtér) 9.00

Szabadidősport
Spartan Race, Nagykanizsa 8.00
Telekom Vivicittá városvédő futás (Margitsziget) 10.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 7. forduló:
felsőház:
Szolnoki Dózsa – PannErgy-Miskolci VC 16.00
ZF-Eger – MKB-Euroleasing-BVSC 18.00
RacioNet-Honvéd – FTC-PQS Waterpolo 19.00
alsóház:
Kaposvári VK-EBP Tatabánya 16.00
PVSK-Mecsek Füszért – AVUS Szombathely 19.00
ContiTech Szeged-Diapolo – VasasPlaket 19.00
UVSE – Metalcom-Szentes 19.00

április 15., vasárnap:

Kézilabda
Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Debrecen, Főnix Csarnok, helyosztók:
a 3. helyért 15.05
döntő 17.45
Női NB I:
Vasas SC – GVM Europe-Vác 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
Pécsi VSK-VEOLIA – Zalakerámia ZTE KK 18.00
Női NB I, elődöntő, 3. mérkőzés (ha szükséges):
Sopron Basket-CMB CARGO UNI Győr 18.00
az 5-8. helyért, 3. mérkőzés (ha szükséges):
VBW CEKK Cegléd – PEAC-Pécs 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 30. forduló:
Kisvárda-Budafoki MTE 16.30
Ceglédi VSE-Békéscsaba 1912 Előre 16.30, Albertirsa 16.30
Soproni VSE-Soroksár SC 16.30
Mosonmagyaróvár-Dorogi FC 16.30
Szeged 2011-Gyirmót FC, Gyula 16.30
ZTE FC-Budaörs 17.00
BFC Siófok-Szolnoki MÁV FC 17.00
FC Csákvár-Vác FC 17.00
MTK Budapest-Kazincbarcika 17.00
ETO FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00

Műúszás
Szinkronúszó országos bajnokság, Duna Aréna 9.00

Röplabda
– Férfi NB I:
az 5-8. helyért:
MAFC-BME – MÁV Előre SC, Sződliget utca 13.00
Dunaferr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00
– a 9-11. helyért:
Sümegi Röplabda Egyesület-DEAC 15.00

Szabadidősport
Telekom Vivicittá városvédő futás (Margitsziget), félmaraton 9.00, Vivicittá 10 km 13.00

– MTI –








hirdetés