Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

május 5., szombat:

Amerikaifutball
Fezen HFL: Fehérvár Enthroners-Budapest Cowbells 12.00

Evezés
Dunai Regatta, Műegyetem rakpart 10.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE-Ceglédi KKSE 18.00
Váci KSE-Orosházi FKSE 18.00
Sport36-Komló – CYEB Budakalász 18.00
B.Braun Gyöngyös-Ferencvárosi TC 18.00

Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA-Kecskeméti NKSE 18.00
FTC-Rail Cargo Hungaria – Kisvárda Master Good SE 18.00
MTK Budapest-Békéscsabai ENKSE 18.00
Siófok KC-Budaörs KSN 18.00
Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 19.00
alsóház:
DEAC – JP Auto-JKSE 18.00
Sopron KC-MAFC 18.00

Női NB I, rájátszás, alsóház:
Vasas Akadémia-BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 29. forduló:
Budapest Honvéd-Debreceni VSC 17.00
Vasas FC-Paksi FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Újpest FC 17.00
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Swietelsky Haladás-Puskás Akadémia FC 17.00
Videoton FC-Ferencváros, Felcsút 19.30

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Fürdő, Benkó Zoltán Szabadidőközpont) – női döntő 9.00

Röplabda
Férfi NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés:
Pénzügyőr SE – HÉP-Kecskeméti RC 14.00
Női Extraliga, a 3. helyért, 2. mérkőzés:
Jászberény VT-Újpesti TE 19.00

Vitorlázás
Soling Európa-bajnokság, Alsóörs

Vízilabda
E.ON férfi ob I, rájátszás, 3. mérkőzések:
elődöntő:
Szolnoki Dózsa – ZF-Eger 16.00
a 9-12. helyért:
Kaposvári VK-VasasPlaket 16.00
PVSK Mecsek-Füszért – Metalcom-Szentes 19.00
Női ob I, döntő, 2. mérkőzés:
UVSE – DUE-Maarsk Graphics 15.00

május 6., vasárnap:

Amerikaifutball
Fezen HFL: Miskolc Steelers-Budapest Wolves 12.00 TD Store Eagles-DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 14.00 Győr Sharks-Nyíregyháza Tigers 14.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Eger SBS Eszterházy – Csurgói KK 18.00
Telekom Veszprém-Grundfos Tatabánya KC 18.00
Női NB I:
Vasas SC – DVSC-TVP 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-Veolia 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 34. forduló:
ZTE FC-Kazincbarcika 15.00
Ceglédi VSE-Budaörs, Albertirsa 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Budafoki MTE 17.00
Vác FC-Szolnoki MÁV FC, III. ker TVE Sporttelep 17.00
Mosonmagyaróvár-MTK Budapest 17.00
ETO FC Győr-Szeged 2011 17.00
Kisvárda-Soroksár SC 17.00
BFC Siófok-Dorogi FC 17.00
FC Csákvár-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00
Soproni VSE-Gyirmót FC 17.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Fürdő, Benkó Zoltán Szabadidőközpont) – férfi döntő 9.00

Röplabda
Fezen HFL: Férfi NB I, az 5-8. helyért:
MAFC-BME – Szolnoki Röplabda Akadémia, Sződliget utca 13.00
Dunaferr SE-MÁV Előre SC 16.00
a 9-11. helyért:
PTE-PEAC – Sümegi Röplabda Egyesület 15.00
Női Extraliga, osztályozó, 3. mérkőzés:
Vasas Óbuda-MTK Budapest 16.00
4. mérkőzés:
Hungast-Haladás – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 18.00

– MTI –








hirdetés