Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 20., szombat:

Birkózás
Világbajnokság, Papp László Sportaréna, szabadfogás 61 (Molnár József), 74 (Gulyás Zsombor), 86 (Veréb István), 125 kg (Ligeti Dániel), selejtezők a negyeddöntőig 10.30, elődöntők 16.45

Jégkorong
Osztrák Liga (EBEL):
Fehérvár AV19-HCB Südtirol Alperia (osztrák) 17.00
Kontinentális Kupa, 2. kör:
B csoport (Ritten), 2. forduló:
MAC Újbuda-HDD Jesenice (szlovén) 16.00
Ritten Sport (olasz)-Crvena zvezda (szerb) 20.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Vecsési SE-Ferencvárosi TC 18.00
Mezőkövesdi KC-Grundfos Tatabánya KC 18.00
Dabasi KC VSE-Balatonfüredi KSE 18.00
Sport36-Komló – Csurgói KK 18.00
Női NB I:
Alba Fehérvár KC – Eu-Fire Mosonmagyaróvár 17.00
Női EHF Kupa, selejtező, második forduló, visszavágók:
Dunaújvárosi Kohász KA-Spono Eagles (svájci) 16.00
Siófok KC-GVM-Europe Vác 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend-Sopron KC 14.45
Atomerőmű SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
JP Auto-JKSE – Alba Fehérvár 18.00
Kaposvári KK-Szolnoki Olaj KK 18.00

Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda – MTK-Budapest 15.00
Sopron Basket-CMB CARGO UNI Győr 18.00
Vasas Akadémia-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 11. forduló:
Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Szombathelyi Haladás-MOL Vidi FC 17.00
MTK Budapest-Budapest Honvéd 17.00
Diósgyőri VTK-Újpest FC 17.00
Debreceni VSC-Paksi FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Ferencváros 19.30

Olimpia
Hazaérkezik a magyar delegáció a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiáról (BOK Sportcsarnok) 16.30 körül

Röplabda
Férfi NB I, B csoport:
Sümegi RE-Fino Kaposvár SE 16.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 2. forduló:
A csoport:
BVSC-Zugló – AVUS Szombathely 17.00
FTC-Telekom Waterpolo – PVSK-Mecsek Füszért 18.00
ZF-Eger -KSI 18.00
RacioNet-Honvéd – Metalcom Szentes 19.00
B csoport:
Szolnoki Dózsa-VasasPlaket 16.00
A-Híd OSC Újbuda – Kaposvári VK 19.00
PannErgy-Miskolci VLC – Tatabánya 19.30

október 21., vasárnap:

Birkózás
Világbajnokság, Papp László Sportaréna, szabadfogás 57 (Farkas Rajmund), 65 (Asarin Roman), 79 (Nagy Mihály), 92 kg (Hatos Gábor) selejtezők a negyeddöntőig 10.30, elődöntők 17.45, szabadfogás 61, 74, 86, 125 kg vigaszág 10.30, döntők 19.00

Jégkorong
Erste Liga:
DEAC – FTC-Telekom 18.30
Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda (román) 18.40
Osztrák Liga (EBEL):
Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Telekom Veszprém – MOL-Pick Szeged 17.45

Kosárlabda
Női NB I:
NKE-Csata – VBW CEKK Cegléd 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló:
Duna Aszfalt TVSE-Békéscsaba 1912 Előre 14.30
Credobus Mosonmagyaróvár-Ceglédi VSE 14.30
Kazincbarcika-ZTE FC, Putnok 14.30
Soroksár SC-Vasas FC 14.30
Dorogi FC-BFC Siófok 14.30
Budafoki MTE-Budaörs 14.30
Kaposvári Rákóczi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 15.30
Aqvital FC Csákvár-Vác FC 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-WKW ETO FC Győr 17.00
Gyirmót FC Győr-BSS Monor 17.00

Röplabda
Férfi Közép-európai Liga, 2. forduló:
Vegyész RC Kazincbarcika-Calcit Volley Kamnik (szlovén) 19.00
Férfi NB I, A csoport
MÁV Előre SC – MAFC-BME 16.00
PTE-PEAC – SZESE Győr 16.30
Női Extraliga:
Haladás Szombathely – Swietelsky-Békéscsabai RSE 16.00

Szabadidősport
17. Miskolci Barátság Maraton Nemzetközi Utcai Futófesztivál

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350

– MTI –








hirdetés