Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 31., szombat:

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19 – Dornbirn (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Sport36-Komló – Kőnig Trade-Balmazújváros 17.00
Eger SBS-Eszterházy – Cegléd 17.00
Mezőkövesd – Orosháza-Linamar 18.00
PLER-Budapest – Balatonfüred 18.00
B.Braun Gyöngyös – Grundfos-Tatabánya 18.00

Női NB I:
Siófok-Fehérvár KC 18.00
Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Egis Körmend 18.00
Sopron KC – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Szolnoki Olaj KK-MAFC 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – MARSO Nyíregyháza 18.00
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub – ELTE-BEAC Újbuda 17.00
Ceglédi EKK-Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
Vasas Akadémia-CMB CARGO UNI Győr 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 13. forduló:
Paksi FC-Puskás Akadémia 15.30
DVSC-TEVA – Budapest Honvéd 16.00
Videoton FC-Diósgyőri VTK 18.00
MTK Budapest – Szombathelyi-Swietlesky Haladás 18.00
Békéscsaba 1912 Előre-Újpest FC 18.00
Ferencváros-Vasas 18.00
Merkantil Bank NB II, 12. forduló:
Budaörs-BFC Siófok 13.30
Szigetszentmiklós-Mezőkövesd Zsóry FC 13.30
Soroksár-Vác 13.30
Kisvárda-Balmazújváros 13.30
Szeged-ZTE FC 13.30
Ajka-Dunaújváros 18.00
Gyirmót-Soproni Vasutas 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC Andragora – Pénzűgyőr SE 16.00
Vegyész RC Kazincbarcika-Dunaferr SE 17.30
Dág KSE – MAFC-BME 18.00
Női NB I:
UTE – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
Budaörsi DSE – MTK-Budapest 18.00

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest (MOM Sport, XII., Csörsz u. 14-16.) – 64-es tábla 10.00, nyolcas döntő 16.00

Vízilabda
Magyar Kupa, selejtező:
Miskolc (Kemény Dénes Uszoda):
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – PannErgy-MVLC 10.00
RacioNet-Honvéd – Ceglédi VSC 11.45
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – ZF Eger 15.00
PannErgy-MVLC – RacioNet-Honvéd 16.45

Ceglédi VSE – ZF-Eger 18.30
Szentes (Szentesi Uszoda):
Valdor-Szentes – KSI SE 10.00
Kaposvár – Ybl-Waterpolo Klub 11.30
Valdor-Szentes – Szolnoki Dózsa-Közgép 16.00
KSI SE-Kaposvár 17.30
Ybl-Waterpolo Klub – Szolnoki Dózsa-Közgép 19.00

Pécs (Abay Nemes Oszkár Sportuszoda):
FTC-PQS Waterpolo – PVSK-Mecsek Fűszért 10.30
Szeged-Diapolo – UVSE-Hunguest Hotels 12.00
PVSK-Mecsek Fűszért – UVSE-Hunguest Hotels 18.00
FTC-PQS Waterpolo – Szeged-Diapolo 19.30
Nagykanizsa (Nagykanizsai Uszoda):
Debreceni VSE-TVSE 11.00
VasasPlaket-Nagykanizsa 12.30
Debreceni VSE – A-Híd OSC Újbuda 15.00
TVSE-VasasPlaket 16.30
Nagykanizsa – A-Híd OSC Újbuda 18.00

november 1., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest 18.00
Debrecen-Ferencváros 18.30
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Innsbruck (osztrák) 17.30

Kézilabda
Női NB I:
Érd-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Uniqa Sopron – PEAC-Pécs 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 12. forduló:
Csákvár-Szolnoki MÁV FC 14.30

Röplabda
Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI-FINO Kaposvár SE 16.00
Női NB I:
Linamar-Békéscsabai RSE – RÖPKE SE 16.00
Jászberényi RC-Fatum-Nyíregyháza 17.00
TEVA Gödöllői RC-Albrecht MVSC MVSI 18.00

Vívás
Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupaverseny, Budapest (MOM Sport, XII., Csörsz u. 14-16.) – 8.00, bronzmérkőzés 14.00, döntő 15.00

Vízilabda
Magyar Kupa, selejtező:
Miskolc (Kemény Dénes Uszoda):
PannErgy-MVLC – Ceglédi VSE 10.00
RacioNet-Honvéd – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 11.45
ZF-Eger – PannErgy-MVLC 15.00
Ceglédi VSE – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 16.45
ZF-Eger – RacioNet-Honvéd 18.30

Szentes (Szentesi Uszoda):
KSI SE – Ybl-Waterpolo Klub 10.00
Kaposvár – Valdor-Szentes 11.30
Szolnoki Dózsa-Közgép – KSI SE 15.00
Ybl-Waterpolo Klub – Valdor-Szentes 16.30
Szolnoki Dózsa-Közgép – Kaposvár 18.00
Pécs (Abay Nemes Oszkár Sportuszoda):
Szeged-Diapolo-PVSK-Mecsek Fűszért 10.30
UVSE-Hunguest Hotels – FTC-PQS Waterpolo 12.00

Nagykanizsa (Nagykanizsai Uszoda):
TVSE-Nagykanizsa 9.00
VasasPlaket-Debrceni VSE 10.30
A-Híd OSC Újbuda – TVSE 14.00
Nagykanizsa-Debreceni VSE 15.30
A-Híd OSC Újbuda – VasasPlaket 17.00

– MTI –

 



További hírek a Sport kategóriából






hirdetés