Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

július 16., szombat:

Kajak-kenu
Országos bajnokság, Szolnok 9.00, döntők 11.30

Kézilabda
Strandkézilabda-világbajnokság, Palatinus Strand középdöntő: férfi mérkőzések 12.30 női mérkőzések 11.40 elődöntő: férfi mérkőzések 19.40, 21.30 női mérkőzések 18.45, 20.35

Kosárlabda
U18-as 3×3-as Európa-bajnoki selejtező, Szolnok

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 1. forduló:
Újpest FC-Budapest Honvéd, Illovszky Stadion 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC 18.00 (+Fotó)
Ferencváros-Swietelsky Haladás 20.30 (+Fotó)

Repülősport
Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki futam, időmérő 15.20 (Duna, Lánchíd és Margit-híd közötti szakasz)

Tenisz
Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport:
Magyarország-Szlovákia, Europe Tennis Center, Budapest 14.00

Vízilabda
Benu Kupa (Margitsziget):
Férfi torna:
Horvátország-Ausztrália 19.00
Magyarország-Grúzia 20.30

július 17., vasárnap:

Atlétika
Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj (Székesfehérvári Regionális Atlétikai Központ) előnap: női kalapácsvetés 17.30, női 5000 m 19.15

Díjugratás
Grand Prix, Nemzeti Lovarda 15.00

Kerékpár
4. Csömöri Bringafesztivál, Csömör – hegyikerékpáros XCO országos bajnokság

Kézilabda
Strandkézilabda-világbajnokság, Palatinus Strand
férfiak:
a 3. helyért 17.00
döntő 19.00
nők:
a 3. helyért 16.00
döntő 18.00

Kosárlabda
U18-as 3×3-as Európa-bajnoki selejtező, Szolnok

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 1. forduló:
MTK Budapest-Vasas, Dunaújváros 18.00
Videoton FC-Diósgyőri VTK, Felcsút 18.00
DVSC-TEVA – Paksi FC 18.00

Repülősport
Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki futam, verseny 12.00 (Duna, Lánchíd és Margit-híd közötti szakasz)

Tenisz
Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport:
Magyarország-Szlovákia, Europe Tennis Center, Budapest 11.00

Triatlon
XXX. Palóc Triatlon, Balassagyarmat – váltócsapat országos bajnokság 8.30

Vízilabda
Benu Kupa (Margitsziget):
Férfi torna:
Magyarország-Ausztrália 10.00
Horvátország-Grúzia 11.30

– MTI –








hirdetés