Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 29., szombat:

Amerikaifutball
Felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Belgium, Székesfehérvár, First Field 14.00

Cselgáncs
Országos bajnokság, Kecskemét 9.00

Kézilabda
Női BL, B csoport, 3. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – HC Leipzig (német), Dabas 17.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém 13.30
Orosháza-Linamar – Sport36-Komló 18.00
Grundfos Tatabánya – Eger SBS-Eszterházy 18.00
Balatonfüred-Cegléd 18.00
Csurgó-Balmazújváros 18.00
Női NB I:
Siófok – Kisvárda-Master Good 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MAFC-Szolnoki Olaj 17.30
Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 18.00
JP Auto-JKSE – Alba Fehérvár 18.00
Kaposvári KK-Atomerőmű SE 18.00
Női NB I:
BEAC Újbuda-Aluinvent DVTK Miskolc 15.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Budapest Honvéd-Swietlesky Haladás 15.30
Diósgyőri VTK-Ferencváros 17.30
Vasas-Videoton FC 17.45
Paksi FC-Újpest FC 18.00
Gyirmót FC-Debreceni VSC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Junior válogatott-DEAC, Izsák 14.00
Junior válogatott-Vegyész RC Kazincbarcika, Izsák 17.00
Női NB I:
Budaörsi DSE-Gödöllői RC 17.00
Vasas Óbuda-Palota RSC 17.00
TFSE – Linamar-Békéscsaba 17.30

Szabadidősport
Halloween Run földalatti élményfutás és gyalogtúra a kőbányai pincerendszerben (X., Előd u. 1., Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ) 14.00

Tenisz
ATP: WHB Hungarian Open, BOK (volt Syma) Csarnok 11.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
ContiTech-Szeged-Diapolo – VasasPlaket 18.00

október 30., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
Debrecen-DVTK Jegesmedvék 17.00
FTC-MAC Budapest 18.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Vác-CYEB Budakalász 18.00
Mezőkövesd – B.Braun Gyöngyös 18.00
Női NB I:
Érd-MTK Budapest 18.00
Elios Kispest – EUbility Group-Békéscsaba 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco KC Szombathely 18.00
Sopron KC-Vasas Budapest 19.00
Női NB I:
UNIQA Sopron-Vasas Akadémia 16.30
VBW CEKK CEGLÉD – PINKK-Pécsi 424 18.00
PEAC-Pécs – CMB CARGO UNI GYŐR 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 15. forduló:
Soroksár-Cegléd 13.30
Budaörs-Balmazújváros, Csákvár 13.30
SZEOL SC-ZTE FC 13.30
Kisvárda-Nyíregyháza Spartacus 13.30
Cigánd-Vác, Balmazújváros 13.30
Békéscsaba-Mosómagyaróvár 17.00
Kozármisleny-Csákvár, Pécs 17.00
Szolnoki MÁV FC-Szeged 17.00
Swietelsky-Soproni VSE – BFC Siófok 17.00
Puskás Akadémia-Dorog 17.00

Rali
Ózd-rali, az ob 8. (utolsó) futama, Ózd és környéke 8.00

Röplabda
Férfi NB I:
Junior válogatott – PTE-PEAC C-DOKI, Izsák 14.00
Junior válogatott-Pénzügyőr SE, Izsák 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika – MAFC-BME 18.00
Női NB I:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Gödölloi RC 16.00

Tenisz
ATP: WHB Hungarian Open, BOK (volt Syma) Csarnok 14.00

– MTI –








hirdetés