Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 21., szombat:

Kerékpár
Crossliget kerékpáros cyclocross viadal (Városliget, Közlekedési Múzeum és az Olof Palme sétány által határol terület) első rajt 10.45, férfi elitverseny 14.00

Kézilabda
Női EHF Kupa, selejtező, 2. forduló, visszavágó:
Váci NKSE-Buxtehuder SV (német) 18.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém 13.30
Balatonfüredi KSE-Váci KSE 18.00
Sport36-Komló – Eger SBS Eszterházy 18.00
Dabas KC-Csurgói KK 18.00
CYEB Budakalász – Orosházi FKSE-Linamar 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
MAFC-DEAC 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA – Alba Fehérvár 18.00
Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 18.00
Női NB I:
Vasas Akadémia – MTK-Budapest 18.00
PINKK-Pécsi 424 – Aluinvent DVTK Miskolc 20.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 13. forduló:
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Ferencvárosi TC-Újpest FC 15.30
Videoton FC-Puskás Akadémia FC, Hidegkuti Nándor Stadion 15.30
Vasas FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Szusza Ferenc Stadion 15.30
Debreceni VSC-Swietelsky Haladás 15.30
Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd, Debrecen 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
Kisvárda-Dorogi FC 14.30

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC – Sümegi RE 15.00
Női NB I:
A csoport:
Budaörsi DSE – Haladás Szombathely 17.00
Penta Gödöllői RC – UTE 18.00
B csoport:
Fatum-Nyíregyháza – Vasas Óbuda 17.00

Szabadidősport
Spartan Race, Eplény 8.00

Szektorlabda
Európa-bajnokság, Lakitelek 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 4. forduló:
A csoport:
Kaposvári VK – Szolnoki Dózsa-Közgép 16.00
AVUS Szombathely-VasasPlaket 18.00
UVSE – MKB-Euroleasing-BVSC 20.00
B csoport:
EBP Tatabánya – PannErgy-Miskolci VC 16.00
Metalcom-Szentes – ContiTech Szeged-Diapolo 18.00
Racionet Honvéd – ZF-Eger 19.00
PVSK Mecsek-Füszért – A-Híd OSC-Újbuda 19.00

október 22., vasárnap:

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL): Fehérvár AV19-EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 17.45
Erste Liga:
Ferencváros-MAC Budapest 18.00
UTE-Fehérvári Titánok 18.30

Kézilabda
Női EHF Kupa, selejtező, 2. forduló, visszavágó:
DVSC-TVP – Metraco Zaglebie Lubin (lengyel) 18.00
Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-Grundfos Tatabánya KC 17.00
Női NB I:
Kecskeméti NKSE-Békéscsabai ENKSE 17.00
Budaörs-Érd HC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
JP Auto-JKSE – Zalakerámia ZTE KK 18.00
Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr – Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
ZTE Női Kosárlabda Klub – PEAC-Pécs 17.00
Sopron Basket-Ceglédi EKK 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
Vác FC-Gyirmót FC, III. ker TVE Sporttelep 14.30
Ceglédi VSE-Budafoki MTE, Albertirsa 14.30
Mosonmagyaróvár-Szeged 2011 14.30
ZTE FC-Soroksár SC 15.00
Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC 17.00
FC Csákvár-Budaörs 17.00
BFC Siófok-Nyíregyháza Spartacus 17.00
ETO FC Győr-KBSC 17.00
Soproni VSE-MTK Budapest 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
MÁV Előre SC – Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
MAFC-BME – HÉP-Kecskeméti RC 16.00
Pénzügyőr SE – DEAC 17.00
Női NB I:
B csoport:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Palota RSC 16.00
TFSE – MTK Budapest 17.00

Szabadidősport
Spartan Race, Eplény 8.00

Szektorlabda
Európa-bajnokság, Lakitelek 10.00

– MTI –








hirdetés