Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

december 2., szombat:

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 10. forduló:
A csoport: MOL-Pick Szeged- Orlen Wisla Plock (lengyel) 16.00
B csoport: Telekom Veszprém-Vive Kielce (lengyel) 18.00
Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE-Ferencvárosi TC 18.00
Sport36-Komló – Ceglédi KKSE 18.00

Kosárlabda
Férfi Kelet-Nyugat All Star-gála, Tüskecsarnok 14.00
Női NB I:
PEAC-Pécs – BEAC Újbuda 18.00
Sopron Basket – PINKK-Pécsi 424 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 18. forduló:
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 15.30
Paksi FC-Vasas FC 15.30
Újpest FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
Puskás Akadémia FC-Swietelsky Haladás 15.30
Ferencváros-Videoton FC 19.30

Lovassport
Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna 17.30 – fogathajtó világkupa minősítő versenye 21.30

Röplabda
Női NB I:
A csoport:
Budaörsi DSE – LINAMAR-Békéscsabai RSE 17.00
Penta Gödöllői RC-Haladás Szombathely 18.00
B csoport:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Vasas Óbuda 17.00

Torna
Mesterfokú bajnokság, Győr 11.00

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupa, Győr (Audi Aréna) – 64-es tábla 10.00, nyolcas döntő 16.00

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda):
elődöntők:
ZF-Eger – A-Híd-OSC-Újbuda 16.00
Szolnoki Dózsa – FTC-PQS Waterpolo 17.45
Női Euroliga, selejtező, 1. kör, 2. forduló:
B csoport (Dunaújváros): Dunaújváros-ANC Glyfada (görög) 18.00

december 3., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
DVTK Jegesmedvék-Ferencváros 18.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Váci KSE-Csurgói KK 18.00
Eger SBS Eszterházy-Grundfos Tatabánya KC 18.30

Kosárlabda
CMB CARGO UNI Győr – MTK-Budapest 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd – Aluinvent DVTK Miskolc 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló:
Dorogi FC-Szolnoki MÁV FC 13.00
Soroksár SC-Vác FC 13.00
Kazincbarcika-Békéscsaba 1912 Előre, Tiszaújváros 13.00
Szeged 2011-Ceglédi VSE, Gyula 13.00
Mosonmagyaróvár-Kisvárda 13.00
Gyirmót FC-Budaörs 15.00
Nyíregyháza Spartacus-Budafoki MTE 15.00
MTK Budapest-FC Csákvár 15.00
Soproni VSE-BFC Siófok 15.00
ETO FC Győr-ZTE FC 15.00

Lovassport
Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna 15.30 – fogathajtó világkupa 19.30

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC – Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00
MAFC-BME – Pénzügyőr SE 16.00
Sümegi RE-DEAC 16.00
HÉP-Kecskeméti RC – Dunaferr SE 17.00
Női NB I, B csoport:
TFSE-Palota 17.00
Fatum-Nyíregyháza – MTK Budapest 17.00

Szabadidősport
4. Rossmann Mikulásfutás, Corvinus Egyetem, 13.00

Torna
Mesterfokú bajnokság, Győr 11.00

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard csapat világkupa, Győr (Audi Aréna) – 32-es tábla 9.00, bronzmérkőzés 14.00, döntő 15.00

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda):
döntő 17.45
Női Euroliga, selejtező, 1. kör, 3. forduló:
B csoport (Dunaújváros): Dunaújváros-NC Vuliagmeni (görög) 12.30

– MTI –



Sporthírek






hirdetés