Hosszú idő után újra Szpari-győzelem

Nyíregyháza Spartacus vs. Soroksár
Nyíregyháza Spartacus vs. Soroksár - © Fotó: Pusztai Sándor
Nyíregyháza – A Nyíregyháza Spartacus Rezes László és Daru Bence góljával 2-0-ra megverte hazai pályán a Soroksárt, így október hetedike után ünnepelhet ismét győzelmet.

Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 2–0 (1–0)

Városi Stadion, 550 néző, v.: Veizer (Punyi, Berényi).

Spartacus: Jova – Nagy J. Fodor, Rubus, Farkas – Polényi, Ötvös (Kulcsár, 57.) – Rezes (Daru, 74.), Pekár, Dragóner – Hornyák (Kártik, 63.). Vezetőedző: Lengyel Roland.

Soroksár: Kovács Dániel – Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Bor – Gyömbér, Derekas, Tamási (Lőrinczy, 63.) – Albert, Kundrák (Pál, 80.), Lakatos I. (Kovács Dávid, 72.). Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Gól: Rezes (30.), Daru (89.).

Kiállítva: Valencsik (40.).

30. perc: A Rubus Tamástól kapott labdával, Rezes László fordult le a védőjéről, harminc métert szólózott, becselezte magát a 16-oson belülre, majd tizenöt méterről a kapu bal alsó sarkába tekert, 1–0.

40. perc: Valencsik Dávid ütötte el az őt nagy lendülettel lehagyó Pekár Lászlót, így megkapta a második sárga lapját.

89. perc: Kulcsár Hunor labdát szerzett a jobb szélen, egyedül a kapura vezette a labdát, majd egy csel után kihagyhatatlan helyzetbe hozta Daru Bencét, aki 3 méterről a kapuba lőtt, 0–2.