„Ballag már a vén diák…” – Íme a megyei végzősök névsora!

Akt.:
„Ballag már a vén diák…” – Íme a megyei végzősök névsora!
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Keresd magad és barátaidat a Szabolcs Online-on! Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!

Baktalórántháza

Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12. A
Szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Tóth Attila
Mezőgazdaság ágazat belügyi rendészeti fakultációval:
Fejér József Dániel, Jóni Tímea, Nagy Ferenc, Sarkadi Andrea, Sarkadi Regina, Szénási Csaba
Mezőgazdasági gépész ágazat katonai alapismeretek fakultációval:
Bodó Viktor Dávid, Domoszlai Bence, Gulyás István, Jámbrik Ferenc, Kántor Erik Márk, Kanyó Barnabás, Vincze Márk Tihamér, Zámbori Máté

baktaloranthaza-vay-adam-12-a

12. D
Gimnáziumi osztály
belügyi rendészeti fakultáció
Osztályfőnök: Kormosné Varga Júlia
Balogh Tímea Stella, Bánik Dániel, Borbély Dóra, Budaházi Emese, Fajkó Fanni Erika, Faragó Anna, Gebri Alexandra, Horváth Dóra, Horváth Kinga, Kéri Zsófia, Kertész Enikő, Kozma Béla, László Viktor, Liptai Richárd, Markovics László, Márta Gergő, Matolcsi Vivien Gabriella, Matolcsi Zsuzsanna Katalin, Papp Edina, Pethő Bence, Sándor Márk, Szabó Regina, Szijjártó Melitta Bianka, Tarcsa Ervin, Tóth Mónika Viktória, Varga Richárd, Virág Mónika

12. E
Szakközépiskolai osztály
rendészet-közszolgálati ügyintéző
Osztályfőnök: Jakabné Márton Klára
Blaskovics Vivien, Burik Csaba György, Éles Kinga Barbara, Fekete Boglárka, Horváth Béla, Horváth Krisztofer, Kéri Rudolf, Nagy Illés, Somodi Anita, Süket Dorina, Szabó Ivett, Szécsi Ádám, Szilágyi Dávid László, Szilvási Rebeka, Szűcs Csenge Dorottya, Torkos Diána, Tóth Norbert, Zubály Petra

12. F
Szakközépiskolai osztály
rendészet-közszolgálati ügyintéző
Osztályfőnök: Krisztián Tiborné
Balogh Erik Renátó, Balogh Levente László, Baranyi Bence, Bicskei Klaudia, Bocskai Dániel, Csatári Julianna, Danó Béla, Haga Mihály, Hanustyák Anett, Hegedűs Patrícia, Kapi Petra, Ruszó Evelin, Sebők Péter, Szabó Márk Attila, Szécsi György, Szegedi Tamás, Tóth Sándor, Varga Cintia, Varga Szabina

12. G
Szakiskolai osztály
Mezőgazdasági gépjavító
Osztályfőnök: Tóth Szabolcs
Hoksz Béla, Hurja József, Kiss Tibor Bence, Lukács László, Máté András, Miklós Gábor, Reviczki Béla, Sápi János, Szoták Ádám, Tóth Sándor, Zajdel Patrik, Zohn András

5/13
Osztályfőnök: Angyal Miklós
Mezőgazdasági gépésztechnikus: Bagi Nóra, Csongrádi Barbara Diána, Gáncsa Péter, Láczó Mihály, Papp Ádám, Tóthfalusi Roland, Zámbó Tamás
Mezőgazdasági technikus: Balla László, Bödönyi József Dávid, Kristófi József, Kurucz Krisztián, Liba Tamás, Márta Ádám, Móré Alex, Pór Tamás, Zsíros Patrik

11. F
Szakiskolai osztály
mezőgazdasági gépész
Osztályfőnök: Czine Zoltán
Ancsák Péter, Anucz Zsombor, Badari Ákos, Balogh József, Balogh Krisztofer, Bartha József, Bényei József, Dancs Krisztián, Gombos Tamás, Jankó Ferenc, Kiss László, Kulin Bence, Magyar László, Mulik József, Pályka Lajos Gyula, Radics Krisztián, Ráti Zsolt, Ruzsa Máté, Sándor Kristóf, Szűcs Balázs, Tóth Tibor, Urr Máté, Varga Ferenc, Varga Zoltán

11. G
Szakiskolai osztály
mezőgazdasági gépész
Osztályfőnök: Szögyényi Gábor
Biró Attila, Biró Norbert, Budaházi István, Csongrádi Bence, Fekete Adrián Péter, Geszten András, Horváth Tibor, Kézi Bence, Kézi Martin, Kiss János Dávid, Kovács Attila, Kozma János, Kun Dániel, Lakatos Bence, Magyar Miklós, Tóth Sándor Gyula

11. H
Szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Pásztorné Bakos Andrea
Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó: Horváth Barbara, Horváth Erika, Horváth Kitti Nikolett, Pataki Cintia, Rézműves Viktória, Urbán Viktória, Varga Pál, Varga Viktória, Oros Alexandra
Lovász: Biró Rebeka, Dancs Zoltán, Darkas Ádám, Fintor Arabella, Gajdos Kristóf Zoltán, Rácz Márk József, Repelik József, Sipos Zoltán, Tóth Mihály Ferenc

Biri

Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

Gimnázium
12. A
Osztályfőnök: Széles Szabolcs
Balázs Erik Dániel, Balla Beáta Gabriella, Balogh Evelin, Balogh Krisztián, Balogh Máté, Balogh Róbert, Barabás Miklós, Baráth Lívia, Bardi Tímea Klaudia, Hrabóczki Enikő, Kassai Petra, Kévés Ádám, Kovács Fruzsina, Lakatos Dániel Rajmond, Lakatos Rajmond Csaba, Laskai Mihály, Madar Martin, Madar Máté, Matéz Mihály Márk, Mezei Alexandra Szimonetta, Nagy Anita, Nagy József, Nagy Péter, Nagy Ramóna, Pásztor Norbert, Pongó Vanessza, Rézműves Csaba, Salamon Patrik, Somogyi Fruzsina, Széles Donát, Sztempjén Szabolcs Zsigmond, Varga Sándor

12. B
Osztályfőnök: Tóth Péter
Balog Krisztián, Balogh Enikő, Balogh Regina, Bihari Dávid, Jóni Bettina, Jóni Tibor, Kokrák Levente, Kovács Kálmán, Kovács Sándor, László Brigitta, Makula Richárd, Nagy Imre, Pethő István László, Reha Tamás, Rostás Judit, Szaráka Dóra, Tóth Boglárka Éva, Varga Richárd

Szakközépiskola
11. Eladó / Kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök: Pórné Szilágyi Hajnalka
Beri Dávid, Beri Kálmán, Botos Vivien, Jóni Médea, Sebők László, Sebők Tímea Cintia, Csikós Richárd, Horváth János, Kiss Alex Szilveszter, Kovács Alex, Magyar László, Sebők Adrián, Molnár Ferenc

11. Vendéglátó eladó / Szakács
Osztályfőnök: Szalai Krisztina Mária
Csóka Szabrina, Fintor Tímea, Rézműves Tibor, Sebők Klaudia, Varga Ivett, Varga Vanessza, Botos István, Horváth Emília Diána, Mocsár Dzsenifer, Ponta Benjamin, Rézműves Ildikó, Sebők Márk, Szilágyi Adrienn

Csenger

Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma, Csenger

12. A
Osztályfőnök: dr. Baloghné Tóth Natália
Adorján Barbara, Adorján Norbert Ádám, Forján Fanni, Gál Tamara, Gereben Renáta, Juhos Patrik, Kosztik Viktória, Kosztyu Szabolcs, Kovács Krisztián, Pankotai Míra Zsuzsa, Pesti Fanni, Rácz András István, Ratiu Evelyne Florentina, Simon Ágnes, Sőrés Dzsenifer, Szatmári Márk, Szedlácsek Henrietta, Szőllősi Krisztián, Urbán Bettina Alexandra, Zsiga Evelin

12. B
Osztályfőnök: Kész Béla
Albecz Zsolt, Ardai Dávid, Bleiner Petra Vanessza, Buzila Tímea Laura, Csokai Zoltán, Deák Diána Julianna, Füzér Dávid, Király Viktória, Korpás László, Lingura Tibor, Lukács Máté, Pályi Tamás, Péter Ferenc László, Rózsa Viktória, Simon Réka, Sós László, Szabó Dóra, Szabó Henrik, Szenes János, Szenes Péter, Talpas Klaudia, Tóth Ágnes Anasztázia, Tóth Fatima, Vincze Melánia

13. SZ
Osztályfőnök: Ráczkevi János
Bakk Balázs, Barna Barbara, Berkó Beatrix, Farkas Zsuzsanna, Horváth Arnold, Jónás Alex, Márkus Sándor, Mosolygó Dóra Magdolna, Nagy Alexa, Petrohai Róbert, Szabó Boglárka, Szabó Tamás, Tuba Balázs, Varga Dóra

11. D
Osztályfőnök: Fogarasiné Szilágyi Hajnalka
Bihari Dávid, Boros Martin, Farkas Friderika, Hamzó Alexandra, Juhász Evelin, Köllő Rita, Marozsán Vanessza, Nagy József Márk, Osváth Dávid, Papp Réka, Szedlacsek Klaudia, Szenyita Bianka, Tóth Barbara, Varga Mónika

Demecser

Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

12. A
osztályfőnök : Kaskó Tamara
Asztalos Réka, Bényei Bettina Piroska, Bérczi Zoltán Ákos, Bertók Erzsébet, Boda Bence, Dugasz Erzsébet, Fabu Benjámin, Fabu Erik, Gombkötő Zoltán, Ilonka Éva Henrietta, Juhász Alexandra, Koós Irén, Kőszegi Ákos, Mózes Nóra Mia, Sipos Nikolett, Szabó Dóra, Szabó Rebeka Eszter, Tamás Dávid, Tamás Zsanett, Udvarhelyi Viktória, Varga Tamás

12. B

osztályfőnök: Tóth János
Bakti Csenge, Balogh Dániel, Balogh Sándor, Bartha László István, Borbély Barbara, Czubók Roland, Csire László, Csonka Dorottya, Dajka Zoltán, Gazsi János László, Juhász Barbara, Kállai Klaudia Csilla, Kelemen Bettina, Kerekes Dóra, Kiss Márk Miklós, Lakatos Barnabás, László Noémi, Lengyel Roland, Lipécz Zsombor Csaba, Mező Evelin, Nagy Gábor, Nagy Miklós, Nagy Orsolya Klaudia, Rátkai Gyula Adrián, Révész Bence, Simai Sára Katalin, Szabó Réka, Szűcs Attila, Tóth Henrietta Zsanett, Tóth Zsolt

demecser12_b_tablo1

Dombrád

Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

osztályfőnök: Bodnárné Nagy Erzsébet
Berencsi Petra, Csobai Krisztina, Dankó Mihály Máté, Gerzsenyi Gabriella, Hajnal Tamás, Harangi Gyula, Illés Alexandra,Illés Judit, Lakatos Dóra, Lukács Réka, Mándi András, Orgován Vivien, Pataki Laura Melitta, Polovics Emese, Sipos András, Szabó Krisztofer, Szabó Virág, Szántó Gergely, Ténai Krisztián.

Fehérgyarmat

Kisvárdai SzC Petőfi Sándor Szakgimnáziuma, Fehérgyarmat

12. A
Osztályfőnök: Tóth Ildikó
Apáti Nikoletta, Bakk Lilla, Bakk Virág, Balogh Dominika, Biró Krisztofer Csaba, Erdei Evelin, Farkas Krisztián, Fodor Petra, Gyökeres József, Juhász Alexandra, Kóczé Elemér, Kövér Adrienn, Milák Attila, Nagy Fanni, Oláh Regina, Osváth Leila Georgina, Péter Antónia, Sónyák Sándor, Szabó Judit, Szabó Petra, Szászi Anikó, Szőcsi Henrietta, Tamás Boglárka, Tuba Nóra

12. B
Osztályfőnök: Ráczné Nyilas Csilla
Bakk Bernadett Vilma, Baracsi Tünde, Brilla Ildikó, Ecsedi Veronika, Erdelyi Mercédesz Boglárka, Fancsiki Erika, Gerebenes Klaudia Orsolya, Guti Alexandra, György Gabriella, Kelemen Mónika, Komár Alexandra, Kozma Orsolya, Kuti Mónika, Nagy Flóra, Németh Boglárka, Rózsa Éva, Sebestyén Vivien

12. C
Osztályfőnök: Falcsikné Gacsályi Judit
Ábri Tünde, Bálint Viola, Balogh Szabolcs Tamás, Birgány Bence, Biró Martin, Filep György, Horváth Dániel Tamás, Juhász Levente, Kencsán Viktória, Kereszti Tamás, Korponai István Patrik, Kovács Krisztina Bianka, Kovács Róbert, Laskai Ádám, Májer János, Matécsa Mónika, Muzsai Bence, Nagy Gyula Zoltán, Péter Bence, Pinczés Patrik, Rápolti Patrik, Tóth Dávid, Tóth Dénes, Zádor Petra

Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Gaál-Baumgartner Janka
Bagi Dóra, Bakó Eszter Rebeka, Balogh Bence, Balogh Kinga, Banga Balázs, Birovecz Georgina, Böszörményi Kristóf, Czibere Kristóf Imre, Czibere Petra, Farkas Eszter, Filep Boglárka, Görbe Dorina, Guti Petra, Gyulai Ádám Valentin, Jeszták Emília, Kerti Zsanett, Kiss Marcell, Kónya Bence, Kosztya Zoltán, Kovács Abigél, Kovács Bianka, Kovács Nóra, Légrádi Máté, Ling Otília, Mándi Dzsenifer, Petrohai Brigitta Cecilia, Susánszki Regina, Szabó Tamás, Szécsi Flóra, Szűcs Dóra Anna, Szűcs Dorina, Takács Gergő, Tóth Réka, Törös Petra, Varju Dávid, Virágh Nikoletta

12. B
Osztályfőnök: Lengyel István
Balogh Beatrix, Bélteki Ádám, Darabánt Dominik, Fábián Imre Márk, Farkas Fanni, Fényes Márk István, Gyenes Boglárka Zsuzsa, Hegyes-Horváth Zoltán, Kertai Szabina, Kiss Kitti, Lakatos Dániel, Lakatos Zsófia Fanni, Madai Boglárka, Máté Vencel, Mezei László, Nagy Petra, Pál Gergő, Papp Elizabet Katalin, Pásztor Dominik Miklós, Séra Boglárka, Székely Márk, Szikora Zsolt Richárd, Szilágyi Tamara, Szőcsi Sándor, Tóth Adrienn Katalin, Tóth Lajos, Tóth Levente Ferenc, Tóth Roland, Váradi Kitti, Varga Zsolt, Végh Stefánia, Veres József

12. K
Osztályfőnök: Nagyné Bégány Veronika
Babik Eszter, Doma Enikő, Gacsályi Gergő József, Hajdu Alexa, Horváth Attila, Juhász Lilla Éva, Kapcsos Helga, Kocán Krisztina, Koi Andrea, Konczos Zsófia, Kormos Ákos, Kreidl Mercédesz, Kreidl Roxána, Miski Nóra, Nagy Fanni, Papp Ágnes, Pető Zsuzsanna, Szabó Enikő, Szikszó Tímea, Tarpai Gréta Lilla, Tóth Zsolt Dániel, Török Emese, Török Fatime Kitti, Varga Dorina Tamara, Varga Vivien

fehergyarmati-deak-ferenc-gimnazium-es-kollegium-12k

A Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Pátyodi Telephelyének végzősei

12. D
Osztályfőnök: Pethő Andrásné
Balla Zsigmondné, Birtalan Zsolt, Birtalanné Szabó Szilvia, Boros Bence, Demján Dóra, Demján Pálné, Éger István, Fekszi Ferenc, Gere László, Gyarmati Enikő Ildikó, Gyarmati Viktória, Kajdi Csabáné, Kajdi Sándor, Kalocsai Zsolt, Karasi Zoltánné, Kiss József Lajos, Kiss Norbert, Kovács Alex, Löffler Csaba, Mércse Katalin, Nagy Tamásné Kelemen Tünde, Pável Barnabás, Pável Tamás, Péter László Sándorné, Plébán József, Pongó Barbara Evelin, Soltész János, Soltész Jánosné, Stiránszki Barnáné, Stiránszki János, Sustyák Gyuláné, Szabó Kornélia, Szabó Róbert, Szarvas Antal, Tóth Kornél András, Tyahor Szilárd Attila, Veres Nikoletta Timea

Ibrány

Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Kovácsné Fekete Henrietta
Albók Cintia, Bakos Ferenc, Baranyi Lilla Erzsébet, Baranyi Péter Bottyán, Berecz István, Domoszlai Dániel, Feffer Henrik, Hagymási Regina, Horváth Gyula Gergő, Károlyi Enikő, Kaszás Alexandra Ildikó, Klement János Dominik, Kovács Ervin, Kriston Mercédesz, Kropkó Eszter Andrea, Nagy Dóra, Nagyidai Andrea, Nagyidai László, Némedi László, Német Éva, Oláh Katalin, Oláh Levente Géza, Paczári Zsombor, Seres Rebeka, Stadler Nikoletta, Szabó Ibolya, Szalanics Gréta, Szücs Boglárka, Szűcs Rebeka, Tar Balázs László, Zvolenszki Dávid

Kisvárda

Kisvárdai Szakképző Centrum II. Rákóczi Ferenc Szakgimnázium és Szakközépiskola

11.A- hegesztő-ipari gépész
Osztályfőnök: Bencs Attila
Ardon Szilveszter, Daku Márk Sándor, Földi Bence, Hamza Máté András, Horváth Alfréd, Horváth Krisztián Patrik,Jakab József, Kanalas Andor, Kazuska Béla, Kizman Dávid, Kovács László,Kozma Balázs, Lakatos Vilmos, Nagy Bence,Nagy Elek Richárd,Orosz Dániel, Salóczi László, Szűrös Tamás, Ténai László, Tóth János, Tóth Máté

11.B- szakács-pincér
Osztályfőnök:Fazekasné Szabó Tünde,Kutasi Zsolt Donald

Aranyos Máté, Becze Dominika, Bodnár Csilla, Csurka Dávid János, Kocsi Bettina, Kocsi Bettina, Lippai Tamás, Lógdi Brigitta. Molnár Zsuzsanna,Orgován Dániel,Pocsai Barbara, Sándor Szilvia,Berta Réka, Csiki Regina, Galambos Kamilla, Görög Vivien, Körmöndi Inez, Králikk kTina Éva, Lakatos Patrícia. Lakatos Zoltán, Papp Márk, Polyák Patrik Sándor, Rákosi Edina, Vass Dániel, Vincze Márk

11.C- festő, mázoló, tapétázó-Kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök:Heiner Ferenc,Tóth Enikő
Balogh Sándor, Bodnár Ádám, Csóka János, Jónás Szabolcs, Kiss István, Koleszár Mátyás, Kutasi ferenc, Lukács Roland, Palcsák Ferenc Attila, Pálfalvi Tibor, Szabó Tibor, Ulrik Sándor, Verdes Gábor

11.E-asztalos-villanyszerelő
Osztályfőnök: Erdős Sándor
Kaptur Gábor, Kovács László, Móna Balázs Szabolcs, Pólyán Richárd, Szabó Máté,TAkács Ádám, Tóth Dávid, Váradi Bence

11.F- szociális gondozó-és ápoló
Osztályfőnök:Marczinkóné Sebi Julianna
Balogh Edit, Budai Rita, Justyán Kinga, Kanalas Nóra, SZabó Viktória, Hamza Marianna,Vámos Beáta Bernadett, Oláh Regina Zsófia, Deák Dominik, Horváth Szabolcs, Erdei Veronika, Szikora Patrícia, Farkas Krisztofer, Kozma Zsolt, Pokol Levente

11.G- eladó
Osztályfőnök:Lipéczné Vámos Mónika
Balogh Vivien, Farkas Fanni, Fridrik Friderika, Katona Mária Eszter, Kovács Dorottya, Lakatos Vanessza, Nagy József, Papp Cintia, Rózsa Bianka, Szabó Viktória, Tóth Erika Kitti

12.I- vendéglátás-turisztika
Osztályfőnök:Verdes Éva
Czomba Dorina, Csillik Dóra, Dajka Enikő Mária,Diószegi Nikolett,Dócs Edina, György Marion, Hutás Hanna, Józsi Péter, Kovács Hajnalka, Kovács Márk, Magyar Zsolt, Oláh Petra, Oncsó Mária, Rostás Anita, Székely Bianka, Takács Balázs, Tóth Vivien, Turik Vanessza Vivien, Újjobbbágy Eszter, Zsigó Márk

12.J- informatika-gépészet
Osztályfőnök:Balogh Szilvia
Farkas Attila, Fodor Norbert,HArsányi András László, Kiss evelin, Lackó Máté Béla, Molnár Gábor, Molnár Károly, Molnár Tamás, Nagy Dávid, Nagy Vanda, Sipos Izabella, Tóth Péter, Baráz Zsolt, Buzinkay Péter, Nagy László,Szaniszló Ferenc, Ragán József, Zubály Gergő

13.K – két éves érettségi
Osztályfőnök:Novákné Titkó Erzsébet
Bódi Klaudia, Csökmei Dániel, Csökmei László, Goldman Gábor, Galambos Márta, Harsányi Kitti, Horváth Diána, Horváth László Gábor, Jenei IStván, Kovács László, Lódi Tibor, Orosz Barbara, Östör Anasztázia Tamara, Parag Máté Zoltán, Sándor Zoltán, Serdült Tamás, Simon Szimonetta, Szabó Tímea, Takács László, Torma Csaba Krisztián, Tóth Barnabás, Vaskó Éva, Veres Tamás

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

12.A – ARANY JÁNOS TEHETSÉGGONDOZÓ PROGRAM
Osztályfőnök: Juhász Miklósné
Kollégiumi csoportvezető: Szlivkáné Tótik Anett
Baglyos Sándor, Bajusz Petra, Bartha Bence, Batta Gergő Péter, Burai Krisztián Roland, Csépke Fanni, Danku Szimonetta Patricia, Dienes Dániel, Egyed Beáta, Ésik Béla, Filipcsuk Péter Gusztáv Hegedüs Aliz, Jármi Vivien, Juhász Tibor, Kapin Miklós Nándor, Káplár Máté, Kiss Ágnes Kinga, Kiss Bettina, Kovács Bianka, Kőrizs Petra Ramóna, Kun Vivien, Leskó Regina, Mezei Boglárka, Mikó Ákos, Nagy Boglárka, Nagy Katalin, Nagy Petra Éva, Riczu Réka, Szendrőy Vivien, Szónok Péter, Tárkányi Tekla, Vígh Vanessza

12.B – EMELT SZINTŰ ANGOL-NÉMET NYELVI OSZTÁLY
Osztályfőnök: dr. Farkasné Poncsák Anikó
Bacskai Bianka Boglárka, Banga Nikolett, Bázsa Fruzsina, Csépke Petra, Csintalan Dávid, Csobolya Gábor János, Dajka Petra, Egyed Emese Kitti, Erdélyi Evelin, Gáspár Ingrid, Gróza Bettina, Harakály Tamás, Horváth Eszter, Kovács Judit, Nagy Kinga, Nagy Zénó, Pekola Edina, Révész Rebeka, Sipos Anita, Szaniszló Vanessza

12.C – EMELT SZINTŰ ANGOL-NÉMET NYELVI OSZTÁLY
Osztályfőnök: Dávid Edina
Almási Veronika, Birke Mónika, Bodnár Olívia, Czomba Kitti, Dancs Péter, Dicső Fanni, Fodor Brigitta, Fülesdi Dávid, Gáncsos Petra, Garami Gréta, Kiss Máté, Kovács Fanni, Kovács Lúcia, Lénárt Ferenc, Nagy Enikő, Ősz Daniella, Pádvai Alexandra Vivien, Palcsik Panna Eszter, Rinkó Nóra, Szántó Emese, Szemán Adrienn, Torma Noémi, Zakor Fruzsina Eszter

12.D – EMELT SZINTŰ MATEMATIKAI OSZTÁLY
Osztályfőnök: Dávid Lajos László
Balogh Nóra Lilla, Baráth Ákos Sándor, Batta Evelin, Csimbók Dávid, Csizmadia Gábor Dávid, Csontos János, Dankó Bence István, Dobos Cintia, Gaál Zoltán, Galambos József, Hosszú Gréta, Király Ákos, Kis Tamás, Kovács Petra, Lakatos Gréta, Lázár Bianka Zsanett, Lázár Eszter Anna, Molnár Evelin, Nagy Gábor, Papp Letícia, Pásztor Gabriella, Rácz Fanni
Sándor Márk, Sebestyén László, Seres TamásSipos SzabolcsSitku Csaba Smajda Gréta, Szabados Attila, Szmolen Sándor, Szuhai Dávid, Takács Petra, Torma Béla, Tóth Dániel, Varga József

12.E – HUMÁN ÉS TERMÉSZETTUDOMÁNYOS IRÁNYULTSÁGÚ OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kozmáné Béres Zsuzsanna
Baksa Evelin, Balogh István, Bomberák Dóra Ilona, Borus Fanni, Csontos Ákos, Csontos Petra, Darwish Nader Lewa, Dorogi Tamás, Ficsóri Nikolett Szilvia, File Máté, Jánvári Imola, Jánvári Péter, Juha Nóra, Kamper Loránd, Károly Ivett, Kertész Zoltán, Kiss Ádám, Korbács Petra, Kovács Lilla, Kovács Roland, Krakk Bíborka, Molnár Dóra, Orgován László, Papp Zsófia Réka, Pásztor Tamás, Pollák Petra, Ragány Eszter, Sipos Gergő, Szabó Evelin Fanni, Szakszon Eszter, Szarvas Boglárka, Székely Bence, Szilvási Mihály Máté, Szincsák Fanni, Tóth Eszter, Vass Zoltán

tablo-bessenyei-12-e

12.F – ÁLTALÁNOS TANTERVŰ OSZTÁLY

Osztályfőnök: Tóth-Lelkes Mónika
Beri Márk, Dócs Enikő Magdolna, Fehér Attila, Gégény Zsófia, Halász Zsófia, Hasulyó Barbara, Hocza Beáta, Iványi Kinga, Kázsmér Alexandra, Kiss Géza, Kiss Vivien, Kovács Réka, Kozma Mercédesz Diána, Krutilla Erika, Márta Dominik, Márta Tamás, Mátrai Boglárka, Molnár Petra, Mónus Ádám, Nagy Simon Péter, Ónadi Boglárka, Palágyi Petra, Pokol Anita Liliána, Purgel Orsolya, Rácz Barbara, Takács Anna Éva, Tőkészki Panna Lilla, Ujj Alexandra

Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

12. A – Ügyvitel szakmacsoport
Osztályfőnök: Bódi Zsuzsanna
Volt osztályfőnök: Ivánné Tőrös Éva
Bakura Fruzsina, Fodor Alexandra, Gergely Barbara, Gergely Krisztina Evelin, Ignéczi Ádám, Ivánkó Bianka, Jánvári Dóra Mercédesz, Jónás Xénia, Kovács Balázs, Kovács Bernadett, Kovács Vivien, Krajnyik Krisztina, Lusánszki Vivien, Sebők Dorina, Szenkovits Evelin, Tóth Evelin, Tóth László, Zih Mercédesz

12. B – Informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Makláriné Almási Judit
Báki József, Balogh László, Berecz Richárd, Bodnár Bence, Bodnár Máté, Csontó Ádám János, Dajka József, Dankó Tamás, Fáczán Mihály, Iklódy Máté, Kazuska Balázs, Kiss Róbert, Lakatos Cintia, Mitru Viktória, Pál Rudolf, Papp Máté, Radvánszky Martin, Szabó Sándor, Szalmás Ákos, Szikszai Máté, Torony Norbert, Valiskó Tamás, Varga Roland, Vedres István, Vincze Lajos

12. C – Ügyvitel-informatika-közgazdaság szakmacsoport
Osztályfőnök: Hermanné Szendrei Beáta
Ádám Dóra, Altai Bence Tamás, Balla Máté, Balogh Nikoletta, Csuka Márk, Dobos Vivien, Gerzsenyi Viktória, Hódos Eszter, Jaross Máté Zoltán, Jóni Bianka, Joó Kitti, Kálmán István, Kelemen Andrea, Kiss Anett, Kocsi Tamás, Magyar Eszter, Novák Gréta, Porvázsnyik Petra, Szabolcsi Tamás Károly, Téglás Tamás, Varga Adrienn, Vincze Dániel

12. D – Közgazdaság szakmacsoport
Osztályfőnök: Smajdáné Tutkovics Erzsébet
Baki Júlia, Balogh Norbert, Barati Ildikó Mónika, Czidor Dominika, Dolhai Lilla, Dupcsák Petra, Eszenyi Kitti, Gyüre László, Hajdu Levente, Ignéczi Márk, Kiss Béla Richárd, Koncz Bernadett, Kovács Adrienn, Kovács Barbara, Kovács Helga, Lakatos Ernő, Nagy Balázs, Nagy Roland, Pollák Alexandra, Póti Marianna, Sinka Krisztina, Sipos Patrik, Smohai Ádám, Szabó Gergő Ottó, Szatmári Vivien, Szoták Ágota, Szűcs András Patrik, Tercza Ferenc, Vécsi Dolóresz, Virga Gabriella Erzsébet, Zakor Ákos

12.E – Gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Perényi Péter Tamásné
Badzsó Bettina, Borkó Szilvia, Dorogi Viktória, Ésik Ivett Éva, Iván Gabriella, Kanalas Patrik, Kapin Barbara, Kapin Noémi, Kátai Gréta, Kovács Lívia, Krisztián Klaudia, Lakatos Dávid, Leveleki Csilla, Lippai László, Máté Klaudia, Miklovicz József, Nagy Anett, Nagy Evelin, Novák Levente, Pál Balázs, Papp Diána, Pilcsák Soma Edvin, Ráti Nikoletta, Révész Kinga, Sándor Dominika Petra, Somogyi Attila, Takács Evelin, Tóth Evelin, Vizer Dávid Máté

Várady Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12/A
Osztályfőnök: Balázsné Szabó Lívia

Balla Adrienn, Barati Benjámin, Bartha Zsófia, Battyányi Levente, Biró Ágnes, Biró Boglárka, Borbély Dávid, Borkó Károly Gusztáv, Csabina Zsolt Adrián, Dávid Tímea, Gere Erika, György Dávid, Harakály Dóra, Harsányi Anna, Juhász Kitti, Kovács Nikolett Anikó, ovács Eszter, Kovács Péter, Mikla Dominik, Pataki Márk, Rabb Dominika, Sipos Patrik, Szanyi Nikolett, Szenes Martin Miklós, Szigeti Viktória, Szőke Szabolcs, Takács Andrea, Tischner Donát Balázs, Vajas Gergő, Vörösházi György, Friderikusz Márton,

12/B
Osztályfőnök: Gálné Mátyás Veronika

Bíró Szabina, Csépke Zoltán, Csordás Brigitta, Csuka Adrienn, Demeter László, Frindik Tamás,Gáncsos Petra, Katkó Mátyás József, Kocsis Viktória, Koi Alex, Kovács Barbara, Nagy Lilla, Oláh Kristóf, Potyók Eszter, Szerencsés Petra, Tóth József, Vass Dávid

Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Kisvárdai Tagintézménye

11/KV-N/2015 Vendéglátó eladó

Osztályfőnök: Jancsóné Belinszky Marianna
Bandor Krisztofer, Csökmei Patrik Péter, Fehér Rebeka, Ferenc Anikó, Kévés András, Kuczik Evelin Roxána, Kulina Adrienn, Lakatos Ádám, Lakatos József, Lázár Eszter, Rostás Ádám, Sándor Vivien, Sipos Dóra, Székely Miklós Patrik, Tóth Vivien, Tóth Kitti, Varga Attila

11/KE-N/2015 Eladó
Osztályfőnök: Baloghné Lipták Bernadett
Demeter Diána, Kasza Vivien, Kovács Petra, Lakatos Éva, Lakatos Gábor Béla, Leleszi Zoltán, Micheller Attila, Ráti Katalin, Sándor Dániel, Szabó Amanda, Szabó Georgina, Széll Anett, Széll Barbara, Tángyes Annamária, Volkó Anita Petra

13/KG-E/2016 Érettségire felkészítő képzés
Osztályfőnök: Bereczki Viktória Balogh Anita, Dobos Bence, Jármi Orsolya, Justyán Patrik, Kasza Katalin Gizella, Kasza Árpád, Kopezda Ferencné, Orgován Brigitta, Papp László, Rajcsányi Gábor, Szőke Enikő, Vincze Anett

14/KI-N/2016 Irodai titkár
Osztályfőnök: Oroszné Radóczi Erika
Arnóczki Rita, Bajusz Nikoletta, Balogh Annabella, Batári Bettina, Fodor Ágnes, Gyüre Fanni, Harangi Cintia, Jónás Julianna, Kiss Hajnalka, Kiss Annamária, Kolozsvári Zsuzsanna, Major Szabina, Oláh Cintia, Rózsa Andrea, Szőlősi Barbara, Tóth Vivien, Tóth Szilvia, Tóth Gréta Zsófia, Végső Veronika, Vincze Dóra, Vincze Attila

Mátészalka

Baross László Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

11.C

Osztályfőnök: Fazekas Attila
Árvai Dávid, Balogh Bence, Bráder Dominik, Demeter Krisztián, Dunavölgyi Attila,
Fülöp János, Gajdos György Dominik, Gáspár Róbert, Hajdu Krisztián, Kondor Dávid,
Kovács Levente, Nagy Alexandra, Ombodi István Péter, Sarkadi Tamás, Szücs Dominik Richárd, Vékony Dorottya

12. A

Osztályfőnök: Drótos Gabriella
Balogh Tamás, Bánki Attila, Bartha Dániel, Biró Dávid Richárd, Csordás Gergő,
Domokos Zoltán, Éles János, Jenei Zsolt, Juhász Ivett, Kádár Attila,
Kiss Levente, Kiss Norbert, Kovács Zoltán, Lukács Máté, Németh-Kiss László, Orosz Zoltán, Páka Gergő, Pásztor József, Pintye András, Simon Tamás Barnabás, Szerencsi Máté, Szűcs Róbert, Toldi Patrik Márk, Velicskó Bence

Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Pásztorné Kurucz Márta
Almási Vivien, Bakos Lilla, Baksa Renáta, Bartha Bettina, Császár Kinga Kira, Fekete Lotti Kira, Horváth Balázs, Kanyó Bálint Valentin, Kelemen Gréta, Kiss Mónika, Koncz Boglárka, Magyar Dóra, Mihók László István, Móré Lídia Lenke, Müller Klaudia, Nagy Imola Rita, Nagy Kristóf, Paál Dávid Tamás, Papp Enikő, Petykó Norbert Dávid, Richter Mónika, Sós Adrienn, Szabó Barbara, Szabó Bence, Szántó Barbara, Szombati Márk, Szücs Tamara Dóra, Tóth Enikő Judit, Varga Szabina, Végh Rebeka

12. B

Osztályfőnök: Bodorné Misley Tünde
Bajnay Nóra, Bakó Bettina, Biró Noémi, Csendes Orsolya, Filep Veronika, Hajdú Eszter Dalma, Halóka Hanga, Hornyák Virág, Horváth Sándor, Jakab Gábor, Jakab-Ács Réka, Jármos Alexandra, Kiss Tamás, Kósa Balázs, Kozma Kitti Zoé, Nagy Tamás, Nyíri Balázs, Orosz Beatrix, Pásziczki György István, Puskás Noémi, Sarka Fanni, Siti Róbert, Soltész Vivien, Szabó Ágnes, Szabó Anna, Szabó Evelin, Szabó Szilárd, Szatlóczky Gréta, Szokol Attila, Tornai Anett, Tóth Barbara, Tóth Erzsébet, Üveges Barbara, Vajda Bence

12. C

Osztályfőnök: Veszprémi Ágnes
Balogh Boglárka, Boros Márk, Gál Eszter, Herceg Dávid, Juhász Kristóf, Moldván Petra, Mohos Gréta Hanga, Nagy Sándor, Onder Botond, Onder Kristóf, Paragh Helga Dominika, Pénzes Zsombor, Szabó Kinga, Szabó Zsófia, Szalai Eszter, Szilágyi Regina, Tóth Kitti, Tóth Tamás, Varga Bálint Botond

12. D

Osztályfőnök: Rozgonyi Dezső
Antal Kitti, Bacskó Boldizsár, Bartha Attila, Bodó Marcell, Borsos István, Bulyáki Roland, Deme Barbara, Deme Fanni, Erdei Dóra, Gyarmati Andrea, Kósa Vivien Ramóna, Lengyel Donát, Mészáros Gábor, Murguly Máté Endre, Nagy Liliána, Papp Dominika Petra, Papp Levente Pál, Rácz Kevin, Rádi Dániel, Somlyai Jázmin, Somos Judit, Suba Máté, Szabó Péter, Vadász Péter, Viktor Péter, Vityi Balázs István

12. E

Osztályfőnök: Bétéri Zoltán
Alexa Barbara, Baksa Vivien, Filep Levente, Filep Orsolya, Fülöp Dóra, Gere Julianna, Györök Vanda Szilvia, Gyulai Róbert, Halászi Noémi, Horhály Ádám, Ilyés Klaudia, Márki Petra, Moroz-Seregi Beáta, Nagy Csaba István, Nagy Dávid Ferenc, Oláh Szabina, Pankotai Nóra, Papp Rita, Pethő Hanna, Somogyi Dóra, Tamási Zsombor, Tisza Virág, Tóth Kira Lilla, Tóth Tekla Fruzsina, Veress Klaudia

Mátészalkai Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Szondi Gábor
Berna Dániel, Biró Karola Viktória, Biró Réka, Farkas Gyula Alex, Garancsi János Gergely, Haga Alfréd, Horváth Dániel,Jónás Róbert, Kiss Réka, Lakatos Dávid Zsolt, Molnár Tamás, Papp Elizabet, Pásztor Dóra, Pataki István, Samu Miklós, Szakács Vivien, Szilágyi Mária Sarolta, Tóth Erika, Török Barbara, Varga Dominika
12. B

Osztályfőnök: Csóka Attila
Baranyi Rita, Borza Vivien, Csábri Viktória, Csatári Patrícia, Ecsedi Dominika Martina, Erdei Martin, Farkas Valéria, Gábor István, Herceg László, Jakab Barbara Judit, Kirsch Gábor, Kiss Ferenc Mátyás, Maczali István Dávid, Olaszki Angéla Erika,
Orgován András, Ötvös Vivien, Pásztor Kristóf, Piros Roland, Szakács József, Tari Viktória, Telegdi István, Varga Boglárka Petra, Virág Klaudia, Zolcsák Adrián

Kk 13.
Szakközépiskolát végzettek Szakgimnáziuma

Osztályfőnök: Úr Péter
Ármós Tamás, Fekszi Márk, Fodor Gábor, Horváth Julianna, Jónás Lajos, Kicsák Fruzsina, Király Krisztián, Nagy András, Tomori Krisztina

11/2
Asztalos, gépi forgácsoló, hegesztő

Osztályfőnök: Fekete Gábor
Danó József, Eötvös József, Erdei István, Horváth Ferenc, Illés Balázs, Jóni Roland, Kiss Gergő, Lakatos Rajmund, Mércse Norbert, Molnár Erik, Orgován László Miklós, Petrohai Zoltán, Sárközi Gergő Ádám, Séra Gusztáv, Serbán Dávid, Tejfel Péter, Tóth Jenő, Varga Krisztián

11/3
Ács, kőműves és hidegburkoló, kárpitos
Osztályfőnök: Csatári István
Agócs Zsolt, Bakti Máté, Balogh Izolda, Bozsányi Bertalan, Bozsányi Krisztián, Jóni Karolina, Kozma Csaba, Lakatos Georgina, Patály Sándor Lajos, Petrohai Dzsenifer Ilona, Szunyogh Tibor

11/4
Optikai üvegcsiszoló, női szabó

Osztályfőnök: Vilmos János
Balogh Réka, Budai Amanda, Csuka Kamilla, Dudics Alexandra, Farkas Nóra Gyöngyi, Girch Hajnalka, Illés Renáta, Jakab Lilla, Jéri Réka, Jónás Dzsenifer, Jóni Erika,
Joó Dóra, Osztolykán Nikoletta, Szűcs Mariann, Tóth Noémi, Ujvári Kitti

11/5
Karosszéria lakatos, számítógép-szerelő, -karbantartó

Osztályfőnök: Jászay Andrea
Botos Erzsébet, Farkas Dávid, Jónás Beatrix, Jónás Cintia, Kádár Adrienn, Kiss Klaudia, Koncányi Martin, Kondor Imre, Kozár Réka, Kuritár Gusztáv János, Menyu Dávid Zoltán, Szigetközi Péter, Tárkányi István

Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Barkovánné Uzonyi Pálma
Biró Tünde, Horváth Róbert, Piros Boglárka, Polyák István, Rojnyik Soma, Rusznák István József, Sájbli Klaudia, Sashegyi Viktória, Semencki János, Somlyai Gábor, Ster Anasztázia, Szabados Ráhel, Szászi Péter, Szücs Dávid Zoltán, Tisza Zoltán, Tordai Gergő, Tóth Péter, Tóth Tibor, Tóth Zoltán, Tuba Bettina, Vadász Balázs, Varga Krisztián, Veres Péter, Vondorkovics Szabina

12. B

Osztályfőnök: Barkován Ferenc
Asztalos Richárd, Czine Ádám, Fodor Flóra, Gálicza Martin Rudolf, Illés Zsolt, Jakab Levente Sándor, Jung Gréta, Károly Letícia, Katona Zoltán Pál, Kicska Csaba, Kovács Csaba, Lengyel János, Nagy Gergő, Papp Ádám, Péter Kristóf, Puskás Patrik, Rácz Viktória, Rimili Péter Viktor, Schachinger Zsolt, Scheibli Alexandra, Simon Alex

12. C

Osztályfőnök: Kosztyu Miklós
Demeter Ádám, Dienes Máté, Erdei Tamás, Farkas Dániel, Farkas István, Király Norbert, Kiss Patrik, Kiss Tamás, Madácsi Márk, Mihálku Zsolt, Mocsár Árpád Richárd, Nagy Miklós, Pál János Ferenc, Szabó Bence, Szabó Máté József, Szabó Tamás, Székely Attila, Szőke Balázs, Tóth Zoltán, Török Ádám, Vizsnyicki Máté

12. D

Osztályfőnök: Szabó Istvánné
Balogh Bianka, Balogh Vanessza, Erdei Ráhel, Gergely Máté, Harangozó Petra, Jónás Dóra Anna, Kelemen Kitti, Kiss Nóra, Kovács Szabina Ágnes, Kozma Nikoletta, Márton Patrik, Nyiregyházi Nóra, Pál Vivien, Paládi Judit Anna, Séra Erzsébet, Szabó Petra,
Tarapcsák Flóra, Tardi Szabina, Tóth István, Varga Emese, Vékony Gréta, Virágh Nóra, Zakor Gergő, Zohn Barbara

12. E

Osztályfőnök: Véghné Tomkó Beáta
Angyal Botond Zoltán, Balogh László, Balogh Miklós Szabolcs, Bogdán Brigitta,
Csürök László György, Gere Vivien, Gergely Barbara, Harkai Petra, Horváth Csaba János, Keresztesi Bence, Keresztesi Nikolett, Kiss Boglárka, Kiss István Ádám, Kiss Richárd, Kiss Richárd Károly, Lakatos János Erik, Nagy Tímea, Osváth Patrik József, Puskás Attila, Puskás Csenge Regina, Puskás Dominik, Selybi Elizabet, Simon Levente Barnabás, Simon Vivien Zsanett, Turányi Kitti Nóra, Varga Máté, Vásárhelyi Zoltán

12. F

Osztályfőnök: Szemán István
Béres Viktória, Bíró Zsanett, Csonka Eszter, Éles Ivett Imola, Gaál Rita, Izsó Júlia, Jónás Katalin, Kark Lilla, Kiss Katalin, Kovács Bianka, Kovács Teodóra, Krányik Vivien, Lakatos Vanessza Mariann, Lipcsei Tünde, Lukács Patrícia, Nagy Dorina, Nagy-Kasza Dóra, Olman Eszter, Orosz Elizabet, Pásztor Henrietta, Puskás Boglárka Virág, Ráthonyi Krisztina, Toldi Beatrix

Nagykálló

Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Szakgimnáziuma, Nagykálló

12. A

Osztályfőnök: Kiss Gábor
Bakró Elizabet, Balogh Róbert, Dara Eszter, Déli Kitti, Deme Enikő, Duba Katalin, Hanusi Cntia, Harsányi Evelin, Hurai Bettina, Juhász Ágnes, Karikó Mónika, Kartali Viktória, Kerecseny Diána, Kis Cintia, Kovács Klaudia, Kusnyér Adrienn, Lőrincz Ákos, Lőrincz Márk, Magyar Vivien Noémi, Máté Beatrix Mercédesz, Pál Bence, Pető Eszter, Petrilla Beatrix, Pogácsás Zsófia Dóra, Száraz Daniella, Szigeti Laura, Szilágyi Karolina, Tonté Emese Ilona, Váradi Bianka, Vékei Nikolett Dóra

12. B
Osztályfőnök: Gebriné Nagy Marianna
Volt osztályfőnök: Simkó-Vass Violetta

Ádám András Szabolcs, Alajtner Rebeka, Árki Attila, Balogh Klaudia, Barabás Norbert, Berzsán Bence Boldizsár, Blahota Gábor Balázs, Csengeri Barbara, Csizmarik Máté, Duczki Bence Ákos, Ecsédi Dávid, Erdei Anita Heléna, Farkas Nikolett, Fülöp Zoltán Tibor, Gyöngyösi Árpád, Horváth Mercédesz, Horváth Noémi, Horváth Roland, Hulvej Attila, Illés Bálint Marcell, Jécsák Dóra, Kecskés Márk, Kocsis Dávid Adrián, Kósa Izabella, Kovács Georgina, Kovács Viktor, Lázár Zsolt, Székely Attila

12. D
Osztályfőnök: Németh Renáta
Cserbán Zsuzsanna, Décsi Dávid, Lakatos József, Laskai Máté, Magyar Gábor, Májuk Attila,. Mészáros Martin Ákos, Molos Viktória, Oláh Cintia Mária, Pere Marietta Leila, Péter József, Povelcsák Emese, Rab Milán, Repelik Zsuzsanna, Szabó Attila, Szép Máté, Szücs Marianna, Tivadar Renáta, Ulics Ferenc, Vajas Márk, Vedres Lóránt, Zsoldos Beáta

Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakközépiskolája, Nagykálló

11. A
Osztályfőnök: Rátonyiné Kovács Anita

Szociális gondozó és ápoló
Balogh Beáta, Dobó Diána, Duka Edina, Gyüre Cintia, Kis Gabriella, Kiss Dorina, Kondor Attila, Kállai Nikoletta Eszter, Kóródi Ildikó Dzsenifer, Lakatos Izolda, Obsitos Szabina Andrea

Kőműves és hidegburkoló
Ferenc Tibor Tamás, Gilányi Patrik

Épület- és szerkezetlakatos
Hardy Ádám Bálint, Kiss János, Lakatos Béla

Bádogos
Bartha Tibor Krisztofer, Murai István, Papp Sándor

11. B
Osztályfőnök: Szakács Pál

Pincér
Bartha Ruben Milán, Fignár Alexandra, Horváth Noémi, Keczán Daniella, Medve Edit Zsófia, Nagy Soma, Papp Balázs, Sztankó Brigitta, Tóth Réka

Szakács
Dengi Dániel, Mikula Krisztián Illés, Nácsa Szabolcs, Pásztor Alex, Szilágyi Gyöngyike Aranka

Korányi Frigyes Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium, Nagykálló

12. A
ötosztályos magyar-német két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Nagy Judit

Bodnár Barbara, Boros Tamás, Czuczku Dániel, Csáki Csaba, Csorba Emese, Dán Anasztázia, Demendi Diána, Diósi Gréta, Erdei Enikő Anna, Hadházi Tamás, Ignéczi Anikó, Juhos Petra, Kind Dorottya, Kiss Dávid, Kovács Anett, Lippai Ádám, Nagy Nándor, Nyíri Bence, Orsó Bianka, Pásztor Zsanett, Péter Andrea, Rektor Armandó, Sallai Patrícia, Skorcov Dóra, Szabó Tímea, Törő Marcell, Veibel Hannelore, Zier Dominik

12. B
hatosztályos humán-reál gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Harcsa Valéria Judit

Balogh István, Demendi Fanni, Dibáczi Dóra, Gorgyán Zsófia Erzsébet, Káplár Dorián, Kovács Benjámin, Najóczki Gábor, Papp Ábel, Rausz Claudia Ioana, Róka Dávid, Seres Tamara, Sinka Klaudia Zsófia, Sitku Ivett, Szilágyi Ágnes Mária, Szuromi Diána, Tóth Szilvia Krisztina

12. C
angol nyelvi előkészítő-informatika osztály

Osztályfőnök: Bohácsné Balogh Judit

Bákonyi Krisztina, Balogh Viktor, Bankus Dávid Bence, Bartha Kitti, Bezdán Adrienn, Budai Enikő, Czérna Péter Bence, Demeter Dávid Bence, Felföldi János, Ferenczi Kitti Kata, Gráma Gréta, Hajdu Patrik, Hefling Ivett, Hoffer Fanni, Hornyák Zsófia, Horváth Gergő, Kemény Fanni, Keszler Klaudia Szintia, Korcsmáros Tamás, Lengyel Viktor, Málik Enikő, Molnár Szabina, Pataki Donát, Péter Kitti Dalma, Pócsi Fanni, Sallai Fatima Fanni, Sebők Dóra, Sitku Viktória, Sőrés Péter Gergő, Szuhi Elizabet Aisa, Török Zsófia, Weisz Lili Viktória

12. D
általános – dráma osztály

Osztályfőnök: Csizmadia Zoltán

Balogh Dávid, Balogh Klaudia, Baumgartner Bettina, Boros Alexandra, Brinkusz Csilla, Bukta Vivien, Czérna Kornélia, Kovács Dominika, Kurilco Júlia, Mátyus Arnold István, Mendzsák Márk, Mészáros Luca, Nyitrai Vanda Alexandra, Orosz Mónika, Papp Bettina, Réday László Richárd, Somlyai Kata, Szűcs Alexandra, Tóth Ildikó

Nyíregyháza

Nyíregyháza, Abigél Többcélú Intézmény

12.A – művészeti szakgimnázium (grafikus és színházi táncos)

osztályfőnök: Tornai Renáta

Cozma Georgina Patrícia, Balogh Borostyán Cintia, Fábián Fruzsina, Héjjas Diána, Imréczi Áron, Kovács Nikoletta, Máté Klementina Diána, Mocsár Veronika, Titkó Eszter Fanni, Varga Letícia

12.D – gimnázium (általános és belügyi rendészet szak)

osztályfőnök: Ónodi Tibor

Bardi Richárd, Kanalas Dóra, Káté Fruzsina Roxána, Kévés Adrienn, Lakatos Ádám, Magyar József, Mándi Mónika, Perger Tibor Máté, Somlyai Barbara Krisztina, Tulipán Imre, Varró Judit

Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Középiskolai Tagintézménye, Nyíregyháza

11/NS-N/2015

Osztályfőnök: Erdélyi-Farkas Tímea

Ambrus Róbert, Bilecz Tibor, Csatári Erik, Fehér Martin, Hegyes Milán, Holczer Éva, Kazsu Anita, Kiss Beáta, Kun Fanni, Maczkó Márton, Pisla Alexandra, Szarka Judit Ilona, Szilágyi Miklós, Tóth Kitti, Varga Patrik, Vida Szilvia, Vincze Péter Mihály

13/NG-E/2016

Osztályfőnök: Kovalecz – Szabó Csilla

Bodnár – Balázsi Anna, Bodnár István Márk, Deáki Evelin, Gavallér Zsoltné, Gál Tibor, Ladányi Hajnalka, Károlyi Cintia, Király Attila, Köteles Vivien, Krászny Kitti Mariann, Losonczi Menyhért, Mihály Andrea, Németh Áron, Pásztor Nikolett, Péter Zsolt, Rácz Zoltánné, Szinyéri Gábor, Tomasovszki Zoltán, Reskó Gábor Béla

14/NK-/2016, 14/NK-E/2016

Osztályfőnök: Jeney Zoltán

Árva Rebeka, Botos Dalma, Böör Alice, Csernyik Alíz, Fosztó Tünde, Gargya Jánosné, Harman Klaudia Gréta, Havriló Anna, Kalmár Dorina, Megyesi Vivien, Molnár Dominika, Paulik Martina, Rádi Szabina Krisztina, Soltész Eszter, Szilágyi Orsolya, Szrdity Boglárka

Barabás Nikoletta, Fekete Eszter, Fiola-Kovács Beáta, Gulyás Réka, Kóczon Fanni, Kovács Nikolett, Lázi Eleonóra, Majoros Vanda Nikoletta, Nevelős Vivien Szandra, Papp Szilvia, Puki Tamara, Tóth Evelin, Török Sára

14/NG-N/2016

Osztályfőnök: Kovács András

Akai Klaudia Juliánna, Apai Alexandra, Barati Adrienn, Buda Zsolt, Csege Alexandra, Csige Beáta, Gáti Gyöngyi, Juhász Kinga, Kujbus Olivér, Lakyné Lukács Nelli, Magi Bettina, Márta Patrik, Mondl Viktória, Nagy Tamás, Pilák Marianna, Szabó Vanda, Tóth Alexandra, Varga Orsolya, Varga Ákos, Veres Imre Dávid

14/NF-N/2016, 14/NF-E/2016

Osztályfőnök: Jeney Zoltán

Árpási Erika, Becző Nóra, Bertók Nóra, Grunda Liliána, Kind Andrea, Kiss Adrienn, Martinek Marianna, Nagy Katalin Erzsébet, Nagy Evelin Ivett, Orehóczki Kitti, Paronai Viktor, Sinai Róbert Tibor, Sivadó Hajnalka Mariann, Szaniszló Réka, Szollár Bianka, Tóth Eszter

Berencsi Boglárka, Dancs Brigitta Judit, Gulyás Andrea, Juhász Ágnes, Lakatos Gabriella, Lantos Anett, Nagy Fruzsina Julianna, Póti Natasa, Rácz Nikolett, Rezes Rafaella Erika, Szabó Zsófia Emese, Tarcsa Fruzsina, Vass Viktória

14/NV-N/2016

Osztályfőnök: Kovács István

Belics István, Dobrai Éva, Fegyver Martin, Hajdu Éva, Jánvári Klaudia, Kassai Fruzsina Fanni, Májer Mercédesz, Plesa Emese, Plesa Nikoletta, Prekup Nikoletta, Schmidt Nóra Júlia, Szilágyi Edina

14/NY-E/2016

Osztályfőnök: Kovács István

Aranyosi Jánosné, Asztalos Imre Gyuláné, Asztalos Melinda, Ballai Tiborné, Bálint Éva, Berencsi Marianna, Boros Nikolett, Gincsainé Virág Erika, Harsányi Ágnes, Horváth Zsolt István, Juhász Alexandra, Kántor Tiborné, Kovács János, Kovács Sándorné, Máté Ferencné, Pók Piroska, Pólenszki Józsefné, Simon Emese, Szászné Ónodi Szilvia, Szegedi Zsuzsanna, Takácsné Sepsi Ágnes, Tóth Henriett, Tóth Pálné Csajbók Mariann, Venczel Erika

 

Apáczai Csere János Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium

12.G.
Osztályfőnök: Koczman Lászlóné
Balogh Attila, Beri Dániel, Csiki Árpád, Hamza Márk, Juhász Zsófia, Kiss Renátó, Laczkó Ádám, Lakatos Béla Balázs, Lakatos Tamás, Póti Dominka, Révész Ramóna, Szabó Barbara, Szabó DÓra, Varga Viktor, Varga Zsolt

3/11. Női szabó, hegesztő

Osztályfőnök: Tar Gábriel
Balogh Gábor, Batyi Zsolt, Danó Katalin, Hicsár Alex Ferenc, Horváth Krisztián, Juhász Erik, Kindák Ágnes, Kovács Márkó, Lakatos Viktória, Molnár Dániel, Ócsai Tünde Dorottya, Setét Bianka, Vincze Noémi
3/11. Kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök: Balogh Andrásné
Balogh Alfonz, Balogh Martin, Balogh Mihály, Borbély Attila, Feka Albert, Lakatos Elemér, Matócsi Adrián, Molnár Zsolt, Osztolykán Dániel, Rácz Rinaldó, Szikora Ferenc Alex, Szőke Károly, Varga Dávid, Varga József

3/11. Pincér

Osztályfőnök: Kondorné Szanyi Ágnes
Balogh Andrea Evelin, Czenki Zsuzsanna, Csura Norbert, Frankovics Bettina, Frankovics Nikolett, Hoksz Norbert, Jánvári István, Krajnyik Diána, Lakatos Csilla, Lakatos Melánia, Major Ákos, Orosz Judit, Pongó Renátó, Rinkács Péter, Rózsa Norbert, Szőke Valéria, Tintér Patrícia, Tóth Evelin Noémi, Tóth Klaudia

Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

8/12.

Osztályfőnök: Kalenda Mihály (Parraghné Sas Zsuzsa)
Balogh Bence, Belényesi Boglárka, Boros Bettina, Botos Gábor, Gosztola Réka, Ilku Réka, Juhász Péter, Kajati Marcell, Karácsony Katalin Elizabet, Kovács Dániel, Kovács Réka Zsanett, Lu Dominika, Maczkó Gréta, Mészáros László, Mokos Bence, Mokos Csenge, Nagy János Dávid, Oláh Bence Attila, Pinte Kevin, Simon Máté, Tóth Márk, Váradi Áron, Vatai Evelin, Wang Nan Noémi, Zuberecz Ákos

4/12.

Osztályfőnök: Gál Ottó (Lentvorszky Szilárd)
Agócs Mihály, Bereznai Erik, Botos Nikolett, Budai Patrik, Cseh Nikolett, Csikós Patrik, Dávida Evelin Vivien, Dobi Sándor, Fábián Vince, Garai Gvendolin Vivien, Helebrant Edina Tünde, Hegyes Dávid Gyula, Horváth Rafael, Ilonka Dávid Máté, Jakab Noémi Henrietta, Kardos Tamás, Kiss Csaba, Máté Erik, Móré Henrietta, Nagy Attila, Német Milán, Simon Lívia, Sipos Bence, Sipos Eszter Zsófia, Szidorova Júlia, Tamás Menyhért Levente, Timku Fanni Bernadett, Tomasovszki Martina, Veres Alexandra, Vizer András, Zagyi Enikő Klaudia.

Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium

12. A
Közlekedésgépész ágazat

Osztályfőnök: Asztalos Piroska
Albert Attila, Alexa Balázs, Báki Bence, Bakó Zoltán Sándor, Balogh Mátyás Zsolt, Buga Zsolt, Czifrák Richárd, Csizmarik Zoltán, Dávida Alex, Diófási-Takács László Máté, Harcsa Norbert, Kálmánchei Roland, Kerekréti János, Koncz Béla Barna, Lakatos Mihály, Magyar Balázs, Makhándi Ferenc, Márkus Bence, Mihályi György, Papp Zoltán János, Szabó Bence, Szűcs István Richárd, Tenke Dániel, Zajácz Péter Gábor, Zsiros Máté,

12. B
Közlekedésgépész Ágazat

Osztályfőnök: Zentainé Szenes Renáta
Bacskai László, Bak Máté János, Balogh Mihály, Czirják Máté, Éliás Kristóf, Fazekas Gergő, Filep Dávid, Hollik Mihály, Jasku Ákos, Jenei Szabolcs Roland, Kajtár Ferenc Pál, Kéninger János, Kiss Máté Dániel, Kontrák István, Kozák András, Kozák László, Lipcsei Levente, Litkei László Ádám, Németh Ádám Zsolt, Németh Balázs, Rebenszki László, Szekeres Tamás, Vass Zsolt,
Vágó Attila

12. C
Gépészet Ágazat

Osztályfőnök: Kóder Anita
Bacskai Márton, Balogh Ádám, Balogh Gergő, Balogh Máté, Bodolai Tamás, Bukovics Martin, Dudás Martin, Ferenczik Dániel, Győry Menyhért Róbert, Hadas Milán, Kertész Bence, Kobzos Nándor, Kovács Martin, Kozma György, Körmöndi István, Kőszegi Dániel, Oláh Csaba, Oszlánszki Viktor, Pál András, Rezes Gábor, Rezes Martin, Simon Zsolt István, Szikszay Sándor, Szilágyi Bence, Tóth Gábor, Vacik Dániel Zsolt, Vasas Csaba, Zink Péter Valentin, Zsigri Valentin

12. D
Gépészet Ágazat

Osztályfőnök: Hubicsák Zoltán
Aponyi Zsombor, Auksz Richárd, Balogh Attila, Biri Milán Kevin, Bordás Zsolt, Böjtös Máté, Csatlós Ádám, Csordás Attila András, Deák Sándor, Hankószki Csaba, Illés Szabolcs, Józsa-Vincze Ákos, Kardos József, Kerekes Gábor, Kiss Péter Barna, Kokas Ferenc, Komlósi Ádám
Lakatos Ernő Levente, Lövei Dávid, Mándi Marcell, Markos Martin, Pók Bence, Rudi Zsolt Máté,
Sinka György Tamás, Szilágyi Patrik, Tamás Richárd, Vasas Tamás, Vass Dániel

12. E
Villamosipar És Elektronika Ágazat

Osztályfőnök: Dajka Antal
Albert Richárd Sándor, Bakán Patrik Norbert, Csengeri Ferenc
Dandóczi Máté Attila, Falcsik Dániel Tamás, Feczus Milán, Gresu Zsolt, Gyüre Béla, Karámos István, Kecskés Zsolt Patrik, Kis József Szabolcs, Madácsi Ákos, Makkai Balázs, Molnár Dániel Tibor, Nagy Enikő, Paráda Tamás, Rohály Nándor, Sebők Zoltán Kolos, Szabó József, Szentmiklóssy Ádám, Szilágyi Norbert, Szücs Márk Alex, Tóth Dávid Krisztián, Tóth István, Tóth László, Tyukodi Norbert, Varga Rudolf, Vas Bertalan

12. M
Gimnáziumi Tagozat

Osztályfőnök: Juhászné Tóth Tímea
Albert Csaba, Bajzáth Gitta, Bende Csaba, Botos Patrik, Bunász Benjámin, Czirják Ervin, Csabai Ibolya, Csernus Csaba, Darmos Zsolt, Erdei Csaba, Erdei Soma, Harman Dorián Csaba, Józsa Márk, Kocsis Bence, Kovács Martin, Kovács Tibor Márk, Makara Kitti, Marozs László Olivér
Márton Alexandra, Mészár Sándor, Minya Petronella, Móré Máté, Páll István, Pongó Nikoletta, Rozsáyi Márkó, Simon Ferenc, Szilágyi Nikolett, Szilvási Klaudia, Szilvási Levente Gábor, Tar Ottó Levente, Varga Dorina

Nyíregyházi SzC Bencs László Szakközépiskolája

III/11.A
Osztályfőnök: Pokoraczkyné Markos Andrea Zita
Balogh Máté, Bartha Kamilla Naómi, Jakocska Dzsenifer Viola, Kis Alex Sándor, Kóka Szilveszter, Kótai Izabella Alexandra, Milák Erzsébet, Nagy Tamás, Netri Márk, Papp Viktória, Példási Brigitta, Sramkó Kitti, Szalai Zsolt, Tóth Miklós Dávid

Szakképzési Hídprogram/2.B
Osztályfőnök: Bottyán Krisztina
Bódi Krisztián Gyula, Dvorcsák Alex, Káló Krisztofer Béla, Tóth László

Szakképzési Hídprogram/2.C
Osztályfőnök: Szalay Szabolcsné
Balog Kitti, Horváth Vanessza, Kerékjártó Viktória, Lelesz Gergő, Mocsár Erik, Serbán Vanessza Krisztina

Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

Osztályfőnök: Gulyásné Czine Ildikó
Bartha Gergely, Bojti Eszter, Dolezsár Dávid, Galántha Dominik, Gáll Ivett,
Garay Tirza, Gerják Zsófia, Gresó Áron, Gulyás Gréta, Keszthelyi Viktória,
Koncz Dolli, Mák Dávid, Mátyás Illés, Molnár Péter, Németh Ádám, Sándor Norbert, Sitku Dániel, Szabó Eszter, Szabó Tímea

Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Mokánszki-Magyar Tünde
Bicsár Lili, Bodnár Klaudia, Gyimesi Zina, Hajnal Gergő, Horváth Demeter, Ignácz András, Kocsis Mercédesz, Kopasz Kornélia, Kovács Péter, Lehel Bernadett, Molnár Kitti, Móricz Aliz, Országh Levente Máté, Peják Petra, Perger Vivien, Prekub Gergely Dániel, Rafaez Réka, Seres Anna Eszter, Szabó Alexander, Széles Patrícia, Szikszai Máté, Szőke Réka Cintia

nyiregyhaza-eotvos-12-a

12. B
Osztályfőnök: Harascsákné Papp Andrea
Bánóczi Zsuzsanna, Berencsi Noémi, Budaházi Tamara, Buszlai Szabina Anna, Deák Gabriella Dalma, Dobránszki Linda, Farkas Adrienn, Kéninger Klaudia Bernadett, Kereszti Gabriella, Kereszti Mihály, Koroknai Virág, Kovács Vivien, Liszkai Ádám, Megyesi Petra, Mikita Noémi, Orosz Mercédesz Jázmin, Papp Gábor, Podlovics Ádám, Pucsok Attila Márk, Román Evelin Izabell, Somogyi Ádám, Sztankó-Sztojkó Fanni, Tolnai Flórián, Varga Máté

12. C
Osztályfőnök: Ágoston Edina
Beregi Petra, Blaskó Petra, Fazekas Milán János, Fedor Kinga, Fehér Alexandra, Fekésházy Árpád, Hajdu Dóra, Hankóczki Döme, Juhos Gabriella, Katona Izabell, Nagy Brigitta Klaudia, Nagy Gyula, Német Kinga, Oszlánszky Sándor László, Puskás Ágnes, Rácz Martin, Sajben Kíra, Sárosi Petra, Sitku Tamás, Soltész Bence, Spisák Boglárka, Stock Bence, Szabó Felícia, Szabolcsi Martin Mihály, Szép Gergely, Szuhánszki Gergely, Tóth Petra, Török Regina Zsanett, Varga Levente Zoltán, Völfli Dóra Virág

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

12. A

Osztályfőnök: Buczóné Venczel Mónika
Bata Bálint, Bergován Róbert, Bíró Gergő, Bodnár Dominik, Erli Martin, Farkas Balázs, Fazekas Norbert, Gazdag Zoltán, Harhály Ádám, Horváth Gábor, Hostyisóczki Dávid, Jáczku Roland János, Karakó Rebeka, Kerekes Gergő, Kovács Dániel, Kovács Dávid, Lakatos Zoltán Gábor, Maklári Bence, Pálóczi Laura Virág, Pető Benjámin Ábrahám, Pilik Gabriella, Réti Dorián, Rubóczki László, Sárai Márkó, Sinka Norbert, Szatmári Balázs, Szőllőssy Szabolcs, Tálas Balázs Bence, Tisza Klaudia, Tóth Marcell, Varga László

12. B

Osztályfőnök: Véghseő Ildikó
Balogh László, Baré Csaba, Bártfai Levente, Böszörményi Marcell, Csordás Bálint, Herczku Tamás, Kemény Dávid, Kiss Ferenc, Kiss Norbert, Kosztik Márk Ákos, Kovács József, Lakatos Krisztofer, Márton Zsolt, Mészáros Tamás, Moldván Csaba, Molnár Ramóna, Németh Martin Krisztián, Papp Márk, Pósán Patrik, Simon Gergő Miklós, Szabó Gergő, Vám Antónia, Vass Vivien

12. C

Osztályfőnök: Nagy-Bús Annamária
Bagoly Sándor, Bakos Ferenc, Berencsi Regina Bianka, Bogár Bence, Dianics Sándor, Farkas Máté Ferenc, Fehértói Dávid, Hagymási Szabina, Kató Andrea, Kelemen Réka, Keszthelyi Titanilla, Kordován Ivett, Lippai Imre, Nagy Alexandra, Ónadi Regina, Orosz Bence, Pásztor Bálint Ákos, Pisák Ferenc Ádám, Rácz László, Sallai Csaba, Szabó Klaudia, Szepesi Réka, Szilágyi Gréta, Szilágyi Patrik, Szilágyi Réka, Szücs Andrea, Tábori Kristóf, Tényi Anna Julianna, Varga Gabriella

12. D

Osztályfőnök: Kulin Ágnes
Ballok Dezireja, Barna Máté, Bendzsák Gyula, Huncsik Dániel, Jászai Klaudia, Kiss Patrik, Kovács Kitti, Miski Gergő, Murguly Zsófia, Oláh Bianka, Padányi Máté, Pásztor Vivien, Sebestyén Balázs, Szabó Dávid Attila, Szabó Zsolt, Szendrei Zoltán, Szép Bence Attila, Szőr Máté Xavér, Szűcs Bence Ágoston, Szűcs Máté

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12.A

Osztályfőnök: Varga Éva
Épületgépészet: Ács Mihály, Jécsák Kristóf, Mester Krisztián, Tóth Péter
Informatika: Berényi Dániel, Bodnár Natália, Fenyvesi Levente, Henyusz Gergő József, Kertész Ádám, Kulcsár Csaba, Mirkó Marcell, Mlinárcsik Máté, Nagy Dóra, Papp László Levente, Sápi Sándor, Szabó Gyula László, Zajder Patrik Tibor

12.B

Osztályfőnök: Hegedűs Renáta
Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció: Ádám Márk, András Gergő, Borostyán Mercédesz, Csiki Alexandra, Csonka Kinga, Drabancz Anita, György Boglárka, Járó Klaudia, Jevuczó Katalin Kitti, Kantár Petra, Kovács Debóra, Marozsán Dóra, Molnár Bettina, Muri Barbara, Pásztor Ramóna Beatrix, Pataki Klaudia, Rácz Robertina Roxána, Reha Klaudia, Szaniszló Regina, Tálas Gréta, Tóth Bálint, Vezendi Máté

11/1

Osztályfőnök: Mike András
Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő
Bedécs Attila, Kovács Levente, Oláh Sándor Márk, Svantner János
Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő: Kasza Ádám, Lovácsi István, Márton Márk, Moldván Richárd, Paulik József, Sánta Zsolt, Szlovenszki Márkó, Zson Krisztián

11/2

Osztályfőnök: Németh Sándor
Szerszámkészítő: Balogh Krisztián, Budai Bálint István, Harkai Szabolcs, Hornyák Zsolt, Káposznyák Balázs, Papp Gábor, Sóvári Péter, Szentesi Ákos
Épület- és szerkezetlakatos: Balogh László, Béla József Gergő, Buzsik Ferenc, Dankó Róbert, Duleba Richárd, Elek József Hunor, Hendre Róbert, Kanyuk János, Kecskeméti Szabolcs, Rácz Norbert, Szakálos Dominik, Szilágyi Dániel, Sztarhóczki Norbert, Veleczki Viktor

11/3

Osztályfőnök: Jónás Károly † , Elek Ottó
Ipari gépész: Bárány Bence, Bessenyei Márk András, Dócs Bence, Gáll Richárd, Gargya Dániel, Mozga Levente Péter, Smid László Bálint
Hegesztő: Farkas Alex, Gáspárovics Miklós, Hlavács Norbert, Horváth Márk, Horváth Patrik Alex, Kató Dávid, Lázár Róbert Roland, Lippai László

11/4

Osztályfőnök: Zsankó Csaba, Bodó Zsolt
Ács: Behen Dániel, Jakab Zsolt, Kostyalik Zsolt, Poór Bence, Szikszai Gábor Imre, Szőr Mátyás
Kőműves és hidegburkoló: Csengeri Dominik, Kurucz Zsolt, Lakatos Patrik Zoltán, Mudri Tamás, Németh Dávid, Németh József, Udvarhelyi Szabolcs, Vidoven Balázs, Zajácz Péter

11/5

Osztályfőnök: Salamonné Bíró Beáta
Festő, mázoló, tapétázó: Gál János, Horváth András, Korcsolai Attila, Májer György, Nyikita László, Pataki Zsolt, Szuromi Péter, Zsoldi Tamás
Szárazépítő: Klepács Erik Valentin, Sztrehószki Levente Zsolt, Sztrehószki Márk Erik

11/6

Osztályfőnök: Kapisinszky Péter
Járműfényező: Barnai Erik, Csemer Gyula, Fekete László, Gemzsi Patrik, Hegedüs Kristóf György, Tóth Patrik
Karosszérialakatos: Barkóczi Roland, Csonka László, Diósi Zsolt, Gyureskó Gergő, Horváth Alex István, Horváth József Péter, Lukács Béla, Nagy Bence, Papp Kevin, Szaniszló Bence, Tisza Tamás, Tóth Gergely, Váradi József, Veleczki Attila, Virga József

Krúdy Gyula Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Szerényi Róbert
Bajzáth Péter, Baksa Zsófia Magdolna, Bodnár Ábel Barnabás, Dán Balázs, Daróczi Sándor, Fekete Csilla, Filep Gábor Pál, Freund Ákos, Gerle Zsanett Anna, Herczku Erik, Imre Attila, Jászter Vanessza, Kapdos Dóra, Lázár Gergely László, Mácsai Gergő Márk, Melik Gábor Zoltán, Nádasdi Dávid, Nagy Attila Tamás, Németh Eszter, Pintér-Keresztes Dávid, Rácz Zsolt, Sivadó Márta Rebeka, Szalacsi-Tóth Zsófia, Szemán Péter, Tomcsik Zoltán János, Tóth Bence Mózes, Török Ferenc József, Vajda Kristóf, Váradi Miklós, Vigh Botond

12. B
Osztályfőnök: Bereczki Szilveszterné
Bába Bence Béla, Babici Klaudia, Babici Vanda, Bélteki Béla, Bihon Csenge Krisztina, Brtka Bettina, Bucsánszky Dániel Attila, Csatáry Ádám, Domokos Zsófia, Fekete Klára, Gemzsi Léda, Hornok Bence, Horváth Evelin Nikolett, Hudák Noémi, Juhász Zsófia, Kapta Marcell Levente, Kormány István, Molnár Miléna, Nagy Hanna, Nagy Péter Ádám, Oláh Zsuzsa Gabriella, Szabó Edina, Szabolcsi Henriett Tünde, Szalmás Alexandra Fanni, Szalóki Péter, Szántó Eszter, Szilágyi Virág Róza, Szulics Anna, Takács Renáta, Tarek Ferenc Josef, Torma Eszter, Tóth Johann, Zólyomi Szabolcs

12. C
Osztályfőnök: Rák Tiborné
Balázsi Sára Dorottya, Bálint Vivien, Barta Bence, Béres Ádám Dávid, Biró Hédi, Blahota Réka, Bornemisza Ida, Dán Zsófia, Dávid Petra Veronika, Demeter Áron Roland, Dévai Viktória, Eölyüs Panna, Fehér Anna, Gyureskó Eszter, Harsányi Gergő Ákos, Hegyes Boglárka, Illés Réka, Jakimcsuk Alexandra, Keczkó Zsuzsanna, Kopcsa Flóra, Láposi Judit, Leveleki Csenge Anna, Márki Mirella Anna, Mészár Máté, Mihályi Zsófia, Nagy Nikolett, Paulik Dominik, Pethő Dávid, Simkó Anna, Szabó Balázs, Szabó Hanna, Szurovcsák Márton, Tanyi Gábor Bálint, Tóth Adél Anasztázia, Tóth Eszter, Varga Péter Balázs

12. D
Osztályfőnök: Bányai Zoltán

Balázs Vince, Balku Nóra Beáta, Balogh Béla Bendegúz, Czakó Áron, Czobor Árpád, Csikós Adrienn, Domokos Dóra, Fábián Dóra, Fan Min Jié, Farkas Sándor Dániel, Forró Péter Pál, Gaál Benedek, Gresó Krisztina, Gyüre Fruzsina Dorottya, Hidas Réka Emma, Jenei Noémi, Juhász Levente, Karsai István, Keul Tamás, Kiss Dorottya, Kiss Kende Csongor, Kiss Márton, Konrád Kíra, Lengyel Levente Lajos, Lévai Roxána Emese, Litvai Kíra, Lukács Bence, Magyari Mátyás Áron, Mikola Szilárd, Molnár Tamás, Nagy Erik Attila, Petróczy Dániel Ákos, Pollák Balázs István, Radvánszki Ronett, Seregi Boglárka Márta, Tóth Ákos, Tóth Orsolya Sára

Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola

12. A
Erdészet-és vadgazdálkodás ágazati szakgimnázium

Osztályfőnök: Böszörményi László
Baráth Levente József, Bödönyi János Dániel, Csépán János Máté, Gál Csaba, Gilányi Balázs, Hegedüs Máté, Hunyadi Richárd, Ivánka-Tóth Tibor, Jaksi Nikoletta, Kiss Erik, Krajnyák Zsolt, Molnár Levente, Nagy Márk, Nagy Szilvia, Németh Alex Patrik, Orosz Ádám, Orsó Krisztián Aladár, Papp Ákos, Perge Dániel, Ráduly Róbert, Rózsa Zoltán, Soós Bence, Szepesvári Patrik, Szőllősi Gergő Zoltán, Vas Vivien, Vincze Mihály Dániel, Völgyi József

12. B
Mezőgazdaság ágazati szakgimnázium

Osztályfőnök: Dr. Horváth Lászlóné
Balogh Bence, Balogh Péter Pál, Benkő Dominik, Böszörményi Márk, Csontos Nikoletta Vivien, Dávid Henrietta, Fekete István, Fekete Máté, Gyulai Máté, Hajdu Csaba, Hendre Elizabet Barbara, Hudák Péter, Kiss Anita, Kotolics Péter, Kovács Mihály, Mosolygó András, Nagy György, Nagy Richárd Attila, Nyíri László Márk, Pócsik Szilárd, Sándor Ferenc Kristóf, Stadler István, Szakál Alexandra, Szemán Gergő, Szemán Sándor, Szőke Fanni, Szuhánszki Zoltán, Tóth Imre, Varga Emilia Anasztázia, Zsiros Edina Réka

11. C
Gazda szak

Osztályfőnök: Sarka László
Balogh Csaba, Baráth Tamás, Belus Brigitta, Béres József Péter, Biri Árpád Bálint, Bóth József, Duliczki Tamara, Hrotkó Róbert, Jakab László, Kakuk Dávid, Kertész Csaba, Király Balázs Attila, Kovács Attila, Marinka Ádám, Mikó Zoltán, Orosz Gabriella, Rekettyés Dávid, Sajti Gergő Dániel, Szalóki Dávid, Székely Tamás, Szilágyi Péter Barnabás, Teremi Tamás, Tóth Szabolcs, Tóth Tibor József, Ulics Adorján, Vadászi Zoltán, Vizer Gábor

11. D
Kertész szak

Osztályfőnök: Antal Józsefné
Falcsik Vivien Marianna, Holló Máté, Kiss Levente, Linzenbold Dániel Előd, Magyar Máté, Rézműves Dávid, Szabó Balázs, Szatmári Alexandra

Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola Tiszaberceli Mezőgazdasági Szakközépiskolája

11. E
Kertész szak

Osztályfőnök: Tarjányiné Szabolcsi Zsuzsanna
Beleznai Mihály, Hullár Evelin, Kalderál Adél, Kalderál Bálint, Kolozsi József, Korpás Eszter, Molnár Anikó, Nagy Dávid, Novák Zoltán Bálint, Oláh József, Petró József, Tóth István Patrik

Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium

12. képző- és iparművészeti osztály
Osztályfőnök: Zsák Judit
Ágoston Orsolya, Bánfi Györgyi, Baráth Lívia, Botos Dávid, Csombók Panna, Filip Hajnalka, Filler László Márk, Gáva Beatrix, Hudák Henriett, Katona Gréta, Kelemen Kinga, Kéninger Miklós, Kiss Zoltán József, Kozmej Viktoria, Laskai Martin Zsolt, Macsi Alexandra, Máté Boglárka, Mészáros Zsuzsanna Réka,
Németh Zsanett, Sasovits Réka, Szabó Anett, Szilvási Zsolt, Tallay Márk

12. zeneművészeti tagozat
osztályfőnök: Zborai Zsuzsanna
Bakos Dániel, Balázs-Kercsó Alpár, Barna Anikó, Jeremiás Kincső, Kerezsi Fanni, Kozma Nóra, Óbis Kinga Anasztázia, Szilágyi Ákos, Szilágyi Fanni

12. táncművészeti tagozat
osztályfőnök: Papp Judit
Bajnóczi Klára Ida, Czuprák Flóra Mónika, Csiha Linda, Dobos Krisztina, Elek Sándor, Fodor Benjamin János, Hetrovicz Brigitta, Horváth Máté, Képes Dorottya, Kercsó Attila, Kovács Cintia Dorottya, Kovács Petra, Kovács Virág, Kujbus Csaba, Macsi Eszter, Máté Zsófia, Nagy Laura, Pelyvás Dorottya, Petrényi Írisz, Szerencs Valéria, Turgyán Júlia Boglárka, Vári István

Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

12. D Szakgimnázium
Osztályfőnök: dr. Molnárné Zsalutkó Mária
Nevelőtanár: Kaiser-Szabó Noémi
Aranyász Mária, Ásztai Gergő, Berzi Barbara, Dandár Krisztián, Galyas László, Jánócsik Tibor, Miskei Andrea, Móna Dávid, Nagy József, Palicz Anita Zsuzsanna, Sipos Dávid Zsolt, Szabó Viktória, Zagyi Barbara

3/11A Számítógép-szerelő, karbantartó
Osztályfőnök: Tóth Tibor
Nevelőtanár: Dalanics György
Barta István, Dandár Balázs, Gulyás Dávid Szilárd, Novák Máté, Szilágyi Lajos, Tóth József, Turi Dávid, Váradi Máté Krisztián

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A
Kereskedelem – marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport
Osztályfőnökök: Pájer Enikő
Balogh Barbara, Barilló Cintia, Berta Réka, Borbély Dorottya, Csáki Petra, Cselényi Dorottya, Geri Petra, Háda Lilla, Kiss Anett, Kiss Evelin, Lipcsei Dóra, Lukács Zsófia, Lukovics Patrícia, Madocsai János, Nagy Viktória Gabriella, Németh Zoltán, Orosz Bettina, Sitku Ákos, Szegedi Katalin, Szendrei Fanni, Tar Gyöngyi, Tóth Zsanett, Vadászi Patrícia, Varga Vanessza, Vojtku Anikó

12. B
Vendéglátás – turisztika szakmacsoport
Osztályfőnök: Szabó Edit
Balogh Péter József, Batta Melinda, Bor Viktória, Boros Fanni, Bunkóczi Brigitta Boglárka, Cseh Fanni, Csordás Dóra Amanda, Csurka Regina, Erdélyi Evelin, Fazekas Dániel, Földi Nóra, Gyüre Szabina, Hudák Kitti, Kántor Bianka, Karácsony Kristóf, Kerékgyártó Marcell, Kovács Máté, Lelkes Vivien, Lőrinci Jonatán, Magyar Konstantin Benjámin, Márföldi Boglárka, Márta Eliza, Nagy Krisztina, Németh Dzsenifer Niké, Obsitos Dóra, Papp Krisztofer Marcell, Suta Evelin, Szabó Zsófia Regina, Torma Ádám

12. C
Vendéglátás – turisztika szakmacsoport, két tanítási nyelvű tagozat
Osztályfőnök: Listvánné Huszti Judit
Antal Fruzsina, Bordás Bernadett, Büdszenti Réka, Csurka Angéla, Dallman Regina, Dankó Rebeka, Fodor Fanni, Glovács Kristóf, Hegedüs Daniella Eszter, Islai Kitti, Jánócsik Dominika, Juhász Dzsenifer, Kovács Nikoletta, Kövesdi Regina, Mátyás Viktória, Mester Orsolya, Orosz Dániel, Pável Nóra, Pintér Kitti, Reiter Balázs, Ricz Klaudia, Szedlár Zsanett, Szekeres Gábor, Széki Petra Diána, Szloboda Patrik, Szőlősi Kitti, Vabják Márk, Verdes Dániel

3. A/11 osztály
Eladó
Osztályfőnök: Pálvölgyi Borbála Beáta
Balla Natália, Balogh Boglárka Vanessza, Balogh Dzsenifer, Balogh Erika, Balogh Nikolett, Berencsi Ivett, Bódi Bernadett, Császár Dorina, Dézsán Fruzsina, Drágár Evelin, Filep Lili, Gravalla Alexandra, Jobbágy Barbara, Jónás Mercédesz, Kelemen Alexandra, Kertész Bianka, Láposi Mariann, Makai Anna Anikó, Raduly Norbert, Report Alexandra, Sápi Dorottya, Schin Ramóna, Serbán Patrik, Sipos Dóra, Stekler Viktória Mária, Szabó Ágnes, Szabó Katalin, Tamás Vivien

3. B /11 osztály
Cukrász
Osztályfőnök: Füzes Tamás
Ámit Henrietta, Balogh Balázs, Császár Vivien, Elek Enikő, Enyedi Cintia, Gabulya Boglárka, Hajdu Kinga, Hajnal Beatrix, Hegedűs Cintia Nikolett, Kazár Gabriella, Káté Róbert, Kerekes Dániel, Koncsol Klaudia, Kovács Aida, László Daniella, Márkus Vivien, Molnár Anett, Nagy Beáta, Nagy Dániel, Oláh Vivien Inez, Rédai Fanni, Szlovenszki Dóra, Tallai Bettina, Tóth Renáta

3. C /11 osztály
Pincér – Vendéglátó eladó
Osztályfőnökök: Somogyi Mihály
Angyal János, Balázsi Andrea Panna, Balogh Dzsenifer Andrea, Bemh Krisztina, Berki Dzsenifer, Bilki Gábor, Boros Pál Béla, Buzga Balázs, Erdogdi Safa, Farkas Alexandra, Farkas Milán, Horváth Gergő Bence, Kovács Levente, Lengyel Ágnes, Luksa Vivien, Nagy Béla, Polgári Bence, Prokaj Petra, Rendes Fanni, Szabó Csilla, Szilágyi Rita, Tóth Dávid Patrik

3. D /11 osztály
Szakács
Osztályfőnök: Ilkuné Pósán Zsuzsanna

Bacsó Bence, Bodnár József, Fazekas Roland, Fogel Dávid Mihály, Gáll László, Gelsi Barnabás, Hadar Kornél, Horváth Norbert, Kalapos Patrik, Kardos Esztella, Katona Fanni, Kiss Dániel, Kiss Szabolcs, Lóczi Alexandra, Magyar Bence, Márczi Csaba, Miskolczi István, Nagy Benjámin, Nagy Kristóf, Nagy Szintia Andrea, Opitz Gergő, Palcsák László, Róka Zsuzsanna, Svendson Marvin Sascha, Szabolcsi Pál, Szabolcsi Péter, Szuvák Tamás, Turcsán Márk, Vonza Marcell, Zsiga Ferenc

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

12. A
Osztályfőnök: Nagy Éva
Angyal Rozina, Bákonyi Sándor, Balázs Ágota, Balogh Julianna, Bencsik Balázs, Bocskai Mónika Fanni, Domokos Lili, Erdődi Zsombor Vince, Felföldi Áron György, Havasi Gergely, Kardos Anna Gitta, Linkecs Fruzsina, Manger Bence, Mészáros Petra, Mosolygó Viktória, Németh Tamás, Popovics Kinga, Suller Ádám, Sütő Hanna, Szaplonczay Eufémia, Szlucky Ferenc, Taraszenkó Alex, Tatár Emese Lili, Tóth Dorottya Nóra

12. B
Osztályfőnök: Hollósy Tibor
Volt osztályfőnök: Kovács István
Aros Emese, Baráth Gergely, Bodai Hanna, Bradács Ákos, Czipa Csaba, File Beatrix, Fodor Boglárka, Galajda Teodóra, Hasulyó Dóra Evelin, Horváth Attila Ádám, Hosszú Dominik, Hrubóczki Orsolya, Jámbor Szabolcs István, Juhász Bernadett, Kristóf Hanna Emília, Kristóf József, Lovász Vanda, Mihali Gábor Zsolt, Nagy Annamária, Nagy Dóra, Pásztor Adrienn, Sass Richárd, Somogyi Ádám, Steli Júlia, Szabó Tímea, Széki Klaudia, Szucsányi Erik Péter, Tardi Fanni, Tóth István Gergely

12. C
Osztályfőnök: Rubóczkiné Pekó Brigitta
Belicza Nikoletta, Birtalan Zsófia, Bodnár László, Csáki Bertalan, Csatlós Hanna Marianna, Cselényi Anna, Erdélyi Nóra, Jablonszka Anasztázia, Kala Klaudia Enikő, Katona Tamás, Kemény Kristóf, Király Ákos, Mélykuti Alma, Molnár Eszter, Oláh Bianka, Pankucsi Máté, Szilágyi Júlia, Sztaniszlovszki Fanni, Ujj Terézia, Vaskó Barbara

Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Bihari Mihály
Apáti Kristóf, Járó Julianna, Kapin István, Kovács Alexandra, Kozma Klaudia Fanni, Nagy Brigitta Szabina, Ómajtényi László Bendegúz, Papp Anna, Szabó Alexandra, Tamás László, Tarsoly Nikoletta, Tóth Ábel Botond

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

12.A

Osztályfőnök: Ben Slimenené Czipa Boglárka Piroska

Árendás Laura, Balku Dóra, Barkaszi Klaudia Kitti, Dajka Sára. Dobrosi Ákos Szabolcs, Egri Krisztina Tímea,Garai Zsolt, Gunyecz Anna Piroska, Gyarmati Sára, Halász Réka, Ilosvai Bianka, Jakots Réka Orsolya, Jánóczki Renáta, Jánószky Eszter, Jeczkó Levente, Király Balázs, Kozma Kitti, Lakatos Balázs, Lukács Réka, Makay Klára, Mészáros Dóra, Nagy Levente Zsombor, Nánási Nikolett, Oláh Flóra, Pál Eszter Noémi, Palcsák Péter, Pelle Júlia Beáta, Petraskó Adrián, Supér Marcell, Tatár Gergő, Torda Sztella,. Ustea Dóra, Vass Zoltán János, Vida Eszter, Virág Evelin

12. B

Osztályfőnök: Baranyiné Szilágyi Gabriella

Árendás Márton, Baglyos Evelin Sarolta, Bán Dárius, Boros Gabriella, Czirják Petra, Csabai Máté Mihály, Demeter Zalán Márk, Erdős Rebeka Fanni, Fegyveres Eszter,. Gebri Fanni, Gombos Lili, Gulyás Dorka, István Laura, Kedves Ákos, Kócs Lilla Sára Kocsis Fruzsina Anna, Kővári Dominika, Kun Béla Roland, Makai Ágota, Móré Vivien, Papp Judit, Pazonyi Zsuzsa, Szabó Zoltán, Szikszai Anna, Szikszai Netti,Tamás Edit, Tamás Mercédesz Fanni, Tóth Ticiána Panni, Ujfalussy Dávid, Vinnai Mirtill, Zsemján Eszter

12. C

Osztályfőnök: Bánhegyesi Erzsébet

Balázs Dávid Norbert, Blaner Mónika, Bradács Virág, Cruz Heather Laura, Cseklán Balázs Csaba, Dankó Zsolt Dominik, Farkas Fanni, Korpai Kende László, Kosztyó Fruzsina, Kovács Réka, Lakatos Erik Zsolt, Lakatos Lotti, Major Márton Ferenc, Marján Anna Dorottya, Pintér Balázs Levente, Polgári Marianna, Polonkai Petra, Rácz Eszter, Révész Béla, Rónai Krisztián Gábor, Sári Evelin, Szakolczai Döme Koppány, Szegedi Eszter, Szikszai Diána, Szilágyi Tibor,Trakperger Gréta, Ugyan János, Vágner Norbert Krisztofer, Veréb Laura, Vona Barbara, Wermeser Lívia

12. D

Osztályfőnök: Kulimár Krisztina

Bényei Olivér, Csányi Kadosa, Csordás Bence, Furkó Panna Viktória, Gilányi Petra, Győry Enikő, Gyurcsán Anikó Kinga, Hecker Hanna, Heringh Botond Andor, Kiss Antónia ,Kiss Liliána, Koczkás Boglárka, Maklári Eszter, Mellau Boglárka, Mező Sándor, Módis Lilla, Pásztor Mariann, Rácz Hajnalka, Reményi Tímea, Rinkó Dániel, Simon Réka, Sipos Petra, Szabó Boglárka, Szabó Eliza, Szegfű Anna,Szépréthy Roland, Szokol Patrícia Bianka, Szőllősi Fanni, Szűcs Nikolett, Támba Réka,Támba Vénusz Rea, Tóth Patrik Zoárd, Varga Viktória, Vida Zsolt, Ware Lara Blanka

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Teskiné Garai Zsuzsanna
Balázs Ildikó, Bátyi Erik, Benkő Fanni, Biró Sándor, Bota Zsuzsanna, Csomós Zsanett, Csurka Réka, Dankó Zsuzsanna Krisztina, Dobronyi János, Dudás Martin, Fabu Marcell, Fási Viktória Fruzsina, Görző Boglárka, Hegyes Petra, Héjjas Viktor, Horváth Klaudia, Ilkovics Nikolett, Lengyel Dorina, Lippai Klaudia, Maczali Eszter Éva, Matyi Tamás, Orbán Kamilla Bianka, Papp Marcell, Pintye Renáta, Popovics Petra, Pradlik Milán, Pristyák László, Szabó Zoltán, Szigeti Brigitta, Takács Ádám, Turcsán Franciska, Varga Levente, Vigh Erika Mária, Zelei Bálint

12. B osztály

Osztályfőnök: Bakosi Béláné
Csiszár Péter István, Doma Marcell, Eördögh Réka, Gergely Bence, Horváth Alexandra, Kaló Tamás Marcell, Kánya Dániel, Kovács Erik Attila, Kovács Máté, Lakatos Éva Ibolya, Lakatos Patrik Attila, László Gyula Gergő, Morvai Kevin, Nagy Nóra, Pap Bence, Popovics Bettina, Ratkos Petra, Sitku Renáta, Szabó Kristóf, Tóth Dalma, Tóth Fruzsina, Tóth Vanessza, Vaskó György

12. C osztály

Osztályfőnök: Borók Edina
Bánóczi Dániel József, Barna Krisztina, Bocz Roland, Böszörményi Eszter, Carney Seamus Benedek, Csordás Kitti, Dankó Nikoletta Erika, Demeter Ádám, Dénes György, Éliás Bence, Fekete Bálint, Garai Tímea, Hangácsi Dóra Gréta, Hasulyó Réka Kinga, Kolozsi Sándor, Komjáthy Anna, Kőrösi Boglárka, Kvaka Nikoletta, Meczner Márton, Nagy Erika, Popovics Dóra, Ranyhóczki Mariann, Simoncsik Éva, Suhaj Bence Ádám, Szatmári Emese, Tillmann Brigitta, Tisza Viktória, Tóth Anna, Urai Ramóna, Varga Attila, Vida Dominika Zita, Zsíros Enikő

12. D osztály

Osztályfőnök: Komoróczy Tamásné
Ali Gyula, Antal Balázs, Barabás Vivien, Bihari Ádám, Biki Dominik, Csatári József, Cseh Ádám, Csernyák Angelika, Fazekas Márk János, Hamvasi Márk, Hegedűs Márton, Horváth Vivien, Jakab Adrienn, Jécsák Máté Mátyás, Jónás Domonkos, Kiss Péter, Kövér Dorottya, Majzik Bendegúz Dániel, Orosz Attila Antal, Puskás Máté, Séra Boglárka Henrietta, Stadler Benjámin, Szabados Fanni Ella, Szikszai Kevin, Szlávik Barbara, Tóth Csaba, Tóth Sára Klaudia, Varga Pál, Virág Zsófia

12. E osztály

Osztályfőnök: Tarné Pásztor Nikoletta
Antal Emese, Balogh Kim Bettina, Bocz Márk, Csajka Eszter, Csegény Panna, Dezső Orsolya, Fazekas Stella Viktória, Fedor Martin, Gubányi Petra, Ignácz Kinga, Jescheta Dóra, Juhász Balázs, Lelt Fanni, Molnár Lili, Nyüsti Evelin, Oláh Lilla Anna, Petics Zsuzsanna, Petrohán Csenge Kamilla, Pinhasov Mirjam, Pócsik Panna, Rohály Dorina, Sárosi Petra, Simon Sára Zsuzsanna, Simoncsik Petra, Somogyi Szabina, Szanyi Délia, Szegfü Petra, Székelyhídi Ferenc, Szilágyi Petra, Szopkó Dóra, Szőllősi Dóra, Szűcs Zsolt, Tokár Orsolya, Tóth Andrea, Uhrin Attila, Virág Balázs

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A Faipari technikus, Képző-és iparművészet: divat-és stílustervező

Osztályfőnök: dr. Mikoláné Kállai Lívia
Árva Dániel, Fedor Melinda, Holló Noémi, Horváth Bianka Aliz, Juhász Roland István, Maróti Dóra, Nagy Dániel, Révész József Márk, Smajda Lajos, Szabó Ádám, Szilágyi Patrik, Szluk Eszter, Szovinszki Szófia, Szunyogh Roland Márk, Virág István Bence

12. B Informatikai rendszergazda

Osztályfőnök: Demeterné Szabó Katalin
Bárány Bence Bertalan, Csikós Martin Róbert, Dér Patrik, Dihen Petra, Földesi Attila, Henzsely Balázs, Kántor Dávid, Kazár Beáta, Mándy András, Mester Róbert, Molnár Mátyás, Pincsák Gergő, Popovics László, Spitzmüller Petra, Takács Tamás, Tóth Enikő, Vigh Barbara

12. C Szépészet: gyakorló kozmetikus

Osztályfőnök: Tóthné Ujteleki Ilona
Gyetkó Dóra, Horváth Vivien, Kiss Eleonóra, Lakatos Vivien, Minczér Alexandra, Orosz Anikó, Orosz Dorina, Németh Emőke, Piszku Barbara, Sepa Dominika, Takács Dóra, Tóth Angelika

12. D Szépészet: gyakorló fodrász

Osztályfőnök: Schmiedtné Vaskó Kinga
Ambarus Evelin, Bányász Debóra, Benkő Eszter, Budai Viktória, Demjén Laura Kornélia, Gagna Anita, Gál Fatima Vivien, Gemzsi Szabina, Hercku Laura, Illés Krisztián, Kola Dóra, Kovács Dávid, Kovács Vivien, Oláh Henrietta, Poór Nikoletta, Rostás Erzsébet, Róth Nikolett, Sári Laura Erzsébet, Szabó Barbara, Szabó Nóra Tünde, Szegedi Tamara, Tóth Dóra, Tóth Tünde

11/1 Villanyszereló

Osztályfőnök: Nagy Tivadar
Agócs Barnabás, Batári László, Bodnár Gábor, Együd Szabolcs, Gilányi Zoltán, Halász Zoltán, Jászai László Bence, Jenei Tibor, Kósa Flórián, Kozma Sándor, Lakatos Krisztián, Pesti Roland, Simon Márk, Stefán Zoltán Tamás, Szabó Dániel, Tar Gusztáv, Újj Vilmos Levente, Zsiros Dávid János

11/2 Számítógép-szerelő, karbantartó

Osztályfőnök: Mezei Zsolt
Dancsi Márk Dominik, Debreceni Norbert, Farkas Balázs Ákos, Fehér Dániel, Grünstein László Mihály, Horváth Szabolcs, Nagy Alexander, Nagy Krisztofer, Radó Márk, Vinkler Tibor

11/3 Asztalos

Osztályfőnök: Jáczint Zoltán
Alagi Dávid, Dankó Dániel, Drenyóczki Tamás Dávid, Horváth Máté, Jenei Patrik, Kórik Márton László, Lehóczki János, Martocsány Attila, Nagy Norbert Csaba, Sturman Dénes, Szegedi Erik, Talpas Gábor, Tóth Csaba

11/4 Női szabó

Osztályfőnök: Majoros Ildikó
Balogh Regina Dalma, Dudás Viktória, Kokas Boglárka Szilvia, Laczkó Erzsébet, Miczi Krisztina, Sári Csilla Julianna, Sári Kitti, Szabó Fanni Bianka

11/5 Finommechanikai műszerész, Kárpitos

Osztályfőnök: Vitoszki András Zsolt
Csortos Csaba, Ferencz Zoltán, Horváth Dániel, Kondor Krisztofer Olivér, Molnár Zoltán, Sesznyák Dániel, Smidt Bence, Szabó Zoltán, Timák Nándor, Tóth Rodrigó, Vári Alexandra Ibolya, Vártás György

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola

11. C

Osztályfőnök: Becze Zsuzsa
Batár Lili, Bernáth Alexandra, Csősz Barbara Laura, Erdődi Emese, Gencsi Erik, Igaz Martin, Ilyés Viktória, Kecskés Balázs Szilveszter, Magyar Dóra, Molnár Katalin Anna, Nagy Laura, Oláh Orsolya Gizella, Rácz Dóra, Tamás Szabolcs, Tóth Viktória, Vajas Viktória

11. É

Osztályfőnök: Skrabákné Balogh Judit
Balogh Martin, Csatári Patrícia, Gazsi Krisztián, Jécsák Bettina, Kazár Mónika, Kiss Eszmeralda, Linter Szabina, Mocsár Annamária, Papp Dávid, Rikter Patrik Gábor

11. PH

Osztályfőnök: File Attiláné
Diószegi Dániel Ferenc, Erdélyi Veronika Elizabet, Fazekas Zoltán, Gadnai János, Gulyás Kitti, Krizsán György, Laska Adrienn, Lipták Dávid Olivér, Pongó Máté, Réz Edit Viktória, Ádám Richárd István, Barkó Roland, Gagna Dávid, Jónás Patrik, Kóka Márk Krisztián, Molnár Zoltán Gergely, Pásztor Roland, Tarczali Zseráld

11. P

Osztályfőnök: Gégényné Sánta Tímea
Angyal Alex András, Csáki Anikó, Haga Barbara, Hajnal Vivien Éva, Jónás Mária Johanna, Kádár Csaba Mózes, Kasu Kinga, Kiss Richárd, Lakatos Vivien, Nagy Gyöngyi Anikó, Palásthy Barbara
Stekler Klaudia Réka, Takács Dorina

12. A

Osztályfőnök: Pay Zsuzsa
Barzó Evelin, Csonka Ervin Bálint, Gaál Tímea, Gyüre Boglárka Eszter, Haga Szabina, Horváth Dzsenifer, Ilosvai Nikolett, Kepics Renáta Judit, Kovács Kamilla, Kurucz Nikoletta, Nagy Evelin, Parák Dániel, Simon Dorottya, Stuts Tamara

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12. A
Osztályfőnök: Szűcs Tünde Ibolya
Andrási Patrik, Balázsy Georgina, Balogh Alex, Csotka Ferenc, Halász Boglárka, István Dóra, Koleszár Laura, Kollár Zsolt, Magyar Levente, Nagy Fruzsina, Nagy Henrietta, Szikszai Vivien, Thold Máté, Tóth Gergő, Tudlik Dávid, Vass Loránd, Vislóczki Attila

12. B
Osztályfőnök: Gódor Zoltán
Ballai Evelin, Ballai Viktória, Baranyai Tifani, Barkóczi Bettina, Barzó Eszter, Czifra Klaudia, Dudás Dorottya, Farkas Renáta Kinga, Gergely Anita Kinga, Gerzsenyi Barbara, Horváth Rita, Hudák Vivien, Kövér Kitti, Krámos Krisztina, Lazók Alexandra, Lőrincz Gabriella, Lukács Anett, Markos Rebeka, Mokánszki Mária Magdolna, Molnár Vivien, Orosz Enikő, Paczári Patrícia, Répási Réka Fanni, Révész Ramóna, Révész Vivien, Simon Petra, Szabó Eszter, Szücs Kitti, Tamási Pálma, Tara Nikolett, Vilmovszki Tímea

12. C
Osztályfőnök: Kósáné Somogyi Mária
Balogh Veronika Boglárka, Balogh Viktória Rebeka, Bilkei Diána, Biró Emese, Fedák Patrícia Tünde, Fehér Gréta, Huszti Nikoletta Bianka, Illés Petra, Kanyó Alexandra, Kolonics Nikolett, Krutilla Csaba, Kubancsik Nelli, Lakatos Enikő, Láposi Barbara Judit, Macsuga Szandra, Mátyás Klaudia Vivien, Mihály Krisztina, Moca Wanessa Natália, Molnár Laura, Orbán Enikő, Orosz Szabina Andrea, Repelik Evelin, Román Szandra, Soltész Vivien, Sváner Lívia, Szabó Dominika, Szántai Roland, Szanyi Barbara Kata, Szigeti Tamara, Tamás Beatrix, Tankóci Gyöngyi, Vinai Barbara

nyh-zay-12-c

Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Takácsné Fazekas Julianna
Alföldi Fanni, Aradványi Nóra, Balogh Zsanett, Benedek Dominik, Benkő Péter, Drágár Nikolett, Dudás István Szilárd, Éles Petra, Erdélyi Virág, Garamvölgyi Flóra, Hargitai Emese, Jászovics René, Kántor Dániel Pál, Kertész Luca, Kiss Boglárka, Kobzos Györk Előd, Kocsis Regina, Kondor Eszter, Korcsmár Petra, Kukucska Gergő, Lámfalussy Fruzsina, Láposi Noémi, Mérten Evelin, Orbán Bence, Pálóczi Roberta Gréta, Pócsi Eszter, Puskás Lilla Dolóresz, Spivák Dorina Szabina, Szokol Vencel, Szűcs Levente, Teremi Tamás, Tudja Zsófi Fruzsina

12. B
Osztályfőnök: Sánta József
Alshahshoh Ámer Ádám, Civa József Zoltán, Csuha Regina, Fábián Bendegúz, Farkas Eliza, Fazekas Sándor Richárd, Fignár Alexandra, Gáva Laura, Geczó Szintia Marianna, Gönczi Dániel, Iszály Norbert Ákos, Jánócsik Csaba Dániel, Kemecsei Fanni, Kenyeres Máté, Kerekes Csenge, Kertész Zoltán, Kézy Máté, Kiss Réka, Lukács Nándor, Mankó Dávid, Markó Eszter, Máté Gergő, Munkácsi Emese, Nagy Zoltán, Nyíri Péter Patrik, Olasz Anett, Sajtos Fanni, Sebestyén Dávid, Siető Bettina, Sütő Dorottya, Tóth Laura Éva, Vilmányi Ágnes Zsuzsanna, Zolcsák Fanni

12. C
Osztályfőnök: Törkölyné Szabó Zsuzsanna
Balog Péter, Bartha Gábor, Csorba Anikó, Fehér Kíra, Fornosi Valéria, Fülöp Flóra, Hajdu Dávid, Iván Gergő Attila, Jakab József, Kasza Henrietta, Kévés Anna Lilla, Kiss Ágota Eszter, Kolozsi Boglárka, Kovács Zsanett, Kovács-Fabula Elvira Barbara, Kücsön Máté, Ladács Fanni, Mészáros Csilla Laura, Motkó Patrik Márió, Novák Béla, Pócsik Henrietta, Samulka Patricia Erika, Sipos Kata, Szántai Brigitta, Szombati Dóra, Tóth Patrícia, Vágó Alexandra, Varga Gréta Vanda, Varga Klaudia, Zajder Kinga

12. D
Osztályfőnök: Baloghné Tilki Tünde
Ádám Vivien Annamária, Balogh Sarolta, Bandi Johannam, Bárány Fanni Zsófia, Bucsák Bettina, Csobai Krisztina, Galambos Máté, Hajdu Anna, Hegyi Ákos, Jakab Regina Rita, Jeles Eszter, Juhász Letícia, Kaczur Judit, Kiss Veronika, Kovács Noémi Zsuzsa, Krecz Szabolcs, Májer Cintia Hajnalka, Molnár Eszter, Nagymarczi Márton, Papp János Nikosz, Severnyák Ferenc, Szabó Noémi Anikó, Szilágyi Sarolta, Szűcs Franciska Anna, Tar Huba Ákos, Tar Tibor Gyula, Telinger Fanni, Veres Eszter Vivien, Zhang Xueou Lívia, Zsiros Zoltán

 

Nyírbátor

Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Nyírbátor

12. A
Emelt szintű német, emelt szintű informatikai osztály
Osztályfőnök: dr. Gárdos Lászlóné

Ardai Péter, Biró Boglárka, Biró Richárd Ádám, Csipkés Ákos, Csoba Kristóf, Durucskó Valentina, Girászi Tamás, Kohán Anett Kinga, Kormos Dániel, Kovács Vilmos, Lukács Gergő, Madarász Vivien, Megyesi Ákos,
Papp Dominika, Papp Gábor, Sütő István, Végvári Balázs

12. B
Vendéglátás – turisztika szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Popovics Éva

Agócs Dániel, Ancsák Tibor, Balogh Vivien, Bégányi Gréta, Bradács Natália, Darvai Diána, Hornyák Dorina, Kokas Dominika, Kovács Viktor, Kovács Vivien Alexandra, Lakatos Balázs, Pankotai Bence, Pasca Georgina,
Preg Dominika, Pruma Gyula György

12. D
Emelt szintű angol nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Gégényné Tóth Éva

Dibáczi Miléna Laura, Kádár Szabina, Lőrincz Alexandra, Lőrincz Barbara, Mizsei Marcell, Máté Márton, Piskolti Erika, Spisák Nikolett, Szilágyi Dávid, Ujvári Eszter, Veréb János Szabolcs

12. F
Nyolcosztályos gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Csonka Éva

Baracsi Laura, Berettyán Viktória, Böszörményi László, Bürszem Lilla, Czakó Boglárka, Csoma Katalin, Harcsa Fanni Andrea, Juhász Eszter, Karczub János, Kása Viktória, Kiss Klaudia Beáta, Kósa Petra,
Papp Laura, Pelyák Lejla, Pető Diána, Popovics Fanni, Tóth Dániel, Tóth Réka, Vadon Laura, Vámos Mária, Vass Bence, Virágh Vanda

Mátészalkai Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Nyírbátor

Szakközépiskola
12. B
Osztályfőnök: Regán Judit
Benke Regina, Fülöp Vanessza Karola, Horváth Emőke, Jánszki Erik, Jónás Bettina, Jóni Ivett Hortenzia, Juhász Boglárka, Kondrács Richárd Zsolt, Kovács Ágnes, László Zsolt, Magyar Klaudia, Mirolovics Krisztián, Mizsei Dávid, Pásztor Dominik Imre, Ruha Ferenc, Székely Ágnes

12. C
Osztályfőnök: Lőrincz Sándor
Barna Miklós, Bartha Szabolcs, Juszku György Alex, Juszku Máté, Kócs Ádám, Kozma Beatrix, Nagy Fruzsina, Papp Balázs, Sájbli Vivien, Simon Zsolt, Szabó Ágnes, Szász Róbert, Székely Szabolcs, Szilágyi Levente, Szőke Cintia, Szűcs Dóra, Veszprémi Andrea, Vita Csaba

12. I
Osztályfőnök: Matisz Noémi
Bécsi Balázs, Csáki Szabina, Diczkó Zsanett, Dóka Balázs Benedek, Fedor István Zsolt, Fórizs Barbara, Göncző Csaba, Gyányi Klaudia, Lakatos Orsolya, Laskai Tibor, László Bence, Nagy Ákos, Sivadó Sándor, Szakolczai Roland, Szedlár Balázs, Szűcs Kitti, Török Petra

Szakiskola
3/11/D
Osztályfőnök: Herczeg Zsolt

Ipari gépész:
Betónia József, Bécsi Gábor, Diczkó Gergő, Kovács Richárd, Murguly Zoltán, Varga Attila, Varga Barnabás, Varga Szebasztián, Varga Zsolt

Karosszérialakatos:
Haga Dezső Dávid, Horváth Dávid, Karpinski Márk, Koszkócsák Tamás, Mulik Sándor, Szabó Kristóf Gergely, Szabó Richárd, Szilágyi Dezső, Varga Norbert, Váradi Gusztáv

3/11/E
Osztályfőnök: ifj. Jakab Gyula

Kőműves és hidegburkoló:
Márton Benjamin Péter, Nagy Andor, Papp Gergő, Patály Márk, Rózsa Imre, Sántha Tibor Márk, Varga Sándor

Asztalos:
Antal Gergő, Baráth Dávid Bence, Bujdosó Norbert, Holhós András, Oxi Gábor, Tomorszki István

3/11/F
Osztályfőnök: Plánk Judit

Szociális gondozó és ápoló:
Balogh Anita, Beri Dzsenifer, Bódi Julianna Barbara, Horváth Alexandra, Horváth Paula, Magyar Olívia, Nagy Vanessza, Orosz Réka, Szabó Beatrix, Szabó Brigitta, Szilágyi Ildikó, Varga Klaudia

Villanyszerelő:
Andrikó László, Bokor Attila, Czene Imre, Pálfi István, Varga Richárd

Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő:
Gari Ottó, Horváth Dávid, Kovács Attila

3/11/G
Osztályfőnök: Májerné Jászai Mariann

Eladó:
Balogh Zsanett, Csiki Erzsébet, Hajdu Krisztina, Lakatos Krisztina, Mészáros Vivien, Papp Dominika, Somogyi Bianka, Varga Norbert

Női szabó:
Hajdu Emese, Horváth Roxána, Kovács Gyöngyike, Krekk Evelin, Szűcs Bernadett

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

8/12.

Osztályfőnök: Kiss Zsolt Károly

Balogh Bálint, Bartha Aurél, Fazekas Gergely, Fülöp Bence, Gaál Anna, Gerliczki József Máté, Jenei Norbert, Kertész Roland Attila, Konyári Virág, Mile Zsombor Dániel, Molnár Bettina, Nagy Brigitta, Németh Eszter Erzsébet, Pallagi Dóra, Páter Milán Zoltán, Puskás Eszter, Radóczi Mirtill, Sebestyén Áron, Szászi Adél Ágnes, Szikora Enikő, Szikszai Réka, Szőllősi Vivien, Szunyogh Márk, Varga Levente, Vaskó Dániel István

4/12.A

Osztályfőnök: Bányai Györgyi

Ádám Fruzsina, Albert Fruzsina, Balogh Gábor, Bara Eszter, Bodnár Boglárka, Bodnár Zsófia, Boros Bettina Ilona, Dankó Enikő, Dufinec Sándor, Fazekas Ágnes, Fehér Tímea, Gál Angéla, Gálik Gergely, Haga Boglárka Krisztina, Kabai Henrietta, Orosz Ildikó, Pazár Nikolett, Szanyi Sándor, Szmolka Klaudia, Támcsu Hanna, Türk Erika, Vadilku Rebeka, Vajas Viktória

4/12.B

Osztályfőnök: Rubóczki Béla

Ádám-Veress Laura, Bálint Álmos Milán, Barta Virág, Biró Dóra, Csercsa Gyula, Csornilja Evelin, Deák Richárd, Fedák Alexandra, Gerzsenyi Kitti Réka, Hajdu Zsóka, Hermel Dóra Anita, Horváth Gréta, Janda Ákos Boldizsár, Jávori Fülöp, Lisovszki Dóra, Orosz Szabina, Oroszi Fanni Dóra, Papp Dávid István, Papp Mónika, Prebus Nikolett, Punku Gréta, Szabados Roland, Szilágyi László, Szőllősi Krisztina, Szűcs Bernadett Enikő, Takács Fanni, Tóth Péter, Várnagy Petra, Vass Petra, Zentai Janka, Zsidai Molli

4/12.C

Osztályfőnök: Juhász Péter

Barta Brigitta, Bartha Erna Emma, Harsányi Evelin, Holló Attila, Jónás Benedek, Kiss Erik, Kiss Petra, Kósa Iván Márk, Maczkó Zsófia, Melich Bence, Mészáros Dóra, Mészáros Patrícia, Mészáros Réka, Mihajlovics Márk, Orosz Nikolett, Őry Katalin, Reményi Tímea, Riskó Gábor, Szikora Evelin, Szőllősi Fanni

Szakoly

Szakolyi Arany János Általános Iskola, Szakközépiskola és Gimnázium

11. szakközépiskola
Osztályfőnök: Mándiné Szabó Marianna

Bus Erika Tímea, Csongrádi Zoltán, Dobrai Gergő, Fehér László, Lovas Patrik, Móricz István, Nagy Brigitta Szilvia, Rácz Gedeon, Sági Éva, Tóth Balázs, Varga István Roland

Tiszalök

Nyíregyházi SZakképzési Centrum Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. B
Osztályfőnök: Dobos Zoltán
Balogh Máté, Bódi Alexandra, Gergely Dominik József, Gombás Ákos Zoltán, Gréz Fanni Boglárka, Király Kristóf Bertalan, Lakatos András, Nemoda Erik, Varga Viktor Zoltán

11. C
Osztályfőnök: Zsuga-Tar Judit
Ádám Anasztázia Panni, Balogh János, Bódi Nikolett, Budai Ákos Kálmán, Bunda Erika Márta, Eszterhai Gergő, Kiss Gergő, Kovács Anita, Krucsai Brigitta, Lakatos Richárd, Murvai Ádám, Pellei Zsolt, Sturm Andrea, Tálas Szabolcs Csaba, Toronyai Tamara, Tóth Gábor Jonatán, Tóth Krisztina, Tóth Szabolcs

Tiszavasvári

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

3/11/C
Osztályfőnök: Sárbogárdiné Brudnyák Éva
Szociális gondozó és ápoló: Rézműves Krisztina, Szabó Réka, Tóth Julianna Mária, Vadász Mária Noémi
Eladó: Lakatos Enikő, Rézműves Delila Cintia, Simon Szimonetta, Svolik Bettina, Szakácsi Klaudia, Szanyi Lívia Evelin, Tóth Adrienn, Tóth Mihály

3/11/D
Osztályfőnök: Makra Gábor
Asztalos: Bodnár László Mihály, Kiss Richárd, Lakatos Ferenc, Mezei Bence, Szabó Dávid János
Női szabó: Ábri Ildikó Hajnalka, Rostás Gyöngyi Vanessza

3/11/E
Osztályfőnök: Medve Norbert
Hegesztő: Balogh Rajmund, Balogh Richárd, Borbély Csaba, Dévald László, Dévald Péter Dávid, Fábián Alex, Illés Máté Csaba, Molnár Márk István, Páricsi Krisztián, Rézműves László, Szilágyi János, Szűcs Attila László, Tóth Erik, Vaski Károly
Gépi forgácsoló: Bakti László János, Bancsók Joakhim, Kóka Béla, Lakatos Sándor, Nyulak Dániel, Suhajda Ákos, Vass Richárd

5/13/K

Osztályfőnök: Barócsiné Balogh Éva
Szakiskolát végzettek középiskolája (2 éves): Bolega Máté, Császár Nikolett, Csomós Máté, Molnár András Ádám, Széki Krisztián, Szentesi Anett Zsuzsa, Szuvák Eszter, Tóth Annamária Erika, Rausch Roland

12. A
Osztályfőnök: Mészáros József

Rendészet és közszolgálat ágazat: Bacskai Zoltán, Balogh József, Bancsók Mihály, Berényi Blanka, Gál Attila, Gazdag Szabolcs István, Kacsa Zsófia, Martinek Tímea, Papp Kira Csenge, Répánszki Csaba, Répánszki Dániel, Tanyi Mária

Tiszavasvári Váci Mihály Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Gönczi Bernadett
Balogh Bence Csaba, Deák Lizandra, Dudás Magdolna, Gencsi Cintia, Hornyák Martin, Lakatos Kristóf, Lakatos Tamás, Riczu Alexandra, Szabó Gergely, Szűcs Dániel, Tálas Tímea, Vankó Viktor, Virág Richárd, Zhang Ruhui

tiszavasvari-vaci-mihaly-gimnazium-12a

13. NY
Osztályfőnök: Csillag Emese
Bodnár Debóra, Bozó Dorina, Erdődi Árpád, Erős Petra, Farkas Réka, Görög Bence, Hogyán Barbara, István Zsombor Zsolt, Katona Kíra, Kónya Zoltán Alex, Kvitochka Anastasiia, Mátó Rudolf, Pucsok Sándor, Süveges Bianka, Szabó Krisztina, Szikszai Döníz, Tamás István, Tarnai Péter, Tóth Vanessza Mónika, Virág Alexandra, Virág Rudolf

Újfehértó

KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakgimnázium, Újfehértó

12. A
Osztályfőnök: Nagy Tamás
Bánkus Vanessza, Kovács Mihály, Mező Dóra Anett, Nagy Angéla, Pallai Bence, Petics Soma, Pilka Adrienn, Polgári Gergő, Sajti László, Sipos Sándor, Szabó Vivien, Szemán Vivien, Szilágyi Nikolett, Takács Gergő, Tóth Fruzsina, Vecsei Petra

12. B
Osztályfőnök: Mező-Halász Krisztina
Aranyász Mónika, Bulátkó József Miklós, Dalanics Tamás, Gátfalvi Tamás, Horváth Edina, Hován József Richárd, Kiss Evelin, Kovács Dániel, Lácza Krisztián, Lippai Sándor Dániel, Mester Nikolett, Molnár Fanni, Papp Nikolett, Szanyi Karina, Váradi Bíborka, Veres Dávid

Vásárosnamény

Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Nagyné László Eszter
Balogh Barbara, Balogh Cintia Vanessza, Baráth Eszter Zsófia, Bartha István, Beregszászi Bence Gábor, Bódi Boglárka, Botos Alexandra, Csatári Vanessza, Csorba Tamara, Dorda Viktória, Finta Gréta, Hamza Leonóra, Katona Dániel, Király József, Krutilla Dániel, Nagy Máté, Pálla Attila Károly, Rostás Tímea, Sebestyén Máté, Szabó Csilla Enikő, Szanyi Krisztián, Szilágyi Rebeka, Szolnok Réka, Varga László,
Vezse Szilárd, Zán Bence

12. B
Osztályfőnök: Gálné Simon Anita
Almási Miklós, Biró Tünde, Benedek Bence, Bodó Eszter, Czirják Máté, Cseszlai Fruzsina, Farkas Béla, Fodor Evelin, Gábor Krisztián, Gajdos Dávid, Kapi Barbara, Kiss Dávid, Korcsmáros Fruzsina Gyöngyvér, Kósa Boglárka, Krutilla Zita Judit, Lakatos János, Lengyel Tamás, Mándi Ákos, Máté István, Miklovich Zsolt, Nagy Dóra, Nagy Petra, Nagy Zsófia, Novák Eszter, Oláh Boglárka, Sólyom Nikolett, Sukta Eszter, Szilágyi Barbara, Szolnok Gábor, Váli Péter, Varga Ádám, Vezse Gergő, Vincze Rebeka

12. C
Osztályfőnök: Kósáné Ráski Zsuzsanna
Ábel Gábor, Bara Tamara, Bartha Balázs, Biró Boglárka, Bukta Dávid, Farkas Róbert, Fehér Fanni Flóra, Horváth Krisztián, Kardos Gábor Sándor, Kolleg Gergő, Lakatos Dávid, Szalai Viktor, Szabó Ákos, Szini Dóra, Varga Zsanett Tünde

Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vásárosnamény

12. A
Szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Katonáné Deák Dóra

Informatika ágazat
Apagyi Máté Attila, Barancsi Ádám, Cseszlai Csaba, Duló Olivér, Gál Gergő, Gál Tamás, Huszti Ádám, Huszti István Krisztián, István András, Kocsis Sándor, Pálinkás Gábor, Toldi Gergő Ferenc

Vendéglátóipar ágazat
Andrási Zsófia, Bakró Annamária, Dicső Dóra, Fási Kitti, Feigel Antónia Anett, Kálmán Lívia, Lukács János, Nagy Eliza, Nejzsmák Ján, Zákány Tamara, Zsigó Levente

11. D
Szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Szűcs Istvánné

Épület- és szerkezetlakatos szakma
Bodnár Richárd, Demeter Zsolt, Hamza Lajos, Héviz Attila, Horváth Sándor, Horváth Szabolcs, Lakatos Dániel, Lakatos Márk Alex, Nagy Gergő, Nagy Roland Ferenc, Nemes Dávid, Rusznák György, Vadász János

Pék szakma
Bedő Noémi, Budai Emese, Deák Levente, Lakatos Alexandra Erzsébet, Molnár Dániel, Oláh Eleonóra, Szász Csaba

11. F
Szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Cseh Tánya

Cukrász szakma
Bihari Mariann, Cselle Katalin Vivien, Koi Alexandra, Lakatos Mária, Maticsák Bettina, Mester Kinga, Ötvös Emese, Sziklási Viktória

Szakács szakma
Balogh Katalin, Haga Péter, Kárpáti Zsolt, Mercz Eszter, Mester Klaudia, Nyíregyházi Benjámin, Varga Vivien Andrea

Pincér szakma
Balogh Mercédesz, Baráth Dominika, Csorba Vivien Eugénia, Fajkó Fruzsina, Haraszti Richárd, Varga Barbara

11. G
Szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Papfalusi István

Eladó szakma
Hicsár Diána, Kiss András, Radics Elizabet, Sebestyén Barbara Brigitta, Selyem Éva, Szabó Dzsenifer

Férfiszabó szakma
Fórika Klaudia, Hicsár Anita, Mihalovics Rita, Rézműves Tamás, Tóth Cintia

Hegesztő szakma
Bákai Sándor, Bálint Ferenc Attila, Csorba István, Faragó Zsolt Alex, Jónás Dávid, Kálmán Ádám, Káté Dániel, Lakatos Máté, Papp József, Praczu Gergő, Szász György, Tóth Sándor, Ujlakán Ádám, Vitéz Csaba

Záhony

A Kisvárdai SzC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és Dr. Béres József Kollégium

Közgazdaság Név 12. B
Osztályfőnök: Makkai Mária
Bálint Péter Levente, Cser Károly Mózes, Dajka Dalma Klaudia, Éles Enikő, Farkas Adrienn, Hamza Martina Gréta, Imre Márk Adrián, Jámbrik Mercédesz, Kovács Tamás, Kövesi Attila, Lipták Viktória, Mátyók Dominika, Orosz László, Papp István Gábor, Takács Ádám, Vékony Enikő,

közlekedés 12. A
osztályfőnök: borbély brigitta
Bartha Ferenc, Csépke Sándor Márk, Csordás Felícia, Dancs Viktor, Danku József, Katona Anikó, Kovács Fanni, Lakatos Bence, Mester Csaba Krisztián, Molnár Dániel, Nagy Ferenc, Papp Csaba, Petruska Sándor Patrik, Pokol László, Szabó Emese, Szidor Gábor, Varga Andrea,

rendészet 12. C
osztályfőnök: Margitics Csaba
Balogh Alexandra, Balogh Henrietta, Csercsa Norbert, Dancs Erik, Demjén Attila, Ésik Richárd, Fazekas Bernadett, Jármi Gábor, Jónás Dávid, Király Karolina Erzsébet, Kun Erika, Leskó Szilvia, Marozsán Márk, Miku Gabriella, Nagy Attila, Nagy József, Nagy Zsolt, Orosz Fruzsina, Papp Brigitta, Pocsai Katalin, Ragu Lilla Zsófia, Sebők Béla, Zubály Ferenc Máté



Ibrány.
SZON.HU






hirdetés