Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Akt.:
Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész
© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.

BAKTALÓRÁNTHÁZA

Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12. B – Gimnáziumi osztály, belügyi rendészeti fakultáció

Osztályfőnök: Juhász Gergő

Bába Viktória, Balatánszki Dorina, Cziva Dóra, Deák Vivien, Fabu Zoltán, Farkas Kitti, Harcsa Erik, Horváth Géza, Iváncsik Natália, Jakab Krisztofer Zoltán, Kovács Bianka, Krajczár Attila Antal, Liptai Bianka, Lucza Eszter, Márta Balázs, Minya Noémi, Molnár András, Molnár Szabina, Nagy Rebeka, Pálházi József, Pásztor Enikő, Reviczki Pál, Rézműves Zita, Rózsa Patrik Sándor, Sebők Vanessza Melitta, Sinka Gábor Gyula, Szilágyi Fatime, Vasicsek Virág, Vitéz Alex Koppány

12. C – Szakközépiskolai osztály, mezőgazdaság ágazat, belügyi rendészeti fakultáció

Osztályfőnök: Papp Mariann

Bödönyi József Dávid, Fábián Máté, Kristófi József, Kurucz Krisztián, Márta Ádám, Oláh József Dávid, Papp Leonetta, Pór Tamás, Radics Bettina Antónia, Szegedi Ágnes, Szűcs László, Újhelyi Dávid, Zámbó Csaba, Zsíros Patrik

12. D – Szakközépiskolai osztály, mezőgazdasági gépész ágazat, katonai alapismeretek fakultáció

Osztályfőnök: Takácsné Bagoly Ilona

Bagi Nóra, Csongrádi Barbara Diána, Fejes Patrik, Ganyu Henrietta, Jasinka János, Király Gergő, Kiss Eszter Barbara, Kiss György, Kiss Tibor, Kócsi Norbert, Láczó Mihály, Liskány Ádám, Papp Ádám, Patkás Sándor, Rózsa Norbert, Sebők Miklós, Szilvási Regina, Tóthfalusi Roland, Zámbó Tamás

13. A – Szakközépiskolai osztály, informatika ágazat, katonai alapismeretek fakultáció

Osztályfőnök: Balázs Ildikó

Antal Viktória Zsuzsanna, Bétéri Ádám, Bíró Renáta, Imre Krisztián, Jedenák Réka, Jóni Dániel, Király Ilona, Lakatos Gábor, Lódi Enikő, Nagy Andrea, Serbán Tihamér, Tóth Mónika, Üveges Loretta, Üveges Mirella, Varga Márk, Varga Patrícia, Varga Tamás

Mezőgazdasági gépésztechnikus

Osztályfőnök: Angyal Miklós

Apáti Patrik, Bak Tamás, Bodnár Viktor, Fintor István, Fülöp Máté Károly, Gergely Máté, Jakab Dénes Attila, Kincs Sándor, Kirsch József Péter, Minya Róbert, Papp József, Reviczki Lajos, Sándor András, Szabó Attila, Szabó István Richárd, Szidor Dávid, Szilágyi Csaba, Varga József Richárd, Zajder Viktor

11. G – Szakiskolai osztály, mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: dr. Dajkáné Horváth Katalin

Balogh Bence, Balogh Richárd, Gulyás Gábor, Gulyás Miklós, Hoksz Béla, Huszti Péter, Illés Péter, Kósa Dávid, Lakatos Elemér, Lakner Richárd Tibor, Lőrinc Ádám, Lukács László, Máté András, Miklós Gábor, Sápi József Konrád, Severnyák Viktor József, Szászi Máté János, Szónok Dávid, Szoták Ádám, Tóth Sándor Krisztián, Zajdel Patrik

11. H – Szakiskolai osztály, mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Kiss Tamás

Andrási Zsigmond, Bakti Viktor, Balla Ádám, Balogh Norbert István, Balogh Tibor, Berki Szabolcs, Bodnár Bence, Csubák Dániel, Farkas Péter, Fodor Miklós Dániel, Horváth Gábor, Hurja József, Kállai Benjámin, Király Benjámin, Kiss Gábor, Kiss Tibor Bence, Máté Márk, Popovics Iván, Reviczki Béla, Sápi János, Zohn András

11. I – Szakiskolai osztály, mezőgazdaság szakmacsoport

Osztályfőnök: Győrfi Judit Éva

Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó:

Horváth Alexandra, Horváth Julianna, Horváth Klára, Makkai Gréta, Martocsán Vivien Ivett, Matolcsi Mária, Oros Alexandra, Sárga Enikő, Varga Réka, Varga Vivien

Lovász:

Eszterhai Zsolt, Farkas Márk, Farkas Patrik, Kaczur Gábor, Petrohán Alíz Anna, Polyák Ádám, Ruzsa Ádám, Szabó Attila

11. J – Szakiskolai osztály, szakács

Osztályfőnök: Nagyné Fejér Emese

Bacskó Klaudia Krisztina, Bakos Alexandra, Balogh Veronika, Barna Barbara, Csikós Ivett, Fazekas József, Filip Antónia, Juhász Marcell, Mocsár András, Rózsa Richárd Milán, Sander Levente, Szaponár Dóra, Szikszai Dávid, Szilágyi Tamás, Szutor Arnold, Vékony Sándor

BIRI

Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

12. A – Gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Fülöp Angéla

Almási Annamária, Balogh Adrienn, Balogh Máté, Balogh Máté Roland, Balogh Regina, Barnácz Heléna, Bódi Attila, Csiki Márta Ilona, Csontos Krisztián, Farkas Diána, Fintor Bernadett, Garai Gábor, Horváth Mária, Jóni Szilvia Karola, Kóka Mária Elizabet, Kozák Béla Sándor, Máté Szabina, Mihácsi Lajos, Nagy Aranka, Nagy János, Nagy Mária Klára, Radiczki Katalin, Szabó Szilvia, Varga József Krisztián, Zentai Szabina

12.BK – Katonai-belügyi gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Pöstényiné Kiss Gabriella

Balangyuh Krisztina Szergejevna, Balogh Benjámin, Balogh Gyula, Balogh Enikő, Balogh János, Balogh Krisztián, Balogh Krizanta, Balogh Melissza Dóra, Barabás Norbert, Bihari Mónika, Bódi Noémi, Boros Alíz, Buday Vivien, Csongrádi Elizabet, Danó Tibor, Gilányi Patrik, Horváth Szilárd, Horváth Vivien, Katona Fanni, Konczos Sándor, Kovács Vidor, Kristóf József Tibor, Makula Richárd, Nagy Andrea, Nagy István Dávid, Nagy Márk, Nagy Róbert, Radványi Levente, Ruha Tamás, Simon Béla, Szabó Krisztina, Teremi Barbara, Varga Elizabet, Várhegyi Attila, Vislóczki Gergő

3/11. EK – Eladó – kőműves

Osztályfőnök: Hengsperger Zsuzsanna

Balogh Dzsenifer, Balogh Melinda, Balogh Viktor, Beri Aladár, Beri Krisztián, Bódi András, Danó Krisztián, Farkas Krisztián, Gami Sándor, Góman Mónika, Horváth László, Kiss Attila, Kiss István, Kiss Zsolt, Milák Zoltán, Nagy Patrícia Amália, Pál Krisztina, Pál Márk, Rácz Doroti, Rózsa Tibor, Szücs Alexandra Andrea, Váradi Noémi Sarolta, Varga Imre, Varga Borbála

3/11.SZVE – Szakács – vendéglátó-eladó

Osztályfőnök: Katona Ilona

Balogh Richárd, Budai Klára Ivett, Csiki Brunó, Csiki Krisztofer, Csiki Krisztofer Tamás, Farkas Lívia, Farkas Sándor, Farkas Vanessza, Jónás Krisztofer, Jónás Pál, Karászi Margaréta Margit, Madura Mátyás Gábor, Mocsár Norbert, Pótor Miranda, Pótor Tímea, Rácz Klaudia, Rontó Márk, Szilágyi Elvira Gabriella, Tátorján Katalin Tünde, Varga Zsolt

CSENGER

Kisvárdai Szakképzési Centrum Ady Endre Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma Csenger

12. A

Osztályfőnök: Gocs Roland

Álmos Gábor, Apjok Annamária, Balázs Bernadett Berta, Balogh Ádám, Dobos Dominika, Eichammer Vanda, Kupecz Martin, Lakatos Fanni, Molnár Balázs, Molnár Petra, Osváth Dóra, Plébán Patrícia, Szabó Evelin, Szabó Nikolett, Szenes Fanni, Szeremi Adrienn, Varró Dóra, Vincze Nóra, Virágh Máté

12. B

Osztályfőnök: Barcsay István

Badar Klaudia, Bélteki Alex, Bélteki Andrea Alexandra, Botos Emília, Csapó Csilla, Erdős Brigitta, Hadari Ferenc, Horváth Viktor, Költő Sándor, Lakatos Márk, Lakatos Martin, Orosz Patrik, Pecséri Márk, Putirka Patrícia, Rózsa István, Rózsa Róbert, Tóth Márk, Vass Viktória

11. C

Osztályfőnök: Horváth Attila Ferenc

Lakatos Ádám, Morzsa Erik, Varga András Zoltán, Varga Árpád László

11. D

Osztályfőnök: Kerezsi Henriette

Ajtai Ferenc, Ajtai János, Danó Ramóna Cintia, Farkas Elizabet, Gábor Izabella Anna, Lukács Zsanett, Nyéki Gabriella, Pálinkás Boglárka, Pesti András, Simon Imre Péter, Simon Réka, Simon Szabina

DEMECSER

Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

12. A

Osztályfőnök: Tamás Zoltánné

Bakti Zita, Balla Réka, Balogh Fanni Judit, Balogh Krisztián, Éles Brigitta, Horváth Roland, Korbács Ferenc, László Dóra, László Róbert, Lisovszki Dávid, Mészáros Fanni, Minya Sándor, Nyirkos Klaudia, Sajtos Dominika, Sebestyén Dóra, Simon László

9

12. B

Osztályfőnök: Kiss Gyöngyvér

Barati Dávid János, Bardi Noémi, Barna László, Barta Krisztina Eszter, Beri Gábor, Csadek Kitti, Csikós Anita Georgina, Danó Nikoletta Cintia, Ésik Katalin, Feka Róbert, Juhász Dániel, Kazuska Angéla, Kovács Richárd, Kozma Roland, Lakatos Bence, Ősz Renáta, Rostás Ábrahám, Simon Nándor, Szakács Barbara, Vajas Szabolcs, Varga Bianka Dzsenifer

6

DOMBRÁD

Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Osztályfőnök: Fábián Viktor

Bandor József, Bányácski Martin, Berencsi Barbara, Dogi Kinga, Gere Zoltán Richárd, Hermel Anett, Illés Nikolett, Jónás Alex, Lakatos Lilla, Miklós József Olivér, Miklós Péter, Molnár Patrik, Molnár Zsanett Vivien, Oláh Csaba, Potor Gergő, Simon Beatrix Krisztina, Székely Tamás János, Szennai György Dániel

FEHÉRGYARMAT

Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Bakosné Balogh Andrea

Bácsi Bence, Barancsik Szabina Kinga, Béres Antónia, Dobos Máté János, Ecsedi Vivien, Esze Seila Klarissza, Farkas Regina, Gergorics Aliz, Gyujtó Flóra Ágnes, Jakab Tímea, Józsa Edina, Juhász Natália Magdolna, Kardos Norbert, Kosán Dorina, Kőszegi Bence, Kricsán Zsófia, Lakatos Péter, Makay Zita, Naghi Fruzsina Tünde, Nagy Tibor Péter, Orbán Edina, Pál Norbert,
Pályi Bence, Papp-Simon Dóra, Sólyom Ivett, Szabó Enikő, Szabó Johanna, Szilágyi Patrícia Vanessza, Szták Emőke Mária, Szűcs Ágnes, Takács Gergő, Tóth Balázs, Tóth Henrietta, Varga Szabina, Végh Fruzsina Angelika

2

12. B

Osztályfőnök: Csapóné Hatvani Edit

Balku Péter, Bandula Martin, Bartha Bettina, Bartha Regina, Benedek Alexandra, Dányádi Dávid, Erdei Ádám, Farkas Péter, Havalesko Stefánia, Horváth Dávid, Kanalas Dóra, Kicska Lidia, Kiss Gergő, Lőrincz Kristóf, Májer Klaudia Ágnes, Molnár Ákos Albert, Nagy Gergő, Orbán Dávid Zoltán, Péter Tibor István, Piros Kinga, Plébán Zsanett, Rácz Lilla, Román Boglárka, Salagvárdi József, Sebestyén Máté Róbert, Szabó Dominik, Szabó Noémi, Szegedi Szabina Ilona, Toldi Péter József, Udud Zsófia Zsanett, Vajda Balázs, Varga Dóra Andrea, Varga Tamás, Vicsacsán Levente, Zsótér Petra

12. K

Osztályfőnök: Miklósné Király Éva

Csapó Anna, Debreceni Tamás, Fedics Enikő Angelika, Flaskár Dóra, Fórizs Martina Amira, Harsányi Patrícia Anna, Katona Orsolya, Keresztesi Csilla, Koncz Ádám, Kozma Tamás, Lakatos Kinga, Lippa Andrea, Ombódi Henrik, Szabó Máté, Szedlák Dominik, Tisza Eleonóra Márta, Tóth Éva Noémi, Török Bence, Varga Boglárka, Varga Dávid, Vass Zsófia Klára, Veres Norina, Veszprémi Martina Dominika

3

12. E

(a Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Fehérgyarmati Telephelyének esti tagozatos végzősei)

Osztályfőnök: Németh Gézáné

Csinálos Ágnes, Fundáné Orgován Teréz Mária, Kanalas József Attila, Kiss Endre Sándor, Kiss Vilma Eszter, Nádasdi Beáta, Sárai Csilla, Siket Anita

12. D

(a Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Pátyodi Telephelyének esti tagozatos végzősei)

Osztályfőnök: Pethő Andrásné

Béresné Boros Krisztina, Ecsedi Gábor, Farkas Dorina, Giriti Lajosné, Lakatos Alexandra, Lakatos Viktória, Marczali Dezső, Medgyessy Mirjam, Mezei Tamás, Papp Erik, Siroki Szabolcs Tamás, Triff Ákos, Urbánné Gurbán Ágnes

Kisvárdai Szakképzési Centrum Móricz Zsigmond Szakképző Iskolája és Kollégiuma

11. A – Hegesztő

Osztályfőnök: Korponai László

Balogh Alex, Farkas Sándor, Horváth Norbert, Kardos Ádám, Kiss Bence, Kormány Dávid, Kozma Balázs, Lakatos Richárd, Lukács Miklós, Mezei Attila, Nyiri Gergő

11. B – Eladó

Osztályfőnök: Bajnainé Vizsnyiczki Ildikó

Balogh Krisztofer, Erdődi Barbara, Hamar Tünde, Kelemen Dávid Elek, Király Katalin, Lakatos Éva, Mácsár Áron, Papp Orsolya, Romancsenko Szabina, Szilágyi Julianna, Tóth Barbara, Varga Vanessza

11. C – Szakács

Osztályfőnök: Barta Gábor

Csercsa Ábrahám, Erdei Izabella, Horváth András, Király Szabolcs, Miski Dóra Dominika, Mursa Zoltán, Nyiri László Patrik, Osztolyka Imre, Peleskei Anita, Preizer Kristóf, Vincze Alexandra, Zámbó Regina

11. D – Pincér

Osztályfőnök: Kiss Edina

Babucsák Viktória Enikő, Docsa Tamás Balázs, Farkas Levente Vendel, Jónás Valentina, Lukács Erika, Mikola Anett, Pál Dávid, Szabó Tünde Hajnalka, Takács Timea, Török Valéria Renáta

11. E – Asztalos/Kőműves

Osztályfőnök: Bartha György

Horváth István, Király Krisztián, Korpás Richárd, Lukács Zsigmond, Molnár István, Mursa László, Páckán Viktor, Szabó Gergő, Szücs Gergő László, Tivadar Tamás, Tóth Benjamin, Veréb Imre, Zsigó Richárd

11. K – Szakács/Eladó

Osztályfőnök: Garai Erika

Babó János, Balogh Livia, Bátyi Bence, Borbély Henrietta, Danó Enikő, Horváth Róza Anna, Kanyó Ádám, Kiss Éva Valentina, Lakatos Roland, Lakatos Sándor, Lukács Dániel, Vajda Ivett, Varga Mercédesz

12. SzA – Érettségi

Osztályfőnök: Vargáné Széles Judit

Bartha Attila, Bartha Tamás, Czap Krisztián, Gárdus Gréta, Jónás Lilla, Kóczé Katalin, Lukács Klaudia, Lukács Márk, Makár Dávid, Máté Krisztián, Mező Dorina Kitti, Orbán Balázs,

Turai Cintia, Váradi Alfonz, Váradi Bianka

12.SzB – Érettségi

Osztályfőnök: Széles Marianna

Badar Anita, Baku Miklós, Dulanyi Rebeka Csilla, Erdős Sándor, Hernáczki Zoltán, Jancsó Zsolt, Kóczé Richárd Alex, Kovács Mónika, Mursa József, Nagy Arnold, Pásztor Levente, Tóth Vanessza

14. A – Szoftverfejlesztő

Osztályfőnök: Széles Marianna

Fórizs Attila, Fórizs Tamás, Kónya Vivien, Kormos Barbara, Németh Kitti, Nyiri Dorina, Papp Patricia, Tóth Dávid, Varga Sándor

Kisvárdai Szakképzési Centrum Petőfi Sándor Szakgimnáziuma

12. A

Osztályfőnök: Póti Tamás

Bakk Ágoston, Balogh Péter, Bereczki Renáta, Czibere Réka, Cseresznye Adrienn, Elek Ákos, Fáber Karolina, Farkas János, Fodor Krisztina, Gecse Vanessza, Kálló Beáta Ágnes, Kicska Nikoletta, Kiss Gergő, Kovács Dóra, Kozák Antónia, Lakatos Eszter Erzsébet, Moldván Márk, Mórucz Barbara, Nagy Gabriella, Orgován Vanessza, Pál Gréta, Tóth Csaba

12. B

Osztályfőnök: Tóthné Kasztovszky Réka

Balogh Bettina, Balogh Zoltán, Dávid Franciska, Fekete Rita, Károly Zsanett, Kiss Nátán, Kiss Vivien, Kovács Henrietta, Kovács Nikolett, Kovács Zsanett, Lakatos Vivien, Lukács Evelin, Mercz Tímea Hajnalka, Molnár Enikő, Mursa Hajnalka, Nagy Evelin, Sebi Patrícia Daniella, Tóth Viktória, Várkonyi
Viktória, Vincze Valéria Pamela

12. C

Osztályfőnök: Tóth Péter

Almási Gábor, Bartha István Szabolcs, Bereczki Attila, Bíró Cintia, Filep Diána, Gáspár Norbert, Imre Orsolya, Kiss Kristóf, Kóczé Ákos, Márta Gergő, Mező Dóra Alexandra, Molnár László, Nagy Bianka, Nagy Krisztián, Oszlánszki János, Schäffer Máté, Szerdahelyi Szabolcs, Tóth Attila

7

IBRÁNY

Móricz Zsigmond Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Korpai Zsoltné

Béres Eszter, Bódi Patrícia Marietta, Bodnár Judit, Bodnár Sándor, Czaga Sándor, Császár Enikő, Furkó Eliza, Gubik Boglárka, Gurály Laura, Hajnal Virág, Hornyák Réka, Horváth Gabriella Mária, Jármi Miklós, Jónás Marianna, Kántor Bernadett, Karászi Enikő, Kató Kitti Brigitta, Kató Petra, Kocsis Emese, Koszta Dzsenifer, Kovács István, Kulcsár Balázs Attila, Kurucz Barbara, Lakatosné Tóth Barbara Erzsébet, Nagy Tímea, Németh Mária, Orosz Emese Anett, Pere Bianka, Pere Gyula, Rácz Bernadett, Szabó Patrik, Takács Gréta Mária, Tóth Bálint, Tóth Barbara, Tóth Máté, Tóth Szamanta, Tóth Vivien, Váradi Angelika, Vattai Emőke

10

KISVÁRDA

Apáczai Oktatási Centrum Kisvárda

12. G – Gimnázium

Osztályfőnök: Pankotay Erika

Beri Dániel, Cselle László, Domokos Adrienn, Fejes István, Ignáth Hanna Klaudia, Iványi Anita, Izsoó Eszter, Kovács Beatrix, Kovács Mercédesz, Lábas Gergő László, Lakatos Nikolett, Lakatos Tamás, Lesku Edit, Mezei Nikoletta Ágnes, Mislai Indira Nikoletta, Muhar Norbert, Nagy Gergő Géza, Puporka Krisztina, Sándor Dávid, Tóth Dávid, Tóth Edina, Tóth Zoltán, Varga Márton, Zsupanek Klaudia

12. A – Gimnázium

Osztályfőnök: Szivák Gábor

Balogh Lászlóné, Barnai Istvánné, Cservenyák Józsefné, Demeter Bertalan, Dolhai Beáta, Dorogi Ágnes, Gupcsi Beáta, Guth Gábor, Hasulyó
Józsefné, Hegedüs Dávid, Horváth Evelin, Horváth Zsolt, Jámbrik Attiláné, Kupinszki Istvánné, Ladányi
Tamás, Lelt János, Lovass István, Marczi Gyuláné, Molnár Attila, Nagy Lászlóné, Páll Csaba Viktor, Pintér Mária, Rabb János, Rózsa Roland, Tálas Attila, Tóth András, Tóth László, Vártás Virág, Veres Tamás, Virág Géza Levente

12. D – Gimnázium

Osztályfőnök: Török Ágnes

Balázsi Alex, Balázsi Norbert, Bányai Tamás, Barabás Bernadett, Bodonyi Tamás, Bulovszki Gergő, Csatári Viktória, Danó András, Gyarmati László, Hanyu Barnabás, Hegedüs Péter, Király Béla, Kolonics János, Kósa Attila, Krámos József, Mészáros Amanda, Oláh Gergő, Onder Gábor, Patlókné Kázmér Katalin, Poór Zsolt, Ruszka Norbert, Sajti Imre, Sajtiné Balogh Marcella, Sütő Károly, Szabó Gyula, Szender László, Szender Miklós, Szögyényi István, Szögyényi Istvánné, Szücs Andrea, Tóth Béla

11. Szakács – kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Ragányné Burja Enikő

Balogh Adrián Győző, Balogh Barbara, Balogh István, Balogh Márió, Balogh Zsigmond Mózes, Csercsa Zsolt, Dancs László, Danó Tibor, Farkas Dániel, Feka Mária, Hajnal Zsolt, Horváth Bettina, Horváth Enikő, Jónás Dzsenifer, Kántor Bendegúz, Káté Géza, Lukács Attila, Matócsi Adrián, Miló Andrea, Nagyhaju Albert, Szircsák Márk, Szolnoki Tamás, Szőke Zsolt József, Takács Imre, Tóth Dávid

11. Szociális gondozó – Pék

Osztályfőnök: Agárdi Éva

Balogh Tamás, Bandor Ida, Dancs Magdolna, Fejes Anita, Feka Edina Margit, Labanics Zita, Lakatos Anikó Elizabet, Lakatos Krisztofer Dániel, Oláh Fatima Virág, Répási Enikő, Simon Evelin, Simon Fanni, Sohajda Szabina, Szabó Krisztina, Szőke Dzsenifer, Szőke Erzsébet, Szőke Izolda, Szőke Vivien, Tóth Adrienn

11. Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Duczki Emese

Agárdi Gáborné, Birke Róbertné, Dancs Mónika, Demeter Georgina Beáta, Fekete Béláné, Ferenczné Potyók Erika, Jónás Istvánné, Kapin Jánosné, Kuczik Jánosné, Lakatosné Demeter Gyöngyi Karolina, Lukácsiné Ésik Anett, Mészáros Balázsné, Miklovicz Cintia, Mikula Anita, Oláh Ernőné, Oláh Sándorné, Polyák Éva, Szabó Julianna, Széles Attiláné, Széles Viktorné, Terczáné Jónás Alexandra, Tóth Anita, Vadász Vincéné

14. Gyakorló fodrász

Osztályfőnök: Bertók Béláné

Balogh Nóra, Bányai Edit, Borbély Anita Henrietta, Dicső Rita, Dobosné Dicső Olga, Kropok Emőke, Mátyás Katalin, Molnárné Hamza Katalin, Ragány Erik, Sápi Beáta, Simon Ildikó, Téglás Beáta, Varga Erika Barbara, Vass Elisabeth

14. Logisztikai ügyintéző

Osztályfőnök: Poncsák Zsolt

Ágoston István, Balogh Gyula, Bíró Csaba, Dudás András, Ésik Nóra, Filip Xénia Alexandra, Gombos Csaba, Illés Tamás, Józsi Petra Emilia, Juhász András, Király Edit, Kovács Andrea Bernadett, Kovács Attila, Kozák Éva, Kozma Christopher, Kurucz Dóra, Lengyel Máté, Lengyel Réka, Lesku Gábor, Miklovicz Márk, Molnár Sándor, Nagy Kreszcencia, Siska Gábor, Szabó Tamás, Téglási Dénes, Tóth Zsuzsanna, Vajas Dóra

Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

12. A – Arany János Tehetséggondozó Program

Osztályfőnök: Erki József

Báder Angelika, Balogh Nóra, Biró Gabriella, Bukus Anita, Dancs Gabriella, Dudás Vivien, Ésik Máté, Gál Judit, Goldman Tamás, Huszárek Viktor, Kelemen Gabriella, Kőrizs László Zoltán, Lovas Regina Aletta, Poczók Diána, Pocsai Attila Roland, Pocsai Boglárka Dóra, Pocsai Dávid Sándor, Polyák Evelin, Poór Fanni, Rózsa András, Simon Ferenc Dávid, Sinka Ádám, Szilvási Csaba, Tóth Béla, Tóth Máté, Vadon Réka

12. B – Emelt szintű angol-német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Csáki Orsolya

Barczi Nikoletta, Bodnár Olivér, Bojza Viola, Bötykös Zsófia, Csimbók Anna, Czipka Vivien, Deák Eszter, Farkas Dóra, Gáspár Richárd, Gulyás Petra, György Noémi, Hajdu Levente, Hasulyó Dóra Erzsébet, Hosszú Barbara, Kazár Anett, Kósa Kitti, László Tímea, Lizák Noémi Orsolya, Molnár Flóra, Petró Dominika, Szikszai Renáta, Szilágyi Réka, Tóth Lívia

12. C – Emelt szintű angol-német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Szabó Ildikó

Béres Zsófia, Czomba Eszter Lili, Csizmadia Fanni, Csonka Dávid, Csonka Márk, Csucska Márk, Dobrai István, Fintor Barbara Anna, Horváth Ákos, Hozdik Fanni Evelin, Jenei Bence, Kiss Bálint, Komló Tibor, Köblös Bianka, Lucski Attila, Majoros Regina, Nagy Brigitta, Nagy Lilla, Papp Gergő, Poczók Veronika, Sohajda Eszter Beatrix, Szőllősi Éva, Szürös Dóra, Tóth Daniella, Veres Bence, Virga Judit Éva

5

12. D – Emelt szintű matematikai osztály

Osztályfőnök: Bujdosó Tamás László

Bencsik Panna, Berencsi Sára, Bezzegh Ildikó Eszter, Bíró Fanni, Czap Timea, Ésik Bálint Zoltán, Győri Balázs, Hajba Károly, Hajdu Letícia, Kapdos János, Kátai József, Kiss Friderika, Koi Milán, Kovács Kornélia, Kovács Marcell, Lipécz Ákos András, Meskó Zsófia, Molnár Bence, Mudri Lúcia, Nagy Tibor Ádám, Nyisztor Belián Zsolt, Petró Dóra, Petró Zsolt, Pollák Csaba, Suba Botond István, Szalmás Bálint Kristóf, Szesztai Dóra, Szumutku Lili, Szürti Szilárd Dávid, Timku Fanni, Torma Tibor, Tóth Bálint, Ungvári Enikő, Vágner Martin Csaba, Végső Ádám, Végső Szabolcs

12. E – Humán és természettudományos irányultságú osztály

Osztályfőnök: dr. Láczayné Pipoly Csilla

Ari Patricia, Baksa Gábor, Balla Ivett, Csépke Bella, Eszenyi Katalin, Fábián Fruzsina, Farkas Viktória, Fehér Alexandra, Kiss József, Korbács Kristóf Sándor, Legény Orsolya Bernadett, Lekka Ákos, Lippai Laura, Lippai Laura, Makkai Márk, Maklári Ákos, Miklósi István, Nagy Anna, Nagy Donát, Nagy Noémi, Pokol Marcell János, Rémik Ádám István, Rompa Alexandra, Sári Gréta, Seszták Rebeka, Simon Réka, Smajda Fanni Mária, Székely Vivien, Szerdi Márta, Takács Eszter, Terjék Emese, Úr Viktória, Vass Anna, Vedres Péter, Virga Fruzsina

12. F – Emelt szintű informatikai osztály

Osztályfőnök: Tamásné Balogh Beáta

Berinder Erik János, Biró Barbara Klaudia, Csáki Dorina Vivien, Csépke Orsolya, Gonda Zoltán, Hamza Márk, Keserü Tamás, Kiss Renáta, Lábas Dániel, Miskolczi Ádám, Nagy László, Petykó Tamás, Rozinka Richárd, Rózsavölgyi Gábor, Varga Ádám

12. G – Általános tantervi osztály

Osztályfőnök: Dolhai Máté

Babják Tamás, Bunkóczi Vivien, Hankovszki Lívia, Horváth Milán, Juhász Tibor, Kiss Barbara, Korbács Melinda Eszter, Kovács Tomaj, Kovics Tamás, Lázár Kristóf Dániel, Lukács Bettina, Mák Attila, Mándoki Katalin, Mártha Erika, Nagy Fanni Zoé, Paál Zoltán, Radóczi Roland, Révész Zsolt, Rózsa Eszter, Rubóczki Dóra, Sinka Beáta, Szabó Béla, Szeles Dorottya Loretta, Szigeti Sándor Alex, Takács Adrienn, Tamás István Gergő, Tótfalusi Csenge, Tóth Beatrix, Tóth Dénes, Tóth Kinga, Vass Ivett

1

Kisvárdai Szakképzési Centrum II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

11. A – Ipari gépész-hegesztő

Osztályfőnök: Szabó János

Balogi István, Batyi Ákos, Belicza Márk, Belicza Máté, Berta Richárd, Dankó Dániel Bertalan, Hajdú József, Harcsa Levente Sándor, Háda Dániel, Horváth Levente, Horváth Norbert, Irha Dániel, Jánvári László, Jánvári Péter, Jánvári Tamás, Koós Tamás, Lakatos Máté, Molnár Dániel, Rostás Krisztofer, Széplaki Ákos, Szűcs Patrik

8

11. B – Szakács

Osztályfőnök: Kovácsné Koszta Zsófia

Dancs Dávid, Feka Lajos, Horváth László, Lesku Bettina, Malmos Péter, Molnár Roland, Punykó Dániel, Vass Máté, Vincze Patrik

11. C – Festő, mázoló, tapétázó-kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Molnár Ákos

Bordás Máté, Gyüre Attila, Jónás Szabolcs, Nagy Dávid, Palicska László, Papp Krisztián, Pócsik Ádám, Zborai Bence

11. D – Pincér-eladó

Osztályfőnök: Dér Sándorné

Balogh Brigitta, Baranyi György Dániel, Baranyi Richárd, Czető Roland József, Erdei Csilla, Gyüre Alexandra, Hamza Enikő, Jóni József, Káté Katalin, Kisvárdai Kármen Gréta, Kovács Ferenc, Máté Vivien, Máté Zoltán Márk, Móna Marianna, Nagy Barbara, Nagy Bernadett, Pocsai Veronika, Reha Viktória, Szabó György, Szalóczi Anita Éva, Szűcs Anna, Tóth Natasa

11. E – Asztalos – villanyszerelő

Osztályfőnök: Nagy Tibor

Aranyos István, Batyi Szabolcs, Gyugos Csaba, Kanda Ákos, Kovács Levente, Makai Zoltán Krisztián, Matus Barnabás, Móna Bence, Móna Péter, Sztolykó Miklós, Varga Máté, Vártás Attila

11. F – Pék – szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Török Károly

Balajti Csaba, Bernáth István Máté, Csonka Bence, Ésik Éva Vivien, Fodor Andrea, Gyurkovics Roland, Horváth Dalma, Jóni Zsanett, Kovács Barbara, Kovács Róbert, Kovács Sándor,
László Dóra, Papp Máté Sándor,
Szilágyi Csaba, Váczi Andrea Zsuzsanna

12. I – Vendéglátás-turisztika

Osztályfőnök: Sebőkné Potyók Marianna

Balogh Krisztina, Balogh Tamás, Bodnár Karola, Farkas Daniella Mónika, Harcsa Ágnes, Kaniczki Barbara, Király Angéla, Kopasz Dóra, Kopasz Nóra, Kormos Nikolett, Kovács Bence, Legény Klaudia Györgyi, Metz Boglárka, Orosz Norbert Dávid, Orosz Viktória, Pajkó Roxána Lilla, Paró Szabina, Paulinszky Martin, Plank Gergő, Pongó Kitti, Révész Regina, Szabó András László, Szász Kitti, Szőlősi Norbert, Szűcs Péter, Tamás Brigitta, Técsi Ágnes, Veres Dóra Gizella

12. J – Gépészet-informatika

Osztályfőnök: Kópé András

Baksa Róbert, Banu Attila, Batki Márk, Becze Patrik Attila, Békési Tímea, Berki Bettina, Csurkó Alexandra, Dávid Szabolcs, Dicső Dávid, Farkas László, Farkas Patrik, Háda Máté, Jenei Patrik, Kertész Ágnes, Kézi Dávid Miklós, Kis Géczi Vojtech, Kondisz József, Kovács Dávid, Ladányi Zoltán, Mártha Ádám, Máté Bence, Mátyus Norbert, Menydörgős Dániel, Miklósi Gergő, Nagy Máté, Nagy Szilveszter, Nagy Zoltán Zsolt, Németh Róbert, Schloszár Milán, Szirmai János, Vadászi Patrik László, Varga János Balázs, Varga Nikoletta

12. L

Osztályfőnök: dr. Pilcsák Gáborné

Balogh Renáta, Bozóki Ádám, Demjén Attila, Dobronyi Enikő, Farkas Réka, Gergely József Patrik, Gyurkovics Alex, Hamza Enikő, Hamza Leonárd, Horváth Richárd János, Ignácz Dávid, Jánvári Dániel, Józsi Tibor Tamás, Juszku Ferenc, Kazár Gergő, Kéri Róbert, Kosztyu Enikő, Körmendi Tibor, Lizák Bence, Orgován Sándor Miklós, Pataki Dániel, Sándor János, Sándor Roland, Tóth Gyula, Tóth László, Tribol Máté, Zsigó Zsolt

Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Ésik Gyuláné

Balla Gréta, Benkő Dóra, Dienes Szabolcs, Gonda Klaudia, Gyüre Bernadett, Horváth Gréta, Kertész Klaudia, Kiss Melinda Hella, Koselák Virág, Kovács Ádám, Kölönte Botond, Miku Fanni, Munkácsi Martin, Nagy Szabolcs, Pólyán Gábor, Potyók Máté, Szabó Boglárka, Szalonna Evelin, Szántó Márk, Szigeti Gergő, Takács Bálint, Vass Henrietta, Zvolenszki László

12. B

Osztályfőnök: Pethőné Nagy Zsuzsanna

Anderkó Réka, Csuha Eszter, Dálnoki Evelin, Dorcsák Csenge, Fülep Alicia, Gyüre Nikoletta Regina, Király Patrik, Kovács Bence, Kozma Gréta, Márton Balázs, Nyeste Nikolett, Sütő Éva Enikő, Szanyi Bianka, Szilágyi Katalin, Tari Alex, Varga István Dávid, Rónai Viktória Georgina, Székely Nagy Tamás

Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

12. A

Osztályfőnök: Rusznákné Lukács Enikő

Andrejcsik Dóra, Balogh Heléna, Biró Máté, Horváth Csaba, Iványi Adrienn, Kiss Alex, Kormos Éva, Kovács Klaudia, Lakatos István, Nagy Nikoletta, Onder Szabina, Sajtos Vivien, Spekker Alexandra, Szanyi Viktória, Takács Alexandra, Tenki Mónika, Vincze Ádám

12. B

Osztályfőnök: Dajka Miklós

Balázsi Ádám, Balogh Attila, Barati István, Boricza Bálint, Brankovics Bence, Csurka Szabolcs, Ésik Csaba, Gál Dániel, Gál Tamás, Gáspár Dávid, Horváth Sándor, Karskó Viktor, Kátai Gergő, Kertész Gábor Gergő, Kósa Ádám Béla, Kovács Zoltán, Krak Ádám Zsolt, Kropkó Gábor, Megyesi Viktor Bence, Oláh Márk István, Orosz Patrik, Rezsu Márk, Simon Zsolt, Szászi Gábor, Szokolai Csaba, Tótin Bence

12. C

Osztályfőnök: Baloghné Votyku Klára

Arnóczki Szabolcs, Balogh Tibor, Fodor Ákos Zoltán, Gróza Gabriella, Haraszti Dzsenifer, Hasulyó Anita, Kiss Melánia, Kopasz Petra, Majoros Dominika Zita,

Molnár Dóra, Nagy Viktória, Novák Alexandra, Nyiri Anett, Oláh Fruzsina, Ősz Csilla, Petró Fanni, Révész Krisztofer József, Sütő Szilvia, Szabó Tímea, Szakács György, Szőke Nikolett, Tutor Viktória

12. D

Osztályfőnök: Kosztya Gézáné

Bakó Alexandra, Bakó Fruzsina, Balla Zsolt, Balogh Szabina, Barnai Viktor, Ésik Gergő, Farkas Alexandra, Gecse Dóra, Herczeg Péter, Iski Zoltán, Kállai Adrienn, Kállai Zita, Katona Enikő, Kócsó Adrián, Korbács Sándor, Lukács István, Magyar Csaba, Nagy Eszter, Nagy Flórián, Németh Dávid, Oláh Erika Boglárka, Orbán Patricia, Pekola Szabolcs, Pető Szandra Julianna, Puskás Csaba, Takács Viktória, Tóth Bettina, Vincze Laura Luca

12. E

Osztályfőnök: Kerezsi Béláné

Bakura István, Balla Júlia, Ballók Ádám József, Balogh Márk, Biró Máté, Borkó Csilla, Czérna Kamilla Dominika, Dancs Barbara, Fodor Ákos, Fodor Barbara Zsófia, Iklódy Mirjam, Kapin Anett, Kapin Nikoletta Judit, Kerekes Rudolf, Kertész Cintia, Kotulák Valéria, Megellai Evelin, Mester Klaudia, Miklovicz Gábor, Nagy Jolán, Nagy Nikoletta, Pál Dániel, Rubóczki Judit, Sebők Erika, Séra Dávid, Szabó Péter, Tamás Fruzsina, Varga Márk, Viszokay Gréta, Zán Cintia, Zelei Kitti

4

Telegdi Kata Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium

14/KK-N/2015 – Gyakorló kozmetikus

Osztályfőnök: Horváthné Ragány Zsanett

Bodó Gabriella, Bori Emese, Czető Mercédesz, Gáncsos Orsolya, Kocsi Ágnes, Kovács Krisztián, Krak Barbara, Lakatos Eszter, Neviczki Mónika, Olajos Barbara, Pásztor Viola, Szanyi Enikő, Székely Ivett, Vass Zsuzsanna

14/KI-N/2015 – Irodai asszisztens

Osztályfőnök: Oroszné Radóczi Erika

Dagonya Eszter, Hamza Evelin, Harakály Lívia, Kajati Kinga, Kovács Andrea, Laczkó Nikoletta, Lakatos Erika, Pokol Vivien, Sallai Zsanett, Sánta Mária, Szalmasági Judit Viktória, Tillinger Barbara, Tokár Henrietta, Tóthné Halász Réka Rita, Vaskó Anita, Vincze Bernadett

Tessedik Sámuel Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium

11/KP-N/2014 – Pincér

Osztályfőnök: Dudásné Bereczki Viktória

Bátori Klaudia, Dobrai Krisztián, Farkas Boglárka, Farkas Dániel, Hamza Zoltán, Jónás Sándor, Komló Noémi, Lakatos Adrián, Lakatos Márk, Nagy Norbert, Oláh Anita, Pataki Henrik, Pócsik Karolina, Pongó Renátó, Rostás Péter, Szabó Patrícia, Ténai Anikó, Tóth Valéria, Vass Alexandra, Vesszős Alexandra

11/KV-N/2014 – Vendéglátó eladó

Osztályfőnök: Jancsóné Belinszky Marianna

Balogh Krisztina, Balogh József, Bedzsó Boglárka, Dancs Béla, Horváth Gabriella Beatrix, Horváthné Fekete Barbara, Koi Tímea, Kovács Boglárka, Lakatos Alexandra, Megyesi Tibor, Mócza Károly, Nagy Nikoletta, Nagy Vivien Dominika, Pályka Katalin, Rajcsányi Inez, Szabó Szabina, Szőllősi Ibolya, Tordai Nikoletta, Tóth Levente, Tóth István, Varga Dávid, Zöldi Patrícia

Folytatása következik…



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdetés