Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!

Baktalórántháza

Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12. B – Gimnáziumi osztály,

belügyi rendészeti fakultáció

Osztályfőnök: Huzsvainé Csák Viktória

Bíró Róbert András, Ilcsik Dávid Krisztián, Kasza Ferenc, Kovács Ákos, Kovács Sándor, Kristófi Dániel, Liptai András, Liptai Hajnalka, Lukács Adrienn, Nagy Norbert, Pintér Krisztina, Radvánszki Lilla, Ruszó Márió, Sipos Amarillisz Rita, Szabó Natasa, Tarcsa László, Tóth László, Udvari Dávid, Varga Edit

12. C – Gimnáziumi osztály,

belügyi rendészeti fakultáció

Osztályfőnök: Rostás János Tiborné

Ádám Gábor Ádám, Frendrich Eszter, Gál Máté, Halász Ákos, Harhály Gergő, Jászai András, Jászfalvi István, Jécsák Pál Krisztián, Kertész Dávid Béla, Major Szabina, Nagy Noémi, Pethő Anita, Rebeles Bence, Reményi Dorottya, Sütő Richárd, Szabad Henrietta, Szabó Attila, Szalai Dávid, Szegedi László, Tarr Anita, Tóth Beatrix, Tóth Gábor, Tóth Szilvia, Viszlóczki Vivienn, Vitéz Boglárka, Zajácz Dániel, Zurinka Dávid

12. D – Gimnáziumi osztály,

belügyi rendészeti fakultáció

Osztályfőnök: Medve-Kaluczki Edina

Balogh Doloresz Katalin, Belics István, Biri Nikola, Bognár Richárd, Csorba Edina Tünde, Divinszki Balázs, Forgács Eszter Rebeka, Gergely Felícia, Iván Csilla, Kántor Rebeka, Kékesi Fanni Zsófia, Kertész Ádám, Mulik László, Pócs Gábor, Szabó Dávid, Szászi Máté, Szilasi György, Tóthfalusi Anett, Varga László

12. E – Szakközépiskolai osztály,

informatika-mezőgazdaság szakmacsoport katonai alapismeretek fakultáció

Osztályfőnök: Biró Roland

Balogh László, Balogh Richárd János, Dudás Patrik, Herman Sándor, Kiss Gréta, Máté Richárd, Móré Alex, Páka Gergő Tibor, Sipos Balázs József, Szabó Klára, Szalina Dávid, Tóth Gergő, Tóth Krisztián Márk, Tóth Tibor, Veres Róbert, Zakor Balázs

11. E – Szakiskolai osztály,

mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Gábor István

Apáti Patrik, Balogh Dániel, Bartha Gergő, Berecz Dániel, Bodnár Viktor, Dócs Sándor Krisztián, Farkas Péter, Góczi Gábor Ferenc, Jakab Dénes Attila, Jóni Csaba, Jóni Zsolt, Kassai Miklós, Popovics Iván, Rostás Róbert

11. F – Szakiskolai osztály,

mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Tóth Viktor

Ármós Péter, Kádár István, Kernács Ádám, Kirsch József Péter, Koncos Sándor, Kósa Richárd, Orosi Dávid, Rétfalvi Bence, Sárga Norbert, Szabó Attila, Szabó Zsolt, Szkiba Zsolt János, Tóth András, Varga József Richárd, Zajder József, Zajder Viktor, Jónás István

11. K – Szakiskolai osztály,

mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Angyal Miklós

Bak Tamás, Csákányos Dávid, Fintor István, Háda József, Horváth Géza, Kertész Ferenc, Kincs Sándor, Kondás Ferenc Bálint, László Zoltán, Minya Róbert, Osán Márk, Papp József, Reviczki Lajos, Sándor András, Szilágyi Csaba, Tóth Ádám, Vancsura Márk, Zohn András

11. J – Szakiskolai osztály

mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Tatomirovics Gábor

Balogh Gábor Adrián, Berta Zsolt, Czakó Gyula, Csoma Roland, Fási Richárd, Fülöp Máté Károly, Gombos Péter, Gyetkó József, Kerekes Gergő, Koszkócsák Csaba, Kozma Ferenc, Makkai János Béla, Nagy Attila József, Szidor Dávid, Veres Bence

11. L – Szakiskolai osztály,

mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó

Osztályfőnök: Kaszonyi Erzsébet Zsuzsanna

Haga Ildikó, Horváth Nikoletta, Horváth Patrícia, Horváth Virág, Popovics Zsuzsanna, Szamkó Éva, Urbán Diána, Almási Izabella, Jávorszky Szabina, Pálinkás Anita, Szutor Károly Roland, Takács Beáta

11. H – Szakiskolai osztály,

építészet-vendéglátás szakmacsoport

Osztályfőnök: Bacskó Andrea

Festő, mázoló és tapétázó: Bakos Benjámin, Bódi Ferenc József, Csuka András, Horváth Ferenc, Illés Zoltán, Kósa Alex, Lakatos Sándor, Matolcsi Patrik, Varga Sándor

Szakács: Bakos Alex, Hederman Erik, Horváth János, Horváth Tícia Kitti, Márton Dávid, Nagy Edina, Oros István, Szegedi Klaudia, Takács Bence, Tóth Anett

13. A – Gimnáziumi osztály,

Arany János Kollégiumi Program

informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Huzsvai Krisztián

Bodnár Dávid Bence, Bodnár Gábor, Botos Leona Alexandra, Cozma Adrián Rajmund, Farkas Henrik, Horváth Barna Roland, Imre Cintia, Jóni Csaba, Keidl Ádám László, Kun Anita, Máté Zsolt, Mezei Krisztián, Milák Sándor, Rózsa Norbert, Váradi Gábor

13. G – Mezőgazdasági gépésztechnikus

Osztályfőnök: Tóth Szabolcs

Angyal Norbert Gergő, Aranyi Antal, Bagoly Ádám, Barkaszi István, Bartha Sándor, Béni Mihály, Gáncsa Péter, Gáspár Péter, Kovács József, Kurucz László, Rabb István, Tóth Balázs

Biri

Dankó Pista Egységes Óvoda- Bölcsőde, Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

12. A

Osztályfőnök: Csordás Ágnes

Ábri Csaba, Agócs Kinga, Balázs Gergely, Balogh Márió, Beri Edina, Bódi Szabrina, Bódi András, Gyöngyösi Edina, Kiss Anita Veronika, Kőszegi Márton, Lakatos Gergő, Lakatos Szandra Szilvia, Mányák Edit, Mészáros Gergő, Miszkuly Csaba, Nagy Fanni, Nagy Marianna, Pálinkás Emese, Rézműves Márkó, Sebők Gusztáv, Simon Ilona Zsuzsanna, Szabolcsi Gergő, Varga Tünde, Varga Sándor, Vinkler Zsuzsanna

12. B

Osztályfőnök: Fülöp Angéla

Bajkó Attila, Barabás Anikó, Bodogán Tímea, Danó Adrienn, Dobos Máté, Horváth Zsolt János, Kiss Balázs, Kovács Barbara, Lakatos Nikolett, Lakatos Melinda, László János, László Milán, Lipcsák Alexandra Erzsébet, Makai Richárd, Nagy Ádám, Nagy Béla, Nagy László Ádám, Nagy Amanda, Orosz Tímea Ágnes, Papp Renáta, Simon Krisztián, Szücs Ivett Nikoletta, Tokárszky Ágota

3/11 – Kőműves

Osztályfőnök: Hegedűs Mihály

Arató Attila, Balogh Márk, Beri Dániel, Danó Márk, Farkas Dávid, Györki Miklós, Horváth Márk, László Tamás, Milák Richárd, Pál Miklós, Pruma Sándor, Reha Tamás, Rézműves Géza, Rézműves Christopher, Sebők Zoltán, Sebők Zoltán, Szőcsi Dávid, Szőcsi Gábor, Varga Károly

3/11 – Szakács

Osztályfőnök: Kerényi Erzsébet

Bakró György, Farkas Evelin, Farkas Erik, Gyügyi Viktória, Hegedűs Cintia, Horváth Alex, Horváth Dávid, Jóni Tibor, Korpás Benjámin, László Brigitta, Milák Zsolt, Pál Noémi, Ponta Attila, Rácz Róbert Dávid, Sebők Roland, Szilágyi Márkó, Szilágyi Ildikó, Szőcsi Antal Alex, Vasas Máté

3/11 – Eladó

Osztályfőnök: Pál Enikő

Balog Krisztián, Balogh Gábor, Balogh Mariann, Balogh Dzsenifer, Balogh Mária Heléna, Bogdán Márk, Bokri Noémi, Csiki Diána, Farkas Izabella, Gyenes Axel Gyula, Jóni Bettina, Kiss Zsolt, Kovács Jennifer, Kozák Melissza, Müller Lívia, Sebők Katalin, Szücs Alexandra Andrea, Varga Jennifer, Varga Erzsébet

3/11 – Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Kerényi Erzsébet

Balogh Amanda, Beri Szabina, Budai Diána, Farkas Diána, Milák Julianna, Orosz Alexandra, Rostás Judit, Sebők Erzsébet, Szaráka Dóra, Tálas Ivett Ilona

Csenger

Kisvárdai Szakképző Centrum Ady Endre Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Bíró Erzsébet

Adorján Márk, Apáti Bettina, Apáti Péter, Bálint Anna, Budai Éva Vivien, Busák Alex, Condrei Stefan Vasile, Farkas Bence István, Gavallér Alexandra, Gellért Angelika, Gere Regina, Jencsik Evelin, Juhász Gergő, Kerezsi Dorottya, Király Zoltán, Kiss Beáta, Lakatos Gréta, Lakatos Réka, Marozsán Nóra, Molnár Bettina, Nagy Boglárka, Papp Dóra, Sarkadi Anita, Szatmári Orsolya, Szilágyi Tamás, Tejfel Olívia, Tóth Krisztián Zsolt

12. B

Osztályfőnök: Gaál Károly

Aranyos József, Bakk Kristóf, Biró László, Bócsi Anita, Fekszi Szabolcs Sándor, Garda Péter, Konkoly Jenő, Lukács Zsolt, Mursa Gina, Oláh György, Péter Dávid, Rostás Ferenc, Sőrés Lívia Valéria, Török Vivien Ilona, Varga István, Varga József

11. D

Osztályfőnök: Török Ágnes

Barna Barbara, Cseke Tamás, Farkas Dorina, Farkas Zsuzsanna, Gaál József, Hamza Zsuzsa, Horváth Arnold, Horváth Zsolt, Karácsony András, Lakatos Alexandra, Márkus Sándor, Medgyessy Mirjam, Mosolygó Dóra Magdolna, Nagy Alexa, Petrohai Róbert, Szabó Boglárka, Szabó Tamás, Tuba Balázs, Varga Dóra, Varga Krisztián, Veres Barbara

11. K

Osztályfőnök: Guti Károly

Balogh Renátó Barnabás, Berkó Beatrix, Jónás Adrienn, Farkas Gusztáv, Hiripi Csaba, László Benjamin, Papp Erik, Varga Szilveszter

Demecser

Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

12. B

demecseri

Osztályfőnök: Pinte Beáta

Balázs Ildikó, Balogh Barbara, Benke Adrienn, Benkő Dalma, Fabu Gréta, Fabu Richárd, Farkas Éva Mária, Fodor Lívia, Huszti Ágnes, Kepics Dorina, Kernács Gergő, Kovács-Kelemen József, Lisovszki Mihály, Megyesi Vivien, Miklósi Erzsébet, Miskolczi Béla, Orosz Kinga, Pető Tibor, Rádi Enikő Emese, Révész Tamás, Sápi Melinda, Váradi Zsolt Béla

12. C

dem

Osztályfőnök: Molnár-Fehér Mária

Bálint Tamás, Batizi-Pócsi Viktória, Juhász Dávid Ádám, Katona Ádám, Kelemen József, Miki Krisztián, Molnár Zoltán, Nagy Balázs, Ősz István, Pető Klaudia, Rácz Benjámin, Rádi Csaba, Rózsa Béla, Váradi Zsanett Melinda, Vártás István, Vrancsik Zoltán, Zám Csaba

13. A

Osztályfőnök: Prescsák Enikő

Balogh Dóra, Balogh Mária, Balogh Roland, Diószegi Ádám, Fazekas Edina, Fecskovics Miklós, Fodor Krisztina Beáta, Hóka Emese, Kántor Lea Edina, Krajcz László, László Mariann, Maczkó Orsolya, Magyar Bianka, Magyar Regina, Maklári Gabriella, Molnár Petra, Molnár Tibor, Nagy Gábor, Nagy Lívia, Nagy Ramóna, Németh Krisztina, Prekuta László Dávid, Szabó Anikó, Szabó István, Szabó Márton József, Szabó Szilvia, Szuhár Renáta, Tamás Zsolt, Varga Klaudia, Vitális István

Dombrád

Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Osztályfőnök: Pellei Zoltánné

Bálint László, Bálint Norbert, Balogh Dániel, Boros Dzsenifer, Csikós Benjámin Renátó, Csobai József, Dragonya, Gergő Attila, Gál Krisztián, Horváth Klára, Kecsmár Bence, Kernács Attila, Lábas Ferenc, Lukács Judit, Molnár Réka Viktória, Nagy Sándor, Németh Adrienn, Németh Ibolya, Seprényi Imre, Szántó Dénes Attila, Szeremi Máté, Szikszai Zoltán, Tamás Patrícia, Tóth Evelin

Fehérgyarmat

Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium

13. A

Osztályfőnök: Juhosné Varga Bernadett

Badar Fanni, Bagaméri Máté, Balogh Bettina, Bartha Kinga, Bereczki Magdolna, Bessenyei Béla Bence, Biró Boglárka, Bíró Roland, Birtalan Tibor, Csákányóczki Tamás, Falcsik Levente, Fazekas Antal Bálint, Gocs Klaudia Réka, Görbe Evelin, Héder Vivien, Kemenczei János, Kiss Boglárka, Kiss Izabella, Kósa Dorina Mariann, Kovács Karolina Anna, Lakatos Ákos Mihály, Molnár Henrietta Gabriella, Molnár Kinga, Nagy Zoltán, Nyilas Andrea, Simon Beatrix, Somlyai Gábor, Ster Patrícia, Szikszai Tímea, Szilágyi

Vivien, Tárnok Eszter, Tejfel Richárd Béla, Tukacs Tímea, Turi Eszter, Varga Eszter

12. B

Osztályfőnök: Káplárné Péter Melinda

Ács Dávid, Aranyos Renáta, Balla Evelin, Balogh Dávid, Bihari Kitti, Biró Attila, Biró Kitti, Bódi Karolina, Borbély Bianka, Czellár Beatrix, Danó Erzsébet, Erdélyi Miklós, Farkas Gyula, Futó Flórián, Haklik Gréta, Hegyes-Horváth Anita, Hicsár Renáta, Katona Bence, Lakatos Bálint, Lukács Bettina, Mika Orsolya, Molnár Mátyás János, Mórucz Tamara, Papp Ádám, Róka Gréta, Simon Krisztián, Szabó Márk, Szaniszló Szabolcs, Szaplonczai Rebeka, Szekeres Valéria, Tircsi Dávid, Toldi Boglárka, Tóth Vivien, Varga Fanni, Veress Dávid Tibor, Virágh Valentin

12. K

Osztályfőnök: Nagyné Szarka Éva

Ács Georgina, Balogh Dóra, Bencze Miklós, Biró Eszter, Borzon Antónia, Erdős Zita Dorottya, Fekete Regina, Guti Bianka, Hajdu Szabina, Harkai Dorina, Hering Viktória, Horváth Kitti, Koncz Balázs, Kósa Szabina, László Roland, Lőrincz Fanni Fruzsina, Lőrincz József Gergő, Molnár Dóra, Móna Dániel, Nagy Eszter Aida, Péter Vivien, Puskás Ákos, Simon Petra, Sopronyi Gréta, Sturovics Bianka, Szabó Dániel, Szekeres Gergő István, Szikszó Evelin, Tarcza Patrícia, Tasnádi Bianka

12. D – Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium pátyodi telephelye

Osztályfőnök: Pethő Andrásné

Balla Zsigmond Attila, Dobó Balázs, Farkas Vivien, Halászi László, Hiripi Katalin, Király Tibor, Kiss Mária, Kósa András, Kovács Georgina, Kovács Gergő, Költő Zoltán, Lakatos Roland, Magos Márk, Magos Máté, Mezei Alexandra, Mihókné Gaál Erzsébet, Mózsik Ferencné, Nagy Tünde Irén, Pasku Beáta Vilma, Pásztor István, Péter Tibor, Péter Tiborné, Plébán Réka, Porkoláb Antal, Porkoláb József, Rostásné Balogh Henrietta, Stiránszki Szilvia, Szabó István Zsolt, Szatmári Attila Miklósné, Szigeti Julianna

Kisvárdai Szakképző Centrum Móricz Zsigmond Szakképző Iskolája

12. SzA – Szakközép-iskolai osztály

Osztályfőnök: dr. Szántóné Szabó Zsuzsanna

György Dávid, Juhász Ádám, Juhász Mátyás, Kiss Kinga, Kovács Kinga, Kovács Márk, Márton Edina, Nagy Máté, Szegedi László

12. SzB – Szakközép-iskolai osztály

Osztályfőnök: Török Péter

Baku Norbert, Bánk Barbara, Bodnár Orsolya Éva, Hamzó Endre, Juhos Máté, Koroknai István, Kőszegi Gábor, Lippa Enikő, Mester Vivien, Ónodi András, Osztolyka Gabriella, Pál Roland, Pásztor Zsanett, Simon Adrienn, Szedlák Ádám, Szilágyi János, Tuba Péter, Vajda Bence, Varga Tamás

11. A – Hegesztő

Osztályfőnök: Farkas Bertalan

Angalét Ádám, Bak Zoltán, Balogh Csaba, Balogh Győző, Gereben Alex, Juhász Attila, Kaczur Martin Márk, Kóczé Roland Krisztián, Lengyel Dávid, Mán Dávid János, Pályi Mihály,

Rostás Gusztáv, Tóth Ákos, Varga Ferenc

11. B

Osztályfőnök: Konczné Molnár Tünde

Pincér: Jakab Bence Tamás, Kószegi Nikolett Dorina, Lakatos Melinda, Nemes Nóra, Sipos Éva

Eladó: Algács Kiara Barbara, Burbucs Erik László, Gubacsi Renáta, Kiss Éva Julianna, Kósa Zsófia, Mursa Kitti Dóra, Lengyel Dániel, Takács Piroska, Virág László

11. C – Szakács

Osztályfőnök: Kanyó László

Bakk Szilveszter, Horváth Nikoletta, Gusko Nikoletta , Ilku Eszter Panna, Jónás Kármen, Karmacsi Fruzsina, Kiss Tünde, Konyecski Zsolt, Kovács Anasztázia Enikő, Lakatos Genovéva, Lakatos Szabina, Lázár Sándor, Majoros Krisztina, Matyi Bence, Molnár Kitti, Szikora Vivien, Szomjú Sándor, Török Bálint, Váradi Szabina, Varga Kitti

11. E

Osztályfőnök: Szabó László

Kőműves és hidegburkoló: Fekete Róbert, Kozma László, Rákosi Albert, Szabó Bence, Szabó János, Szilágyi Roland, Tóth Gábor

Asztalos: Bozsányi Dávid, Fóri Tamás, Kovács Gergely, Kovács Márk, Mércse Róbert, Orgován Jákob, Orgován Gyula, Rostás Iván, Sándor Tamás, Szakács Krisztián, Sztároszta Máté, Torma Márk, Varga Gábor

12. A – Hegesztő

Osztályfőnök: Bihari Zsigmond

Bogdán Mihály, Czipták Balázs, Cserepes Márk, György Zoltán József, Kelemen Patrik Zoltán, Konyecski Péter, Lukács Miklós, Makula Roland, Nagy Gergő Róbert, Nagy Iván, Nagy Norbert, Nyilas Dávid, Páter Ádám, Remeczki Botond, Szűcs Gergő, Tóth László, Varga Krisztián

12. B – Élelmiszer- és vegyiáru-eladó

Osztályfőnök: dr. Madarassy Miklósné

Balogh Diánna, Curi Orsolya, Curi Rená­ta, Horváth Dorina, Horváth Petra, Jóni Szandra, Kis Brigitta, Király Vivien, Koós Nóra, Lukács Georgina, Lukács Irén, Magos Tamara, Mursa József, Mursa Zoltán, Orosz Csilla, Pogány Julianna Erika, Rácz Angelika, Rostás Béla, Sebők Dániel Olivér, Törös Ágnes, Varga Mária, Végh Bettina, Vincze Vanessza, Zsibai Angelika

12. C – Szakács

Osztályfőnök: Gocs Miklósné

Balogh Viktória, Barkaszi Tamara Mirella, Gazsó Attila, Horváth Ágnes, Horváth Enikő, Horváth Mercédesz, Kóczé Barnabás, Komár Péter, Lakatos Klaudia, Maczeda László, Magyari Gergő, Mursa Éva, Murzsa Bertalan, Ombodi Orsolya, Orbán István, Orgován Elemér, Ötvös Jenifer, Papp Tímea, Páva Gergő, Sipos Annamária, Szabó Máté, Szűcs Judit, Tóth Gábor, Tóth Roland, Zsibai Alexandra

12. E – Bútorasztalos

Osztályfőnök: Novák Miklós Ferenc

Bak Sándor, Balogh Balázs, Dacsó Botond Zoltán, Fazekas Róbert, Kertai Roland, Király Szilárd Szabolcs, Kovács Károly Bence, Lukács Botond József, Maczeda Gergő, Magyari Krisztián, Megyesán Roland, Németh Attila, Simon Zoltán, Szabó Ádám, Szikszai Balázs, Sztáraszta Roland László

Kisvárdai Szakképző Centrum Petőfi Sándor Szakközépiskolája

12. A

Osztályfőnök: Péter-Tóth Gabriella

Balogh Alexandra, Biró Barbara, Bodonyi Boglárka, Buzás Beatrix, Dobonyi Jenő, Fekete Fruzsina, Hegedüs Ádám, Juhász Martin, Kelemen András, Kiss Noémi, Kóczé Gergő, Lakatos Barbara, Lengyel Ádám, Madarasi Dóra, Nagy Bence, Nyikitina Katalin, Orgován Vivien, Papp Gréta, Popovics Ivett Dzsenifer, Rozsályi Sándor, Sipos Máté Levente, Szabó Fanni, Szabó Fruzsina, Szaniszló Réka, Szenyita Réka, Tóth Bertalan, Tóth Kitti, Tóth Rebeka, Tóth Tamás, Török Róbert, Virág Viktória

12. B

Osztályfőnök: Szélesné Komáromi Valéria

Balogh Vivien Erzsébet, Biró Gréta, Borka Annabella, Bujáki Erzsébet, Bukta Melinda Viktória, Deme Patrícia, Farkas Levente, Göcs Krisztina, Kovács György, Mihálka Viktória, Ponczók Henrietta Kinga, Somogyi Boglárka, Somotóczki Fruzsina Katalin, Szabó Annabella, Szabó Dávid, Szászi Nikoletta Szilvia, Szücs Rebeka Ticiána, Szücs Réka, Tamás István Béla, Varga Szabina, Varju Dominika

12. C

Osztályfőnök: Kotvász András

Balogh Dzsenifer, Balogh Zoltán, Erdődi Anett, Farkas Gábor, György Angéla, Hadi Balázs, Halász Gábor, Ignácz Bence István, Juhos Tamás, Kalocsai Dávid, Kapcsos Károly, Király Ádám, Kiss Csaba, Kiss Endre Sándor, Kovács Róbert, Kucsma Patrik, Lakatos Péter, Matiz Balázs, Mindák Viktória, Molnár Krisztián, Nagy Dániel, Nyisztor Bence István, Pásztor Nándor, Péter Gergő, Sárai Zoltán, Szabó Béla, Tamás Márk Zsolt, Turai Ádám

Ibrány

Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Tajthy Judit

Balogh Alex, Balogh Barbara, Benke Zoltán, Bodnár Klára, Ferenci Dorina, Fintor Attila, Homonyik Eszter, Horváth Csaba, Imre Alexandra Adrienn, Juhász Alex, Juhász János, Kálló Bernadett, Kozma Dániel, Köbli Barbara, Márkus Rebeka, Márton Dávid, Novák Adrienn, Palkó Marcián, Papi Attila, Pintye Attila, Rácz Enikő, Répási Patrik, Szász Levente, Szoták Gabriella, Vadászi Roland, Vajóczki Sándor Dávid, Vedres Patrícia, Vedres Zsuzsanna Ilona

Kisvárda

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

12. C

Osztályfőnök: dr. Barabás Bertalanné

Balogh Ágota, Barta Kitti, Csontó Vivien, Dallos Dominika, Dávid Dóra, Farkas Zoltán Patrik, Fejes Ákos, Gergely Péter, Hódos Péter Levente, Ivánkó Zsolt Roland, Kapin Emőke, Kovács Jázmin Kitti, Kutasi Andrea, Molnár Dávid, Nagy László, Nagy-Jáger Patrik, Petró Cintia, Rajzinger Máté, Ruscsák Noémi, Sárosy Letícia Szolanzs, Sitku Ádám György, Szabó Lilla, Szanyi Vivien, Szeles Bence, Szücs Nikoletta, Takács Henrietta, Varga Ákos, Virág Viktor

12. D

Osztályfőnök: Virga Gizella

Besenyei Dávid, Bezzegh Boróka, Boros Nikoletta, Dócs Ákos, Dolhai Máté, Eszenyi Gréta, Gyebnár István, Halász Cintia, Homoky Alexandra, Huszti Csaba, Kerekes Orsolya, Kiss Emőke, Kovács Panna, Lakatos Anett, Lakatos Balázs, Légrádi Csaba, Leskovics Eszter, Nagy Balázs, Nagy Eszter, Nyakó Lili Zsófia, Papp Gergely, Regőczy Dominika, Révész Brigitta, Sándor Katalin, Sipos Miklós, Soltész Gábor, Szakszon Dóra, Szalmás Bence, Szatmári Máté, Tóth Alida Bianka, Tóth Anna, Tóth Dóra, Tóth Dóra, Varga Luca Laura, Vincze Csaba, Virga Ákos, Zámbó István, Zsenyei Roland

12. E

Osztályfőnök: Bíróné Varga Ágnes

Baksa Zoltán, Balla Eszter, Barkóczi Bence Imre, Belinszky Márk Barnabás, Berencsi Tímea, Brencsák Veronika, Czomba Máté Levente, Csubák Ramóna, Dajka Lilla, Dévényi Tamás, Dolhai Réka, Filep Patrik, Gubik Bence Máté, Gyüre Dóra, Harakály Fruzsina, Hasulyó Tifani, Horváth Diána Julianna, Iváncsik Enikő, Jánvári Laura, Jenei Viktória, Juhász Janka Bíborka, Kundrák Barbara, Lénárt Flóra, Machnik Szilvia, Nagy Erik, Nagy Ingrid, Pásztor Eszter, Pavlovics Zsófia Marianna, Perényi Csenge, Poncsák Adrián, Popelics Júlia, Sinka Gábor, Sitku Tímea, Tamás Nikolett, Tóth Alexandra, Tóth Réka

12. F

Osztályfőnök: Balogh Ida

Barta Szabolcs, Batári Bettina, Bodnár István, Borbély Patrik, Farkas Attila, Farkas László, Gyüre Fanni, Gyüre László, Haklik Ádám, Hegedüs József, Herczku György, Kerepesi István, Kiss Gábor József, Kósa Péter, Kovács Levente, Kovács Zoltán Róbert, Maklári Ákos, Mező Dávid, Orosz Kristóf, Pál József, Révész Enikő, Somogyi Noémi, Sutka Krisztián, Szabó Nikoletta, Takács Dalma, Takács István, Tári Dóra, Tóth István

12. G

Osztályfőnök: Lipéczné Szabó Erika

Almási Lilla, Bakk István, Balogh László, Batka Dávid, Bulitka Szabolcs, Csüllög Benjamin, Dajka Dávid, Dancs Klaudia, Fazekas Tamás Ernő, Gere Ádám, Iváncsics Alex, Jencsik Dóra, Kaczur Máté, Kasza Bianka, Kelemen Krisztián, Kolozsvári Dóra, Kolozsvári Zsuzsanna, Kovács Tamás, Kovács Zsaklin, Lázár József, Lengyel Milán, Lipták Ákos, Makai Boglárka, Maklári Dániel, Orosz Csenge Dorottya, Pellei Flóra, Pethő Barna, Rézinger Botond, Rusznák Anett, Séra Zsolt, Szatmári Eszter, Szűcs Nóra, Tóth Nikoletta, Ujj Krisztián, Vitai Krisztina

13. A

Osztályfőnök: Seszták Katalin Mária

Balázsi István, Balogh Dorina, Baráth Kinga, Bartha Ibolya, Boros Ágnes, Czidor Attila, Czinege Henrietta, Cseke Zsófia Flóra, Fekete Gergő, Fenyvesi Éva, Furda Klaudia, Hankovszki Mónika, Helmeczi István, Herka Barbara, Jónás Andrea Petra, Káplár Patrícia, Kerekes Evelin, Kertész Zsolt, Kovács Andrea, Krajnyik Bettina, Kraskó Dorottya Anna, Laczkó Katalin, Lelkes Margit, Márton Nikolett, Metz Gréta, Orosz Dávid Zsolt, Révész Eszter, Sebők Kitti, Simon Diána, Székely Bence, Szemán Nikoletta, Szücs Petra, Ujvári Ildikó, Virág Emese

13. B

Osztályfőnök: Hamecz Miklós Tamás

Ács Viktória, Baglyos Kitti, Barta Bálint, Bodnár Andrea, Bodó András, Debrey Fanni, Geri Kinga, Hajdu

Bettina, Harangi Cintia, Juszku

Marietta, Kovács Evelin, Krecz Ádám, Márta Patrik, Medvés Ádám, Molnár Viktória, Nagy Réka, Orosz Ferenc, Pásztor Kinga, Puskás Anna, Sári Levente, Sási Krisztina, Smajda János, Szamos Katalin, Szentpéteri Barbara, Szemán Marcell, Szőllősi Anita, Tankó Adrienn

Kisvárdai Szakképző Centrum II. Rákóczi Ferenc Szakképző Iskolája

11. A – Épület- és szerkezetlakatos – hegesztő

Osztályfőnök: Baksa Sándor

Balogh Roland, Barczi Csaba, Dajka Ákos, Földi Erik Patrik, Hamza Dávid, Kiss Dávid László, Kiss János, Körmöndi Félix, Lakatos László, Páll Martin, Papik László, Pisla Richárd, Polyák Gábor, Pongó Albert, Stelkovics Attila, Szabó Ferenc, Szabó László, Tóth Márk, Tóth Márk Krisztián

11. B – Szakács

kivis

Osztályfőnök: Orosz Zoltán

Bereczki Ádám, Boros Judit, Demeter Bernadett, Gábor Arabella, Hajdu Nikoletta, Horváth Diána, Horváth László Gábor, Joó Tibor, Justyán Nikoletta, Kovács Orsolya, Kozma Attila, Lábas Magdolna, Lódi Tibor, Pásztor Mariann, Szanyi Andrea, Takács László, Tóth Barnabás, Vedres Máté Zsolt, Veres Tamás

11. C – Festő, mázoló, tapétázó – kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Rozipálné Varga Éva

Bunkóczi Tamás, Fekete József, Frankovics Csaba, Horváth Erik, Jónás Kálmán, Jóni Gábor, Kovács János Szabolcs, Lakatos Tamás, Lakatos Zoltán, Molnár Szilveszter, Nagy Péter, Szitás József, Tóth Máté Márk, Verbinyecz Miklós

11. D – Eladó – pincér

Osztályfőnök: Balogh Katalin

Bányai Emese Ivett, Bojza Patrícia, Dudás Sándor, Horváth Tímea, Lakatos Csaba Zoltán, Mező Nikoletta, Pintér Zsaklin, Póti Dominika, Simon Szimonetta, Szabó Enikő, Szép Dorina, Szikora Gizella, Tángyes Zsolt, Tyuján Dóra, Vas Fruzsina

11. E – Asztalos – villanyszerelő

Osztályfőnök: Dajkáné Vincze Beáta

Belme György, Buczkó Balázs Gergő, Czifra Máté, Csökmei Dániel, Herdinai Géza, Jenei István, Koi Patrik Ferenc, Kovács László, Kozma Zsolt, Molnár Máté, Nemes Máté, Sándor Dénes, Sándor Zoltán, Serdült Tamás, Torma Csaba Krisztián

11. J – Pék – szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Őszné Ignácz Éva

Andrej Imre Bertalan, Balogh Boglárka, Balogh Ferenc Dániel, Bódi Klaudia, Bodnár Arabella, Harsányi Kitti, Kövi Dávid, Nagy Adrienn, Nagy Bálint Szabolcs, Parag Máté Zoltán, Rickó Gyula, Rostás Roland Tibor, Udvari Roland, Vass Martina, Albók Anita Beatrix, Balogh Erzsébet, Jászter Evelin, Kiss Szandra, Lakatos Erzsébet Adél, Lakatos Gabriella, Molnár Evelin, Váczi Andrea Zsuzsanna

12. D – Pék – női szabó

Osztályfőnök: Batta Péter

Bádonyi Enikő Hajnalka, Balogh Dzsenifer, Balogh Ernő Leonárd, Bernáth Márta, Bódi Zsanett, Burics Erika, Dudás Máté, Frankovics László István, Galambos Márta, Herczeg István, Horváth Ibolya Viktória, Lábas Ilona, Nagy Viktor, Orosz Barbara, Östör Anasztázia Tamara, Palcsik Márk, Pintye Adrienn, Rácz Brigitta, Révész Bálint, Rózsa Valentina, Szabó Dóra, Szabó Tamás, Szikszai István, Szmetella Eszter Borbála, Vadászi Vivien, Vaskó Éva

12. I – Vendéglátás-idegenforgalom

Osztályfőnök: Barczi Józsefné

Adu Bernadett Evelin, Agárdi Gabriella, Batta Dávid, Deák Patrik, Dienes Dóra, Ember Péter, Fazekas Diána, Jámbor Dorottya, Juszku Adrienn Julianna, Kaskötő Nikolett Kinga, Koch Levente, Lenyu Laura, Maklári Csilla, Németh Erika, Oláh Cintia, Orosi Attila, Szucsik Edina, Tamás Hajnalka, Tóth Bertalan, Tóth Gábor, Zsigó Zsaklin

12. M – Informatika

Osztályfőnök: Molnárné Valánszki Erzsébet

Berényi Barbara, Bódi Olivér, Csubák Evelin, Horváth Dávid, Hritz Rozália, Jánvári Xénia, Kiss Csaba, Kopcsik Klaudia Barbara, Kosztyu Petra Klaudia, Kovács Ákos, Lövei János, Molnár Ivett, Molnár Krisztián, Strankula Martin, Szoták Attila, Szőlősi Barbara, Takács Máté, Tóth Péter Dávid, Tóth Szilárd, Tóth Viktor Márk, Vincze Dóra, Vitárius Adrienn

12. L

Osztályfőnök: Mucsicska Volodimir

Bacsó János, Balogh Erzsébet, Bojza Ferenc, Farkas Krisztián, Fodor Bettina, Gere László, Halász Kincső Fruzsina, Horváth Erik Attila, Kajati Klaudia, Kiss Sándor, Koi Sándor, Kopcsik Erik Renátó, Kozma Ágnes, Leskóczi Máté, Miklós Máté, Nagy Roland, Nemes Csaba, Pálfalvi Zsolt, Papik Ádám, Papp Csilla, Szaniszló Szabina,

Szanyi Attila, Tóth Csaba, Vojtkó Renáta

Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12. A

kivis2

Osztályfőnök: Szeles Lajos

Bacsó Adrienn, Balázs Petra, Balla Máté, Balogh Dóra, Balogh Richárd, Barkóczi Ágnes, Bartha Eszter, Bilák Dávid, Bukus Bernadett, Csizmadia Szabolcs, Deregi Zsófia, Dicső Bettina, Dienes Zsófia Hanna, Dobos Máté, Dobos Zoltán, Goller Zsófia, Gonda Dóra, Kocsi Klementina, Komlós András, Kovács Gergő, Laczai Ádám József, Poór Kitti, Szabó Andrea, Szabó Csenge, Széles András, Tischner Ádám Olivér

12. B

Osztályfőnök: Ragányné Mozga Anikó

Balla Dávid, Balogh Tibor Patrik, Czébely Ádám, Dudás Bence, Galambos Marcell Péter, Grunda Liliána, Harczos Dóra, Helyes Levente József, Jánvári Eleonóra, Józsa-Vincze Dávid, Korcsmáros Kitti Anett, Major Nándor, Maklári Tamás, Márta Noel, Miklovicz Bernadett Imola, Potyók Gabriella, Séra Máté, Szabó Dalma, Szabó Zsófia, Szentmiklósy Laura, Szrdity Boglárka, Toldi Gergely

Kisvárdai Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

12. A – Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport

Osztályfőnök: Vassné Virga Ágnes

Arnóczki Rita, Bajusz Nikoletta, Batta Edina Krisztina, Bengi Máté József, Csongár Beatrix, Dobrai Mercédesz, Galambos Alexandra, Hajdu Róbert Endre, Jónás Tímea, Kazuska Adrienn, Kovács Zsolt, Kovics Evelin, Leskó Zsanett, Molnár Viktória, Nagy Adrienn Virág, Nagy László Márk, Oláh István, Papp Anita, Ráti Klaudia, Simon Emese, Sipos Enikő, Ténai Beatrix, Tóth József, Tóth Vivien, Tulipán Diána, Vincze Dávid, Zajdel Klaudia

12. B – Informatika szakmacsoport Osztályfőnök: Szolnokné Szepessy Éva Dóra

Arnóczki Vivien, Aros Zsolt, Báki Ferenc Pál, Balázs Máté, Bálint Ádám, Bessenyei Roland, Bódi Annamária, Bodnár Dániel, Bottka Ádám, Csonka Tibor, Diósi Brigitta, Farkas Richárd, Fazekas Adrienn, Gecse Gábor, Goller László, Gyüre Lajos, Illés László, Iski Tibor, Kelemen József, Kocsi László, Koszta Gábriel, Kovács Krisztina, Kovács László Márk, Nagy Miklós, Nagy-Iván Krisztián, Novák Péter, Porvázsnyik Ferenc Dávid, Rácz Zoltán, Szabó Máté, Szűcs Dániel

12. D – Közgazdasági szakmacsoport

Osztályfőnök: Jenei Miklós

Ábel Gréta, Balogh Annabella, Balogh Márk Nándor, Bányácski Ádám, Bojza János, Czidor Tibor, Csurkó Richárd, Dajka Viktor, Demeter Abigél, Domokos Gábor, Eszenyi Attila, Hamza Tamás, Hasulyó Alexandra, Ignéczi Attila, Ignéczi Tibor, Iski Gergő Géza, Jónás Dávid, Kiss Gréta, Kristófi Erzsébet, Kovács Kristóf Tibor, Lakatos Krisztina Judit, Nemes Anett, Nemes Renáta, Ragány Máté, Rajzinger Roland, Rozinka Ákos, Ruda Tibor, Smid Patrícia Enikő, Soltész Anett, Tóth Gréta Zsófia, Vincze Attila, Vincze Rafael, Zagyi Dávid

13. E – Közgazdasági szakma­csoport

Osztályfőnök: Orosz Lászlóné

Bacskai Zsolt, Bákai Csaba, Bakajsza Éva, Balogh Erzsébet Zsanett, Bucz Bálint, Dorcsák Dominika, Dudás Balázs, Gál Gergő, Halász Brigitta, Jaross Eszter, Jurecskó Viktória, Kopasz Blanka, Kovács Péter, Lázár Zsuzsanna, Lippai Lejla, Németh Andrea, Oláh Petra, Oláh Zoltán Károly, Reha Diána, Szabó Gábor, Szabó Marianna, Veress Attila Máté, Vincze Levente Bertalan

Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola

11. évfolyam – Számítógép-szerelő, -karbantartó

Osztályfőnök: Dudásné Bereczki Viktória

Balogh Attila, Boros Attila, Farkas Zsolt, Fodor Krisztián, Justyán Patrik, Kárpáti Zoltán István, Kasza Árpád, Kévés István, Kovács József, Orgován Ádám, Pécsi Tibor, Rajcsányi Gábor, Révész László, Rostás Szabolcs, Rostás Andor, Sebők Szabolcs, Tóth Csaba, Veress Miklós

14. évfolyam – Gyakorló fodrász

Osztályfőnök: Horváthné Ragány Zsanett

Ágoston Dóra, György Csaba Bence, Kovács László, Lakatos Henrietta, Leleszi Réka, Pál Mária, Seres Nóra, Tóth Alexandra Rózsa, Tóth Evelin

14. évfolyam – Irodai asszisztens

Osztályfőnök: Oroszné Radóczi Erika

Balogh Barbara, Bódi Edina, Csépke Krisztina, Csordás Alexandra, Dajka Anett, Demeter Erika, Dudás Nikolett, Ésik Izolda, Gyüre Anett, Halász Viktória, Jánvári Ádám, Jármi Enikő, Kacsari Dóra, Koi Evelin, Kovács Bettina, Kovács Krisztina, Kurucz Anett, Magyar Ildikó, Majóczki Marianna, Nagy Nóra Eszter, Nagy Anikó, Orosz Nikoletta, Pásztor Babett, Poncsák Beatrix, Sándor Ferenc Richárd, Szónok Renáta, Szücs Viktória, Tóth Barbara, Virga Fruzsina

Tessedik Sámuel Szakképző Iskola és Gimnázium

11. évfolyam – Eladó

Osztályfőnök: Balázs Anita

Balogh Anetta, Dobos Bence, Erdei Andrea, Horváth Edvárd, Horváth Beáta, Horváth Angelika, Jármi Orsolya, Kádár Krisztián, Kasza Katalin Gizella, Lovácsi Leila, Mozga Máté, Nyerges Dénes, Papp Mária, Rostás Tímea, Szabó Barbara, Széll Barbara, Szendrei Melinda, Tóth Nikolett, Tóth Csaba

11. évfolyam – Vendéglátás szakmacsoport: pincér, szakács

Osztályfőnök: Balázs Anita

Bodnár Fanni, Czafit Angelika Bettina, Gégény Andrea, Horváth Károly, Horváth Edit, Jónás Béla, Lakatos Nikoletta, Lakatos Katalin Csilla, Lakatos Márk, Lengyel Dániel, Lizák Dóra, Miklós Szabina, Orgován Virág, Orgován Brigitta, Papp Valéria, Pongó Piroska Erzsébet, Pongó Sándor, Porvázsnyik László, Prámer Dóra, Szlivka Gábor, Szőke Enikő, Varga Norbert András, Varga Vanessa

(A névsort holnap folytatjuk.)








hirdetés