Íme a megyei ballagók névsora! – 2. rész

Akt.:
Ballagás a Vasvári Pál Gimnáziumban
Ballagás a Vasvári Pál Gimnáziumban - © Fotó: Racskó Tibor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.

MÁTÉSZALKA

Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Bodó József

Bartha Tamás, Bene Márk, Bódi Péter József, Czine Szilárd, Csák Máté Krisztián, Denesovics Patrik, Füzessy Gábor Alex, Gyurkó Gergő, Hornyák Attila, Horváth Márk Tibor, Huzina Márton, Jaczina Zsolt, Jakab Balázs, Józsa Szabolcs, Kalmár Sándor, Kelemen Bertalan, Kónya Ádám, Korponai Máté, Kovács Kristóf, Kövér Kristóf, Kupor Bence, Lukács Patrik, Makkai László, Márton Márk, Nagy Gergő, Pánku Fanni, Prokob Viktor, Ráti Gergő, Somlyai Péter, Tar Orsolya, Tarcsa Tamás, Tóth Bence, Tukacs Martin, Vadász Miklós Ákos

11. C

Osztályfőnök: Szűcs Csaba

Apjok Szilárd Sándor, Czimbalmos Márk Miklós, Danku Alex Attila, Erdei Gergő, Farkas Gábor, Hódi Krisztián, Izsoó Barnabás Patrik, Jencsik Gergő, Kádár András Barnabás, Kiss Imre, Mikola János, Sustyák Ádám Gyula, Szabó Béla, Szaniszló Tamás, Szücs Zsolt, Varga Dávid

11. D

Osztályfőnök: Pokol Roland

Árvai Anett, Csizmadia Beáta, Csizmadia Veronika, Dicső Krisztofer, Farkas Róbert, Fekszi Margit Zsófia, Horváth Róbert, Jakab Viktor, Kiss Mária, Lakatos Dezső, Scholder Erik Tamás, Szántó Bence Gusztáv

Esze Tamás Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Ovcsarenkóné Tuba Viola

Bakk Réka, Boros Dóra, Brics Viktória, Daróczi Ivett, Győrfy Zsófia, Kajdi Angelika, Kertész Réka, Kászonyi Márta, Kiss Vanda, Koch Melinda, Kovács Noémi, Máté Dorina, Meczner Mercédesz, Mizsák Márk László, Nagy Eszter, Pallagi László, Szilágyi Ádám, Szűcs Levente, Tóth Zsuzsanna, Ujlaky Dóra, Varga Zsófia

12. B

Osztályfőnök: Varsányi Gábor

Bakos Diána, Baksa Boglárka, Becsei Viola, Bérczi Dávid, Budai Balázs, Bugya Zsófia, Cservenyák Gréta, Demeter Ádám, Franku Csilla, Gere Elizabet, Györfi Ágnes, Illés Angelika, Kádár István Kristóf, Kazamér Barbara, Kokas Márton, Koncz Máté, Kovács Judit, Kovács Marcell, Kovács Vivien, Magyar Petra, Marczali Orsolya, Máté Ádám, Mátyus István László, Mihályi Andrea, Molnár Henrik, Molnár Mónika Klaudia, Nagy Dorina, Nagy Henrietta, Sánta Dorina, Tóth Amanda, Udvardy Márton László

12. C

Osztályfőnök: Kovácsné Kiss Csilla

Bálint Andrea, Bánóczi Fruzsina, Bartos Ádám László, Báthori Orsolya, Czine Zsanett Katalin, Csicsák Patrik, Farkas Alex, Jakab Kitti, Juhász Eszter, Kelemen Péter, Kemecsei Márk Roland, Kerékgyártó Szabolcs, Lovász Sándor Áron, Mátyók Izabel, Nagy Fruzsina, Oláh Nóra Fruzsina, Ország Alexandra Barbara, Sallai Balázs, Somlyai Fanni, Sütő Arnold, Szántó Gréta Regina, Szűcs Fanni, Ur Krisztina, Varga Dóra, Varga Viktória Vanda, Verőcze Viktória, Viktor Anna

12. D

Osztályfőnök: Jászai Gyöngyvér

Apáti László Lajos, Ábri Teodóra, Balla Vanessza Vivien, Beregi Dávid, Bodó Anna Petra, Biró Dávid, Cservenyák Ádám, Erdei Kristóf, Fazekas Márk, Gergely Áron, Győrfi Tibor, Heszler Boglárka, Horilla Dániel, Huszti Gergő, Karikás Márk, Kapitány Adrián Krisztián, Kisgyörgy Petra, Losonczi Ádám, Losonczi Gábor, Makár Péter Ákos, Mándi Gábor, Paczári Virág, Raffai Fanni, Sinka Viktor, Szalai Berill Niké, Takács Péter, Tarcsa Martin, Tatár Rebeka Anna, Tomori Réka, Ványi Bálint

12. E

Osztályfőnök: Földvári Andrásné

Bakos Bálint, Csák Petra, Csáscsu Szilveszter Dominik, Ésik Norbert, Filep Dávid, Imre Fruzsina, Jakab Gréta, Jakab Petra, Katona Gergő, Kiss Anita, Kovács Gabriella, Losonczi Gergő, Lukács Anett, Matolcsi Tamara, Molnár Fanni, Papp Eszter Ágota, Polgár Lilla Csilla, Rádi Petra, Szabó Ádám, Szabó Balázs Sándor, Szalay Kont András, Szántó Eszter Anna, Szász Gergő János, Szilágyi Dóra, Szilágyi Rebeka, Tordai Petra, Tisza Amanda, Zatik Gábor

Mátészalkai Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Nyiregyházi László

Bartha Ferenc, Bartusz Dávid, Dani Krisztofer Dávid, Erni Richárd, Filep Márk, Gari István, Gál Richárd, Gereben Viktória, Gyarmati Angelika, Gyarmati Márk Sándor, Gyérmán Zoltán, Hegedűs Balázs, Jónás Gergely, Kópis Ádám, Molnár Cintia, Nagy Zsolt, Porkoláb Ákos, Rátz Ramóna Mirella, Sarkadi Tímea, Sáfár Mónika, Sztaraszta Gábor, Talabos Dávid Csaba, Veress Attila, Virág Krisztián, Vitéz Barbara

12. B

Osztályfőnök: Pásztor István

Balázs Róbert, Bétéri Bence, Filep Péter, Gulácsi Máté, Hegedűs Roland, Koza József, Léber Gábor, Makai Tibor, Marozsán Balázs, Rácz Norbert, Rostás Csaba László, Serbán László Patrik, Serbán Sándor, Szász Gergő, Varga János

12. C

Osztályfőnök: Szerényi Monika

Andrási Tímea, Beri Kitti, Feka Evelin, Horváth Mária, Jóni Brigitta, Lakatos Adél, Lakatos Hajnalka, Oláh Tímea, Sajtos Renáta, Virág Balázs

Szé/12/2 – Szakiskolát végzettek szakközépiskolája

Osztályfőnök: Kövendy Zsoltné

Bartha Dávid, Farkas András, Kozák Barbara, Illés Tamás, Szilágyi Ágota

12. E

Osztályfőnök: Révész Beáta Anikó

Bartha József, Dobos Enikő, Harsányi Józsefné, Kovács Dóra, Paragh Róbert, Rafaj Gábor, Szabó Emese, Szántó Sándor, Tóth Krisztián

11/1 – Asztalos, férfiszabó, kárpitos

Osztályfőnök: Kissné Fonalka Zsuzsanna

Bakos István Gergő, Erdei István, Erdei Zoltán, Gráma Balázs Tibor, Kiss Gábor, Simák Dániel, Suba Angéla, Szabó Tamás, Szűcs Krisztina, Tóth Irén, Varga Velentin

11/3 – Festő, mázoló, tapétázó, kőműves és hidegburkoló, hegesztő

Osztályfőnök: Puskás István János Alexa Gergő, Baráth László, Bíró János, Bónis Kevin, Farkas Olivér, Hegedüs Attila, Jenei Norbert László, Jónás Ákos, Jónás Antal, Kiss János, Kovács Imre, Magyari Lajos, Rostás Károly, Szluka Marcell, Varga Tamás, Varju Dávid Gergő

11/4 – Optikai üvegcsiszoló, központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő, gépi forgácsoló

Osztályfőnök: Horilla János és Fekete Lajos

Botos Nóra Zsanett, Dudics Béla, Eötvös Izabella, Hegedűs István, Jónás Márk, Kiss Boglárka, Koncz Dániel, Lakatos Gergő István, Mátyás Zsolt Ádám, Mihácsi Miklós, Ötvös Miklós, Pap István Gergő, Papp Gábor, Réti Dávid József, Szabad Dominik, Szép Benjamin, Varga Tünde, Varga Vanessza, Varga Vivien

Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12. A – Informatika szak

Osztályfőnök: Székely Beáta

Bákonyi Emese, Csupor Zoltán, Gulyás Csaba, Karcub János Csaba, Kardos Evelin, Katona Dávid, Nagy Zoltán, Orosz Tibor, Pankotai Szabolcs László, Rhédi Krisztián, Varga Albert Sándor, Varga Bence György, Veress Gábor, Zsoldos Tamás

12. B – Informatika szak

Osztályfőnök: Fazekasné Pápai Edit

Almási Ádám, Bakos Kristóf, Balogh Ilona, Cellár László, Dankai Dorottya, Demeter Adrienn, Farkas Tamás, Illés Richárd László, Jóni Alex, Kertész Kinga, Magos Zsolt, Nyíri Gábor, Nyíri Krisztián, Sólyom Péter, Szondi Kenéz, Takács Erzsébet, Veres Sándor

12. C – Gépész szak

Osztályfőnök: Deme Endre

Ajtai Marcell Martin, Demeter Máté Róbert, Dusinszki Zsolt, Fodor Ákos, Francz Máté, Jakab György Bence, Kézi Csaba, Koncz Márk, Lengyel Bálint, Makranczi Kristóf, Máté Bence, Szabó Ákos Péter, Szakály László, Szücs Dávid, Tóth Gergő, Vajas Bence, Zakor József, Zséder Balázs

12. D – Közgazdasági szak

Osztályfőnök: Plesu Ádám

Balogh Liliána, Balogh Nóra, Csegezi Norbert, Dara Csaba, Demeter Vanessza Vanda, Egressy Annamária, Erdei Tímea, Györfi Klaudia, Halász Andrea Mária, Huszti Erzsébet Emese, Katona Erik, Kozák Gréta, Máté Vivien, Matolcsi Valentina, Nagy Klaudia, Papp Ágnes, Porcsint Erika, Rózsa Emese, Serbán Elizabet, Simon Renáta, Szalacsi Ida Laura, Szilágyi-Kovács Beatrix, Szűcs Alexandra, Vad József, Várhelyi Mónika

b5

12. E – rendész szak

Osztályfőnök: Vincze Katalin

Barna Máté, Barta Bernadett, Bégány Martin, Biró Attila, Dienes Szabolcs, Fodor Gábor Sándor, Gergely Cintia Katalin, Gorzó Máté, Kádár Krisztián, Katona Bence, Kocsis Dániel, Kosztyu Márk György, Kovács Norbert, Lakatos Attila, László Bettina, Majoros Csaba, Noviczki István, Orosi Eszter, Pap Fruzsina Réka, Rácz Patrícia Anikó, Rácz Viktória, Rácz Vilmos Mór, Rácz Zsolt, Soós Dávid, Takács Patrícia, Takács Tibor, Vass Richárd András, Zsigó Levente

12. F – Humán szak

Osztályfőnök: Pecséri Enikő

Balogh Zita, Balogh Zoltán, Báncsi Edina, Csák Bettina, Darvai Bettina, Erdős Márk, Gyetkó Andrea, György Éva, Hady Viktória, Izsó Erzsébet Zsófia, Jegorov Anasztázia, Jeremcsuk Renáta, Miklósi Szabina, Mogyorósi Anna Bernadett, Oláh Alexandra, Papp Csilla Éva, Patály Bianka Erzsébet, Rédai Nikoletta, Stiránszki Gréta, Szalacsi Dóra, Tóth Bettina, Varga Krisztina, Végi Petra

NAGYECSED

Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Az iskola arról tájékoztatta lapunkat, hogy nem kívánnak élni a lehetőséggel, nem küldték el szerkesztőségünknek a ballagók névsorát.

NAGYKÁLLÓ

Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium

12. A – Magyar-német két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Felföldi Ilona

Volt osztályfőnök: Dánné Pósán Orsolya

Balogh Tícia, Boros Gréta, Csorba Máté, Durbák Nóra, Farkas Konrád, Jaksi Zsolt, Juhász Csenge, Kékesi Roland, Kerezsi Vivien, Ködöböcz István, Kun Ádám, Mihali Anett, Molnár Viktória, Nádházi Fruzsina, Nagy Lívia, Nagy Vanessza, Németh-Kiss Szófia, Oláh Balázs, Pongó Fanni, Sári Alexandra, Seres Tibor, Szabó Dániel, Szabó Petra, Szabó Sarolta, Szarvas Erika, Szilvási Tímea, Szőke Melissza, Teremi Nikolett, Urbin András, Végh Anikó Valéria

12. B – Humán-reál gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gáspár Ágnes

Barcsik Sándor, Biró Gergő Csaba, Galambos Marcell, Hankóczki Krisztina, Hidasi Ákos, Horváth Cintia Georgina, Hutanu Péter, Kelemen Dóra Ilona, Kovács Enikő, Kun Attila, Marinka Renáta, Máté Marcell László, Molnár Ádám, Nagy Zsanett, Nyisztor Csaba, Papp Dóra, Patkós Máté Levente, Pósán Andrea, Rácz Fruzsina, Radiczki Viktória Dalma, Somlyai Beatrix, Szabó Alex, Szabó Dávid, Szuhi Márta

12. C – Angol nyelvi előkészítő – informatika osztály

Osztályfőnök: Papp Sándorné

Árki Bettina, Balogh Levente, Bégányi Barbara, Boros Szandra, Fekete Márk,

Gemzsi Alexandra, Gondor Fanni, Gyányi Friderika, Horváth Bence, Horváth Ernő Balázs, Izsák Norman, Katona Dániel, Kékesi László, Koleszár Bence, Kovács Dóra, Mankó Emese, Oláh Bettina Szilvia, Papp-Földesi Rezső, Pásztor Judit, Pénzes Ágnes, Rembeczki Árpád Sándor, Sebők Richárd László, Szabó Dorián, Széplaki Petra, Szokolov Albert Alekszandrovics, Szűcs Milán, Tóth Gréta, Végh Zoltán Szabolcs, Zsigó Mihály

12. D – Általános – dráma osztály

Osztályfőnök: Révész Rita

Babos Szamanta Etelka, Berki Balázs, Csernyák Zsófi, Czimbalinecz Nóra, Dávida Balázs Miklós, Farkas Ramóna, Galyas Rozália, Goda Laura, Görög Beatrix, Hanzel Klaudia, Horváth János, Jakab Dorottya, Juhász Anett, László Debóra, Plajos Réka, Revák Barbara, Szabó Anett, Tóth Adrienn, Tulipán Virág, Varga Máté, Zsadányi Evelin

Mátészalkai Szakképzési Centrum Budai Nagy Antal Szakgimnáziuma

12. A

Osztályfőnök: Csizmadia Zoltánné

Barabás Gréta, Csipkés Vivien, Farkas Andrea, Horváth Ramóna, Kiss Dalma, Kóródi Klaudia, Kovács Szimonetta, Nagy Emese, Osztolykán Mónika Izabella, Petrohai Viktória, Piros Petra, Szondi Bianka, Takács Anita Andrea, Terdik Tamara, Tóth Fanni

12. B

Osztályfőnök: Diószegi Béláné

Brutóczki Miklós Mihály, Egresi Evelin, Gebri Alex László, Gothárd Ádám, Hajdu Dzsenifer, Hajzer Bence, Hidegkuti Levente, Hrubóczki Roxána, Huri László Balázs, Illés Ákos, Jeleskov Kíra Vivien, Jurecska Zoltán, Kádár Hanna Barbara, Kecskeméti Roland, Kékesi Bence, Kutus Sándor, Lakatos Imre, Lazók Attila, Méhész Barbara Zsuzsanna, Mészáros Viktória, Oláh Soma Sándor

12. C

Osztályfőnök: Tóthné Várnai Judit

Alexa Dzsenifer, Apagyi Vivien, Árva Norbert, Balogh Balázs, Balogh István, Barcsik Tibor Pál, Barta Kitti, Béres Petra Tímea, Bucskó Brigitta, Popovics Dávid, Riczik Ágnes Bettina, Sápi Barbara, Szondi Brigitta, Tóth Sándor, Treszkai Szabolcs, Varga Richárd Zsolt, Virányi Klaudia, Zoltai Paula, Zsigó Ferenc

12. D

Osztályfőnök: Vass Árpád

Dobi Szabolcs, Gyarmati Gergő, Kabai Tibor, Mezei Ildikó, Mihály Szabina, Miskolczi Kitti, Molnár Lívia, Molnár Máté, Németh Nikoletta, Nyíri Evelin, Páll János, Páll Laura, Pásztói János, Pásztor Ádám, Pataki Regina, Petromán Fruzsina, Rácz Brigitta, Rácz Dominik Zoltán, Siket Zsolt, Szabó Dávid, Székely Gergő, Szerencsi Dávid, Tóth Attila László

Mátészalkai Szakképzési Centrum Kállay Rudolf Szakközépiskolája

11. A – Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Kiss Bernadett

Farkas Enikő Nikoletta, Kovács Katalin, Kőműves Regina, Szabó Noémi, Üveges Renáta

11. B – Kőműves és hidegburkoló, bádogos

Osztályfőnök: Tóth Tamás László

Czövek Gergő, Horváth Benjamin, Mitruska Dávid, Molnár Ferenc, Pásztor Zoltán, Rézműves János, Szántó György, Takács Krisztián László

11. C – Pincér, szakács

Osztályfőnök: Kaplanyi Anett

Ancsák József, Berki Andrea Csilla, Cselenyák Zsolt, Gura Tamás Egon, Horváth Tímea, Hudák András, Kasszai Zoltán, Kovács Balázs István, Mátyás Szabina, Molnár F. Sándor, Urszuly Martin Patrik, Vadon Andrea, Varga Lizett

NYÍRBÁTOR

Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

12. A – Emelt szintű német, emelt szintű informatikai osztály

Osztályfőnök: Badak Szabolcs

Böszörményi László, Bujáki Marianna, Fülöp Enikő, Horváth Bence, Jaczina Dóra, Kimák Mihály, Kiss Márk, Lőrincz Anna Gabriella, Lükő Erika, Oláh Bence, Pál Tímea, Sárga Zsolt, Szondi Szilárd, Trifuj Katrin, Vámos Zita, Vislóczki Evelin, Vonza Krisztián

12. B – Vendéglátás-turisztika szakgimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gavallér Zsolt

Balogh Klaudia, Balogh Szilvia, Diczkó Cintia Tímea, Hanusi Martin Attila, Huri Vivien, Mocsár Diána, Rézműves Tamara, Usztics Boglárka, Varga Bettina

12. F – Nyolcosztályos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Halász Csaba

Albecz Dóra, Bákonyi Dzsenifer Barbara, Biró Petra, Csoba Rebeka, Dandár Márk, Danka Barbara, Danka Brigitta, Gavallér Zita, Hornyák Gréta, Hunyadi Fruzsina, Kálvin Zsófia, Kinál Panna, Kondás Barbara, Kondás Máté, Kovács Réka, Lengyel Máté Levente, Lóránt Gergő, Lukács Bence, Molnár Adrienn, Németh Gréta, Pénzes Balázs, Pocsai Péter, Rácz Mihály Márton, Sass Dávid, Siket Kamilla Csenge, Terdik Mercédesz, Varga Nikolett, Várhegyi Boglárka, Zengővári Balázs

13. D – Emelt szintű angol nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Juhász Ferencné

Bécsi Dóra Anna, Bihari Dávid László, Biró Barbara, Éles Eszter, Haklik Petra Kitti, Halászlaki Dóra, Illés Enikő,

Kardos István Máté, Kósa Barbara, Kovács Gábor, Majoros János Bence, Makó Anett, Markos Attila Martin, Palicskó Bettina, Pintye Andrea, Prokopics Stella, Somogyi Dávid, Szabó Gergő, Vajdics Eszter Júlia, Vurom Petra

Éltes Mátyás Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

Az iskolától azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a szülők nem járultak hozzá a ballagók névsorának közzétételéhez.

Mátészalkai Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. B – Informatika

Osztályfőnök: Batai Árpádné

Balogh János, Czimre József, Csontos Máté, Diczkó Dániel, Diczkó Emese, Durucskó Fanni, Ésik Dávid, Kiss Máté Attila, Kiss Szabolcs, László Attila,

Morong János, Szabó Ádám, Szabó Richárd, Tirpák Levente, Vereczkei Dávid

12. C – Informatika – kereskedelem marketing

Osztályfőnök: Márton Zoltán

Andrikó Dorottya, Bélbász Balázs Tamás, Deme György, Holp Márkó, Langó József Dániel, Margitics Diána, Nagy Erik, Pataki Erik, Rácz Friderika, Sebők Nikoletta, Szabó Tamás

11. D – Ipari gépész – karosszérialakatos

Osztályfőnök: Gergely Teodóra

Ábrány Béla Bertalan, Balczó Elemér, Balogh Norbert, Bémer János, Beri Dániel Norbert, Beri Krisztián Ottó, Berki Krisztofer, Bojti Benjámin, Holhós Dávid, Karczub Attila, Lakatos Erik, Nógrádi Sándor, Todorán Márk, Varga Ferenc Norbert, Varga Sándor

11. E – Asztalos – kőműves

Osztályfőnök: Kovácsné Gottlieb Lívia

Balogh Lajos, Csekk Tamás János, Hornyák Tibor, Jónás Károly, Kiss
István, Nagy György, Pataki Attila, Váradi Richárd, Velikovszki Béla

11. F – Eladó – szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Nagyné Varga Zsuzsanna

Bakró Vivien, Balogh Dzsenifer, Balogh Erzsébet, Danó Paulina, Fürtös Barbara, Horváth Angelika Anita, Horváth Eugénia, Kozák Diana, Menyu Klaudia Katalin, Orosz Edina, Papp Margaréta, Rézmüves Erzsébet, Sebők Dzsenifer, Seres Barbara, Toldi Éva, Vadon Erzsébet, Varga Csilla

11. G – Női szabó – elektromos gép- és készülékszerelő

Osztályfőnök: Tóthné Griger Gabriella

Bokor Andrea, Kápku Krisztián, Kiss Péter, Kovács Gergő, Nótin Alexandra Barbara, Rézmüves Zoltán, Szemán István, Varga Viktória

11. H – Hűtő-és légtechnikai rendszerszerelő – villanyszerelő

Osztályfőnök: Gerstmájer Rolf

Abai Gergő, Albecz Dániel László, Baráth Gergő, Besenyei Szilárd, Jakab Sándor, Kovács Máté, Palóczi Krisztián Tamás, Tóth Bence, Tóth Dávid, Tóth Levente

2/14 – Automatikai technikus

Osztályfőnök: Csoba László

Albecz Attila, Csák József, Kapcala József, Kótics Sándor, Nyíri Dávid, Reskó Gábor, Sarkadi Norbert, Siket Bálint, Szabad Máté

NYÍREGYHÁZA

Abigél Többcélú Intézmény

11. C – Vendéglátóipari tagozat

Osztályfőnök: Mrázné Cserhalmi Edit

Baktai Patrícia Rebeka, Jaczina Dániel, Lakatos Balázs Miklós, Lakatos Elizabet Anikó, Lakatos Mátyás János, Molnár Beatrix, Orgonás Orsolya, Páll Vivien, Papp Barbara Emese, Papp Enikő, Stréger Ádám János, Szegedi Bernadett, Sztojka Alexander, Tomán Alexandra, Viski Mária

12. A – Képző- és iparművészeti tagozat, táncművészeti tagozat

Osztályfőnök: Baraksó Ágnes

Beleznai Marianna, Doka Balázs Tibor, Dudás Kitti, Farkas Evelin, Kuzma Marina, Molnár Kíra Irisz, Rontó Mariann, Szabó Dóra, Szabó Noémi, Tóth János, Uszta Karolina

12. D – Belügyi rendészeti tagozat

Osztályfőnök: Kotricz Zoltán

Balogh Zsolt, Bencs János, Fazekas Ármin Attila, Fodor Petra, Győri Kristóf Róbert, Helebrant Rita, Jármi Máté, Kerekes Noémi, Lakatos Fruzsina, Lakatos Vanessza, Mikula Márkó, Pásztor Norbert, Román Zoltán, Salamon Linda, Siket Zsombor Tibor, Szedlacsek Mátyás, Vinkler Petra, Zsindelyes Tibor

b4

13. A – Képző- és iparművészeti tagozat

Osztályfőnök: Nánásiné Vajas Mária

Horváth Ráhel, Jóni Krisztina, Juhász Hajnalka, Kóti Richárd, Molnár Adrienn, Oláh Kinga Roxána, Simon Nikoletta Andrea

b3

Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Lamosné Szabados Enikő

Barati Péter, Bereczki Bettina, Berényi Márton Manó, Boldi Petra Mariann, Bor Gréta, Brátán Dalma, Bráz Patrik Zsolt, Gyüre Dávid, Haraszti Kámea, Illés Roland, Iván Mercédesz Klaudia, Jenei Marcell Koppány, Kalenda Péter, Kántor Máté, Kovács Tamás, Kozma Éva, Kozma László, Leithi Klaudia, Listván Zsófia, Májer Bence, Markos Eszter, Márton Viktor Zsombor, Medve Nóra, Molnár Adrienn, Nagy Orsolya, Rádai Zoltán Máté, Seregi Réka, Szurovcsják Ivett, Tóth Gabriella, Tőczik Zsuzsanna, Trizner Laura, Tudlik Dalma, Tumó Bence, Vass Barbara

b1

12. B

Osztályfőnök: Kalenda Mihály

Asztalos Gréta, Balogh Levente, Bihari Bernadett, Csabai Barnabás Gergely, Darkó Viktor, Dobos Áron, Domoszlai Dávid, Erdős Fanni, Farkas Boglárka, Füleki Patrícia Noémi, Görögh Máté, Kantár Nelli, Katona Fanni, Kovács Eszter, Kulcsár Emese, Kulcsár Fanni, Lovácsi Mónika, Márton Adrienn Mónika, Márton Koppány Vazul, Molnár Szilvia Krisztina, Molnár Vivien, Nagy Bálint, Osváth Kíra Martina, Parafinov Patrícia, Pataki József, Sárközi Bettina Noémi, Simon Péter, Szolnoki Mátyás, Tóth Virág, Tölgyfa Bence

Bethlen Gábor Gimnázium

Osztályfőnök: Gedei Anikó

Apagyi Dóra, Hojer Eszter, Horváth Teodóra, Ignácz Sámuel, Megyesi Csaba Máté, Merkl Viktor, Papp Dorka, Seres Alexandra, Sitku Dávid, Székely Dávid, Szilágyi Anna, Vodilla Dávid

Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola

12. A – Mezőgazdaság ágazat

Osztályfőnök: Kropogné Kiss Zsuzsanna

Almási Péter László, Biró Petronella, Fedor Fruzsina, Galicz Csilla, Hajzer Regina, Hock Nóra, Kenyeres Petra Mónika, Kriston Máté, Mányik János Balázs, Miszkuly Márk, Molnár Orsolya, Nagy Attila, Povazsanyecz Dóra, Révész Amanda Brigitta, Szeles Csaba, Sztrehószki Richárd Patrik, Szűcs Gergő, Veres Zsolt

12. B – Mezőgazdaság ágazat

Osztályfőnök: Böszörményi László

Ádám Tibor, Bimba Norbert, Csatlós Gábor, Czimer József, Faragó Bence, Fazekas Tamás, Ignácz Zoltán, Kádas Balázs, Kertész Róbert, Kovács Dániel, Márton Richárd, Mokánszki Attila, Moldoványi Bence, Olesnyovics
Tamás, Papp Ákos, Pintér Krisztián, Szabó Márk, Szabó Olivér, Terék
Viktor

3/11. C – Gazda szak

Osztályfőnök: Kiss Andrea Erzsébet

Balogh Endre, Balogh Tibor Roland, Bodó Péter, Cseke Attila József, Czap Attila, Drágár Alexandra, Farkas Dávid, Fodor Patrik, Gyulai Bence, Horváth László, Kálnai Ádám, Kurucz Tibor, Papp Gábor, Sárközi István Dénes, Szilágyi Illés, Szuna Zsolt

3/11. D

Osztályfőnök: dr. Kovácsné Kenyeres Andrea Zsuzsa

Kertész szak: Berencsi Judit, Biri Gábor, Farkas Cintia, Gadnai Máté, Kamarás Ákos, Lucza Dániel László, Makó Regina, Márton Norbert, Mirájder Viktória, Mocsár Dezső, Nagy Dóra, Siteri Laura Amarilla, Vass Tamás

Lovász szak: Fótos Fanni, Kaposvári Katalin, Kozma József Roland, Megyesi Sándor Emánuel, Pásztor Krisztián, Sebők Bence

3/11. E – tiszaberceli tagintézmény

Osztályfőnök: Darkóné Tőke Szilvia

Dísznövénykertész szak: Ádám Ibolya, Lakatos Zsuzsanna Ilona, Tóth Adorján, Tóth Fatime Emese

Gazda szak: Kállai Sándor József, Németh Dániel

Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Ficzéné Kovács Zsuzsanna

Ancsák Denissza, Bákány Enikő, Barathy Laura, Barnák Nikolett, Bodnár Dániel, Gégény Panna, Hell Dominik Leon, Homolják Krisztina Margit, Kerényi Nóra Enid, Komáromi Bálint, Kovács Bence, Kovács Botond Zoltán, Lőrincz Krisztina, Malakuczi Anna Gréta, Márkus Anett, Misák Emese, Móricz Petra, Nagy Gergő, Pecsora István, Soós Marcell, Soós Petra, Sziráky Lilla Zsuzsanna, Tolnai Flóra Ágnes, Tóth Krisztina, Varga Szabina Kinga, Vígvári Cseperke, Virág Zsófia

12. B

Osztályfőnök: Vas György

Balogh Máté, Bodnár Boglárka, Dancsiskó Balázs Tibor, Dömötör Gréta, Felföldi Laura, Gagyi Klaudia, Garai Dorián, Hegyes Gergő, Hornyák Bence, Jónás Eszter, Juhász Kristóf Előd, Konkoly Gyöngyi Dalma, Konkoly Petra Zsuzsanna, Kovács Bence, Kurucz Gréta, Lipők Ádám, Páll Dávid, Papp Gábor Richárd, Sándor Marcell, Székely Ákos, Szép Zsófi, Szoboszlai Fanni, Szuperák Barbara, Tőkés Dávid, Ujvári Gergő Attila, Zemanek Hanna

12. C

Osztályfőnök: Subert Ildikó

Anda Patrícia, Balogh Júlia, Biri Balázs, Blaskó Anett, Csernus Mátyás, Csiki Petra Erika, Dankó Miklós Máté, Ferenczi Martin, Forgony Laura Lilla, Gábor Dóra, Gáspár Miklós Dániel, Hajzer Dóra, Kiss Alexandra Dóra, Lengyel Gábor, Maczega Márton, Molnár Angelika, Nádasdi Ákos, Nagy Annabella, Nagy Levente Frigyes, Palkovics Brigitta, Pap Dorka Eszter, Péter Anett, Póka Gábor, Prekopcsák Márkó, Szabados Dóra, Szabó Eszter, Szabó Lilla Katinka, Szakács Máté, Takács Bence, Tátrai Csaba Tamás, Tóth Dániel János, Vaskó Csaba

12. D

Osztályfőnök: Horváth Edit

Asztalos Vivien Dalma, Balogh Anett, Bíró Patrícia, Czefernek Dorottya, Csatári Jázmin Abigél, Driczku Valéria, Duleba Eszter, Feke Julianna, Forgó Mónika, Héczey Gréta, Hegyes Kinga, Jenei Dóra, Kantár Roland, Kóródi Gábor, Kovács Ferenc, Lázár Bence, Mokánszki Barbara, Nagy Balázs, Nagy Boglárka, Németh Tünde, Orha Márk, Papp Zsuzsa, Sarkadi Károly Norbert, Stahorszki Márton, Szarka Dóra, Szászi Míra, Ujj Nikoletta, Varga Szilvia

b9

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

8/12.

Osztályfőnök: Csordásné Lippa Beáta

Békési Fanni Kíra, Bónis Boldizsár, Brassói Tünde Ilona, Csoba Martin, Guthy Fruzsina, Juhász Petra, Karóczkai Dorina, Kiss Attila, Kochan Evelin Szilvia, Kovács Dóra, Kukucska Attila Tamás, Nadanicsek Ildikó,Nagy Katalin, Nagy Tamás, Orbán Nikolett, Pazonyi Réka, Pócsik Lili Zsuzsanna, Poór Daniella Sztella, Pristyák Árpád, Radó Eszter, Radóczi Félix, Ráthy Dorina, Soltész Dénes, Soltész Zsófi, Szegedi Bertalan, Török Fruzsina Petra, Vangor Alexandra, Varga Márk Pál, Vekerdi Virág Zsuzsanna, Zsoldos Katalin Zsuzsanna

b2

4/12. A

Osztályfőnök: Pethő Károly

Bakti Norbert, Bodó Nóra, Bukta Laura, Csorba Ivett, Csorba Laura, Dudás Fruzsina, Franczel Pál, Gál Zsolt, Hársfalvi Fanni, Homonyik Patrik, Juha Tamás, Kalivoda Alexa, Kéninger Márk, Kicsák András Dániel, Kiss Péter Ákos, Kovács Máté, Linzenbold Attila, Lőrinczi Máté, Maczali József Máté, Marosvölgyi Marcell Péter, Mészáros Felícia, Nagy Bence, Páter Bernadett, Román Fanni Bernadett, Seres Erna, Tasi Dominika, Zán Tímea Izabella

4/12. B

Osztályfőnök: Harsányi Ildikó

Bally Daniella, Berecz Ramóna, Csicsák Roland István, Endreffy Mária, Franczel Eszter, Görcsi Fruzsina Valéria, Hamza Krisztián, Hegedűs Eszter, Hutkai Klaudia, Kertész Renáta, Kiss Gábor, Komporály Benjámin Zsolt, Kovács János, Kovács Ottó, Laczkó Zsombor, Makkai Réka, Márton Bence, Mészáros Ákos, Mezősi Blanka Krisztina, Mikula György, Oláh Roland, Paluska Eszter, Rabb Levente, Rákó Patrik, Sütő Roland, Szekeres Krisztián, Szép Fatime Flóra, Tóth Csaba Zakariás, Vaskó Anita, Virág Réka, Zsiros Péter

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Kissné Szabó Tünde

Antal Dávid, Antal Júlia, Bajusz Bernadett, Bak Bálint, Balogh Rebeka Valéria, Bányai Dániel, Barta Gábor, Béres Ádám, Bíró Máté, Bodnár Barbara, Csorba Emese, Dobránszki Gréta, Dovák Szilvia, Guti Eszter, Hegymegi Dóra, Járó Flóra Boglárka, Jónás Attila Ádám, Kurcz Fruzsina, Listván Richárd Róbert, Misák György Márk, Molnár Helga, Nagy Felícia Diána, Nagy Zsuzsanna Mária, Novák Nóra, Nuszer Martin, Nyári Balázs Dániel, Perjéssy Anna, Pokol Liliána, Sipos Péter Zoltán, Stecz Dániel Gábor, Szabó Kíra Regina, Szilágyi Zsolt, Szőllősi Anna Zsuzsanna, Takács Ivett, Toldik Péter Márk, Tomasószky Flóra

b8

12. B

Osztályfőnök: Pomáziné Szilágyi Judit

Bakosi Evelin, Csorba Petra Roberta, Dudics Zoltán, Enyedi Noémi, Girhiny Sára Borbála, Görgényi Gréta, Grenczel Natália, Gyuró Vanessza, Huszár Dorina, Jóni Szandra Bianka, Karaffa Klaudia, Kohulák Dorina Dalma, Kósa Dóra, Kovács Dorina, Kunkli Áron Gábor, Laczi Dániel, Marssó Flóra, Mester Alexandra, Mikó Szabolcs Lajos, Minya Szaffi, Móré Eszter, Nagy Róbert, Nöprick Naomi Nicole, Ónodi Dorina, Pongó Alexandra, Sveda Tamás György, Szécsi Panna Virág, Takács Anna Réka, Torkos Marcell István, Tóth Dániel Zsombor, Tóth Réka Hilda, Veres Fruzsina, Vizvári Eszter Emese

12. C

Osztályfőnök: dr. Murányiné Csorba Zsuzsanna

Balla Dorella, Balogh Bianka Szibilla, Bodovics Réka, Bukta Réka, Csura Panna, Fehér József, Gabulya Fanni, Hajzer Blanka, Ignácz Dóra, Jáger Petra, Kovács Claudia, Lengyel László Márk, Lesch Viktor Zoltán, Lovácsi Viktória, Mészáros Dániel, Nagy Lili Anita, Oláh Fanni Márta, Orosz Dóra Alexandra, Pethő Nándor, Pristyák Eszter Éva, Puskás Lívia, Sinanovic Cintia, Szekrényes Ákos, Széll Dóra, Szilágyi József, Szőke Dóra, Tamás Laura, Timák Fanni, Tóth Dorottya, Tóth Zsófia Kinga, Vadász Ágnes, Varkoly Nelli

b6

12. D

Osztályfőnök: Siposné Pék Mária/Bányai Zoltánné

Bagoly Fanni, Blaner Zsanett Krisztina, Bodnár Vince, Czirják Dorina, Cseh Annamária Gyöngyvér, D. Nagy Fruzsina, Együd Rebeka, Fekete Csanád Antal, Frank Fruzsina, Hajdú Tamás Gábor, Hajzer Bettina, Hostyisovszki Dorina, Komlósi Katalin, Kovács Réka, Kulin Gréta, Mirgai Zita, Molnár Petra Laura, Mosolygó Gergő, Papp László, Papp Petra, Pomázi Levente, Pongrácz Zsófia Erika, Poór Petra, Pördi Patrik Dominik, Sebők Márk, Sebők Melitta, Szamosi Nikolett, Székelyhidi Nóra, Szőllősi Kadosa, Tarcali Eliza Csenge, Tarnóczi Armand Ármin, Tóth Tamás, Trencsényi Dóra, Tudlik Ákos, Vámos Stella Krisztina, Varga Laura Andrea, Vlácsovics Viktória Szilvia, Zajácz Ivett

b7

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Koncz István

Balázs István, Bányai Kristóf, Batta Bence Zsolt, Bazsó Márton, D. Nagy Csilla Gabriella, Debreceni Zsombor, Domokos Péter, Gazdag Tamás, Gebri Tünde, Hegyes Andrea, Horváth Balázs, Ignéczi Orsolya, Illés Zsolt, Jászai Tamás, Kalotai Gergő, Kelemen Ádám Zsolt, Kertész Boglárka, Kiss Virág, Komoróczy Ádám, Kőrösi Diána, Kubovics Bálint, Laki Balázs, László Péter, Lengyel Letícia, Lippai Tivadar, Magyar Fanni, Meglécz Péter, Pénzes Martin, Tóth Alexandra, Tóth Bence, Turóczy Dániel

12. B

Osztályfőnök: Vass Mihályné

Bálint Orsolya, Baltigh Rozina, Bányik Nikolett, Baranyi Noémi, Barkó József, Béres Barbara, Erdélyi Kitti, Földvári Csaba, Hudák Gabriella, Hüse Szonja, Jávor Dorina, Kántor Petra, Kató Léna, Kovács Andrea Éva, Kovács Fruzsina, Kovács Kinga, Kulcsár Máté Lajos, Leskó Péter Álmos, Lévai Attila Gergely, Major Lilla, Majoros Eszter, Márczi Levente Zoltán, Molnár Andrea, Müller Melinda, Nagy Péter, Pesta Judit, Pristyák Petra, Sarkadi Mária, Spák Csaba, Sum Csaba, Szakos Fanni, Szarka Eszter, Szerényi Zoltán, Szőllősi Betti, Takács Félix, Takács Laura, Tarek Terézia Hyatt, Vaskó András

12. C

Osztályfőnök: Konczné Végh Leona

Agárdy Vilmos, Bárány Csenge, Báthory Dóra, Cserpák Vanda, Egri-Kiss Gréta, Elek Tamás Levente, Fabók Luca, Farkas Fanni, Garai Georgina, Gergely Ákos, Gönczi Rebeka Kinga, Katona Réka, Kerecsen Eszter, Király Anna, Kis Ivett Bernadett, Kozák Tamás Attila, Kun Ábel, László Panna, Listván Zsuzsanna, Lucskai Klaudia, Maczali Stella, Magyar Zsófia Anna, Matyasovszki Kristóf, Maxin Benjámin Dániel, Murguly Regina, Nádasdi Réka, Nagy Máté Tibor, Nagy Renáta, Németh Henrietta, Pénzes Marcell, Preczner Roland, Ruzsa Botond, Szakács Regina, Takács Tamara, Tóth Gábor, Tóth Miklós, Vattai József, Zsiros Tamás

12. D

Osztályfőnök: Sallai Judit

Balla Tímea, Balogh Ágnes, Balogh Zsuzsanna Zsófia, Bodnár Tamás, Czurkó Natália, Délceg Petra Magdolna, Diczkó Dalma, Dobos Kristóf Maximilián, Dudás László Bence, Éles Dávid Zsolt, Farkas Dalma, Hadi Orsolya, Hegymegi Bence, Holik Blanka, Hornyák Balázs Lajos, Horváth Vivien, Huncsik Zsófia, Kabács Dóra Emese, Kemenes Gréta, Koháry Patrik, Lipcsei Bence, Major Dóra, Márkus Ferenc, Mészáros Sándor Máté, Mulik Amanda Edina, Nagy Eszter, Perger Péter, Pollák Nándor György, Pólya Dorottya Boglárka, Simon Bendegúz, Suller Balázs, Szilágyi Nándor, Szuhóczky Gábor Máté, Tar Biborka Csenge, Vén Eszter Viktória, Veres Laura

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Nagy Ferenc

Bécsi Krisztián, Bíró Patrik Dávid, Czomba Dániel, Garai Mihály Roland, Horváth Zoltán, Ilosvay Péter, Imre János, Jene Zsolt, Képíró Szilárd, Király Renátó, Koselák Zoltán, Kovács Árpád, Kulimár Gergő János, Lénárt Erik, Márföldi Attila, Nagy Tamás, Papp Zoltán Gyula, Polonkai Donát, Puskás Ádám Albert, Suhaj Máté, Szabó Áron, Szűcs László, Tompa Bence Zsolt, Tóth Márk Patrik, Vida Sándor, Vincze Ádám, Vincze Dániel

12. B

Osztályfőnök: Pásztor Tamás

Béres Dávid, Bodó Krisztián, Brilló Gergő, Csengeri István, Csilya Attila, Farcas Albert, Filep Márk, Gál István, Kemény Kristóf Sándor, Kiss Norbert, Kosztyu Máté, Malárovits Richárd, Matolcsi László, Mikovics Attila, Molnár Mihály, Navraczki Patrik, Petró Zsolt, Rovó Gábor, Spekker Roland, Szakács Péter, Szakály Ádám, Torma Krisztián, Török Patrik István, Ujj Roland, Varga János

12. C

Osztályfőnök: Fekete Judit

Árva Attila, Barakonyi György, Batári Bence, Bodnár Patrik, Buszlai Tamás, Csépke Soma, Dancs Tibor, Diósi Levente József, Drahos György, Farkas István, Fehér Mihály Dániel, Gere Roland, Gurbán Balázs Ferenc, Hornyák András, Kántor Tamás, Kocsis István Máté, Kocsis Márk, Koscsó Kristóf, Német Zsolt, Pásztor Tibor, Pataki
Zoltán, Perjési Dániel, Pózer Máté, Soltész Krisztián Zoltán, Szónok Bálint Gyula, Szuchánszki Máté, Tisza Balázs, Tisza Gábor, Tóth Máté, Vadász
Dávid

12. D

Osztályfőnök: Barta Zoltán

Balogh Máté, Banka Péter, Darmai Csaba, Dzsupin Botond, Hankószki Dávid, Kropok Dániel Tibor, Lukács Sándor, Németh Attila, Oláh Béla, Palincsár László, Sass János, Schvarcz-Fekete Tamás, Sós Levente Sándor, Szabó András, Szakolczai János, Szojka Erik, Téglás Dániel

12. E

Osztályfőnök: Putrás Éva

Arnóth Levente, Berecz Nándor, Csengeri Valentin, Csürök Attila Csaba, Gál Kristóf, Gyüre Ákos, Hegymegi Gergő, Hudák Dávid, Kató Gergő János, Katona Levente Viktor, Kiss János Norbert, Kozma Szabolcs, László Krisztián, Léka Nikoletta, Macsuga Márk, Molnár István, Molnár Máté, Paulusz Zsolt, Pósán Tibor, Szabó Sándor, Székely Levente, Szemán Ádám Gábor, Tóth Attila, Turóczi Árpád, Varga Ádám, Vincze Gábor, Zsigó Soma

12. M

Osztályfőnök: Kiss Roland

Anderkó Bence, Csizmarik Ákos, Cseszlai Vivien, Dengi Petra, Faragó Norbert, Gerbár Zsófia, Goller Ákos, Gulya Arnold, Horváth Petra, Hudák Dóra, Jakab Richárd, Kántor Márk, Künstler Krisztián, Lovas Csaba, Molnár Milán, Molnár Partik, Orosz Tamara, Papp Barna, Rákos Gergely, Sefcsik Klaudia, Szabó János, Szabó Máté, Szentpéteri Mátyás, Szoboszlay Péter, Szögi Zsófia, Vasas István, Zatureczki Sándor

Folytatása következik…


Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdetés