Íme a megyei ballagók névsora! – 2. rész

Akt.:
Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!

Mátészalka

Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Bacskó Ferenc

Balla László, Borsós Péter, Bulyáki Benjámin Dániel, Danó Bence, Dányádi Viktória, Darvai Nikoletta, Dócs Zsolt Sándor, Fekete Zoltán, Felföldi Martin, Homoki Balázs, Kelemen Péter, Kiss Bettina Erika, Kiss Tamás, Koi Csaba, Liba Tamás, Losonczi Miklós, Milák Márió Zsolt, Moldván Péter, Molnár Szabolcs, Nyíregyházi Ádám, Papp Krisztián, Puskás Dávid, Rédai Róbert, Simon Zsolt, Somlyai Alex, Szabó Ádám, Szántó Dániel András, Tardi Márk, Tóth Bence Szabolcs, Tóth Dávid, Tóth Richárd László, Varga Zsolt

11. C

Osztályfőnök: Lengyelné Kedves Szilvia

Bittmann Viktória, Boros Erik Richárd, Bráder Szilárd, Dicső Zsuzsa, Halász Antonietta, Illés Levente, Illés Renáta, Jónás Gabriella, Kapin Anita, Kópis Tamás, Kovács Antónia Regina, Lukács Norbert, Magyar József, Molnár György, Pecséri Amanda, Sváb Gergő Zoltán, Tóth Krisztián Gusztáv

11. D

Osztályfőnök: Pokolné Csernyi Anita

Balogh Patrik, Boros Bence, Farkas Richárd, Farkas Richárd, Gipp Dávid Róbert, Hernáczky Olivér, Ignácz Zoltán, Kiss Géza Márk, Komár Róbert Márk, Kovács Attila, Mező László, Sarkadi Richárd, Simai Béla, Szabó Zsolt Krisztián, Szilágyi Ákos, Tivadari Ádám, Tóth Bence, Tóth Zoltán

Esze Tamás Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Fórizsné Bíró Angelika

Bartha Viktória, Biró Georgina, Cseh Péter, Demeter Dalma, D.Pethe István, Elek Petra, Fetter Enikő, Filep Dominik, Fülöp Boglárka, Gajdosi Gergő László, Gál Dominika, Gyermán Barbara, Izsoó Rebeka, Jakab Zita, Jóni András Dániel, Kark Tamás József, Kind Andrea, Komaság Kitti, Kondor Attila, Kovács Zsófia, Kővári Barbara, Oláh Mária, Pethe Anikó, Sápi Noémi, Szabó Viktória, Széles Réka, Szép Ágnes, Szép Kitti, Szimicsku Diána, Szűcs Evelin, Takács Dorina, Tóth László, Török Barbara, Vass Fanni, Zichar Dóra

12. B

Osztályfőnök: Szilágyi Katalin

Becsei Anikó, Csiki Máté, Erdei Szabolcs Róbert, Fazekas Enikő, Gál Szilveszter, Gergely Ivett, Gergely Vivien, Hudák Eszter, Kertes Fruzsina, Koós Mátyás Csanád, Kovács Krisztina, Kovács Viktória, Kövér Boglárka, Láncz Teodóra Bernadett, László Dávid, Lengyel Éva, Levenda Gergő, Márföldi Mihály, Mester Ágnes, Molnár Nikolett, Mónus Lilla, Móré Lilla, Móré Nikolett, Nagy-Kasza Zoltán, Papp Viktória Mercédesz, Pályi Rita Johanna, Rácz Dorina, Rácz Nikolett, Rozgonyi Lili, Szalai Szabolcs, Szász Máté, Szilágyi Bernadett, Szilágyi Dávid Attila, Szoboszlai András, Tájok Péter József, Tóth Béla, Tóthfalusi Dávid, Varga Milán, Varga Nándor, Varga Zsófia, Vékony Fruzsina, Zséder Nóra

12. C

Osztályfőnök: Bétéri Zoltán

Bíró Kornél, Bíró László, Bocskor Lídia, Bodó Balázs, Bodó László, Boleman Bogáta, Bulyáki Zsolt, Fehér Adrienn, Fekete Csongor Gábor, Guti Gréta, Gyarmati Csilla, Hakucsák Roland, Ivancsó Rebeka Anna, Jakab Gábor, Kalló Szilvia Melinda, Katona Szabolcs, Kádár Tamás, Kedves Beatrix, Komlósi Nikolett, Korok Fanni, Kópis Kitti, Kücsön Máté, Máté Betarix, Meleg Viktória, Móricz Petra, Nagy Fanni, Nagy Tímea, Nyíregyházi Nóra, Oláh Eszter, Papp Cintia, Pető Endre Dávid, Pink Vivien, Pócsik Bence Balázs, Sultész Attila, Szabó Krisztián, Szántó Roland, Szép Ádám, Szűcs Tünde, Tóth Péter, Török Zsanett, Varga Fruzsina

12. D

Osztályfőnök: Fásiné Varga Judit

Bakk Dániel, Balázs Rajmund, Balogh Enikő, Balogh Máté, Bihari Nikolett, Della Barbara, Éles Bence Dávid, Ficze Ágnes, Gombita Márk, Jakab Klaudia, Jeremcsuk Kitti, Jónás Réka, Kéri-Takács Dávid, Kézi Noémi, Koncz Bettina, Magos Emese, Méhész Roland, Monzéger Vivien, Nagy Regina, Orgován Viktória, Peterman Regina, Pisák Zsuzsanna, Rácz Dorina Gréta, Sipos Aliz Kitti, Soós Brigitta, Szalonna Tamás, Szabó Levente László, Szűcs Ferenc, Tóth Diána Tünde, Virág Tamara, Zsatku Réka

12. E

Osztályfőnök: Richterné Nagy Katalin

Barna Zoltán, Csicsák Máté, Debreczeni Gréta, Derzsényi Gabriella, Farkas Laura, Helmeczi Gabriella, Horváth Ábel, Hunyor Petra, Jakab Boglárka, Jakab Eszter, Jakab Roland, Jegorov Anita, Kalydi Dóra, Kassai Nikolett, Kelemen Nikoletta, Keresztesi Ildikó, Kondor Vivien Tünde, Majoros Laura Lilla, Péter Barbara Tünde, Sustyák Dóra, Szabó Ádám, Szabó Fruzsina, Szabó Zsuzsa, Tóth Markó

Mátészalkai Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Nagy Eszter

Bodó Beatrix, Csuka József, Erdélyi László, Fogarasi Dávid Norbert, Gulyás Márk, Jakab János, Juhász Dávid József, Kutus Gábor, Lakatos Máté Attila, Lévai László Ádám, Mikolicz Barbara, Nagy Dzsenifer, Pallagi Dávid, Petrényi Péter, Székely Dávid, Petermanné Tamási Beáta, Tarcsa Mónika, Tóth Eszter

12. B

Osztályfőnök: Fórián Mónika

Czine Mihály, Eötvös Richárd, Erdei Gábor, Farkas Sándor, Gombita Tamás, Joó László, Kalucza János, Katona Richárd, Koncz Gergő, Madácsi Péter, Mocsár Dávid, Nagy Márk, Osztolyka Kálmán Gábor, Papp Richárd, Tatár Attila, Várkonyi Csaba

12. C

Osztályfőnök: Vékonyné Tóth Éva

Balogh Adrián Elemér, Balogh Klaudia, Banda Patrícia, Czifra Dominik, Czine Botond, Dara Henrik, Darvai Erzsébet Dóra, Füzessi Krisztián, Girch Anita, Jávori Krisztina, Jóni Csaba, Kiss László, Kondor Ádám, Molnár Szabolcs, Oláh Kinga, Patály Renáta, Rafael Péter Richárd, Soltész Dávid, Szabó Ádám, Szép Csaba, Varga Diána

12. E

Osztályfőnök: Úr Péter

Antal Ildikó, Bánhalmi Eszter, Bíró Beatrix, Bodó Béláné, Dienes Tibor, Fehér Tamás, Fórián János, Horváth Dávid, Kemenyiczki Ferenc, Kiss Gergő, Komár Levente Árpád, Meskó János, Pappné Horváth Katalin, Szabó Nikolett, Széles Tamás, Zsoldos László Bence

12/1. – Fodrász, optikaiüveg-­csiszoló

Osztályfőnök: Királyné Dorogházi Ágnes Erzsébet

Bak Katalin, Boda Kinga, Csürök Csilla, Farkas Olga Laura, Gere Boglárka, Horváth Julianna, Kovács Kitti, Matolcsi Friderika, Rostás Szimonetta Nikoletta, Stiránszki Csilla, Szoboszlai Balázs, Tomori Krisztina, Törös Zoltán Károly, Varga Barbara, Zámba Zsanett

12/2. – Hegesztő, bútorasztalos

Osztályfőnök: Szilágyiné Szalkai Katalin

Balogh Roland, Lakatos Adrienn Krisztina, Lévai Levente, Lévai Szabolcs, Páskuly Péter, Páskuly Richárd, Patály Sándor, Pradán László, Szabó Gábor, Varga Ádám, Varga István

11/1. – Asztalos

Osztályfőnök: Tankóczi László

Csipkés Róbert, Fekszi Márk, Gyügyi Norbert, Jóni Gyula, Kakuk Dávid, Lakatos Márió

11/2. – Gépi forgácsoló, hegesztő

Osztályfőnök: Bakó Adél Gyöngyi

Balogh Miklós, Balogh Norbert, Borbély Tamás, Eszenyi Dániel, Fábián Dávid, Farkas Balázs Lajos, Fekszi Ádám, Fodor Gábor, Gyémánt Benjámin, Horváth Áron, Jónás Lajos, Jónás Zoltán, Kádár Róbert, Király Krisztián, Kiss Arnold, Kovács István, Nagy András, Nagy Károly, Szűcs János

11/3. – Ács, kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Nagy Zoltán

Bagonyi Dániel Gergő, Bartha Dávid, Botos Zoltán, Jónás Sándor, László Béla, Rézműves Izsák Richárd, Szalai László, Szikora Balázs

11/4. – Központifűtés- és gázhálózat-rendszerszerelő, optikaiüveg-csiszoló

Osztályfőnök: Fekete Lajos

Botos Nikoletta Erika, Király Krisztián, Lázár Karolina, Samu Tímea, Szabad Róbert Dávid, Szegedi Krisztián

11/5. – Festő, mázoló, tapétázó, kárpitos

Osztályfőnök: Kiss Zoltán József

Demeter László, Kicsák Fruzsina, Lakatos Mátyás, Nyíri Orsolya, Oláh Norbert, Varga Árpád Dávid, Varga Zsuzsanna

Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A – Informatika

Osztályfőnök: Csontosné Mezőfényi Mónika

Antal Szabolcs, Balogh Georgina, Dán Tibor, Danó Mária Dzsenifer, Haga Eliza, Kiss Szabolcs, Kiss Tamás, Klement Dorina, Kovács Attila, Lengyel Dániel István, Nagy Richárd János, Piros Zsuzsanna, Rádi Abigél Inez, Szabó Beatrix, Szabó Bettina, Széplaki Sándor Patrik, Szolnok Norbert, Szücs Henrietta, Vakarcs Imre, Vakarcs Viktória

12. B

Osztályfőnök: Nyíregyháziné Misley Katalin

Andráska Ivett, Balogh Edina, Bársony Bence, Bartha Márk, Bíró Sándor, Darabánt Réka, Éles Patrik, Erdős Nóra, Filep Norbert, Filep Károly, Gergely Dávid, Grecz Hajnalka, Kapin Tamás, Katona László, Kosztya Dzsenifer, Kovács Norbert, Kovács Viktória, Lóczi Zoltán, Markovics Beáta, Markovics Dávid, Maticsák Dániel, Miksi Dorottya, Nagy Noémi, Radács Kitti, Szász Tamás, Tisza Dániel

12. C – Gépész

mat

Osztályfőnök: Szűcsné Kerti Éva

Fodor Ádám Zsolt, Gergely Bertalan, Gergely Szabolcs, Jablonkai István, Jakab Balázs, Juhász Attila, Kálmándi Gergő, Karmacsi Marcell, Katona Dávid, Katona István, Király Máté, Kósa Norbert Béla, Lakatos Gergő Gyula, Lévai Tamás, Orosi András, Polyák László, Sápi Tihamér, Sváb Roland, Tisza Máté, Tóth Szabolcs, Tóth Zoltán Péter

12. D – Közgazdasági

Osztályfőnök: Vékonyné Kovács Judit

Barkasz Gyula, Bulyáki Klaudia, Cseh Dalma, Imre Fanni, Kincs Attila, Kiss Beatrix, Kondor Barbara, Kondor Bettina, Kónya Kitti, Lakatos Fanni, Nagy Edit, Samu Viktória, Szűcs Alexandra Dóra, Telegdi Emese Mária, Tóth Dorottya, Török Szilvia, Zékány Enikő Dzsenifer

12. E – Rendész

Osztályfőnök: Sukta Erzsébet

Boros Csaba, Bulyáki Csaba, Deres Réka, Éles Martin, Gergely Máté, Jakab Edina, Katócz Bettina, Kiss Szabolcs Zsigmond, Kozma István Richárd, Lőrincz Petra, Nyövedi Sándor, Pethő Gábor, Repelik György Péter, Sváb Péter, Szabó Dominika, Szabó Dóra, Szabó Klaudia, Szilágyi Csaba, Szőke Gréta, Tisza Márk Levente, Torhán Marcell, Tóth Dzsenifer, Tóth Mónika Viktória, Vánczku Attila Áhim, Varga Attila, Varga Vivien, Vass Fruzsina

12. F – Humán

Osztályfőnök: Úrné Szűcs Éva Ivett

Berki Evelin, Budai Szimonetta Vanessza, Deák Dóra, Deák Mercédesz, Farkas Dzsenifer, Fekete Mira, Gaál Nikolett, Havacs Evelin Éva, Horváth Nóra, Huzrik Andrea, Jánszki Csilla Katalin, Juhász Alexandra, Kertész Edina, Kiss Fanni, Kovács Szilvia, Pályi Edina, Petrucz Fanni, Porkoláb Adrienn, Sarkadi Fruzsina, Sarkadi Vivien, Szabó Regina, Szabó Vivi, Vári Dalma, Veres Alexandra

12. G – Informatika

Osztályfőnök: Szemánné Bulyáki Ildikó

Horváth Judit, Horváth Nikoletta, Kicska Tibor, Király Melinda, Kovács Tamás, Lemák Barbara, Mátyás Alexandra, Szántó Sándor, Szolnoki Anikó, Szolnoki János, Ujfalusi Ádám, Varga Dóra

Mátészalkai Szakképző Iskola és Kollégium Székhelyintézmény

12. A

Osztályfőnök: Szondi Gábor

Antal Barbara Kitty, Antal Fanni Krisztina, Biró Csenge, Csőke Anita, Demeter János, Dézsi Evelin, Gergely Norbert, Haga Sándor, Ilosvai Bence, Komoróczki Norbert, Lakatos Bianka, Lyáh Angelika, Pál Alex Lajos, Pankotai Róbert, Papp Nikoletta, Sinka Zsolt, Szabó Richárd, Varga Enikő Mariann, Varga Lajos, Varga Viktória

12. B

Osztályfőnök: Mihók László

Bálint Valentin László, Dibáczi József, Halász József Richárd, Hidvégi Csaba, Horváth Sándor Roland, Kiss Szabolcs, Loncsák Lóránd Levente, Májuk Zsolt, Murguly Sándor, Nagy Árpád, Nagy Gergő, Papp Krisztián Lajos, Piros Dávid, Sinka Tamás, Sustyák Attila, Szilágyi Tibor

12. C

Osztályfőnök: Tóthné Nagy Anikó

Balogh Dalma, Czine Fatime, Farkas Kitti, Feka Klaudia, Görbe Edina, Harbula Boglárka Zsuzsanna, Jónás Ágnes, Kovács Barbara, Kovács Bianka, Lakatos Lajos, László Márk, Orosz Zoltán Zsolt, Papp Ajtony, Patály Vanessza, Pethő Róbert, Pokol Tímea Éva, Svecz Adrián, Timári Erika

12. E

Osztályfőnök: ifj. Jeney István

Dienes Tibor, Fazekas Erzsébet Julianna, Fetter Lajos, Jakab Tamás, Jónás Beáta, Katona Bence, Kondor Ágnes, Meskó János, Pelyvás Csaba, Szabó Miklós, Szondi Tamás, Tóth Szilvia

12/1. – Férfiszabó, bútorasztalos Osztályfőnök: Jászay Andrea

Csóka Erzsébet, Farkas Bence, Fazekas Réka Fanni, Fenyvesi Tamás, Filep Mihály, Huszti Vivien, Opre Csaba, Páskuly Klára, Sós Ildikó, Zékány Gábor Márk

12/2. – Hegesztő, központifűtés- és csőhálózat-szerelő

Osztályfőnök: Bányász Mariann

Bíró Attila, Bíró Norbert, Bíró Renátó Lajos, Egresi Tibor, Horváth Dávid, Huszti Miklós, Illés Tamás, Katona András, Oláh Krisztián, Szabó Ferenc, Szabó László, Szakács Márk Miklós, Szalai Sándor, Tóth Ákos, Tóth András Gergő, Tóth László, Tóth Róbert, Varga Gábor

12/3. – Ács-állványozó, kőműves Osztályfőnök: Csatári István

Boros Dezső Miklós, Csáki Márk, Csiki Béla, Dudics Márk, Fagyal János, Görög Tibor, Kalocsai Márk, Kalucza Zsolt, Kóczé Pál, Komár Levente Árpád, Kovács Tamás, Sánta Róbert, Szalai József, Szilágyi Roland, Tóth Dávid

12/4. – Fodrász, optikaiüveg-­csiszoló

Osztályfőnök: Vilmos János

Badar Anita, Bakk Orsolya, Csuka Veronika Katalin, Jakab Nikolett, Jávori Anikó, Kiss Éva, Kozák Barbara, Lengyel Fruzsina, Lólé Sándor, Lukács Fanni, Magyari Beatrix, Papp Eszter, Szalai Anikó, Szilágyi Ágota, Tamás Vivien Krisztina, Tóth Vanessza, Vincze Anikó, Zékány Árpád Tamás

Asztalos, férfiszabó

Osztályfőnök: Tarapcsák Károlyné

Bartha Dávid, Botos Teréz, Farkas András, Lakatos Attila, Lakatos Barnabás, Mester Levente Ákos, Szabó Melinda, Tóth József

11/4. – Hegesztő, gépi forgácsoló Osztályfőnök: Gaál György

Árvai Dávid, Budaházi Krisztián, Czipa András, Hajnal Krisztofer, Jónás Richárd, Kondor Dávid, Laskai Dániel, Németh Tamás, Papincsák István, Papp Norbert, Ragó Attila, Sebők Zoltán Krisztofer, Simon Márk, Szabó Erik, Varga Márk

11/5. – Ács, kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Kövendy Zsoltné

Balogh János, Bartha József, Bíró Sándor, Galyas Zoltán, Jéri Dezső, Kalucza Roland, Karászi Edvin Valentin, Király János Dániel, Kuritár Dávid, Laczkó Zoltán Álmos, Lázár József, Nagy Ádám, Simák László, Szalai Zoltán, Tóth András Árpád

Nagyecsed

Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Berettyán Gábor

Balogh Patrícia, Csorba Csaba, Dobos Krisztián, Farkas Viktória, Kovács Ivett, Kósa László, Nyiri Fanni Mária, Papp Zsolt, Pribilián Éva, Sarkadi Klaudia, Szabó Renáta, Szilágyi Barbara, Sztojka Benjamin, Szucsik András, Szűcs Gusztáv, Szűcs László, Tóth Attila Zsolt, Tóth Róbert, Tóth Zoltán Richárd, Török Barbara

Nagykálló

Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium

12. B – Hatosztályos gimnázium

Osztályfőnök: Papp László

Balogh Kinga, Bódi Krisztián, Czagány Zoltán, Dudás Gréta, Fazekas Gábor, Harazi Roland Dávid, Juhász Balázs, Kiss Gergő, Konyhás János, Lukács Viktória, Patkós Eszter, Pálinkás Fruzsina, Petrovics Emese, Plangár Csilla, Porcellán Ákos, Revák Alexandra, Szíjjártó Leonetta Zita, Tamási Dávid, Tóth Krisztina

12. D – Általános-dráma tagozat

Osztályfőnök: Szuhi Erika

Barabás Krisztina, Beri Márk, Bota Csilla, Járdány Patrícia, Magyar Fanni, Nagy Bianka, Nedeczki Annamária, Pető Márkó, Szondi Bence, Szűcs Andrea, Timándi Viktória

13. A – Magyar–német két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Farkasné Mikita Judit

Buj Andrea, Bukta Gabriella, Csontos Krisztina, Farkas Krisztina, Gargya Rita, Girhiny Anna Mária, Gulya Nikoletta Judit, Jugovics Petra, Kócs Kamilla Mária, Kósa Bettina, Kovács Kitti, Kovács Nikoletta, Mészáros Attila István, Nagy Bence, Pellei Vanessza, Plajos Eszter, Réti Szabina, Sitku Nikoletta, Szabó Alexa, Szabó Lilla, Szőke Kitti, Szücs Nikolett, Takács Nikoletta, Takács Sarolta, Törő Gréta

13. C – Angol–informatika osztály

Osztályfőnök: Lelesz László

Benke Richárd, Boros Bettina, Bukta Diána Gabriella, Czimre Dávid Patrik, Csizma Márk, Ducsai Dóra, Erdélyi Olívia, Fodor Stella, Fodor Vanda, Fosztó Tünde, Fülöp Dominik, Ignéczi Erika, Jakab Szabolcs, Juhász Anna, Katona Szabolcs, Májer Mercédesz, Némedi Gabriella, Rácz Kinga Zsófia, Rehócsin Gergő, Sós Eszter Ágnes, Sveda Tamás, Szőllősi Viktória, Tóth Fanni, Tóth György Bence, Tóth Tibor, Velicskei Kinga, Végvári Patrik Sándor

Mátészalkai Szakképzési Centrum Budai Nagy Antal Szakközépiskolája

12. A

Osztályfőnök: Munkácsi Gyula

Volt osztályfőnök: Munkácsi Gyuláné

Csordás Dóra, Dénes Attila Richárd, Egry Zoltán Ferenc, Flórika Eliza, Gebri József Viktor, Gurcsák Márk, Győri Vanda, Horváth Vivien, Jécsák Dániel, Láczó Nikolett, Magyar Ivett, Mátyus Balázs Sándor, Merczel Csilla, Nagy Enikő, Pál Katalin Regina, Széplaki Hajnalka, Szilágyi Orsolya, Szurcsik Vendel, Váradi Melinda, Varga István, Végvári Vivien, Vitai Szabolcs

12. B

Osztályfőnök: Tóth László

Antal Anett, Asztalos Nóra, Balogh Martin, Bódi Tamás Attila, Cselenyák Judit, Csóka Edina, Duka Renátó, Fejes Gergő, Hibján Zoltán, Jakab Attila, Jónás Balázs, Kacsur Attila, Kincs János, Kovács János Martin, Kovács Richárd, Kozlok Fanni, Kozma Szilvia, Lakatos Attila, Markovics Adrienn, Mészáros Gergő, Nagy Fruzsina, Pásztor Ádám, Patka Florentin, Pituk Patrícia, Sebők Pál, Soós Dávid, Steszkó Gréta, Szondi Áron, Török Gergő, Tunik Gréta Zsuzsanna, Zováth Klaudia, Zsadányi Anita

12. C

Osztályfőnök: Fehérné Somogyi Tünde

Baglé Richárd, Bagoly Máté, Bezdán Fanni, Bódi István, Boros Gábor, Bulyáki Gabriella, Dienes Zoltán, Hernádi Adrienn, Kiss Melitta Dorina, Kozák Titanilla, Kurucz Renáta, Lévai Hajnalka Sztella, Magyar Bettina, Mák Kinga, Miklósi Enikő, Németh Nikolett, Ruszinkó Gábor, Sitku Csaba, Sőrés Andrea, Szondi Ivett, Szűcs Brigitta, Varga Ivett, Zilahi Bianka

Mátészalkai Szakképzési Centrum Kállay Rudolf Szakiskolája

11. A – Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Pámerné Erdélyi Andrea

Balogh Krisztina, Csirinyi Tamara, Ferenc Bianka, Gunyecz Cintia, Horváth Julianna, Kiss Szilvia, Major Vivien Irén, Mohácsi Enikő, Rézműves Nikoletta, Siket Tivadar, Simicsku Tímea, Szilágyi Kinga Alíz, Tóth Duka Kitti

11. B – Bádogos

Osztályfőnök: Papp Istvánné

Dubász János, Klapka János, Kurucz Dávid, Stadler Dániel

11. B – Kőműves és hidegburkoló

Borsi Zoltán Ákos, Burkó Szilveszter, Csiki Krisztián, Nagy Martin, Pacza János, Pallai Szabolcs, Szente Zsolt, Tóth Pál Patrik

11. C

Osztályfőnök: Pótorné Sőrés Ágnes

Szakács: Balog Nikolett, Csendi Pál, Fűrtös Gabriella, Gajdics Edit Anna, Jaczina Edina, Megyola Dávid Márk, Tóth Roland, Vásárhelyi Róbert Richárd, Vinkler Margit

Pincér: Ferenczi Éva, Vass Beatrix

Nyírbátor

Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola

12. A – Emelt szintű informatika tantervű osztály

Osztályfőnök: Szegedi Károly

Baricsán István, Batai Bence Sándor, Beri Dóra, Bochis Dániel, Bulyáki Attila, Csák Dániel, Girászi Gábor, Haklik Csaba Gergő, Miklósi Zsolt, Mogyorósi Gábor, Nagy Péter István, Papp Károly, Pintye Petra, Scheibli Beáta, Szép Zsolt

12. B – Vendéglátás-idegenforgalom szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Meggyesi Attila

Beri János, Botos Enikő, Dzsudzsák Kristóf Roland, Fülöp Tamás, Harcsa Anita, Hardi Attila, Illés Dávid Tibor, Kazsamér Richárd, Markos Márk, Muzsák Dalma, Nyisztor Edit, Popovics Enikő, Preg István Erik, Rostás Tünde, Sivadó Hajnalka Mariann, Szabó Bence, Szabó Boglárka, Vasvári Dorina

12. F – Nyolcosztályos gimnázium

Osztályfőnök: Csonka Éva

Ascsillán Anett, Balogh Adrienn, Balogh Bettina, Fekete Helga, Kiss Fanni, Kiss Réka, Kovács Imola Lilla, Kujbus Balázs, Láng Márk Mihály, Lengyel Bence, Likvácsik Dávid, Máriás Csenge, Piskóti Dóra, Polyák Eszter, Popovics Tamara, Sánta Marcell, Szeles Balázs, Tóth Marcell, Ujfalusi Erik Ferenc, Varga Ákos László, Végvári Bence

13. D – Emelt szintű angol és német nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Bákonyi Zsuzsanna

Bagdi Boglárka, Barna Marcell, Bodolai Milán, Fekete Bernadett, Hajdú Csaba, Imre Gyula Bence, Józsa Kamilla, Kanálos Cintia, Kiss Máté Ferenc, Koleszár Enikő, Kondás György, Kovács Csaba, Matolcsi Miklós, Mihaliczku Loretta, Molnár Máté, Palicskó Mercédesz, Paulik Zoltán, Peleskei Dávid, Sebők Edit, Sepovics Anett, Siket Dániel Márk, Szegedi Zsanett, Szvára Ádám László, Tóth Fruzsina, Vasvári Brigitta, Vonza Zsófia

Éltes Mátyás Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Gyermek­otthon, Kollégium és Pedagógiai Szakszolgálat

10. C

Osztályfőnök: Lehoczky Péter

Belicza Bence Péter, Csurka Gyula, Horváth Mária, Jónás József, Kecskés József, Lakatos Enikő, Szécsi Tibor

ÉA. 12.

Osztályfőnök: Papp Annamária

Horváth Nikoletta, Orosz András, Toldi Zsuzsanna

12. – Szobafestő

Osztályfőnök: Puskásné Veres Ágnes

Bíró Attila, Lakatos Róbert, Szabó Krisztián

12. – Parkgondozó

Osztályfőnök: Némethné Enyedi Katalin

Árvai József, Balla Klaudia, Fazekas Dávid

12. – Tisztítástechnológiai szakmunkás

Osztályfőnök: Lengyel Tamás Jánosné

Demeter Adrienn, Mocsár Katalin, Nagy Júlia, Székely Gábor, Valki Renáta

12. – Textiltermék-összeállító

Osztályfőnök: Garancsi Erika

Balogh Evelin, Fekszi Viktória, Jakab István, Jónás Erzsébet

Mátészalkai Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Középiskolája, Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Szakközépiskola

13. B – Informatika

Osztályfőnök: Vitár Tamás

Adorján Csaba, Bokor Gábor, Diczkó Attila, Gergely Fanni, Jóni Péter Miklós, Karczub Miriam, Kerezsi Tamás Zoltán, Kiss Csaba, Kiss Dávid, Lálóczki Máté László, Nagy Roland, Papp Csaba, Pável Gergő, Polgári Zsolt István, Puskás Zsolt, Szim Richárd Attila, Tóth Szabolcs, Turgyán József, Váradi Richárd, Vasvári Dániel, Vislóczki Dániel

12. C – Kereskedelem-marketing

Osztályfőnök: Szűcsné Bakó Beáta

Bélbász Richárd, Harsányi Gréta Éva, Hlács Gréta, Horváth Dzsenifer, Horváth Enikő, Kinál Gábor, Kozák Gizella Mária, Mitruska Georgina, Mocsár Adrienn, Oláh Henrietta, Orosz Dávid, Sebők Gabriella, Szim Viktória, Szűcs Dorottya, Tomorszki Rita

Szakiskola

11. D

Osztályfőnök: Belicza János

Ipari gépész: Balogh Attila, Bárd Ákos, Beri Krisztián, Nógrádi Gábor, Réti Mihály, Tóth Viktor

Karosszérialakatos: Bakonszegi Levente, Boros Ádám, Bucskó Ferenc, Horváth Zsolt

11. E

Osztályfőnök: Májer János Zsolt

Kőműves és hidegburkoló: Horváth István, Szilágyi József, Szilágyi Krisztián, Szilágyi László, Varga Richárd

Asztalos: Barcsik Szilárd, Éles Balázs, Nagy Sándor, Papp László, Rák Máté

11. F – Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Bunya Györgyné

Danó Cintia, Gergely Noémi, Juszku Bianka, Kiss Alexandra, Kiss Melitta, Lakatos Róbert, Tóth Alexandra, Tejfel Petra, Vadon Judit

Eladó

Osztályfőnök: Gáll Erika

Dorogi Mariann, Haga Patrik, Hegedüs Enikő, Ivánkú Boglárka, Jónás Tímea, Karászi Ramóna, Mészáros Melitta, Sebők Enikő, Szakács Gyöngyi Bernadett, Varga Viktória Ilona

11. G

Elektromos gép és készülék szerelő

Osztályfőnök: Kónya József

Pályi Dávid, Sebők Dávid, Sebők Zsolt, Szilágyi István

Villanyszerelő

Osztályfőnök: Balogh Andrea

Bakró György, Beri András, Botos Rómeó, Lakatos Csaba, Rebrei Tamás Levente, Tóth Dávid

11. H

Osztályfőnök: Bihari Tímea

Női szabó: Balogh Amanda, Horváth Alexandra Zsuzsanna, Pataki Nikolett, Varga Angelika

Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő: Jászai István, Mészáros Máté, Rácz Zsolt, Rostás Richárd, Serbán Richárd

12. D

Osztályfőnök: Vékonyné Tóth Mária

Géplakatos: Csiki Dániel, Csiki Zoltán, Kozma Gergely János, Nagy Dávid, Szilágyi Vince, Szucsányi Tibor, Varga Richárd

Karosszérialakatos: Balogh Roland, Danó Márk, Gáll Richárd, Pál Richárd, Pályi Tamás, Szilágyi Andor

12. E – Bútorasztalos

Osztályfőnök: Baracsi Norbert

Borsi György Máté, Borsi Sándor György, Fürtös Norbert, Rézműves Arnold Richárd, Szemán János, Szilágyi Sándor Richárd

12. F

Osztályfőnök: Karczubné Balogh Beatrix

Szociális gondozó és ápoló: Balogh Alexandra, Balogh Anita, Fürtös Nikoletta, Horváth Andrea, Kállai Klarissza, Kiss Marianna, Pável Dalma, Széplaki Anett, Toldi Enikő, Vadász Tímea, Veres Nikolett, Zsigó Kitti Szabina

Elektromos gép és készülék szerelő: Farkas Attila, Kurucz Roland, Oláh Tibor, Sebők Márk

12. G

Osztályfőnök: Szabóné Trifuj Alíz

Női szabó: Balogh Cintia, Beri Anita, Gergely Rita, Haga Jolán

Élelmiszer- és vegyiáru-eladó: Beri Zsanett, Hatvani Nikolett, Kiss Nikoletta, Sebők Anasztázia, Sebők Ildikó, Szilágyi Anna, Szilvasán Alexandra, Tejfel Zoltán Endre, Váradi Anett

12. H

Osztályfőnök: Veszprémi Zoltán

Hűtő- és klímaberendezés-szerelő, karbantartó: Balla Ádám Antal, Lovász Attila Dániel, Sebők Miklós, Sivadó Richárd, Támba Dávid

Villanyszerelő: Bakk János, Jenei László, Kelemen János, Kupecz Roland, Mészáros Sándor, Oláh Gergő Tamás, Papp László, Regán Ferenc Krisztián, Terdik Tibor, Tóth Zsolt

Érettségi utáni szakképzés

2/14. – Automatikai technikus

Osztályfőnök: Csoba László

Bacskó Márk, Gyémánt Attila, Kiss Ádám, Máté Máté, Simon Dénes

Nyíregyháza

Abigél Többcélú Intézmény

11. C

Osztályfőnök: Pálné Gönczi Erzsébet

Berndt Orsolya Éva, Kerepesi József, Lakatos Klaudia, Markocsány Nikoletta, Meggyesi András János, Petrován Donát Zoltán

12. C

Osztályfőnök: Pálné Gönczi Erzsébet

Baktai Vanessza, Kiss Ákos, Kóka Dalma Evelin, Kovács Dóra László, Klaudia Mónika, Nagy Zsuzsanna, Nyalka Krisztián, Szabó Tímea, Teremi Rajmund, Zocsák Sándor

12. D

Osztályfőnök: Sántáné Blanár Beáta

Ádám Attila, Ádám Dénes, Bákonyi Barbara, Benyusz Fruzsina, Bódi Barbara Vivien, Bodó Krisztián, Cserfalvi Regina, Csicsák Katalin, Dugasz Ákos, Ferenczi Beatrix, Fésüs Dominik, Gyüre Klaudia, Horváth Achilles Dávid, Horváth Csaba, Juhász András, Lakatos Tünde, Lovas Evelin, Lukács Bettina, Nagy Mónika, Oláh Péter, Radó Ramóna, Resán László Patrik, Silye Vanda Alexandra, Szilágyi Anna, Takács Ágnes, Terhes Dávid, Turcsán Gábor, Veres Sándor

13. A

Osztályfőnök: Siska Péter

Doka Jenifer, Fábián Bettina, Fekszi Nóra, Gál Szilvia, Hegyes Dániel, Hutkai Adrienn, Ignácz Vivien, Magyar Evelin, Matlag Andrea, Nagy Katalin, Nagy Noémi Irma, Pauliscsák Dávid, Rabóczki Márta Mária, Szarvas Regina, Szilasi Gergő Soma

13. B

Osztályfőnök: Kövesdi-Moldván Ildikó

Kardos Krisztián, Kató Tímea, Máté Anikó, Mirájder Szimonetta, Pazonyi Dóra, Vislóczki Viktória, Zalánfi Mariann

Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

8/12.

Osztályfőnök: dr. Tomcsikné Császári Viktória

Balogh Barbara Nóra, Barnóth Róbert, Birta Alíz, Chrenkó Máté, Dió Borbála, Domokos Attila, Ferenczi Raymund, Hajzer Szabolcs, Hegyes Dóra, Juhász Dorottya Tünde, Komlósi Coral, Kovács Alexandra, Magyar Fanni, Marozsán Norbert, Ötvös Gergely, Szakáts Liza, Szilágyi Renáta, Szulimán Bence, Tordai Ákos, Varga Dóra Noémi, Varga Péter, Vengrinyák Patrik Ákos, Zou Tianci

4/12.

Osztályfőnök: Palkovics Borbála

Agócs Zsolt, Angyal Laura, Angyalosy Ádám Zsombor, Balázs Boglárka, Balázs Eszter, Balyi Dorottya, Batta Gábor, Bodó Boglárka, Czirják Péter, Farkas Zoltán, Farkas Zsuzsanna, Galata Noel, Gerzsenyi Bence, Hanuscsák Zsolt, Hegedűs-Bacskai Nelli Kitti, Illés Tamás, Kertész Róbert, Kiss Andrea, Kiss Andrea, Kiss Krisztián, Krisztián Zsolt, Lencsés Fanni Eleonóra, Nagy Tamás, Nemes Fanni, Pacaj Xénia, Pócsi Franciska, Popenko Karolina, Radics Dóra, Radvánszki Fruzsina, Ruzsinszki Patrik, Sipos Ildikó, Szabó Gergő, Szanyi Dominika, Szanyi Flóra, Ujlaky Balázs

Bethlen Gábor Gimnázium

Osztályfőnök: Gulyás Csaba

Berényi Barnabás, Berta Máté, Dupai Éva Gabriella, Gáll Eszter, Giliga Ádám, Gulyás Fruzsina, Kapin Patrik Gergő, Ko­vács Ákos, László Andrea, László Fanni, Molnár Benjámin, Papp Bence, Ragó Bettina, Szabó Benjámin, Szilágyi Fruzsina, Szilágyi Gréta, Varga Aida Lejla

Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola

3/11. C

Osztályfőnök: Darkó András

Kertész: Bata Dániel, Csillag Tibor, Nagy Sándor, Palicz Patrik Dániel, Pap Gergő, Pásztor Katalin, Porkoláb Soma, Sarecz Máté, Szabó Imre, Szedlár Zoltán Ferenc

Gazda: Balogh Gábor, Frecska Roland, Gál József, Gyulai Bence, Hricz László, Károlyi János Szilveszter, Majoros József, Mányák Cintia, Mányák Roland, Mészáros Szabolcs, Mező Gábor, Nagy Máté, Szentesi Gábor, Szloboda Tamás, Szőllősi Anikó

12/A – Szakközépiskola

Osztályfőnök: Pótor Ferenc

Ádám Tibor, Asztalos Zsanett, Borai János, Csontos Zoltán, Csutak Nándor, Farkas Vivien, Fodor Gréta Dominika, Gyúró Nikoletta, Hruska Richárd, Kiss Enikő, Kormos Olivér, Kovásznai Hajnalka, Molnár János, Nyíri László, Papp Kitti, Sarka László, Szántai Marianna Zsuzsanna, Tóth Laura, Varga Károly Ákos

2/12. C – Gazda

Osztályfőnök: Tóth Pál

Barcza László, Dankó István Dávid, Husgyaván Zoltán, Káté Arnold, Káté Richárd, Kiss Gergő, Kiss Tamás Zoltán, Kobzos Tibor, Kostyál Cintia, Kukucska László, Lukács Gergő, Morauszki András, Nagy Imre Lőrincz, Papp László, Pelles Roland, Szilágyi Andrea.

Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Tiszaberceli Mezőgazdasági Szakképző Iskolája

3/11. H – Gazda/építészet

Osztályfőnök: Tarjányi Miklós

Balogh István, Balogh Izabella Julianna, Balogh Katrin Mária, Balogh Máté, Czene Krisztián, Jónás Melinda, Kalderál Sándor, Kálya Adrienn, Lakatos János, Nagy Amália, Novák Eszter Zsuzsanna, Petró László, Vargáné Budai Szandra

Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Nagy József

Csala Zsófia, Csorba Réka, Franczel Zita, Horváth Kíra, Huczman Dalma Blanka, Konzili Dávid, Kovács Ákos, Lovász Dorina Tímea, Nagy Izabell, Nagy Zsaklin, Rudokasz Dávid, Seres Fanni Sára, Soltész Eszter, Szakál Zsanett, Vincze Márton Lajos, Zentai Lili

12. B

e

Osztályfőnök: Stahorszki Krisztina

Bakó András, Bencze Dina, Bor Vivien, Csaholczi Atilla, Dajka Dominik, Gurbán Tamás, Haga Regina, Kerekréti Gábor, Lengyel Petra, Lengyel Sándor, Palicska Bálint Kornél, Papp Dániel, Papp Eliz, Simkó Panna, Sitku Attila, Tudlik Bence

12. C

Osztályfőnök: Dubóczkiné Urbán Erzsébet

Burik Ádám, Csonka Zsanett Fanni, Kovács Abigél Anna, Lanter Patrik, Lövei Lejla, Papp László, Princz Bence, Sipos Bence, Szabolcsi Viktória, Szekér Lilla, Tamás Zsolt, Tolnai Tibor Boldizsár, Ujhelyi Dalma, Veszeli Bence Ákos

12. D

Osztályfőnök: Karafa Sándor

Bacskai Gitta, Baka Levente Lajosovics, Barna Renáta, Biri Bence, Botrágyi Valéria, Csercsa Sándor, Deme Tamás, Fekésházy Levente, Gábor Gergő, Gáll Barnabás, Gerják Dorottya, Gincsai Petra, Győri Zsolt Dániel, Gyulai Orsolya, Jáger János, Jakab Mátyás, Jónás Beatrix, Kéninger Tünde, Makara Noémi Beáta, Maroda János, Molnár Mátyás, Pozsonyi Andrea, Pusztai Gábor, Szilágyi Bálint, Teremi Dániel, Tolnai Ferenc, Trenka Armandó, Udvari Zsófia, Zsiros Réka

13. C

Osztályfőnök: Csorbáné Bánfalvi Márta

Benke Márton, Huszti Tamás, Keresztes Bettina, Kobzos Cintia, Komári Gabriella, Magyar Regina, Miklós Vivien, Nagy Alexandra, Nagy Izabella Kinga, Néző Mercédesz, Pál Attila Antal, Pazár Alex, Pazár Bence, Péter Eszter, Pethe Viktor István, Rácz-Bokri Gréta, Rácz Eszter, Radvánszki Martin, Sándor Attila Sándor, Tóth Veronika, Vigh Zsanett, Zhao Dávid

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

8/12.

ev

Osztályfőnök: Hlatky Attiláné

Borsi Barbara, Borvíz Attila, Dudás Bence, Duljánszki Diána Tünde, Enyedi Norbert Tibor, Fialkina Darina, Fodor Dávid Tibor, Gaál Benedek, Gyurján Fanni, Jeney Viktória, Kaplonyi Zsolt, Kiss Balázs Tibor, Ling Tamás, Mezei Boglárka, Papp Dániel, Petrikovics Polett, Skrabák Julianna, Soltész Máté, Szabó Gergő, Szabó István, Szabó Terézia, Szilvási Zoltán, Takács Tekla, Tóth Dániel, Urr Laura, Veres Áron Artúr

4/12.

Osztályfőnök: dr. Pénzesné Fekete Henriett

Ács Patrik, Augusztinyi Dóra, Bak Tícia, Bankó Mihály Ákos, Csoma Szandra, Fodor László Demeter, Hajdu Eszter, Incze Andrea, Kiss Anita, Koczogh Kitti, Koleszár Csilla, Kovács Debóra, Maczkó Ákos Zoltán, Markos Adrienn Kitti, Mészáros Orsolya, Módy Virág Viola, Pekola Nikolett, Pócsik Bettina, Rézműves Petra, Rozinyák Zsófia, Smid Zoltán, Szabó Barbara, Széles István, Szendrey Boáz, Tóth Miklós Gergely, Türk Bettina

5/13.

Osztályfőnök: dr. Oroszné Herczeg Anna

Csilya Enikő, Csorba Eszter, Kárpáti Ádám Csaba, Kovács Ádám, Kruppa Magdolna, Laczkószky Kinga Angéla, Logojda Jaroszláv, Nyeste Zsófia, Ruzsinszki Norbert, Simon Tibor, Sipos Ferenc, Szabó Flórián, Szuchánszki Zsófia, Türk Barbara

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Csabainé Kocsis Szilvia

Albrecht Lilla, Barabás Réka, Besenyei Blanka, Besenyei Dorina, Bugya Zsófia Mária, Dankó Mihály, Danku Eszter, Galambosi Fanni, Halász Máté, Homicsko Renáta, Horváth Alexandra, Jakots Luca Dorottya, Karászi Dániel Csaba, Kicsák Zoltán, Kiss Balázs, Kiss Barnabás, Kiss Fanni, Kóth János, Kovács Balázs, Kovács Péter Tibor, Kovács Réka, Kulánda Roland, Marcsek Adrienn Fanni, Marosi Fanni, Molnár Dorina, Molnár Vivien, Móricz Ágnes Virág, Páll Flóra, Papp Máté, Pelle Fanni Noémi, Polgár Judit Dalma, Sajtos Dóra, Szabados Boglárka, Szekeres Bettina, Torma László Márk, Tóth Natasa

12. B

Osztályfőnök: Nagyné Balla Judit Marianna

Bardi Zsófia, Csabai Gergely László, D. Szűcs Dóra, Farkas Dóra, Farkas Tamás, Feró Dóra Zsófia, Garai Polett, Harascsák Ádám, Hegyes Gergő, Jakab József Gergő, Kató Petra, Kelemen Rebeka, Király Balázs, Kocsis Fanni, Kozma Barbara, Kriston Zoltán, Lukács Máté, Márföldi Bíborka, Marsai Nándor Krisztián, Mikolai Sára Anna, Molnár Annamária, Nagy Fruzsina, Pankotai Dalma Imola, Réthi Leonóra, Rozman Kata, Sebők Marcell, Szakolczai Dóra, Tóth Bence Bendegúz, Vajda Lilla

12. C

Osztályfőnök: Bárdosi Éva

Bagdi Marianna, Balázs Gergő Attila, Bánfi Bence Péter, Baraksó Kinga, Békési Ádám Norbert, Benics Dóra, Dajka Vivien, Faur Klaudia, Fodor Dominika, Gál Tibor, Herczku Dániel, Kiss Boglárka, Kovács Alexandra, Kovács Dóra, Kurinszki Dávid, Madai Ágota, Nagy Anita, Nagy Levente, Nagy Tímea, Nyeste Andrea, Pető Balázs, Rabb Dóra, Sayej Petra, Sóvágó Csilla Dóra, Szabó Klaudia Bernadett, Szaszala Eszter, Tomasovszki Anna Evelin, Tóth Márton, Treszkai Zsófia, Vajkó Nelli, Varga Bettina, Vastag Rajmund, Zoltai Cintia Bianka, Zsoldos Enikő

12. D

Osztályfőnök: Safrankuné Palombi Csilla Ildikó

Barkaszi Fanni, Bilanics Bálint, Csécsi Petra, Csipkés Csenge, Dajka Márk, Guti Szabolcs, Halmos Petra Marica, Helmeczy Levente, Hernádi Anett, Juhász Dorina Kitti, Kabai Anett, Kánya Péter, Károly Róbert, Kerékjártó Dalma, Kovács Flóra, Kubovics Petra, Mátyás Barbara, Meczner Mátyás, Módis Emese, Mudri Csenge Kriszta, Nagy Dorottya, Petró Eszter, Pilinszki Levente Zsolt, Plébán Viktória, Selesztov Benjámin, Simon Fanni, Szabó Álmos Zsombor, Szabó Judit, Szántó Marcell, Szokol István, Szopkó Barbara, Tomcsik Eszter Mária, Tóth Eszter, Tóth Márton, Vadász Ágota Adrienn, Ware Anna Julia

(A névsort holnap folytatjuk.)


Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!









hirdetés