Íme a megyei ballagók névsora! – 3. rész

Akt.:
Íme a megyei ballagók névsora! – 3. rész
© Fotó: KM
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.

NYÍREGYHÁZA

Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium

13. – Táncművészeti osztály

Osztályfőnök: Tóthné Jeles Ágnes

Bari Dóra Gabriella, Bistey Attila, Bogár Edina, Csató Zsombor Csaba, Domonkos Vivien, Fedor Sarolta Lilla, Haller Dorisz, Iusco Bernadett, Kéki Sándor, Kiss Eszter, Kiss Norbert István, Kondráth Kinga, Krupár Luca, Lantos András, Márföldi Bea Emese, Markót Levente, Mészáros Petra, Molnár Krisztina, Nagy-Kasza Kristóf, Rácz Andrea, Szegvári Laura, Takács Bianka Rebeka

13.– Képző- és iparművészeti osztály

Osztályfőnök: Jeszenszki András

Aros Tímea, Balázsi Kornélia, Bányácskai Eliza, Bogár Szilvia Enikő, Bódor Gergő Ádám, Bori Eszter, Geszten Alexandra, Gyöngyösi Viktória, Hajdu Beáta, Illés Klaudia, Kovács Kincső, Kuknyó Estilla, Kurucz Dzsenifer, Pilik Rita Kata, Pisla Réka, Poór Marianna, Prokaj Valentina, Rudolf Roxána, Serbán Ágota, Spisák Bence, Szentesi Katalin, Szűcs Péter Gara, Tűzkő Zsófia, Udvari Boglárka Éva, Ujj Dorottya, Vízkeleti Stefánia

13. – Zeneművészeti – táncművészeti osztály

Osztályfőnök: Mártha Balázs

Kiss Kornélia, Kóczon Kornél, Kópis Henrietta, Molnár Zsanett, Nagy Renáta, Pataki Dóra Anna, Papp Erika, Pethő Bettina, Pápai Bianka, Pokoraczki Panna Dóra, Sigmond Abigél, Szabad Balázs, Titkó Sándor

12. – Képző- és iparművészeti osztály

Osztályfőnök: Tanka Henriette

Albert István, Baktai Edina, Belme Anikó, Dolhai Dóra, Fekete Noémi Kinga, Gergely Réka, Hevele Sára Judit, Józsa Klaudia, Kanyári Zsombor, Kovács Ákos, Kovács Laura, Lakatos Kitti, Lakatos Laura, Macsuga Bianka, Milcsevics Alexandra, Mohácsi Eszter, Nagy Eszter Petra, Orosz Gergő, Petruska Nikolett, Poór Írisz Rita, Puki Polett, Szender Milán, Szmolka Fanni, Szőlősi Fruzsina, Támba Vince, Torkos Barbara, Tyurin Dániel, Virág Gergely

12. – Zeneművészeti-képzőművészeti-táncművészeti osztály

Osztályfőnök: Hajdu Katalin

Benedek Ádám, Béres Enikő, Bihari Fruzsina, Bugya Sára Zsuzsanna, Décsei László Botond, Dorka Dóra, Fodor Erik, Füzesi Teodóra, Gavallér Petra, Horváth Virág, Koncsol Kamilla Flóra, Mató Mariann, Nagy Attila, Pengő Dominika, Schroff Szilárd, Smid Dalma, Szabó Fanni, Szollár Fanni Beatrix, Vigh Szilvia Ágnes, Zagyi Marianna, Zorgel Enikő

12. – Táncművészeti osztály

Osztályfőnök: Csurák Ildikó Júlia

Balázsi Doloresz, Bereczki Bence Zsolt, Bomlász Bogdán, Dalanics György , Dancza István, Jakab Barbara, Juhász Kornélia, Kocsis Vivien, Kolderie Eszter Johanna, Madelpech Sarah Marie, Molnár Zsófia, Nyuzó Liliána, Orbán Estilla, Petercsák Virág, Petri Enikő, Rácz Diána Barbara, Szabó Beáta, Szabó Eszter, Szécsi Fanni, Szentesi Nikolett, Szentpéteri Balázs István, Szücs Bianka, Talián Flóra, Varga Dóra

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája

3/11/A

Osztályfőnök: Dajka Ágota

Balog Vivien, Jakab Renáta, Mocsát Márk Erik, Oláh Ilona Heléna, Orsó Csilla Vanessza, Sipos Zsanett Alexandra, Szalai Nikoletta, Tángyes Mária Erzsébet, Varga Zoltán Máté

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A

Informatika

Osztályfőnök: Serdültné Molnár Ildikó

Bárány Krisztina, Berei Beatrix, Daróczi Bálint Mihály, Farkas Gábor, Gál Tímea, Gurcsák Erik, Hanuszik Dezső, Kovács Balázs Dániel, Kovács Zsófia, Lucskai Gábor, Nagy Lotti, Reha Fruzsina Katalin, Szappanos Tamás, Tóth Zoltán

12. B – Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció

Osztályfőnök: Szegedi Józsefné

Balogh Alexandra Mária, Balogh Friderika Klaudia, Bodnár Beatrix, Cifra Dominika, Doma Melitta, Erdei Evelin, Fekete Bettina, Jenei Rebeka Ágnes, Kiss Attila, Kiss Melinda, Madár Genovéva Kitti, Mozga Orsolya Piroska, Papp Beáta Krisztina, Pataki Klaudia, Pilák Renáta, Sipos Nelli, Szilágyi Bernadett, Tóth Csilla, Tóth Henrietta, Tóth József, Tóth Marianna

12. C – Épületgépészet

Osztályfőnök: Torma Imre

Bagonyi Krisztián Sándor, Bárdos Roland, Bódi László, Bodor János, Cheng Jee Roland, Csernyik Attila, Csernyik Bence, Fodor Tamás Roland, Hudák Gergő, Jasku Tamás Bence, Káló Zoltán, Kömlei Levente, Krochta Tamás Márk, László Ákos, Lippai Attila, Lóránt János, Lukács Bence, Papi Dávid, Pocsai Dávid, Sinka Bence Levente, Tar Tibor, Timkó Dániel

11/1 – Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő

Osztályfőnök: Dénes Györgyi

Bódi Dávid, Jakucska József György, Lónárt Patrik, Szanyi Ákos, Szuhi Mihály Sándor

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő: Bákány László, Bakos Attila, Bodnár Máté, Csáki József, Csurilla Gábor, Fráter Pál, Gyarmati Ákos, Győri László, Hadászi Árpád, Hortobágyi István, Maczali Martin, Pásztor Dávid István, Pável Alex, Seres Csaba, Tóth Lóránt, Vámosi Attila, Veress László

11/2 – Hegesztő

Osztályfőnök: Kerezsiné Viznyiczki Anikó

Bálint Péter, Csordás Richárd Bence, Jármi István, Kecskés Tamás Tibor, Kőpájer Bence, Nagyidai Tamás Péter, Report András, Szabó Árpád

Épület- és szerkezetlakatos: Antal Marcell, Bertók Dávid, Dobronyi Gábor, Duleba János, Fintor János, Kecskés Ákos, Néző Valentin, Nyikita Martin, Révész Dávid, Seres Ákos, Slachta Mihály, Suga Zsolt, Szabó Tibor, Szalanics Zoltán, Szűcs Ádám György, Takács Richárd Márk, Wágner Attila

11/3 – Ipari gépész

Osztályfőnök: Szolomájerné Tóth Ibolya

Bartha Richárd, Borsodi Zoltán, Csorba Attila Márk, Demeter Richárd, Molnár György, Szikszai Szabolcs

Szerszámkészítő: Bodó Bálint János, Borza István, Éles Dániel, Hamza Szabolcs, Homonyik Sándor, Jakab Gergő, Kosztyu Gábor Gergő, Lippai Dániel, Mokánszki Szabolcs, Orosz László Richárd, Padányi Alex, Svank Márkó Gábor, Tarr Sándor

11/4 – Ács

Osztályfőnök: Bodó Zsolt

Holp Richárd, Madai Martin, Ricz Attila, Szilvási Árpád

Kőműves és hidegburkoló: Benyusz János, Kajzer Krisztián, Kós Dániel, Koszta Zsolt, Magyar Attila, Marinka Roland, Németh Gergő Nándor, Szűcs Norbert

11/5 – Festő, mázoló, tapétázó

Osztályfőnök: Torma-Mikó Anita

Balogh Patrik György, Kabai Gergő, Kiss Norbert, Máró Dániel, Molnár Gergő, Pete János, Simon Bence, Szopkó Dávid, Tuza Richárd

Szárazépítő: Bákonyi Dávid, Fodor Gergő Ádám, Hajnal Zoltán, László Tamás József, Papp Richárd, Sándor Roland

nm6

11/6 – Járműfényező

Osztályfőnök: Huszár István

Bak Márkó, Dankó Gergely, Müller Szabolcs, Seregi Gergő

Karosszérialakatos: Balogh Roland, Borsos Tamás, Böszörményi Tamás, Germán Gergő, Ilcsik Tamás Máté, Kecsmár Roland, Kerekes József, Kordován Csaba, Nagy Szilveszter, Szitár Mihály, Torkos Tamás Richárd, Veleczki Attila, Virág József

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A – Kereskedelem- marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport

Osztályfőnökök: Mendler Gábor és Nagy Zsuzsanna

Adamik Tünde Klaudia, Arany Marcell, Benke Barbara Bettina, Bodnár Dalma, Czech Enikő, Gégény Gréta, Goller Klaudia Bernadett, Honvári Dorina, Kárászi Norbert Zoltán, Korsoveczki Fanni, Kovács Petra, Kulcsár Roland Máté, Medgyesi Dóra, Mokánszki
Dániel, Mokánszki Zsanett, Nagy Barbara, Nagy Máté Richárd, Papp Petronella, Pisák Eufrozina Dorina, Reményi Zsolt, Scholtz Karolina Luca, Sitku Fanni, Suller Orsolya, Szántó Dalma, Tamás Réka, Tóth Enikő Anna, Turbucz Péter, Varga Vivien, Winklár Fanni

nm5

12. B – Vendéglátás-turisztika szakmacsoport

Osztályfőnök: Barathyné Pásztor Éva

Dankó Panna, Földi Bernadett, Gyarmati Ádám, Gyökér Renáta, Helmeczi Aida, Jenei Enikő, Kánya Tímea, Kecskeméti Martin, Kiss Bianka, Kiss Szabina, Lovas Krisztián, Luksa Enikő, Matejkó Vivien, Medvinski Dávid, Megyesi Balázs, Molnár Zita, Nagy Nikoletta, Nagy Zsuzsa, Nyerges Attila József, Palló Imre, Seres Bianka, Sinka Zsuzsanna, Szabó Bence Péter, Szabó Gergő, Szendrei József, Szilágyi Bálint, Szulics Beáta, Tanner Dóra Gréta, Tóth Bence, Váradi Lívia, Vinai Attila, Zákány Barbara

12. C – Vendéglátás-turisztika szakmacsoport, két tanítási nyelvű tagozat

Osztályfőnök: Tóth András

Ágoston Kinga, Angyal Beáta, Babják Kitti, Buczuj Petra, Bukoviczki Dóra Ibolya, Erdélyi Alexandra, Erős Anna, Gutyán Anett, Hadházi Dorottya, Homoki Virág, Kiss Daniella, Kiss Réka Beáta, Kiss Renáta, Koncz Olívia Csilla, Marcsek Sára, Mócsán Orsolya, Nádasdi Gréta Bettina, Nagy Gréta Kinga, Orosz Petra, Pelsőczi Réka, Rákó Dávid Gábor, Simon Edina, Szabó Dorka Fanni, Szedlár Vanessza, Szokolai Rita, Tóth Dalma, Tóth Gréta, Varga Zsuzsanna, Zsiga Boglárka

3.A/11 – Eladó

Osztályfőnök: Pásztorné Daskó Csilla

Ádám Anita, Bakró Veronika, Bodnár Eszter, Éles Ivett, Fintor Kitti, Gargya Klaudia, Gajdos István, Gadnai Gitta, Ignéczi Vivien, Juhász Kitti, Kovács Alexandra, Lizák Krisztián, Makula Klaudia, Marcsek Gréta, Minya Dorisz, Nagy Alexandra, Nagy Tünde, Orosz Vivien, Papcsák Tímea, Szigili Szabina, Szilágyi Barbara, Tóth Viktória, Váradi Ilona

3.B/11 – Cukrász

Osztályfőnök: Cselényiné Orosz Valéria

Adamik Andrea Daniella, Bába István Lóránd, Berka Anita, Csapó Gergő Máté, Dzsudzsák Anita, Fignár Viktória, Földesi Csenge, Horváth Attila, Kovács Vivien Nóra, Makkai Réka, Mészáros Dávid, Nagy Bence Zoltán, Nagy Boglárka, Nagykovácsi Anett, Pápai Mónika Henrietta, Sipos Barbara, Tóth Fanni, Varga Krisztina

3.C/11 – Pincér-vendéglátó eladó

Osztályfőnökök: Barkó Lajos és Molnár-Tikász Réka

Balog Cintia Noémi, Barabás Enikő, Beregnyei Éva Tünde, Boros Barbara, Botos Róbert, Csajka Zsolt, Csatári Alexandra, Gerák Mária Viktória, Hennel Patrícia, Jécsák Márk, Juhász Tibor, Kasza Vanda, Kiss Edina, Mocsár Eszter, Nyisztor Amanda Gabriella, Papp Marietta Judit, Ráski János, Riba Dorina Anikó, Ritli Roland, Szabó Ivett Éva, Varró Tibor, Vaskó Richárd

3.D/11 – Szakács

Osztályfőnök: Koczka Mihály

Balogh Nikolett, Besenyei Bendegúz, Csonka Tamás, Greksza Szabolcs, Hetes Péter Dániel, Ignéczi Mihály, Jónás Imre, Kamarás Gergő, Kovács János, Laczkó István, Lukács János, Magyar Klaudia Anna, Magyar Márk, Miterli Dávid, Mitruska Erik, Pirók Péter, Pozsonyi Cintia, Román Dániel, Sitku Norbert Miklós, Soltész Adrienn, Suga Miklós, Suha Balázs Kornél, Szűcs Krisztián, Tószegi Attila, Tóth László, Varga Petra, Vigh Márk

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12. B – Közgazdaság ágazat

Osztályfőnök: Lázár Istvánné

Ágoston Dóra, Aranyász Aisa, Bagdi Gergő, Bányai Dávid, Cipf Dávid Zoltán, Czevár Alexandra, Demku Fruzsina, Farkas Viktor, Ferencsák Boglárka, Hok Vanessza Anita, Hurja Ábel, Ignácz Balázs, Jécsák Dorottya, Karpacsev-Iliev Márk, Lengyel Dávid, Maczkó Molli, Mátyás Péter, Molnár Ágnes, Molnár Zsófia, Nagy Ildikó Mónika, Nagy Nikoletta, Orosz Viktória, Paulik Máté, Rónavölgyi Patrik, Rozgonyi Beáta, Spinyhért Dávid, Stekler Ákos Bence, Szabó Erhard Pál, Szakos Enikő, Tisza Elizabet, Tóth Alexandra, Véber Enikő

12. C – Oktatás ágazat

Osztályfőnök: Orosz József

Dudás Attila, Fellegi Nándor, Földvári Bence, Hadadi Krisztofer, Károlyi Richárd, Király Kornél, Kocsor Zoltán, Kovács Márton, Lengyel Marcell, Orosz Flórián, Mezei Norbert, Mogyorósi Ádám, Pálosi György, Páter István, Révész Dénes Lajos, Révész Levente, Schmidt Péter, Szabó Gergő, Vizkeleti Levente

12. D – Informatika ágazat

Osztályfőnök: Komoróczy Tamás

Barkaszi Ádám István, Bódi István, Dobránszki Ádám, Éles Effi, Fazekas János Csaba, Gábora Etele, Huczman Csaba, Juhász Attila, Kálmándi Fanni, Kató Miklós, Kékesi Gergő, Kiss Eszter, Kocsány Ákos, Madai József Martin, Magyar Balázs, Magyar Dorina, Mikó Botond, Nagy István Levente, Nagy Milán, Nagy Tamás László, Palincsár Zsolt, Pásztor Angéla Daniella, Petrus Roland, Pristyák Dávid, Riskó Róbert, Sápi Péter, Sramkó Dominik József, Szabó Ádám, Szabó Dárius, Takács Zsombor, Tamási Anita, Tanner Dávid Zsolt, Tóth Barbara, Turcsán István Milán

13. A – Közgazdaság ágazat

Osztályfőnök: Pankotai Lajos

Bak Andrea, Bak Barbara, Bódi
Petra, Bodnár Beatrix, Boros János, Farkas Csaba, Gincsai Barbara, Gócza Leila, Gyureskó Nikoletta, Hajnal Zsanett, Hanyu Evelin, Huszár Sándor Dániel, Jakab Dalma, Jakab Vivien, Kavalecz Dominika, Kelemen Gabriella Ilona, Kéninger Anna, Kiss Adrienn, Kovács Boglárka, Mikó Vivien, Moldván Eszter, Molnár Tifani, Nagy Márk,
Olasz Enikő, Szendrei Bianka, Tóth Eszter, Veress Laura, Vitai Vivien, Zilahi Anett

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziuma

12. A

Osztályfőnök: Csorbáné Kurucz Mária

Balázs László, Balogh Evelin, Beleon Bence, Bodnár Dorina, Czine Tamás István, Dancs Dorina, Doviscsák Kornélia Anita, Gál Krisztián Márió, Helebrand Péter András, Kállai Márk, Kaponyás Klaudia Kármen, Karamyan Karine, Kardos Andrea, Kaszás-Tóth Richárd, Kiss Balázs Bálint, Kiss Tihamér, Konyha Dávid, Maklári Nikolett, Márta Alexandra, Miló Dániel József, Nádasdi Gergő, Németh Petra, Németh Petra Tímea, Pálvölgyi Ádám, Papcsák Petra Valéria, Pinte István, Sike Boglárka, Sipos Renáta, Suller Richárd, Széchy Viktória, Szécsi Kinga, Szücs László, Tamás Ádám, Uri Zsolt, Zoltán Roland

12. B

Osztályfőnök: Gráf Mihály

Bihari Barnabás Szilveszter, Botos Sándor, Bukoviczki Dorina, Farkas Dávid, Fekete Dávid, Horváth Barbara Ibolya, Juhász Dániel József, Koncz Tibor, Kovács Alfréd, Kricsfalussy Kíra, Kurucz Henrik, Máté Dzsenifer, Megyesi Péter, Móré Renáta, Pálur Ákos, Punykó Beatrix, Sinka Máté, Somosi Patrik Gábor, Spisák Anita, Tóth Tibor Dávid, Váradi Norbert, Virág Balázs, Volf Milán József

12. C

Osztályfőnök: Lakatos István

Ádám Boglárka, Balogh Tibor, Benkő Bence, Biró Dominika, Csonka Zsanett, Hajnal Petra, Halász Ibolya, Hamza Márkó, Hegedüs Márk Zoltán, Horváth Benjámin, Jeles Zsolt, Kelemen Bence, Kiss Barbara, Kukucska László Bence, Lovas Roland Dávid, Lukács Levente, Majoros Dávid, Márián Csenge, Mátrai Zsolt, Matyi Gábor, Matyasovszki Sándor, Molnár Beatrix, Nagy Nóra Vivien, Pásztor Cintia, Pásztor Dávid, Szivák Andrea, Szőllősi Renáta, Tarpai Zsófia Fanni, Tóth Richárd

12. D

Osztályfőnök: Pocsainé Bakos Szilvia

Balogh Máté Mihály, Bandur Dóra, Bodó Szilvia, Bodó Zoltán, Hernádi Csaba, Hollik Krisztián, Kelemen Csaba, Kiss Nándor, Kiss Sándor Tamás, Kovács Károly, Makó Kinga, Négyesi Robin, Pásztor Zoltán, Pócsi Erika, Simon Ákos, Somodi Kristóf, Takács Dávid, Tóbiás Nikolett

13. A

Osztályfőnök: Szakszon Zsolt

Balogh Imre, Beleznai Nikoletta, Borsy Gábor, Csepecz Dávid, Dobinszki Viktória, Driszkó Dominik Martin, Horváth Norbert, Kerti Ábrahám Szilveszter, Leszkoven Ádám, Luterán László Dániel, Malakuczi Bence, Molnár Bianka, Németh Martin Márk, Nyitrai Szabolcs, Papp Szilvia Erzsébet, Pásztor Bence Zsolt, Rákóczi Dávid Mihály, Szabó Marcell, Szendrei Ádám, Tóth Réka, Tőkei Tibor, Varga Bettina

nm1

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A – Faipari technikus, fodrász

Osztályfőnök: Oroszváriné Gál Gabriella

Bálint Nikolett, Barta Róbert, Czinke Barbara Mercédesz, Demeter Martin, Gégény Orsolya, Jenei Bernadett, Karsai Roland, Kelemen Dóra, Komor Vivien Szilvia, Lőkös Zsolt, Németh Fanni, Novák Annabella, Rettegi Regina, Rozinka Fanni, Sós Viktor, Stekler Barbara, Stekler Gergő, Verő Bernadett, Zalánfi Zoltán

12. B – Divat- és stílustervező, informatikai rendszergazda

Osztályfőnök: Békésiné Bárány Barbara

Bacsó Kitti, Blazsán Bence, Bodnár Ferenc, Bóth Teréz, Éles Sándor, Fedák Bettina, Földi Gábor, Iván Andrea, Király Patrik, Kovács Boglárka, Kovács István Patrik, Kovács Krisztina, Lengyel Tamás, Lentvorszki Leon Attila, Lipcsák Attila, Nagy Alexandra, Nagy Barbara, Pulveri László, Seres Martin, Szarka Ivett, Tóka Andrea, Vass Zsuzsanna

12. C – Kozmetikus

Osztályfőnök: Bálint Anita

Ádám Eszmeralda, Danó Alexandra Eszter, Fekete Nikolett, Gulácsi Viktória, Kertész Valentina, Kóczé Amanda, Kovács Brigitta, Lukács Mónika, Megmondja Anikó, Mráz Cintia, Oláh Julianna, Szilágyi Enikő, Tóth Erika, Tóth Vivien, Tóth Vivien Mónika, Varga Zsófia

11/1 – Villanyszerelő

Osztályfőnök: Deák Zsolt

Bogdán Zsolt, Bózsár Alex, Hajdú Ádám Gergő, Imre Zoltán, Kállai Attila, Kántor Marcell, Kocsán Viktor, Koskócsák Gyula, Lakatos János, Lakatos Zoltán, Soltész Ádám, Szabó Péter, Udvari Martin, Váradi Viktor

11/2 osztály – Számítógép-szerelő, -karbantartó

Osztályfőnök: Káplár Tamás

Babák Szabolcs, Bagdi Levente, Bakay Gábor, Borza János, Csikós Dániel, Hricsovinyi László József, Juhász Sándor Norbert, Karóczkai Krisztián, Kaselák Dániel Alex, Koza László, Polyák Máté, Pongó István, Sitku Ádám, Tóth József Miklós, Vanczák Attila

11/3 – Asztalos

Osztályfőnök: Bodnár Zsolt

Balogh István, Bunda-Tóth István, Felföldi György Krisztián, Harkai Dávid, Hernáczki Balázs, Juhász Mihály Barna, Karhut István, Kornicsák Roland, Lakatos József Henrik, Lazók László, Minya Martin, Nyiri Dávid, Salga Zsolt, Stekli Gergő

11/4 – Finommechanikai műszerész, női szabó

Osztályfőnök: Jáczint-Héri Emese

Ádám László, Andrási Mónika, Andráscsik József, Balázsi Gergő, Iregi Viktória, Juhász Krisztina, Korpai Izabella, Mizsik István, Nagy Eszter, Sári Éva

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Glovácsné Nagy Brigitta

Borbély Klaudia, Boros András Balázs, Dajka Máté, Dankovics Attila, Farkas Csilla, Gáti Márk, Harsányi Dávid, Kelemen Balázs, Kirilla Dániel, Koplányi Levente Csaba, Krózser Dániel, Laskai Bettina, Miklós Lilla, Nagy Patrik Attila, Orosz Tamás, Puskás Ákos, Puskás Noémi, Radnai János, Szabolcsi Bálint Pál, Tuza Roland, Vereb Sándor, Vereb Tamás, Zajácz Fruzsina

12. B

Osztályfőnök: dr. Tóthné Vinnai Andrea

Béres Nikolett, Bihari Emese, Biri Dóra, Bódi Barbara, Csonka Odett Gabriella, Csuka Mónika, Erdősi Szabina, Gábor Natália, Horváth Evelin, Jécsák Fanni, Kondor Amarilla, Kovács Dóra, Kovács Máté Csaba, Marosi Zsolt Béla, Máté Szabina, Ménes Klaudia, Murányi Beáta, Nagy Bettina, Nagy László, Peimli Bianka, Román Nikoletta, Seres Erika, Sinka Fruzsina, Szakács Eszter,

Szeles Szilvia Brigitta, Szemán Adrienn, Szűcs Gábor Bálint, Tomek Ivett, Turgyán Noémi, Tuza Alexandra, Vécsi Dominika

12. C

Osztályfőnök: Simon Miklós

Bige Petra, Boros Melinda, Bujdosó Alexandra, Burik Barbara, Csernyik Ramóna Erzsébet, Dancs Dóra, Dóka Alexandra, Filep Fruzsina, Fricz Klaudia, Hegedűs Petra, Juhász Krisztina, Kukucska Kitti, Kun Dóra, Laczkó Alexandra, Losonczi Szabina Katalin, Lukacsina Miroslava, Majoros Zsófia, Mészáros Diána, Nagy Gabriella, Nagy Krisztina, Németh Barbara, Nyári Brigitta, Petrus Enikő, Sata Zsuzsanna Mónika, Szász Szilvia, Tamaskovics Réka, Toldi Judit, Tulipán Szilvia, Udvari Edit Magdolna

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium

12. A – Ének-zene és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Borosné Puskás Bernadett

Bagdi Ákos, Bartha Dániel, Bökönyi Levente, Csik Fruzsina, Enyedi Alexandra, Erdei Zsuzsanna, Fodor Barbara Sztella, Huszti Barbara, Ilyés Emese, Jécsák Fruzsina, Kovács Vivien, Liskán Barbara Apollónia, Márföldi Életke, Mikó Zsanett, Pazár László, Puskás Petra, Rendes Bendegúz, Stremler Péter, Suller Renáta, Székely Barbara, Szőke Vivien Anna, Szurkos Orsolya Laura, Támba Fanni , Tarján Anikó, Terdik Enikő, Tószegi Edina, Tóth Mónika, Urbán Boglárka, Vareha Petra Vivien, Varga Dalma, Varga Dorina, Végső Kinga

12. B – Testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Molnár Csaba

Csehi Kincső, Ferenczi Zoltán, Hágen Nikolett, Horváth Ákos, Jordán Nikoletta, Kardosi Blanka, Kiss Diána Őzike, Kormány Zoltán Márk, Miholecz Melitta, Papp Gergő, Rudik Máté Csaba, Seregi Éva Emese, Solymosi Ádám, Szabó Daniella, Szabó Ervin Ádám, Szabó Senon, Székely Attila Balázs, Tukacs Emese, Virányi Bálint János

nm3

12. C – Speciális nyelvi osztály

Osztályfőnök: Holló Zsuzsa

Balkányi Bence, Borzován Gergő, Bozsik Viktória, Fodor Zsófia, Gégényi Bence, Gulyás Mercédesz, Jakab Valentina Nóra, Kazuska Dóra Virág, Király Gabriella, Koczkás Gréta, Kőműves Mariann, Kromplák Anett, Mudróczki Mihály, Müller Nelli, Nyics Roberta, Orosz Dorina Kinga, Papp Boglárka, Pataki Fruzsina, Pinhasov Ráhel, Rabb Dorottya, Róka Teodóra, Szabó Miklós, Tölgyfa Bálint, Tsorbatzoglou Fotini, Turcsán Krisztina, Túri Cintia, Varga Adrienn, Vaskó Tamás, Zombor Anna

12. D – Informatikai és természettudományi osztály

Osztályfőnök: Pásku Judit

Bagdi Dávid, Baglé Dávid, Balázs Bálint, Baracsi Zsófia , Barna Zsófia, Färber Zsófia, Farkas Fanni Zsófia, Fehér Fruzsina, Halász Gergő, Herczku Flóra Bernadett, Hetey Tamás, Hibján Dóra, Horváth Dávid, Illés Dávid, Imre Tibor, Kaczur Petra Erika, Katona Dominika, Kéry Péter, Kéry Tamás, Márton Fanni, Mogyorósi Szabina, Nagy Norbert, Reskó Noel György, Rutkovszki Ákos, Sütő Marcell, Svantner Julianna, Szabó Ferenc, Szabó Regina, Szász Adrienn, Szőke Zsombor, Szűcs Marcell, Tamás Ádám Sándor

12. E – Emelt szintű nyelvi osztály

Osztályfőnök: Kiss Judit

Volt osztályfőnök: Fülöp Ágnes

Bajnay Márta, Balogh Bernadett Mária, Berencsi Krisztina Szilvia, Beri Vivien, Bíró Benjámin, Boros Petra, Dajka Alexandra, Fehértói Márk Miklós, Fekete Tünde, Ferenczi Dorina, Görög Ferenc Máté, Hegedűs Vivien, Hornyák Fanni Atina, Hrubi Petra, Illés Nikoletta, Ipolyi Gréta, Kenéz Péter, Kéninger Vivien, Kiss Gyöngyi, Málik Gréta, Mályba Gitta, Morvai Bereniké, Pap Tamara, Pásztor Zsófia, Patai Norbert, Regán Krisztián, Simon Melitta, Soós Ákos, Svéda Szabolcs, Svelta Mirella, Szabó Renáta, Szücs Attila, Tóth Balázs, Ujvári Gábor, Varga Virág Szonja

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Fazekas József

Bakai Anasztázia, Balázs Milán, Barkóczi Dániel, Bartovics Milán, Bogdán Vivien Leila, Both Péter, Cservenák Dóra, Darai Panni, Gyurkó Milán, Hajdu Franciska, Herpay Péter Gábor, Hibján Noémi, Jenei Lilla Veronika, Jeney Máté, Jurcsek Bianka, Kálmán Krisztián, Kiss Balázs, Makó Márta Beáta, Mészáros Ákos Zoltán, Mihalyi Béla Erik, Miklós Mirtill Edina, Néző Annabella, Papp Bettina, Simon Gergő, Szabó Gerda, Szabó István, Szilágyi Petra, Szurovcsák Dóra Noémi, Tóth Gábor, Török Máté József, Török Szabolcs Richárd, Verebélyi Alíz, Vinnai Márton

12. B

Osztályfőnök: Boros Krisztina

Ádám Gábor, Bakos Boldizsár, Bán Klaudia, Benke Laura, Bokor Bence, Dienes Csenge, Fejer Dominika, Gyüre Bianka, Hidas Máté, Jászai Nikolett, Karsai Kevin, Kertész Nikolett, Kis Márk Dominik, Kovács Mónika, Lakatos Bianka, Lakatos Vanessza, Lengyel Patrik, Matyi Máté, Ritli Márk, Szabó Eszter, Szántai Mónika, Szaszák Bence, Szilágyi Patrik, Szloboda Huba, Takács Martina, Varga Boglárka, Végső Máté

12. C

Osztályfőnök: Máté Tóth Attila

Balázs Attila, Bálványkövi Anett, Bihari Zsombor, Czine Andrea, Czip Alexandra, Csizmadia Rudolf, Csorba Alíz, Dávid Andrea, Filep László Gergő, Gebri Petra, Gresz Tímea, Gulácsi Adrienn, Janek Tímea, Juhász Tamás, Kalicz Renáta Vivien, Konyecski Klaudia, Kovács Anett, Kovács Judit, Kulcsár Nikoletta, Madar Dóra, Mészáros Renáta, Müller Judit, Pallai Bence, Pintér Viktória, Riegel János László, Simán Kinga, Szalkai Krisztina, Tóth Szabina, Varga Dávid, Zavodnyik Réka

nm7

12. D

Osztályfőnök: Hlavnya Emese

Benő Márk, Bori Zoltán, Dankó Edina, Drótár Adrián, Fekete Tímea, Geszten Balázs, Jécsák Judit, Kosztin Máté, Kosztin Péter, Mérten Martin, Nagy Kitti Barbara, Nyerges Flóra Adél, Páll Dominik, Pálovics Emese, Polgár Ádám, Sólyom Vivien, Szilasi Larion, Takács Zalán, Tisza Bálint Attila, Tomasovszki Zita, Torma Patrícia, Tóth Réka, Tóth Vivien, Ujhelyi Dorina, Veress Bálint, Zöldi-Tóth Marcell

12. E

Osztályfőnök: dr. Mercs István

Balogh Gréta, Berczédi Bernadett, Budai Dávid, Csizmarik Ákos, Csuka Petra Zsófia, Dudás Anetta Flóra, Fehér Dóra, Gura Márk, Haraszti Petra Gréta, Hlavnya Flóra Karolina, Kelemen Péter László, Kuknyó Dániel, Mezei Vanessza Szimonetta, Molnár Fanni, Moravszki Csenge Mariann, Nácsa Balázs, Nagy Dominika, Nagy Nóra Márta, Nagy Virág, Nyerges Noémi, Nyics Norbert, Onofer Panna, Siket Kornél, Smid Barbara, Tóth Balázs, Tóth Renáta

Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

12. D – Szakközépiskola

Osztályfőnök: Hajdu Krisztina, nevelőtanár: Andrikó Brigitta

Baré Attila, Gál Patrícia Szonja, Kocsis László, Mizsák Csaba, Molnár Gergely, Németh Róbert, Szoboszlai Márta Fanni

2/10 B – Számítógépes adatrögzítő

Osztályfőnök: Szabó Péter, nevelőtanár: Nagy Zoltán

Balogh Adrienn, Balogh Attila, Holló Éva, Király Tünde, Kiss Csaba, Nagy Dalma, Nyitrai Dorina, Óber Alexandra, Schrepper Dávid, Szabó Katalin, Szmolár Márk, Vadon Csaba Márk

2/10 C – Számítógépes adatrögzítő

Osztályfőnök: Vámos Ágnes, nevelőtanár: Nagy Zoltán

Bandi Bence, Csillám Gréta, Győri Gábor, Hajnal Máté, Hatvani Alex, Markulia Krisztina, Nagy Viktor, Rácz Bernadett, Révész Dávid, Varga Anasztázia, Zékány Ferenc

2/10 D – Családellátó

Osztályfőnök: Lipcsei Tünde, nevelőtanár: Karácsonyi Csabáné

Andrejkovics Marietta, Aponyi Emese, Csóka Edit, Fülöp Fanny, Homonai Beáta, Imre Daniella, Keller Bence, Kondor Evelin, Olajos Anett, Sebők Mónika, Tóth Sára, Zsoldos Éva

2/10 E – Családellátó

Osztályfőnök: Beregszászi Anett, nevelőtanár: Karácsonyi Csaba Imréné

Balogh Péter, Böjtös Rebeka, Domokos Gergely, Fedor Zoltán Barnabás, Gilvácsi Edina Mária, Kecskés Annabella, Lisóczki Éva, Pavlovics Rebeka, Pál Piroska, Sarecz Dávid, Tóth Bianka, Zsoldos Zoltán

2/10 H – Parkgondozó

Osztályfőnök: Almási Gabriella, nevelőtanár: Sándorfi Lászlóné

Bacsó Beáta, Badnyák Szabolcs, Dobrai Gyula, Harcsa Boglárka, Horváth Erika, Kulcsár Róbert, Pokoraczki Mihály, Tarsoly Csilla, Tőkési Csaba

3/13 A – Számítógép-szerelő, karbantartó

Osztályfőnök: Viszánik Judit, nevelőtanár: Dalanics György

Gál Levente, Horváth Erik, Kálvin Ádám, Ménes Árpád, Rácz Imre, Szabó Norbert, Székely Gergő, Varga Bence, Zsigó Sándor

3/13/C – Irodai asszisztens

Osztályfőnök: dr. Pillarné Gondoly Ibolya, nevelőtanár: Paulik Anikó

Babos Lilla Andrea, Farkas Erzsébet, Kockánics Martina, Kotrányi Erika, Molnár Anna Zita, Nagy Melinda

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

12. A

Osztályfőnök: Szaplonczay Mihályné

Volt osztályfőnök: Istvánné Gál Krisztina

Babják Viktória Anna, Buszlai Tibor, Csapó Márton, Cserés Bence, Csóka Dávid Viktor, Finta Levente, Gyirán Emese Róza, Hauptman Boglárka Veronika, Ivanova Patrícia, Jónás Ádám, Juhász Ákos, Koncsos Ildikó, Korpai Anett Vivien, Kovács András Milán, Kovács Eszter Gizella, Mikó Eszter, Orosz Evelin Katalin, Pop Andrea Júlia, Ragány Dániel Kristóf, Szabados Anna, Szakács Emese, Zsadányi Zsófia

nm8

12. B

Osztályfőnök: Gollerné Konyári Irén

Alala Siham, Angyal Roberta, Aros Adrienn, Benedek László, Borbély Bence, Császár Patrik György, Domokos Renáta, Freund Alexandra, Gemzsi Zsófia, Karikó Emese, Király Szabolcs, Kiss Orsolya, Kopasz Ákos, Kurpé Attila, Lajti Péter, Mihók Cintia, Mikolai Levente, Nagy Benjámin, Nagy Kira, Netri Zsolt, Pálfy Szilárd, Papp Petra, Pethő Ágota, Schmied Aliz Eszter, Suhaji Ágnes Réka

12. C

Osztályfőnök: Barkóczi Zsolt

Volt osztályfőnök: Baloghné Kovács Andrea

Aranyosi Kinga Vivien, Azari Virág Vanessza, Badics Bence, Berecz Bianka, Dankó Ildikó, Duleba Mária Katalin, Harsányi Dóra, Kazup Lilla, Kriczky Gábor, Kriczky Gergely, Kriczky Karolina, Lőrincz Dorottya, Náskó Amanda, Papp Ákos Sándor, Rajhóczki Petra Mónika, Sikesdi Alexandra Krisztina, Szegedi Fruzsina, Szegedi Kamilla, Tóth Evelin, Tóth Mihály Dávid, Tőzsér Henrietta, Varga Dávid

Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Bodnárné Rolyák Krisztina

Bartók Csenge, Bodnár Annamária, Bodnár Zsófia, Csoma Lilla, Deák Dávid, Fröhlich Gabriella, Gábor Orsolya, Jasku Gergő, Kapin Miklós Jakab, Linkecs Barbara, Mészáros György, Nagy Réka Emese, Nagy Szidónia Johanna, Nagy Zsombor, Oszlánszki Martin, Pécsi Zsolt, Polyák Martin Sándor, Szahajda Kristóf, Szemán Regina, Tőkés Dorina, Vascsák Karina

Telegdi Kata Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium

Nyíregyházi feladatellátási hely

Gyakorló kozmetikus, kozmetikus osztály

Osztályfőnökök: Laskay Éva, Ludman Renáta Krisztina

Barabás Nikoletta, Beregszászi Vivien, Dara Barbara, Dudovics Enikő, Fekete Eszter, Gulyás Réka, Kóczon Fanni, Kovács Tímea, Lakatos Vivien, Lázi Eleonóra, Majoros Vanda Nikoletta, Papp Szilvia, Pásztor Zsófia, Petró Evelin, Puki Tamara, Sándor Lilla Zsófia, Suhajda Kitti, Szücs Mariann, Szücs Zsanett, Török Sára

Tessedik Sámuel Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium Nyíregyházi feladatellátási hely

Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló osztály

Osztályfőnök: Kovalecz-Szabó Csilla

Badzsó Anett Viktória, Balogh Linda, Batta Zsanett, Brazlik Dóra Szimonetta, Domokos Alexandra, Gyöngyösi Katalin, Jenei Renáta Nikoletta, Lácza Ildikó, Margitics Emese, Orosz Márta, Pap Anita, Rácz Andrea, Schlagetter Viktória, Szabó Marianna

Szakács osztály

Osztályfőnök: Tóth András

Balogh Kevin, Bertli Fanni, Fegyveres Judit, Gyuró Sándor, Juhász Krisztián, Kanalas Kevin, Makula Márk Márió, Nagy Judit Gabriella, Nagy József, Ruha Zoltán Ádám, Tóth Mónika Vivien, Uj Nikoletta

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola

11. É. 1

Osztályfőnök: Kisvárdai Mónika

Badari Renátó, Balogh Edina, Bota Klaudia, Csontó Alexandra, Glonczi Amanda Aranka, Háda Edina, Kozma Patrícia, Pongó Angelika, Porcellán Erik István, Rubóczki Edina Cintia, Sipos Evelin, Szanics Andrea Melinda

11. É. 2

Osztályfőnök: Becze Zsuzsa

Dorcsák Attila, Kiss Dóra, Makó Barbara, Marinka Márk Mihály, Obsitos Dorina, Papp Sándor, Pető Endre, Puluczkai Anita Dorina, Szemán Laura Rita, Szűcs Norbert, Tamási Zoltán, Vadászi Beatrix, Vadászi Stella

11. P. 1

Osztályfőnök: Magyar Ferencné

Ábrahám Mónika, Balázsi Patrícia, Csengeri Fruzsina, Győry Zoltán, ­Hengsperger András, Jónás Judit, Juhász Henrietta, Kádár Csaba Mózes, Kovács Bálint, Lakatos Dóra, Laki Edina, Mészáros Tamás, Mikó Attila, Rózsa Debóra, Szabó Noémi, Szücs Péter, Vaszi Viktor

11. P. 2

Osztályfőnök: Papp Bernadett

Balogh Artúr, Balogh Erik, Becző László Bence, Dézsán Erika, Felföldi Júlia, Gurály Márkó András, Ivánka Kitti, Kiss Ákos, Rubóczki Krisztofer, Tóth Alexandra, Vámos Alex, Vida Hedvig, Zakariás Szilveszter, Zámbó Zoltán Miklós

11. H

Osztályfőnök: Szabó László

Balogh Barna Márk, Barta Norbert, Csorba László, Fodor Csaba, Jóni Tamás, Kanalas Róbert, Orosz Dániel, Szarka Gergely, Veres Ábel, Zsiros Roland

12. A

Osztályfőnök: Tarhonics Beatrix

Bakti Cintia, Batári Renáta, Bodovics Andrea, Bucsák Krisztián, Csernyik Fruzsina, Dankó Evelin, Fügödi Tünde, Halgat Dávid, Horváth Cintia, Karakó Tamás Attila, Kézsmárki Viktória, Klupta Viktória Éva, Koleszár Ákos Márk, Lukács Alexandra, Megyesi Martina, Nagy Dorina, Nagy Krisztina, Rácz Erzsébet, Rácz Tamás, Rákos Orsolya, Szabó Ivett Eszter, Szegedi Eszter, Szondi Piroska, Tóth Levente, Vályogos Mónika, Vinkler Éva

3/13. PC

Osztályfőnök: Szabolcsiné Kékes Katalin

Bardi Bernadett, Demeter Orsolya, Duleba Bianka, Fignár Brigitta, Győry Sándor Mátyás, Gyüre Ákos, Harkai Norbert, Jónás Alexandra, Kaczor Brigitta, Kemecsei Máté, Kocsis Eszter, Kormány Zsanett Nikolett, Kupor Ágnes, Léka Attila, Méhész Bernadett, Mogyorósi Ágnes, Móricz Anita, Onder Nikoletta, Orosz Alexandra, Rinkács Dániel, Tóth Nikoletta, Ujj Réka, Urbán Renáta, Vajas Regina, Völgyi Tamara

RAKAMAZ

Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola, AMI és Szakiskola

11. cipőkészítő szak

Osztályfőnök: Hengsperger József

Bálint Gergely, Paczári Tamás, Rózsa László

SZAKOLY

Szakolyi Arany János Általános Iskola, Szakközépiskola és Gimnázium

11.

Osztályfőnök: Drahos Zoltán

Bacsó Krisztina Andrea, Balogh Ferenc, Bihari Ádám Zoltán, Gerda Zoltán, Kanalas Zsuzsanna, Keczán János, Kiss Judit, Kiss László, Lajter Melinda Brigitta, Németh Krisztina,

Pisák Leila Bianka, Rátkai János, Somogyi György Dániel, Szabó Tamás, Szűcs László, Türk Zoltán, Vadon Vivien, Vass János, Verő Tibor

TISZALÖK

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. B

Osztályfőnökök: Kocsisné Kiss Vivien, Szabóné Lendák Gyöngyvér

Agócs József, Bali Bence Sándor, Balogh Alexandra, Balogh Tünde, Borai Diána, Budai Dorina, Budai Szintia Mendi, Dócs Norbert, Fejes Alex, Hacsa Roland, Haraszin Nikolett Kinga, Kis Anita, Kiss Máté, Kövér Krisztián Antal, Lakatos Krisztina, Losonczi Péter, Nádaskai Izabella, Orosz Adrienn, Petró László, Poczkodi Róbert, Szilágyi Beatrix, Tóth Andrea, Tóth Gyula Tibor

nm2

11. C

Osztályfőnök: Losoncziné Munkácsi Edit

Balogh István, Horváth Tamás, Horváth Zoltán, Jónás Róbert, Kiss József, Kiss József, Molnár Norbert Dávid, Ondi Csaba, Piskóczi László, Rontó Krisztofer, Rózsa Dániel, Szakács Ádám

11. D

Osztályfőnök: Faggyasné Balogh Erzsébet

Balogh István, Balogh Klaudia, Balogh Szintia Edit, Boros Anett, Budai Mariann, Gazsi Erika, Hacsa Szilvia, Horváth Viktória, Kanalas Evelin Krisztina, Krajczár Zsuzsanna, Mészáros Klaudia, Szabó Tibor Roland, Szemecskó Dániel, Turóczi Amanda Zsanett

TISZAVASVÁRI

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

11. B

Osztályfőnök: Róka Zita

Szociális gondozó és ápoló: Ábri Brigitta, Botos Erzsébet Nikolett, Kónya Barbara, Lakatos Dzsenifer, Nagy Loretta, Sebők Hajnalka, Szakács Szonja, Vadász Ivett, Vidák Kleopátra Natália

Női szabó: Kóti Evelin Mónika, Lakatos Erika, Lakatos Ildikó, Rézműves Katalin Eszmeralda, Rostás Patrícia

11. C – Mezőgazdasági gépész, kertész

Osztályfőnök: Gazdag Rita

Horváth Benjámin, Kiss Ákos, Lakatos Máté, Lakatos Péter, Molnár László, Nagy László, Pál János, Reszegi Roland Zoltán, Rostás Máté, Vadász Miklós, Zilahi Attila Richárd

11. D

Osztályfőnök: Szabó Sándor

Gépi forgácsoló: Bana Géza Sándor, Czap József, Farkas Csaba Patrik, Halczman Szabolcs, Halmi Ádám, Horváth Ignác Attila, Kanalas Márk, Kóti Gábor Dávid

Hegesztő: Bódi Ákos, Hadházi Ákos, Lőrincz János, Mészáros Péter, Papp Gergő, Pásztor Márk, Sebők Máté Szabolcs, Váradi Attila

12. A

Osztályfőnök: Megyesi István

Rendészeti ágazat: Benedek Balázs József, Gábor Tünde Emese, Hartyányi Péter, Juhász Tamás, Kiss István Balázs, Milák Gyula, Nagy Gábor, Rékasi Rafael Csaba, Reszegi László, Szilágyi Attila

Vegyész ágazat: Baráth Armandina, Laczkó Nóra, Lakatos Veronika, Rácz Pongrác

Tiszavasvári Váci Mihály

Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Pataki Zoltán

Aranyos Tamás, Barócsi Máté, Biró Evelin Anita, Encs Lili, Jánvári Nikoletta, Juhász Evelin Edda, Kecskés Kitti, Kola Rebeka Panna, Kolozsi Éva Szabina, Ládi Dóra, Mezei Donát Sándor, Nagy Gréta Pálma, Nagykovácsi Dávid, Oláh Gergő, Riczu Beatrix, Szabó Dorina, Szabó Konstancia, Szabó Mirtill Angelika, Tamás Eszter Csenge, Tóth Rozália, Tóth Tímea Tünde, Vass Viktor Tamás

ÚJFEHÉRTÓ

KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakgimnázium

12. A

Osztályfőnök: Bányász György

Volt osztályfőnök: Patai Gizella

Áncsán Regina, Aranyász Krisztina, Aranyász Vivien, Bocz Tifani, Brázda Rudolf Sándor, Demeter Vivien, Kálmánczhey Béla, Kiss Andrea, Kovács Erzsébet, Marján Médea Zita, Nagy Zoltán Balázs, Rákos János, Rákos Melinda, Riczu Mihály, Szabó Kitti, Szalóki Viktória Tamara, Szűcs Bernadett, Tóth Vanessza Karina, Zoltai Alexandra

12. B

Osztályfőnök: Eisert László

Volt osztályfőnök: Kapásiné Bíró Teodóra

Baraksó Bálint, Barota Boglárka, Dicsuk Ákos, Fehértói Nikolett, Gebri Balázs, Hunyadi Erzsébet, Komjáthy Szilvia, Lácza Roland, Maros Milán, Nagy Dávid, Nyisztor Julianna Viktória, Osikóczki Dávid, Petrus Gergő, Pogácsás Nikolett, Repák Katalin, Réti Klaudia, Sallai Mihály, Simicsku László, Simon Enikő, Szabó György, Takács Richárd Jácint, Zajácz Róbert, Zámbó Renáta

VÁSÁROSNAMÉNY

Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Baráth Zsoltné

Balogh Nikolett, Baráth Patrik, Barnai Dóra, Boda Ferenc, Borbély-Szabó Bernadett, File Bence, Fülöp Krisztina, Juhász Katalin, Kiss Barbara, Lakatos Viktória, Lovas Bálint, Lőrincz Csaba, Medgyesi Pál

12. B

Osztályfőnök: Majoros Béla

Bacsó Dorina Kitti, Bori Tamás, Dávid Daniella, Fedor Rebeka, Ferenczi Ágnes, Gáspár Petra, Hajdu Nikoletta, Hankovszki Dávid, Lokita Oszvald, Magyar Zsolt, Nagy Nóra, Nyárádi Viktor, Rutkovszki Marcell, Sebestyén Dániel, Sebestyén Noémi, Smajda Szilvia, Szabó Ferenc, Székely Petra, Tári Veronika, Tóth Gréta, Tóth Petra, Tóth Tamás, Ujlakán Gréta

12. C

Osztályfőnök: Boriné Toldi Beáta

Csalószki Martin, Filep Gréta, Hatala Barbara, Hatala Miklós, Hódi Fruzsina, Viktória, Kiss Levente, Kónya Máté, Kozma József, Liba Károly, Mágocs Ivett Eszter, Makay Tünde Antónia, Pálfi Viola Patrícia, Rostás Attila, Rostás Edina, Sebestyén Lúcia, Szabó Barbara, Szarka József, Szűcs Norbert, Tóth Norbert,

Végh Edina

Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola

12. B

Szakgimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Arnóczkiné Filep Zsuzsanna

Kereskedelem ágazat: Ács Máté Krisztián, Aranyos Enikő, Bolla Attila, Hudák Evelin, Illés Veronika,

Ilyés Balázs Attila, Kubik Dóra, Laczkó Edina, Lakatos Tamás, Peczár Noémi, Simon Éva, Talpa Georgina Petra

Vendéglátóipar ágazat: Balogh Adrienn, Balogh Judit, Baranyi Andrea, Dobos Ádám, Juhász Réka, Kiss Nikoletta, Pályka Anett, Szabó Anna Alexandra, Szabó Bettina, Szabó Nikolett Ilona, Tóth Gréta Diána, Vezse Roland

11. D – Szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Tivadar András

Épület- és szerkezetlakatos szakma: Balogh László, Demeter Richárd József, Horváth János, Jóni Béla, Kufta Miklós, Kun Balázs, Lakatos Géza, Mándoki István, Nagy Erik, Németh Patrik József, Orosz Béla György, Vezse István, Zsell Imre

Pék szakma: Alexa Bianka Katrin, Balogh Roland, Gyorsok Krisztián, Horváth Edit, Horváth Lajos, Juhász István, Vass Dóra

11. E – Szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Gégényi Kinga

Eladó szakma: Bakos Regina, Balogh Kitti, Bódi Vivien, Bodnár Emese, Hanyu Krisztina, Hicsár Georgina, Horváth Evelin, Lakatos Friderika, Pócsi Laura, Rákosi Anna Anikó, Tóth Inez

Pincér szakma: Bakura Cintia, Balog Katalin, Balogh Márton Szilárd, Harbula István, Holló Klaudia, Jóni Mózes, Káté Zoltán, Lakatos Loretta, Lőrincz Dzsenifer, Rézműves Mária, Tejfel Tamara, Tóthfalusi Bettina

11. F – Szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Tóth Andrea

Cukrász szakma: Bakos Izabella, Boros Brigitta, Botos Kitti, Dajka Bernadett, Drinkál Patrik, Filep Judit, Horváth Aida, Molnár Krisztina Szilvia, Papp Bernadett, Szabó Andrea Eszter, Varga Kitti Henrietta

Szakács szakma: Bodnár Renáta, Farkas Réka, Fülöp Annamária, Hamza Alex, Krecz Renáta, Lőrincz Gábor Zoltán, Ponczók Barbara Gizella, Rostás Zsuzsanna, Rózsa Máté Szilveszter, Szilágyi Gabriella

11. H – Szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Csonka Sándor

Férfiszabó szakma: Bíró Róbert, Németh Levente István, Patály Viktória, Szabó Norbert, Tóth Mária

Hegesztő szakma: Balogh Norbert, Bari Árpád, Fórika Ignác, Kondor Jenő, Lakatos Szabolcs, Rostás Gergő, Serbán Péter, Tóth Máté Zoltán, Tóth Róbert, Vajda János, Vass Szebasztián

ZÁHONY

Kisvárdai Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és Dr. Béres József Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Bíró Katalin

Balogh Dorottya, Barati Béla, Batka Angéla, Fodor Szabina, Horváth Alexandra, Illés Kristóf, Kerekes Márk, Kiss Ákos Dávid, Molnár Kitti, Molnár Kristóf, Nagy Patrik, Nagy Renáta T., Nagy Renáta Z., Nagy Tamás, Pál Zsuzsanna, Rózsa Timea, Szabó Alexandra, Tóth Cintia, Vámos Viktor, Vass Viktória, Zsoldos Eszter

12. B

Osztályfőnök: Háda Zoltánné

Balogh Beatrix, Béres Zsuzsanna Kitti, Éles Zsuzsanna, Ember Katalin, Fodor Nikolett, Horváth Alexandra, Hosszu Nikoletta, Jónás Ákos Sándor, Katona Attila, Kiss Georgina, Laczi József, Lakatos Laura, Lakatos Valentina, Marinka Alexandra, Marton Edina, Molnár Richárd Milán, Oláh Sándor, Szanics Timea, Székely Csaba, Tóth Enikő, Zoltai Eszter

12. C

Osztályfőnök: Pócsik László

Balogh Barbara Mónika, Balogh Gergő Béla, Csépke Klaudia, Csercsa Mónika, Csuka Tamás, Fráter Richárd, Giesinger Dorka Petra, Horváth Barbara, Kiss Klaudia, Kocsi Patrik János, Kovács Dzsenifer, Kovács Kitti, Lakatos Márk, Lakatos Vince, Lovas Tibor, Lukács Kinga Dóra, Németh Petra, Orbán Lilla, Orosz Ágnes, Papik Dávid, Pongó Fanni Erzsébet, Szlovák Dorottya, Tara Enikő, Tóth Dzsenifer, Vasas Márk István


Íme a megyei ballagók névsora! – 2. rész

Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.

Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Mutatjuk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsorát.



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdetés